Remark-Kayser

Opinie o Remark-Kayser

Katolik

Dzięki za komplement ;)

Edym

Sytuacja z zeszłego tygodnia na wtr Jedna z dziewczyn prosiła brygadzistke slawke o zwolnienie do domu bo złe się czuła . Nie wyraziła zgody patrząc na te osobę było widać ze jest w kiepskim stanie (sama brygadzistka zwalniała się do domu bo ja bolał brzuch lub nie ma z kim zostawić psa w domu) Dziewczyna mdlała pod firma opiekowała się nią inna pracownica (brak zainteresowania "szefowej") czy tak ma wyglądać praca? Gdzie bezpieczeństwo? Gdzie zrozumienie ? Całe szczescie E dziewczyna trafiła w porę do szpitala w poważnym stanie (po przyjeździe do domu) Kolejna sprawa to przychodzenie do pracy na godziny którym prygadaiatka odpowiadają. A gdy komuś nie pasuje dany dzień aby przyjść do pracy lub się zwolnić to wielki problem. Godziny pracy każdy powinien mies stałe to nie przedszkole Nie rozumiemy po co są a 2 skoro jedna całkowicie daje sobie rade bo ta 2xiagle na l4 Nawet tera poczuwa się do winy i jest jej głupio wrócić do pracy wiec odpoczywa w domu na zwolnieniu hehe dobre

Iza

@Zainteresowany praca przepraszam za tak późną odpowiedź. Jeśli chodzi o kontakt z konkretnymi osobami w firmie, to niestety nie mogę pomóc. Zawsze jednak warto w takiej sytuacji zadzwonić do firmy i zapytać do kogo przesłać swoją aplikację. Zdecydowałeś się na przesłanie swojego CV?

Iza

@Zainteresowany pracanie widzę obecnie ofert pracy do Remark-Kayser, jednak zawsze warto przesłać przesłać swoje CV do pracodawcy. Doświadczeni handlowcy są zwykle zawsze poszukiwani. Ktoś z osób pracujących w firmie może powiedzieć coś więcej o planowanej rekrutacji?

Zainteresowany praca
@Iza 07.09.2017 08:41

A kto jest kierownikiem, dyrektorem handlowego działu aby może precyzyjniej wysłać CV? Jeśli to nie tajemnica?

Zainteresowany praca

Czy firma szuka handlowców ?

Iza

@Kandydato pracę na jakim stanowisku się starałaś? Ważne też, że kwestie, które sprawiły, że nie byłaś skłonna podjąć tej pracy były otwarcie przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Coś jeszcze Cię podczas rozmowy zaskoczyło?

Kandydat

Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej. Jednym z głównych pytań było: czy jestem gotowa na prace w godzinach nadliczbowych, które mogą wystąpić. Na moje zapytanie ile, czy jest to standardem? Pani bardzo pięknie i uroczo się uśmiechnęła i powtórzyła ze mogą wystąpić. Za dałam drugie pytanie czy są to.godziny zapłacone. Znów szeroki, piękny uśmiech i odpowiedz ze nie, ponieważ system pracy jest zadaniowy. Rozmowa kwalifikacyjna utwiedzila mnie w tym ze to co jest napisane na forum to prawda. Jestem naprawdę bardzo wściekła, że straciłam czas i energię na to spotkanie o ktoś próbował mnie oszukać.

Kandydat

@456 a możesz mi powiedzieć co do tej komunikacji miejskiej, co tam do nich dokładnie jeździ aktualnie? zależy mi na tej pracy bo ta firma jako producent filtrów przemysłowych zapracowała sobie już na miano bardzo silnej marki na rynku a ja takiego pracodawcę chcę

pracownica

Wszyscy jakoś dojeżdżamy.Każdy pomaga drugiemu ,myślę ,że damy sobie wszyscy radę.Większość dysponuje samochodami.Proszę spróbować.

nowa

chcę się zatrudnić ,jak dojeżdżacie z Buku ? czy są ludzie u was w zakładzie z Buku? czy można razem przyjeżdżać? dziękuję za informację

były pracownik

Firma z której ludzie znikają, nikt nie jest pewny swojego stanowiska. Pracodawca, który w ogóle nie przestrzega kodeksu pracy pracuje się w tej firmie po 9-10 godzin dziennie, urlopów na żądanie niema- to wymysł pracowników.Jest ogromna rotacja ludzi. Kierownictwo nie szanuje żadnego pracownika we wszystkim widzi podstęp,szpiegowstwo i bunt-pracownik musi jak maszyna wykonywac zadania i nie miec własnego zdania. Na 9-10 godzin 15 min. przerwy we wskazanym czasie!Te wszystkie poprzednie negatywne komentarze są niestety prawdziwe!Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam kontakt z tym pracodawcą!

życzliwy

Wesołych Świąt moi drodzy

palący

Popatrzcie sobie jak fajnie jest pod tym względem w ,,Amazonie,, tam ze 100 procentową pewnością popalicie w ciepełku...jeżeli zdążycie wyciągnąć papierosy...miłego popalania

niepalący

Palenie papierosów szkodzi...Proponuję patent w postaci elektronicznego papierosa.Zdrowszy i łatwiejszy do ukrycia w szatni lub pod biurkiem.Polecam ,sprawdzona metoda...

Przystanek jak przystanek.Ważniejsza jest palarnia.Trzeba palić na tym zimnie,może z tą sprawą uda się coś zrobić?

koleżanka

Popieram postulat i trzymam kciuki za realizację

pracownica

prawdopodobnie przez budowę u sąsiada przeniesiono przystanek autobusowy.Zima nas zaskoczyła niską temperaturą w ostatnich dniach.Czy można zrobić coś w tym temacie dla pań? Dziękuję

byłamtu

Forum, które ma służyć wypowiadaniu opinie na temat pracodawcy, stało się kubłem na śmieci pełnym bezsensownych wpisów. Celowe zaśmiecanie forum w celu zamydlenia oczu potencjalnym pracownikom szukającym opinii na temat pracodawcy - masakra ale czego można się spodziewać jeżeli pracodawca doskonale wie że opinie na jego temat byłyby w całości negatywne i sprawiłyby że mniej osób zgłosiłoby się na rozmowę kwalifikacyjną. Osoby zainteresowane mogą dowiedzieć się więcej na temat tej firmy z pierwszych wpisów jakie były tu zamieszczone i chociaż były dawno temu to jednak nadal nic się nie zmieniło.....

przedsiębiorczy

Ciekawe pytanie ,też jestem zainteresowana .Dzisiaj każdy szuka dodatkowej drogi ,,podtrzymującej,,może napiszecie coś interesującego na temat zagospodarowania odpadów.To temat trudny niestety aktualny...pozdrawiam

producent

Słyszałem ,że produkcja wasza opiera sięę na przetwórstwie tworzyw sztucznych,czy wasza firma dysponujżym doświadczenieme rezerwami produkcyjnymi aby oddać je do kooperacji?dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i dużym doświadczeniem w zakresie współpracy produkcyjnej,posiadamy długą listę referencyjną

bezrobotny

Jestem sumiennym panem mającym doświadczenie /długoletnie /w księgowości.Czy wasza firma ma zapotrzebowanie w tym zakresie? mogę pracować z różnym oprogramowaniem.Posiadam wykształcenie ekonomiczne...?

henio

Ja ceszę się ,że mam pracę na miejscu,denerwuje mnie tylko daleki dojazd

tadziu

ąLudzie nic nie wiecie.Jeśli ma się rodzinę na utrzymaniu albo kończy się studia bez perspektyw na pracę podejmuje się decyzję.Ta decyzja nie zawsze podyktowana je st chiwością lub naiwnością.Często wybiera się mniejsze zło.Wierzcie mi mam dużą wiedzę w tym temacie

tadziu

tragedia

Znamy znamy ale nic więcej mie damy bo mamy tak drogie Damy.(więcej szczegółów związanych z Damami następnych odcinkach)

kto nie pracował za granicą ten nic nie wie

reemigrant

Pracowałem w różnych miejscach,mam duże doświadczenie Polaka na emigracji.Takim osobom nie konieczne są referencje.Potrafimy dużo i długo pracować z dużym emocjonalnym zaangażowaniem.To mój komentarz.Czy naprawdę znacie tylu ludzi z podobnym doświadczenim,pozdrawiam niedowiarków

emigrant

o Odp;dla młodych pracowitych z 24.04 obecnie większość rówieśników zarabia za granicą,co w was takiego atrakcyjnego dla naszego rynku,co to za referencje?pracowaliście za granicą?

bezrobotny

Czy macie coś dla mnie?szukam jakiejkolwiek pracy.Ale nie takiej jak w Amazonie,tam nie polecam.Koncern amerykański i to wszystko

pracowity

Szukamy wszelkiego rodzaju kooperacji:produkcja,handel usługi,transport.Czy firma wasza jest zainteresowana nawiązaniem współpracy z grupą młodych ,zdolnych ludzi o różnych profesjach.Posiadamy oczywiście stosowne referencje..?

biznesmen

21.04 pytałem w sprawie tworzyw sztucznych transportu,czy możecie mi odpowiedzieć?jest to dla mnie ważny temat,będę wdzięczny,z góry dziękuję

dyzio

ha ha ,a co na to pan ochroniarz ?

pracownica

A ja proponuję spokojniejsze i wygodniejsze rozwiązanie,trzeba poprostu lekko się schylić i przejść pod szlabanem

pracownica

Można by było nie biegać na około,proponuję skok przez szlaban jak gazela.

Czy możnabybyło zorganizować wyjście z dbiektu firmy na skróty przez pierwszy szlaban a nie naokoło przy wartowniku?chodzi o krótszą drogę do autobusu,Bywa ,że biegniemy na ostatnią chwilę

biznesmen

Jako uzupełnienie do mojej powyższej informacji - moim atutem jest dysponowanie w mjej firmie drugim działem,który zajmuje się usługami transportowymi.

biznesmen

Jakiego rodzaju tworzywa sztuczne przetwarza wasza fabryka ? interesują mnie tworzywa termoutwardzalne.Kupuję również różnego rodzaju odpady od wtryskarek,zużyte części nadające się do przemiału a nawet różnego rodzaju folie.Będę wdzięczny za udzielenie informacji

kolega

A ja życzę dalszych Gazel sukcesu ,dalszego rozwoju,a koleżąnkom żeby były nadal takie fajne i ładne.Wesołych Świąt

A ja chciałem życzyć wszystkim moim kolegom i koleżankom radości na święta i mokrego dyngusa.Dużo uśmiechu

kaśka

Pracowałam w sprzedaży w wielu firmach przez wiele lat ,to rzeczywiście ciężki kawałek chleba.Każdy walczy z zaangażowaniem o swój kawałek terenu

konkurencik

Każdy ma swój obszar działania i jego broni.Tzw. walka o rynek.Trzeba się mocno gimnastykować ,żeby się utrzymać

konkurencik

Ogrodnik

Niezłą macie tablicę ogłoszeń. A przepraszam, ile kosztuje kiełbasa w Tarnowie? :)

kasia

jest sporo różnych autobusów.W internecie można znależć informacje

dojeżdżający

Panie Krzysztofie,z pętli na ogrodach odjeżdża autobus nr. 01 .Ztego co wiem są jeszcze inne ale nie znam numerów.Proszę zapytać kierowcy ,oni są dobrze zorięntowani.Tablica informacyjna jest na pętli na Ogrodach

Była_Pracownica

Pracownice Gazelami? - chyba chodzi o to jak szybko i sprawnie musza pracować... Komentarz porównujacy pracownice do gazel byl moim zdaniem wysoce niestosowany, uwłaczający godności pracowników delikatniejszej płci. Kazdy kto pracuje fizycznie fizycznie 5-6 dni w tygodniu nawet po 12h doskonale wie jak wygląda-mamy przeciez lustra w domu.

Krzysztof

Jakimi liniami autobusowymi można dojechać do Batorowa? Szukałem na rozkładzie MPK, ale chyba żadna miejska komunikacja tam nie kursuje.

Zostaw opinię o Remark-Kayser - Batorowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remark-Kayser