Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

ZgermanizowaliMnie

Witam wszystkich! Po pierwsze muszę powiedzieć że nie ma dobrych agencji jedynie są takie z którymi można wyjechać i ewentualnie potem szukać czegoś na własną rękę Taki jest też Zeitmann - co jest ok: dobry kontakt w pracownicami biura nawet po wyjeździe, pieniądze obiecane zgadzają się z tymi na koncie, pieniądze są na czas, mieszkania są znośne, jak skończy się praca w jednej firmie płynnie załatwią ci prace w następnej, ostatni plus - przyjeżdżasz i jest praca. Co jest na minus, zatrudnienie niebezpośrednio przez firmę w której pracujesz, pieniądze a dokładnie - ci który pracują bez pośredników mają większe wypłaty, mogą cię zwolnić z dnia na dzień, mieszkanie jakie ci przypadnie to ruletka. Ja przez nich pracowałem prawie dwa lata jako elektryk więc trochę ich poznałem i raczej byłem zadowolony. Co do innych pytań to moge podpowiedzieć że najlepiej mieć niemieckie konto bo pieniądze będą błyskawicznie na koncie, można mieć polskie ale wtedy musisz mieć konto walutowe w euro bo inaczej bak ci przewalutuje kasę po niekorzystnym kursie. Robią zameldowanie w mieszkaniu który mieszkasz, gewerbe możesz zawiesić lub zamknąć to od ciebie zależy. Co do samego Zeitmanna to raczej ma pozytywną opinie. Na tych budowach których ja pracowałem szefowie mówili dobrze o nich głównie przez to że pracownicy od nich dobrze znali niemiecki i nie było problemu żeby się z nami dogadać. Ja ich polecam, już przez nich nie pracuje bo wreszcie się na mnie mój szef poznał i jak to oni mówią "przeją' mnie i teraz jestem u niego na umowie. Pozdrawiam wszystkich rodaków i życzę dobrej pracy

ElektrykPL
@ZgermanizowaliMnie

Cześć. Możesz podać swojego mejla? Jestem elektrykiem,chcę niedługo wyjechać i mam parę pytań. Dzięki.

marek

ja sie dzisiaj dodzwoniłem nawet dwa razy więc nie wiem o co ci chodzi

Johnny

Dlaczego Zeitmann nie odbiera TELEFONÓW???

Jejek

cze Robert. a jak temat z rachunkiem bankowym? moze byc polski? jakies zameldowanie robia? ja mam jeszcze aktywna Gewerbe.czy to cos zmienia? pzdr.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jejek

witam Forumowiczow.dostalem oferte zeitmanna do Stuttgartu na wykonczeniowke.czy ktos z was tam juz byl a moze tez sie wybiera???? pzdr.

sweetcat1

Dagmara86 Czy jednak wyjechałaś do tej pracy przy sprzątaniu na lotnisku w Monachium? Jakie są Twoje wrażenia? Mnie też proponowano tę ofertę zatrudnienia. Na razie jednak się wstrzymałam... Czy mam czego żałować? Pozdro!

janek

tak jak pisałem wcześniej ja moge zeitmana polecić i w moim wypadku oraz chłopaków co byli ze mną byli uczciwi. pieniądze były na czas i były takie jak mi powiedzieli w Polsce. W zeitmannie nie kłamią co do pieniędzy i nie obiecują jakiś złotych gór a to jest bardzo ważne bo ja wole się mile zaskoczyć przy wypłacie niż rozczarować. Łatwiej mi niestety jest wymienić agencje z którymi lepiej nie jedz szczególnie do Austrii niż te z którymi warto. Smutne ale prawdziwe

?

Dzieki ja szukam dobrej pracy w zawodzie stolarza w niemczech i sam niewiem przez którą agencje mam jechać może macie jakieś namiary na uczciwych pracodawców z językiem nie mam problemu ,pozdrawiam

janek

nie wiem jak przy budowie domów, ale w tamtym roku organizowali mi robotę jako stolarz w Villingen i byłem bardzo zadowolony, tylko się skończyły zlecenia i musiałem zjechać

?

Witam dostałem propozycje pracy od zeitman ale do Austrii jako stolarz może ktoś z was już tam pracował lub pracuje praca z tego co wiem jest przy budowie domów drewnianych ,dajcie znać jak coś wiecie pozdrawiam

robert

wczoraj zjechałem z Niemiec byłem na magazynie przez 7 miesięcy przez nich. zdecydowanie polecam, pieniądze były na czas, umowa o pracę niemiecka, mieszkanie ok

hans

Na fotelach jest ciężka praca, ale jak przeżyjesz pierwszy tydzień to później będziesz zadowolony, najgorzej się wdrożyć, zależy gdzie trafisz - czy na montaż elektryki czy poszyć.

marek

ktoś pracował może przy montażu foteli samochodowych? na czym dokładnie polega? praca niedaleko ingolstadt

Grzesiek

W Ingolstadt musisz przepracować co najmniej tydzień żeby dostać zaliczkę

Andy

ja jeżdżę do Niemiec już 10 lat i nigdzie i nigdy w Niemczech nie spotkałem się z tygodniówkami. W Niemczech masz kasę co miesiąc jak w Polsce. Tygodniówki to w Holandii i Anglii. W Zeitmanie wypłaty na 10 a zaliczki na koniec tygodnia, przyjnajmniej tak to wygląda w Dingolfing nie wiem jak jest w innych miasatach

patryk

orientuje się ktoś jak wygląda wypłata diety, czy na koniec miesiąca, czy co tydzień? a może co tydzień z góry?

anka

a moglibyście podać numer do biura do Krakowa?

henryk

jedź jeśli masz taką możliwość, na miejscu kupisz samochód dużo taniej i w lepszym stanie niż u nas, poza tym komunikacja miejska w salzburgu jest ok z tego co wiem. Co do tego czy nie będziesz musiał wracać do Polski, to raczej nie- skoro już jesteś na miejscu i podpiszesz umowę to pójdą Ci na rękę. W końcu stawiłeś się na czas. Każdy na początku musi się wdrożyć.

?

dziękuje za info :) ale myślicie, że pozwolą mi pracować bez auta i nie każą mi jechać spowrotem do Polski? bo o to się martwie, a z nikim nie moge się skontaktować

?

Jedź ale na razie nie kupuj auta. Jak będzie ok to po pierwszej wypłacie kupisz.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 45 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA