Remark-Kayser

Poznań

Opinie o Remark-Kayser

Nick

Nie polecam ambitnym osobom...Niemiłe dziewczyny w sprzedaży, sama kultura firmy beznadziejna, brak PORZĄDNYCH szkoleń, brak samodzielności, o wszystko musisz pytać, trochę jak w zamkniętej celi, za uśmiech nawet Cię wyzwą...porażka niestety, nie polecam..

hihi
użytkownik zarejestrowany

Widocznie nie pokazuje się żadne ogłoszenie pracy @ant, bo nie potrzebują tworzć nowych stanowisk pracy. Zastanawiam się jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewąć, wiecie może? Podobno oprócz dobrej podstawy doliczają jeszcze jakieś premie do tego.

ta sama produkcyjna

Socjal bardzo dobry,warunki pracy też,duża ilość nadgodzin pozwal sporo zarobić.Mnóstwo zamówień wymusza jednak duże tempo pracy.80 procent załógi to ludzie sprawdzeni i pracowici.Dużo obcokrajowców.Dla nowego pokolenia szukającego przygód nie ma miesca.

użytkownik zarejestrowany

Zocha

Czytam opinie i na jednym forum dobre a na innym zgroza, które prawdziwe?

zocha

witam Powiedzcie czy jest jakiś fundusz socjalny na świeta czy na wakacje ?

Była

Popieram,wszystko jest pozytywne-praca,zarobki itd,,,

Podzielam opinię-dużo nadgodzin ale można siędogadać.

Była pracownica

Dobra firma,kompetencja i wysoki poziom kultury szefostwa,dużo zamówień,niestety ciągle nadgodziny

Gonzales

Pracowałem ,pracujęi będę pracował.Dobra firma,dużo zamówień,krótko trzymana ale rzeczowo

Józiu

Zgadzam się,to prawda

koleś

Jak już wcześniej napisałem,firma z dużym potencjałem.Sporo zamówień,duże perspektywy.Pracujesz ,jesteś doceniony, obijasz się,wylatujesz,ale sprawiedliwiei z klasą

bill

pracowałem i mam bardzo dobre wspomnienia

kaja

Do syla. Tak pracuje tam kilka osób z buku i okolic wystarczy się z nimi dogadać.

Syla 2707

witam serdecznie mam pytanie czy ktoś jeżdzi z Buku okolic do tej firmy? Jestem z Opalenicy chcę tam isć do pracy ale problem z dojazdem ,a może z Junikowa lub Górczyna????proszę o wiadomość-pozdrawiam

Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic dodać, nic ująć!

wymagaj�cy pracodawca, sama praca stresuj�ca ale i zarobi� można przyzwoicie, generalnie ok

Zostaw opinię o Remark-Kayser - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remark-Kayser