Remark-Kayser

Opinie o Remark-Kayser

Mieczysław

Miło, że zechciałaś podzielić się swoją historią związaną z zatrudnieniem w firmie Remark-Kayser. Szkoda, że w taki sposób pracodawca rozstał się z Tobą, tym bardziej że z tego, co napisałaś, nie było żadnego konkretnego powodu. Czy w trakcie Twojej półrocznej pracy pracodawca zwolnił jeszcze kogoś w podobny sposób?

ANONIM

czy ta opinia tyczy się Batorowa?

Mieczysław

Skoro pracowałeś w firmie aż pięć lat musiałeś także widzieć dobre strony zatrudnienia. Napisz więcej o wysokości wynagrodzenia i możliwościach zdobycia premii. Mam nadzieję na odpowiedź.

Albertomakutas Posampas

@Obiektywny 10.01.2019 15:05 Na miejscu prezesa też bym doił pracownika do końca świata i dzień dłużej.Jak orkiestra Owsiaka. Trzeba było urodzić się prezesem, a nie robolem.Nie pasuje praca to zmienić , a nie żalić się na forach jak psikutas bez s. Dziękuję za łapki w górę.

Albertomakutas Posampas

Na miejscu prezesa też bym doił pracownika do końca świata i dzień dłużej.Jak orkiestra Owsiaka. Trzeba było urodzić się prezesem, a nie robolem.Nie pasuje praca to zmienić , anie żalić się na forach jak psikutas bez s. Dziękuję za łapki w górę.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Remark-Kayser? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Nowa

Zostałam zaproszona na rozmowę, ale jest tutaj sporo sprzecznych informacji. Ma ktoś jakiś pogląd na pracownika administracyjnego?

Iza

Proszę Cię o rozwinięcie Twojego komentarza. Co konkretnie sprawia, że dajesz taką radę? Póki co, ciężko wyciągnąć dokładne wnioski, a osoby chcące zasilić szeregi pracowników Remark-Kayser, na pewno chciałyby wiedzieć jak wyglądają realia. Twoja wypowiedź będzie dla nich cenną wskazówką.

Iza

@Obecny pracownik a skoro nadgodziny nie są płatne to czy jest możliwość odebrania ich i np. wcześniejszego wyjścia z pracy? Czy Remark-Kayser oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Jest wyznaczona ścieżka kariery? Te informacje również są istotne dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem tam swojego cv.

Iza

@Adaś serwis gowork.pl służy do wymieniania się merytorycznymi i prawdziwymi opiniami o pracodawcach tak, aby użytkownicy mogli wyrobić sobie zdanie i łatwiej podjąć decyzję o ewentualnym wysłaniu tam swojego cv. Nie jest to odpowiednie miejsce na zamieszczanie wpisów takiego typu jak Twój. Regulamin jasno określa zasady panujące na forum. Zostawiam do niego link i proszę Cię o to, żebyś go przestrzegał w swoich kolejnych wypowiedziach: https://www.gowork.pl/regulamin

Iza

@anonymous jaką umowę Remark-Kayser podpisuje z pracownikami? Można liczyć na umowę o pracę? Czy poza podstawową pensją, firma oferuje jakieś premie? Jest możliwość awansu? Takie informacje również będą interesujące dla osób chcących podjąć tam zatrudnienie.

praca spoko,dużo nadgodzin można zarobić,a oto przede wszystkim chodzi

Iza

@obserwator a jaka panuje tam atmosfera? Czy polecasz pracę w Remark-Kayser również pod tym kątem? Jak wyglądają relacje pomiędzy pracownikami, a przełożonymi? Ten aspekt również jest bardzo istotny przy wyborze pracodawcy.

Erty

Ile zarabia kierownik ?

obserwator
@Erty

Firma się rozwija, rozbudowuje zakład produkcyjny i biurowiec, zwiększa zatrudnienie i wysokość wynagrodzeń, polecam pracę w tej firmie

Iza

@Kandydat od Twojego wpisu minęło już kilka dni. Czy zgłosiłeś się w tym czasie do Remark-Kayser? Otrzymałeś zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną? Jeśli tak, to podziel się proszę z nami, tu na forum, dalszym przebiegiem rekrutacji i Twoimi spostrzeżeniami. Będzie to bardzo pomocne dla innych osób, starających się o pracę w tym miejscu.

Widziałem, że aktualnie prowadzą rekrutację na pracownika produkcji. Mimo tych różnych komentarzy postanowiłem się zgłosić. Człowiek musi się sam przekonać jak jest, nie nalezy wierzyc w te wszystkie komentarze.

Iza

@ @były długoletni pracownik, czy możesz napisać jakie są według Ciebie przyczyny tej rotacji? Rozumiem, że negatywnie oceniasz atmosferę w firmie Remark-Kayser. Czy próbowałeś w jakiś sposób wpływać na zmianę tej atmosfery? Czy innym pracownikom zależy na polepszeniu warunków pracy w tej firmie?

Iza

@były pracownik, pisanie o kimś tylko i wyłącznie, że jest złym człowiekiem, bez podawania konkretnych argumentów, może być krzywdzące dla tej osoby. Potencjalni kandydaci szukają wiarygodnych opinii. Dlaczego negatywnie oceniasz przełożonego, czy masz z nim dobry kontakt? Czy jako pracownik firmy Remark-Kayser wywiązujesz się ze wszystkich swoich obowiązków?

Iza

@Były pracownik, wspomniałeś o mobbingu, to poważny zarzut w stronę pracodawcy wymagający posiadania dowodów. To na przykład długotrwałe nękanie lub ośmieszanie pracownika w celu wywołania jego obniżonej samooceny. Takie coś należy wcześniej zgłosić pracodawcy. Czy na pewno to miałeś na myśli? Rozumiem, że Twoje zastrzeżenia dotyczą atmosfery w firmie Remark-Kayser. Czy próbowaliście uczynić coś w kierunku polepszenia tej atmosfery? Przecież każdy pracownik ma na nią wpływ.

Iza

@Abba , dziękuję za wyczerpującą wypowiedź odnośnie rozmowy rekrutacyjnej do firmy Remark-Kayser. Napisałaś o tym, że pensja jest stała i w firmie nie obowiązuje system wynagrodzeń. Co mogłabyś zatem powiedzieć na temat ogólnego wynagrodzenia? Czy jest ono adekwatne do zaproponowanych obowiązków jakie miałabyś wykonywać na stanowisku, na które aplikowałaś? Czy na forum znajdzie się osoba, która pracowała bądź pracuje w firmie i mogłaby opisać atmosferę jaka panuje w Remark? Polecacie tę firmę?

Abba

Aplikowałam na stanowisko asystenckie do działu sprzedaży. Na rozmowie okazało się, że jednak do działu zakupów. Po wstępnej krótkiej i bardzo oficjalnej rozmowie z dwoma paniami zostałam poproszona o poczekanie chwilkę, bo może uda się porozmawiać od razu z prezesem albo panią kierownik działu. Ta chwilka zajęła jakieś 25 minut, a w międzyczasie nikt nie przyszedł powiedzieć, to może chwile jeszcze potrwać, czy ma pani czas lub tym podobne. Natomiast jak juz sie doczekałam to mówiono o częstych nadgodzinach, jak zapytałam o system wynagrodzeń to otrzymałam info, ze pensja jest stała. Ani słowa o płatnościach za nadgodziny albo możliwości odebrania tych godzin. Część rozmowy prowadzona w j. angielskim. Caly czas sztywna atmosfera. Zaproszono mnie na dalszy etap, ale podziekowałam. Za dużo czerwonych lampek mi się zapaliło.

Wiktor

Dlaczego nikt nie pisze?

Iza

@Zainteresowany praca przepraszam za tak późną odpowiedź. Jeśli chodzi o kontakt z konkretnymi osobami w firmie, to niestety nie mogę pomóc. Zawsze jednak warto w takiej sytuacji zadzwonić do firmy i zapytać do kogo przesłać swoją aplikację. Zdecydowałeś się na przesłanie swojego CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Remark-Kayser - Batorowo

• Jak się pracuje w Remark-Kayser?

Zobacz opinie na temat firmy Remark-Kayser tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remark-Kayser?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remark-Kayser