Opinie o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Posti Messaging Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Posti Messaging Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

kika

Jeżeli macie opinie na temat pracy na II p. tj, w Nearshoring, to zapraszam do podzielenia się wyszukując Opus Capita Nearshoring. - już niedługo powinno być aktywne. Jak wiadomo, co piętro to obyczaj, więc może ułatwi to sprawę potencjalnym przyszłym pracownikom, i nie będę musieli przebijać się przez posty niedotyczące interesującego ich działu.

jkl

potwierdzam nie ma co skladac szkoda zasu

_

@Kropka - dziękuję za odpowiedź. Upewniłam się, żeby sobie odpuścić na ten moment wysyłanie kolejnych CV. Szkoda, że rynek pracy w Toruniu jest tak bardzo patologiczny i ludzie marnują swój potencjał w takich gó*** miejscach. Żeby jeszcze z tego były przyzwoite pieniądze... Cóż, uroki Torunia :(

_

Czy firma aktualnie zatrudnia nowych pracowników? W internecie co chwilę pojawiają się ogłoszenia (zatrudnienie przez agencję pracy), jednak mimo wysłanych kilka razy CV nie odzywają się ( kilkoro moich znajomych również wysłało kilka razy CV i...cisza). Po jakim czasie jest szansa na otrzymanie umowy o pracę (pomijam fakt, że zatrudnianie przez agencję jest patologią)?

Kropka
@_

Jest rotacja, dlatego pojawiają się ogłoszenia. Zatrudnianie przez agencję ma jakiś sens w kontekście miesięcy wakacyjnych. W tym okresie nie ma za dużo pracy, więc w przypadku pracowników agencyjnych nie liczyłabym na nadmiar godzin. Bliżej jesieni może coś się zmieni, ale biorąc pod uwagę tendencję do zmian w tej firmie tylko na gorsze, to trudno o optymizm. Zresztą, od kilku miesięcy mam niedparte wrażenie, że znakomitą większość pracowników zwiążą umową zlecenie. Będzie praca - pracujesz, będzie mniej roboty - siedzisz w domu, lub przychodzisz na 3-4 godziny. Fala kulminacyjna zbliży się z mniej więcej rok, kiedy dwuletnie umowy dziesiątek murzyniątek będą dobiegały końca. To będzie również koniec tej firmy w Toruniu, zwinie manatki i przeniesie się do innego miasta. Należy więc zadać sobie pytanie, czy warto wiązać się z tym korpo? Ja sama mam jeszcze kilka miesięcy względnego spokoju, zanim skończy mi się umowa, ale ten czas przeznaczam na szukanie innej pracy. Ta firma, odkąd doszło do zmiany kierownictwa to dramat w niezliczonej ilości odsłon, dlatego jeśli sytuacja nie zmusza, to radzę omijać ją z daleka i szukać innej pracy, ewentualnie podjąć współpracę na tzw. przeczekanie. Życzę powodzenia w szukaniu zatrudnienia, dlatego szczerze radzę nie pakować się w struktury tej korpo. W papierach sobie nie poprawisz, zarobisz w sam raz na wegetację, stracisz nerwy, a na końcu i tak dostaniesz kopa w d*. Cóż, ja generalnie wysyłając CV pomijam etap zatrudnienia w tej firmie. Przewinęło i nadal przewija się tu setki osób, a rynek pracy jest wąski i opinia o firmie nie jest tajemnicą. Wolę mieć białą plamę na CV niż wątpliwą przyjemność obcowania z tym murzynlandem na etapie mojej kariery. ObózCapita - z pasją do bezsensu.

@Kropka

"ObózCapita - z pasją do bezsensu" - po prostu genialne !

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kika

Jest tu ktoś z drugiego piętra? Szukam opinii na temat nijakiej Pani, przepraszam Panny, Manager E.K. Interesuje mnie czy przeboje z tą osobą trafiły się tylko mnie, czy było więcej ekscesów z jej udziałem.

bajabongo

A jakbyśmy tak w czasie, gdy jest najwięcej pracy urządzili strajk włoski? Co wy na to? Będziemy wszystko robić jak najbardziej dokładnie, oczywiście po to, żeby nie było błędów. Tak, zróbmy to!

Al Bundy

I co tak zacichli, a? Parę lat temu, mam na myśli powiedzmy 2007 rok, to była całkiem znośna fabryczka. Stosunek kasy do pracy dość zadowalający, atmosfera znośna a teraz aż przykro czytać.

Pestka
@Al Bundy

A co tu pisać? Adam ostatnio ucichł, przestał z wymyślaniem kolejnych "genialnych" pomysłów. Sytuacja i tak jest dramatyczna, a rotacja wśród pracowników na stałym - wysokim poziomie. Chociaż, co by nie powiedzieć, to słyszałam, że część pracowników dostała podwyżki (zarabiają "już" prawie 2000 zł brutto, czyli jakieś 350 euro netto). Niemniej z ich stażem zwyczajnie się należało. Za pasem jednak okres letni i znowu będzie burdel, bo roboty będzie mało i zacznie się skakanie po innych teamach "ku pomocy". Zaczną pojawiać się błędy (norma, jak się robi nie swoje projekty), znowu będzie więc okazja do cięcia na premiach... Znakomita większość i tak szuka innej pracy i jest tu tylko na przeczekanie, aż znajdą inne zajęcie. Taka to firma.

alamakota

Czy ktoś może powiedzieć jak się tam pracuje w księgowości?

bla

A kiedy majowka dla pracownikow??? Nigdy??? Bo chyba kolejny niepotrzebny wydatek ktos wymyslil... Firma niszczaca dokumenty... Brawo! A w firmie stoi niszczarka za kilka tysiecy zlotych...

Admirał
@bla

Firma niszcząca dokumenty... "To jest miś na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz miś, przez nas zrobiony (zakontraktowany), i to nie jest nasze ostatnie słowo!" ... a potem się zrobi protokół zniszczenia. A co? Majówka. Majówkę to można było spędzić w pracy - tak dla relaksu. Człowiek dźwiga ten ciężar dnia codziennego, a jeszcze głupoty mu w głowie. A to właśnie ta praca czyni wolnym!

Jaro

i znowu tyję ;( macie na to jakąś radę?

dzieciaki, co tak wieje nudą? dostarczcie mi rozrywki!!

@Adam

Ok, ale jak dla mnie zatańczysz.

@Gomez

ty dla mnie zatańcz, załóż te różowe stringi z lumpeksu ;)

@Adam

Lubisz jak ktoś nosi twoją bieliznę? To źle trafiłeś. Teraz zatańczysz dla nas wszystkich, jutro o 14:00 pod pomnikiem.

@Adam

Byłem dziś pod pomnikiem i próżno czekałem do 15:00 aż przyjdzesz i zatańczysz. Wisisz mi nadgodzinę za stracony czas - do wypłaty, nie do odbioru.

@Gomez

widziałem Cię jak kręciłeś pupą :)

@Adam

Myślisz się, ja siedziałem oparty o pomnik. W międzyczasie kręcił się jakiś bezdomny szukając puszek. Pewnie mnie pomyliłeś z nim. Kręcą cie kloszardzi z wózkami? Ooops... to ja już więcej pytań nie mam!

Kaszmira

A ja dla odmiany znowu zgrubłam ale te 6 kilo to chyba aż tak nie widać. A może jestem w ciąży?! Jaaa to by było dopiero! Bezę mnie firma padnie!

Jaro

O Boże! Schudłem aż 100 gram! Co za emocje! Chyba się popłaczę.

Jaro

O Boże! Schudłem już 100 gram! Ach, te emocje. Chyba się popłaczę!

bajabongo

No i byłby święty spokój jakby ta firma przestala istnieć. Żal mi tych naiwnych głupich ludzi, którzy niczym tanie panie do towarzystwa lecą jak najszybciej do pracy, bo są tak bardzo potrzebni. 8 zł za godzinę to chyba najtańsza możliwość prostytuowania się w tym kraju.

a

I nie miałeś pracy ;-)

bajabongo

Miałem sen, piękny sen, a w tym śnie firma już nie istniała :-)

Opusica

Słuchajcie mam pytanie. W najbliższy weekend jest przymusowa możliwość pracy w weekend w teamie A (sobota lub niedziela). Przemyślałam to sobie i chciałabym jednak przyjść do pracy. Problem polega jednak na tym, że nie dosłyszałam, w który z tych dni przychodzi do pracy nasz team leader. Mając go u boku będzie mi się lepiej pracować a i morale całej grupy na pewno wzrosną. A może będzie jednego i drugiego dnia to wtedy nie będę miała dylematu, który dzień wybrać ? Będę wdzięczna za odpowiedź od kogoś zorientowanego.

koleżanka
@Opusica

koleżanko, ale teamleader ma przecież życie rodzinne i osobiste, którego my w mniemaniu FIRMY nie mamy, więc odpowiem teraz na Twoje pytanie i rozwieję tym samym Twoje wątpliwości - będzie w spokoju odpoczywał w domu z rodziną co godzinę dzwoniąc i poganiając... tfuu! zachęcając nas do gorliwszej pracy :) miłego wieczoru

jo
@koleżanka

Lepiej skasujcie te niewygodne wpisy na teamleaderka, bo w poniedziałeczek będzie przesłuchanie teamowe w celu wyjaśnienia co za odważniak dodał wpis :)

kopernik
@Opusica

po mieście chodzą słuchy od dłuższego czasu - już za chwilę, za chwileczkę i ... po co ma pokazywać się ? kładzie lachę na wszystko wokoło, niedługo j będziemy czuli się wolni i bez odczuwania jego oddechu na plecach nadejdą lepsze dni i los się do nas uśmiechnie. oby

dirk

to ten cyrk jeszcze istnieje?! ciekawe czy warsiawski zaciąg jeszcze tam pracuje

Broda pozdrawia z Deutsche Banku

Pozdrawiam, wszystkich obozowiczów co (usunięte przez administratora) za 1300 zł. Na (usunięte przez administratora) siedzieć w tym pierdolniku, w którym tyracie za 10 osób, a płacą wam za połowę osoby. Wyjedźcie z tej nory do jakiegoś większego miasta i prowadźcie normalne życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Posti Messaging Sp.z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Posti Messaging Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Posti Messaging Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posti Messaging Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Posti Messaging Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Posti Messaging Sp.z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Posti Messaging Sp.z o.o.
  • Puławska 2
    02-566 Polska

Posti Messaging Sp.z o.o.