Creandi Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Creandi Sp. z o.o.

Nick

Aktualni pracownicy i broniacy tez nie podpisują sie imieniem i nazwiskiem. dlacego? Agencja i miejsce pracy jak każde inne. Zalezy kto czego oczekuje. po prostu nie jest w niczym wyspecjalizowana

Nick

To nie wygląda jak "tyle opinii", ale raczej jak jeden sfrustrowany pracownik, który szuka ujścia dla swoich negatywnych emocji obarczając winą pracodawcę

Pdk

To czemu się nie ujawniasz? Gdyby nie klienci po znajomości i po kosztach to niewiele by z tego zostało, a tyle opinii byłych pracowników chyba o czymś świadczy

Nick

wszystkie te komentarze to stek bzdur - zamiast podpisywać się: pracownik, były pracownik, obecny, nowa, stara etc proponuję się ujawnić, a nie wylewać anonimowo... wyjaśnijmy co kogo boli

Aktualny pracownik

Ostatni Happy Monday(Wednesday) - 31 maja(Orange Warsaw Festival), przedostatni - 9 maja(miejsce w parkingu podziemnym)

Potwierdzam, że Creandi rozwinęło skrzydła. Wiele ciekawych projektów również dla zagranicznych spółek (np w Norwegii). Atmosfera i ludzie zdecydowanie na plus. Całokształt dopełnia prywatna opieka medyczna,liczne wyjazdy integracyjne, zajęcia z języka angielskiego i cotygodniowe konkursy Happy Monday.

obecny pracownik

Komentarze powyżej to jakiś stek bzdur. Czuć frustrację byłych pracowników, którym nie spodobało się, że nowa władza zaczęła podważać status quo. Dzisiaj w firmie panuje świetna atmosfera. Realizowane projekty są coraz ciekawsze. Wszyscy gramy do 1 bramki. Być może z wami - byłymi pracownikami - by się to nie udało. Polecam odrobinę autorefleksji.

potencjalna pracownica

Na rozmowie odnioslam wrazenie, ze osoby rekrutujace nie mają pojecia o marketingu....

olbas

Firma fajna jeśli dopiero zaczynasz przygodę z agencją. Jest dużo profitow, ale z biegiem czasu coraz wiecej minusów. Przestarzałe metody marketingowe (marketing szeptany jest tu lekarstwem na wszystko), brak chęci do nauki nowych rozwiązan, niskie kompetencje osób decyzyjnych, uzleżnienie od grupy psp, duża rotacja pracowników, małe szanse na rozwój, nepotyzm, brak jasno określonej ścieżki kariery i obiecywanie złotych gór.

festiwal

ta agencja powinna się nazywać działem marketingu Naptisu i PrimeSoftu. Bez przyszłości dla osób które wiążą swoją przyszłość z praca w profesjonalnym marketingu i to bez znaczenia na jakim stanowisku. Bez komentarza zostawię kompetencje osoby zarządzającej.. ciekawie tez wyglądają sprawy odchodzenia pracowników - dziwna polityka w całej firmie.

kiedyś pracownik

Niestety Creandi nie jest firmą, w której można się rozwinąć. Można za to stracić nerwy. Nie jest to samodzielna agencja, działa pod skrzydłami primesoft (nepotyzm to dodatkowa słaba strona), która steruje jej wszystkimi działaniami i to się nie zmieni. Może komuś będzie pasowała praca pod kimś, kto nie ma kompetencji, jednak odejście w przeciągu ostatnich miesięcy z firmy połowy pracowników powinno dać komuś do myślenia. Wiele obietnic bez pokrycia i próby nieudolnej manipulacji ze strony "góry" to na pewno minusy. Kiedyś była przynajmniej fajna atmosfera. Generalnie jeśli ktos myśli o poważnej pracy, niech szuka czegoś innego.

Dawny pracownik
@nowa 23.06.2017, 09:44
Nie zgadzam się z tym. Pracuję w firmie od trzech miesięcy i mam odmienne zdanie. Naprawdę fajny i zgrany zespół. Do tego docho...

Wypowiada się ktoś, kto w firmie pracuje od trzech miesięcy i nie zna poprzedniego szefa. Firma zmieniła się o 180 stopni - na gorsze. Kiedyś pracowało się tam super, szef był ogarnięty, siedział w biznesie wiele lat i nie trzeba było się za niego wstydzić. Potem to już hulaj dusza - to co było dobre w Creandi odeszło i nigdy nie wróci [*].

nowa
@Dawny pracownik 23.06.2017, 12:07

nie wiem kiedy skończyłeś pracę. Ja, tak jak napisałam, po tych 3 miesiącach jestem zadowolona. Nie słyszę też wokół marudzenia czy narzekania. Każdy ma prawo do swojej opinii. Mam nadzieję, że moja się nie zmieni:-)

Siwy dym

Zgadzam się z komentarzem wyżej. To co dzieje się w Creandi od roku jest godne pożałowania. Firma bez przyszłości i jakichkolwiek perspektyw. Osoby zajmujące niektóre stanowiska nie mają kompetencji do wykonywania swojej pracy.

Szadubaba o' baba

Festiwal, który tam trwa od prawie roku jest godny polecenia xD

Korpo
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no jest to praca na pełen etat, nie wiem skąd wziąłeś info że może być inaczej, w sensie jesteśmy dorośli, generalnie chodzi o to, że każdy z nas chce pracować na zawsze już, nie ma powodu pracować krócej

rekrutowany

Proces rekrutacji prowadzą w dziwny sposób. Na umówione spotkanie pan spóźnił się 20 minut. Okazało się, że rekrutuje na inne stanowisko, niż składałem CV (nie poinformował mnie o tym w zaproszeniu, nie było ono atrakcyjne). Zapewniał o kontakcie w określonym terminie i się nie odezwał. Cóż - nie mam pretensji, że nie chcą współpracować akurat ze mną, ale przyzwoitość wymaga, żeby wywiązywać się z zapewnień.

elemorele

student - widać że marketingowa gatka...

ciekawe

Czy podzieli się ktoś informacją, ile w Creandi zarabia copywriter?

krul maciuś
użytkownik zarejestrowany

mnie też interesuje bardzo zatrudnienie wn tej firmie ale oczywiście pytanie podstawowe: ile na samym początku dostanę pieniądzy netto i jaka jest pierwsza umowa? mam nadzieję że później jest realnie możliwa jakaś ścieżka awansu w Creandi. może już pomijając kwestie niezadowolenia, jakie są plusy z pracy tam?

jacek

Jak chcesz zarobić to znajdź inną firmę...

pyra

Co za pytanie ?? Szukasz pracy czy miejsca na wakacje ?

alan

@edward - bo to moja baaardzo bliska znajoma, ja szukając pracy tutaj trafilem i wiedza sie podzielilem liczac, ze inni tez to zrobia na innych profilach. A czy zadowolona z tejfirmy ? geenralnie bardzo - szczegolnie z progresu doswiadczenia jakie tam zyskala

alan

jak uderzasz na marketingowca to pewnie kreatywny jestes, wiec sie nie stresuj :) projekty, ktore prowadza im sie rozrosly i ludzi potrzebuja, znajoma tam pracuje i mowila, ze zatrudniaja nowe osoby

natwoj

A jak jest na samej rozmowie? Pytają o coś problematycznego? są jakieś "logiczne zagadki", zadania do zrealizowania? Idę we wtorek na stanowisko specjalisty ds. marketingu,chociaz z tego co tu widze - rozmowy pojawiły się już w lutym... :/

ap

Nie boję się konkurencji w pracy dlatego szczerze polecam! Miejsce dla nastawionych na intenstywną pracę i rozwój.

VeniVidiVici

Dla mnie strzał w dziesiątkę - potężna dawka doświadczenia i wiedzy!! Atmosfera w zespole friendly i jest porządek, każdy wie jaki ma zakres odpowiedzialności.

alek

Znajomy, z którym studiowałem pracuje tam jako programista. Odkąd on pracuje firma zatrudniła 4 nowe osoby, a nie zwolniła żadnego pracownika. Z tego co kojarze zaczynal tam prace tuz po studiach wiec juz troche tam siedzi. Projekty, ktore obsluguja sie rozwiajaja i szukaja kolejnych osob. Kumpel tez mi zdradzil, ze duzo robia dla yanosika. Wie ktos gdzie sciagnac dobry szablon CV? nie chce mi sie od zera pisac

RozgoryczonaAllegro

Ja mam dosyć korporacji i szukam pracy gdzie w koncu nie bede tylko trybikiem w maszynie. Byłam w creandi na rozmowie na stanowisko specjslitay ds. marketingu. Trzymajcie za mnie kciuki! Poszlo dobrze ale mam i tak stresa!!!

wuwu

ile osob tam pracuje byle w pon na rozmowie naliczylem 13 czy to duza firma?

yano_sick

Jak już wspominałem, pisanie publicznie o kwotach to mocno nieelegancka sprawa - przynajmniej w naszym pięknym kraju... Osobiście powiem jeszcze raz tak: dostawałem tyle, o ile poprosiłem na rozmowie. A że dopiero z perspektywy czasu widzę, jak śmiesznie niska była to kwota - to inna sprawa.

bigi

Fakt, w Creandi zarabia się tyle ile podano powyżej. Szału nie ma, w Biedronce kasjer tyle zarabia he he

dawid

ile zarabia się w creandii, bo podobno 1600zł na rękę i rządzi tam taki koleś spoza firmy co yanosika wymyślił i flotis

noname

Na rękę? Jak w supermarkecie. Jedynka z przodu. I to za pełen etat. Chyba że coś się zmieniło.

ŚwiętyŁazarz

Well well, trochę się tu brudu nagromadziło. Zarzuty przewijają się te same: 1. Duża rotacja 2. Słabe pieniądze 3. Dziwna organizacja Może to czas, żeby oficjalnie wypowiedział się ktoś z firmy? Na innych profilach z opiniami to norma, więc może Creandi się wypowie?

@chaos

rozumiem, że to dlatego odebrali nagrodę Firma Roku 2013 dla swojego klienta...

lelum

Nie martw się, za jakieś 2-3 miesiące znowu będzie aktualne! :D

s

nieaktualne oddzwonili:)

sdsjfd

Na początku było słodko, byłam zachwycony/-a. Potem wyszły organizacyjne zgrzyty, dziwnie rósł zakres obowiązków. Kasa taka sama jak w Biedronce. Z perspektywy czasu i po przeczytaniu tutaj opinii (prawdziwych) stwierdzam, że nic się nie zmieniło i nie chciał(a)bym tam dłużej pracować. Chaos. Yano-sick, w wielu punktach masz rację. :) Przyznaję też, że młodszy szef był sympatyczny.

sylwia

dzięki ale kiedy tzn. w jakim odstępie czasu mogą oddzwonic? Bo rozważam tez inną propozycję pracy jeśli tu mi się nie uda i potrzebuje wiedzieć im szybciej tym lepiej:)

yano_sick

Naprawdę chcesz u nich pracować? Zastanów się dobrze. Jak widzę po wypowiedzi Adama, jest tam ciągle tam samo wesolutko. Naprawdę, oni nie bez przyczy zatrudniają co pół roku na to samo stanowisko. Czuj się ostrzeżona.

paw

jesli ich zainteresowałas to zadzwonią a jak nie wyśla maila z podziękowaniem

Sylwia

Jestem po pierwszej rozmowie mają odezwać się do drugiego etapu - ktoś był wie jak długo czeka się na kontakt i czy w ogóle dadzą znać nawet jeśli się nie przejdzie? Dzwoniłam do nich ale jeszcze nie zakończyli rekrutacji i nie podjęli decyzji, a nie chce po raz kolejny dzwonić...

adam

co nowego w creandi? znów kogoś zwolnili bo znowu szukają specjalisty ds. marketingu (a tak naprawdę przedstawiciela handlowego). Chcą kogoś za( usunięte przez administratora )żeby jeździł po klientach to co się dziwić...

kekeke

W tym roku już mnie tam nie było :D Nie wiem, może się w firmie diametralnie poprawiło... ponoć każdy uczy się na błędach :D

ania

kekeke - w jakim okresie tam pracowałes/łas ?

kekeke

Integracja jak to integracja, wesoło i pijacko :D Kobiety traktowane spoko, braku taktu i ogłady szefowi zarzucić nie można, miły gość. bo generalnie dobrze mi się tam pracowało, a wszystko, co niefajne, nie pochodziło z samego Creandi, tylko z zarządu całej tej grupy. Bo sam zespół jaki pamiętam był spoko. Dziś to już z tego co wiem w większości zupełnie inni ludzie, czyli "rotacja" duża. Ale jak to mówią co nas nie zabije, to nas wzmocni :D. Creandi mnie nie zabiło :D

ania

jak wygląda integracja? czy szef zachowuje się w porządku wobec kobiet? czy są telefony służbowe i karta multisport?

zaintrygowana

"Nieprojektowe" stanowisko w agencji marketingowej? Serio? To znaczy jakie? Parzyłeś kawę, czy może byłeś cieciem? A rozliczano cię i tak z efektów? Podejrzane praktyki :P

xoxo

Ekipa sympatyczna ,szczególne pozdr. dla Ani:) Szef jak szef zawsze rozliczał z efektów, prywatnie również bardzo sympatyczny człowiek, integracje łacza:D Wypłaty zawsze na czas, nie wiem jak z premiami projektowymi bo pracowałm na "nieprojektowym" stanowisku. Pracowemł niecale 8 mies.

yano_sick

Mógłbyś zacytować, które konkretnie wypowiedzi świadczą o frustracji i braku samokrytycyzmu tej rzekomo jednej osoby, kopiącej niewinną firmę? Powodzenia w prowadzeniu działalności!

ania

dzięki za odpowiedź. a jaka jest wysokość zarobków tam?

Zostaw opinię o Creandi Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creandi Sp. z o.o.