Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Kris

Zeitmann pomaga i jest z nimi kontakt tylko że Delta to straszne skurwysyny i na pewno wszystko skończy sie w sądzie. Zeitman znalazł prawnika który bierze kase dopiero jak wygra sprawę mysle że odzyskamy pieniądze tylko ile to potrwa ? Miał ktoś już taką sytuacje ? Wiecie jak długo sąd orzeka o takich sprawach ?

hotel

Do luder gdzie mieszkaliście może byliśmy razem na chacie trzeba by pogadać o skurwielach jakieś namiary

bibo
@hotel

co te opinie sa z 2015 roku a gdzie sa opinie z lat poprzednich wykasowane

o co ci chodzi ?
@bibo

Pierwsza opinia jest z 2011 " arek - 2011-07-01 19:19:52" Więc o co ci chodzi ?

www

no ja też miałem tego pecha że pracowałem w Delcie, byłem z zeitmannem dwa razy i za trzecim trafiłem właśnie na jebaną Delte. W innych firmach było ok a tu taki syf.

becia04

To znaczy szukałam jakiś informacji o tej pracy na lotnisku w serwisie sprzątającym ale nic nie znalazłam , jest ktoś wo gole kto tam pracował? jak to tam wygląda? jak z płaceniem ? jak warunki mieszkaniowe? jest to wo gole coś warte?Proszę piszcie bo nie wiem co i jak a niektore wypowiedzi dają mi do myślenia

maja pszczółka
@becia04

Nie wiem czy na lotnisku są teraz jakieś miejsca, bo z tego co mam kontakt z dziewczynami które tam zostały to żadna się ostatnio nie zwalniała i była pełna obsada. W sumie to tam jest 23 dziewczyny na sprzątaniu lotniska z zeitmana same weteranki które wiedzą jak sobie tam na miejscu poradzić. Ja pracowałam prawie 7 miesięcy. Najciężej było na początku pierwsze dwa tygodnie, potem już było z górki. Pokoje dwu osobowe, do zarobienia do 1000 euro na ręke już dla ciebie po mieszkaniu. Najgorzej jak tam zarobiłam to było 910 euro. Same dziewczyny na mieszkaniu, praca jak na sprzątaniu dla tych co nie pracowały nigdy fizycznie było ciężko dla tych co coś w życiu robiły nie było problemu. Najgorzej było na początku dogadać sie z turczynkami. Dla mnie ta praca była ok, zarobiłam troche i wróciłam.

@maja pszczółka

Dzięki za informację daj znać jakbyś coś wiedziała będę przeglądać to forum napisz z skąd jesteś ? chętnie bym tam pojechała do pracy bo jestem na bezrobociu . Pozdrawiam Becia

@maja pszczółka

Maja ?jeszcze jedno pytanie w sprawie transportu czy jest ten transport? do miejsca zamieszkania z lotniska? a zamieszkania jest odpłatność? ile to wychodzi?

mrofka

Mam pytanie odnośnie pracy w Regensburgu dla niemieckiej agencji (usunięte przez administratora) , chodzi o pracę na magazynie części elektrycznych. Stanowisko nazywa się właśnie komisjoner, jak napisała Zukola (bardzo proszę o opinię, jeśli tu znowu będziesz!). Jaka jest atmosfera, pieniądze? Wyrzucają, jeśli uznają, że Twój niemiecki jest za słaby? Czy agencja nie oszukuje przy wypłatach? (usunięte przez admini (usunięte przez administratora) zapewnia pracownikom nieodpłatnie mieszkania, orientuje się ktoś, na jakich zasadach? Czy gdzieś tu jest haczyk? Z góry dziękuję.

@mrofka

Witaj, ja wyjeżdżam w ten poniedziałek rano. Jadę własnym autem. Liczę na to, że będzie dokładnie jak pisałaś :) Ponieważ też mi tak w biurze mówili. Jeśli będziesz jeszcze zainteresowana jak to wygląda na miejscu, chętnie pomogę, pisz na maila: kadett_gsi@op.pl

mrofka
@Zukola

Dziękuję za odpowiedź! Odezwę się na maila :) Zastanawia mnie kwestia konieczności posiadania przez każdego samochodu. Czy firmy są bardzo oddalone od mieszkań?

@Zukola

ale piszesz w sprawie pracy na lotnisku? sorki ze pytam czy dotyczy to innej pracy?

@becia04

Ja jadę do Regensburga do pracy jako komisjoner.

@mrofka

Też mnie to zastanawia, ale jest mi na rękę mieć swój samochód, nawet żeby gdzieś na zakupy pojechać. Praca jest w Regensburgu, a mieszkania w Neutraubling. Ok.10km autostradą. Mam nadzieję, że będzie spoko. Do zobaczenia :)

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
tokarz

Witam. Również mam pytanie co do kursu językowego prowadzonego przez firmę Zeitmann? Jakie są warunki owego kursu? Jakie są warunki zaliczenia kursu? Jaki % ludzi zdaję kurs? i jaka jest cena mieszkania oraz wyżywienia, załatwianego przez firmę Zeitmann? Oraz czy byłaby szansą na kontakt z kimś, kto był na owym kursie? Z góry dziękuję za odpowiedź i fatygę.

Zukola

Jedzie ktoś może do Regensburga? Ja mam zacząć tam pracę od poniedziałku, niestety do dziś nie wiem w jakiej firmie i na czym ma polegać ta praca. Ewentualnie ktoś się orientuje do jakiej się tam jedzie fabryki/zakładu jako komisjoner?

bartek

witam mam zapytanie co do firmy zeitman ciekawi mnie jak to jest ze szkoleniem jezyka,odbijaja cos za to jak juz zaczne prace? mam byc za elektryka, jakie sa warunki mieszkaniowe i jakie zarobki z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

hotel

szkolenie z elektryki język jak znasz to = dla ciebie tam liczy się to co umiesz

hans

a był ktoś na tym ich szkoleniu?

hotel

dla elektryków jest roboty pełno w Niemczech jeżeli jesteś dobry to na miejscu sama firma cię zwerbuje jednak dla cwaniaczków i spitków nie ma już miejsca tacy po paru dniach wracają do pl powodzenia

adek

Wybieram się jako elektryk do roboty. Jest tam szansa, żeby zostać na stałe, czy to tylko kontrakty i finito?

Ryszard38

Byłem z nimi trzy razy i nigdy nie było jedynki, zawsze dwójki. Ja też jestem elektrykiem

elektryk

Ja trafiłem tak że na mieszkaniu 3 osoby i dwa pokoje. Ogólnie co do mieszkań to jest bardzo dobrze, w pełni wyposażone. Jedynie internetu brakowało.

onciekawy

Witam Jak wygladaja warunki mieszkaniowe?czy są to mieszkania wieloosobowe?czy są pokoje 1 0sobowe czy kilku osobowe? Proszę o odpowiedź

kikus

Nie wiecie, czy maja oferty na produkcji albo wogole bez jezyka?

xxxx

a coś więcej mógłbyś powiedzieć jak z pieniądzmi i mieszkaniem jakby coś to możesz pisać na pocztę krzysiek-s83@o2.pl

aaaa

mam tam kolegę sam nie mogę się dostać bo nie znam niemieckiego. on mówi że jest ok, robota bezproblemowa bo transport na zakładzie, nie ma mandatów i spania na postojach. jest git. ma mnie wkręcić ale przez ten (usunięte przez administratora) niemiecki jest tam się ciężko załapać.

xxxx

No mają ofertę na kierowce C+E, ja już jestem po rozmowie z niemiecka agencją maja się odezwać jeszcze, ale chciałbym zasięgnąć informacji od kogoś, kto tam był.

xxxx

Witam był już ktoś w Stuttgardzie w Mercedesie, jak wygląda tam praca na kierowce i inne warunki mieszkaniowe i płacowe.

Dorian

Chodzi o Delte z Michaelstadt

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1762 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA