Opinie o Lauda Audio Adamowicz sp.j. w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lauda Audio Adamowicz sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lauda Audio Adamowicz sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lauda Audio Adamowicz sp.j. w Sopot

Ali

Rozmowa rekrutacyjna, stanowisko: magazynier. Lokalizacja b. dobra ul. Żaglowa, Letnica. Koniec zalet. Sam obiekt dość stary. Magazyn nawet nie B klasa. Parking niestrzeżony i brak miejsc na rowery. Reszta rzeczy, o których pisali inni wcześniej to prawda. Latem skwar, zimą ujemne temperatury co kierownik magazynu mówi wprost. Bardzo archaiczna mentalność tego miejsca: branie L4 nie jest wskazane i z tego powodu jest dodatek za frekwencję. Podobno w powietrzu jest pył, bo sąsiednia firma obrabia kamień czy coś w tym stylu. B. niskie doświetlenie światłem dziennym, nie zwróciłem uwagi czy tam w ogóle był świetlik w dachu. Ogólnie kierownik to specyficzny gość z takim kowbojskim podejściem. Ja bym odradzał to miejsce i zamiast tego wskazałbym jakiś nowoczesny magazyn Aklasowy w parku logistycznym. P. S. a na pytanie czy zimą w takim razie magazyn magazyn nie jest ogrzewany, bo przecież są promienniki i nagrzewnice, ten pan odpowiada: "jak człowiek pracuje to jest ciepło trzeba się ruszać, jak się nie pracuje to się marznie" HAHA litości co za sztum :D pozdrawiam i dobrze wam życzę :)

Jaką macie atmosferę na magazynie? Bo widziałam ogłoszenie w necie i myślę czy nie podesłać mojemu bratu. Zarobki dla magazynierów jakie są na ten moment? W ogłoszeniu piszą, że jest możliwość premii, jak to wygląda i czy serio jakaś premia czasem wpada?

@Byly pracownik

No ale wciąż nie rozumiem tego zwolnienia z pracy. Przecież jak komuś zależy, to można zrobić to np. w czasie urlopu. Wtedy kierownik się nie dowie. Jest jakiś nakaz informowania, czy się oddało krwi czy nie np. w umowie o pracę?

Monika Nowy wpis

Przedstawiciel handlowy do działu eksportu ma wpisaną w ofercie umowę o pracę ale nie widzę przy tym określonej wysokości podstawy a nawet wzmianki o jakichś premiach lub też prowizjach. jak one wychodzą w praktyce?

Ali Nowy wpis

On
@Anna

odradzam tam pracy !!1 pracowałem tam przez pewien czas !! w zimę masz taka sama temperaturę na magazynie jak na dworze , latem straszny upal , musisz rozładować kontener (40) postawionym na samym słońcu. premia proszę cie :) śmiech na sali kasa w kopercie tylko za nadgodziny , które robisz pod koniec miesiąca i tylko kiedy kierownik chce. kierownik wiecznie obrażony , udaje ze zna sie na pracy magazynie, a jak cos nie podoba mu sie w tobie to cie zwalnia i dla tego cały czas potrzebują ludzi sama ksywa dana przez pracowników mówi za siebie (parówa ). Jeśli nie kochasz Brata to możesz dać ogłoszenie bratu :) Kierownik wychodzi w czasie pracy na zakupy do lida , ma gdzieś co sie dzieje na magazynie, jeśli coś wydarzyło nie z winny chłopaków z magazynu to kierownik i tak twierdził ze to nasza winna :) A o magazynie i BHP szkoda mówić. Jedynie co mogę pochwalić to chłopaków z magazynu.

@On

Hmmm co do tych temperatur na magazynie, to jak wygląda odzież ochronna? Firma zapewnia ubranie właśnie na trudne warunki pracy? Jak to wygląda? Kurtki na zimę, rękawice ochronne i inne?

On
@Dominika

tak zapewnia , ale co da ci kurtka zimowa i rękawiczki , jak 8 h do 10 h pracujesz cały czas przy - minusowej temperaturze (np - 10 lub więcej, ile jest na dworze tyle na magazynie ) i do tego przeciągi bo brama jest otwierana i na całym magazynie jest strasznie zimno , Tylko broń Boże żebyś zachorowała bo zaraz po premii masz, i kierownik chodzi na ciebie zły i wymyśla ci taka prace za kare ze odechciewa ci się pracować, tam ludzie przychodzą do pracy chorzy , z gorączkami, a najlepsze jest to ze kierownik w swojej kanciapie ma włączoną farelkę i cieszy sie ze robole marzną.

@On

Czyli, że jak się jest na L4 to nie ma premii? Ale jakiej? Frekwencyjnej? Za wyniki? To kierownik rozdaje premie, a nie jakiś dyrektor np. finansowy lub inny?

@Anna

A jeśli jesteś Honorowym Dawcą krwi to zapomnij pracy tam , Kierownik zakazuje oddawania krwi, jeśli chcesz oddać krew to możesz pożegnać się z pracą , tak było że mną ???? mam nadzieję że kiedyś kierownik będzie potrzebował czyjeś Krwi i nie będzie jej . Teraz mam pracę gdzie prawodawca toleruje oddawanie krwi. Mogę potwierdzić poprzednie wpisy kolegów. Tyle co wiem tam jest coraz gorzej. Jeśli firma szuka ludzi od 2 lat na te stanowisko (magazynier) coś świadczyć o tym . (usunięte przez administratora)

Dominika

Ej serio z tą krwią? Ale to jak sprawdzają, czy dany pracownik oddaje krew? Przecież w prywatnym czasie nie kontrolują, co kto robi. Jakieś oświadczenia trzeba składać czy co?

Byly pracownik Nowy wpis
@Dominika

W Laudzie nie masz czasu prywatnego , ???????????? Krew można oddawać od poniedziałku do piątku od 7 do 14 więc tym czasie jesteś w pracy , prawnie przysługuje ci 2 dni wolnego za oddanie krwi, kierownik tego nie toleruje.

Dominika Nowy wpis
@Byly pracownik

Nadal nie widać zbyt wielu wieści o przedsiębiorcy Lauda Audio Adamowicz sp.j. w miejscowości Sopot. Wiecie co się u nich aktualnie dzieje? Twoja opinia jest ważna!

No jak co sie dzieje.... (usunięte przez administratora) URZ.SKARB. kosztem pracowników.

Normalnie CV i rozmowa. Krótko na temat. Widać, że duża i dobra firma. Zanim poszedłem to poczytałem komentarze. Kompletnie bez użyteczne. Prezes ma wymagania ale nie inne niż w innych firmach. Jak ktoś przedtem miał pracę w której spał albo udawał, że pracuje to narzeka. Wpisy na tej stronie to jacyś sami nieudacznicy. Niestety odmówiłem ponieważ dostałem lepsza ofertę z niemieckiej firmy bliżej domu.

Normalnie. O doświadczenie. O znajomość produktów. itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Kazimierz

Cześć. Trafiając do wątku, który dotyczy firmy Lauda Audio Adamowicz miałem nadzieję, że dowiem się czegoś o tym pracodawcy. Niestety w wątku nastała od pewnego czasu cisza, dlatego też postanowiłam dodać wpis w tym wątku i dowiedzieć się, co takiego dzieje się w tej firmie, że nikt nic nie pisze. Jak to w ogóle możliwe?

Morph
@Kazimierz

Nie marnuj czasu na Laudę idź chociażby na budoę!

Karol pisze prawdę. Arbeitslager

Justyna
@Marek

@Marek, mocne słowo. Mam pytanie, ile to jest "nieoficjalnie", bo może razem z przelewem w sumie daje tyle, że warto przetrzymać niekorzystną atmosferę? Przynajmniej jakiś czas.

Kath
@Justyna

Kasa "(usunięte przez administratora)" to działalność przestępcza. Właściciel "prezes" rozmodlony, tylko nie wiadomo przed kim. Generalnie (usunięte przez administratora) okropny! Myślę że świetna praca dla "Ukrainy". To jakiś postpeerelowski interes w drugim pokoleniu.

Królik

Prezes Właściciel to alfa omega w firmie a pracownicy są do tego zeby ich pouczać. Pracownik nie może mieć swojego zdania pomysłów ma tylko wykonywać polecenia. Zero rozwoju. Prezio jeździ Q7 żonka porche a pracownicy z łaski dostają premie pod stołem. To ma pokazać gdzie jest ich miejsce. Generalnie jak ktoś szuka firmy z lat 90 to to jest właśnie to. Firma dobra na przezimowanie.

Michu

W biurze wszyscy mają się słuchać najmądrzejszego szefa. Zero swoich pomysłów, magazyn wielki (usunięte przez administratora) i poniżanie pracownika. Kasa pod stołem. Są tutaj równi i równiejsi. Jeśli ktoś lubi mieć robione pranie mózgu to polecam.

Tytus

Mam nadzieję, że ten spokój na wątku to wynik zadowolenia z pracy w firmie?

Jonas

Hej a jak z narzędziami pracy telefony komoutery jakie auto dla handlowca Jaki duzy teren działania Pozdrawiam dziękując za odpowiedź

OLO

Obiecanki cacanki, chęci w firmie do zmian są ale tylko chęci najlepiej aby było po staremu. Kasa owszem pod stołem w formie tzw premii, idziesz na zwolnienie lekarskie premia obcięta.

Justyna
@OLO

@Łukasz, widzę, że nie masz dobrych opinii na temat pracy w Lauda, wiadomo każdy ma inne wymagania co do pracodawcy. Dla obiektywności mógłbyś powiedzieć co było w tej pracy na plus?

Łukasz

Nie polecam tak jak wyżej napisane część pod stół część oficjalnie. Wlasciel bardzo nie miły, hamowaty. Atmosfera w biurze bardzo napięta zero współpracy. Zero premii benefitow awansu jeśli szukacie pracy aby się rozwijać to napewno nie z tą firmą. Strata czasu.

Karol

Wyplata czesciowo przelewem, czesciowo w kopercie pod stolem. Na umowie minimalna krajowa, reszta nieoficjalnie. Ogolny mobbing i niemozliwe wymagania do spelnienia pod grozba "pojechania po premii", a ze czesc pieniedzy wydawana w kopercie to pracownik nie ma nic do powiedzenia. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Lauda Audio Adamowicz sp.j. - Sopot

• Jak się pracuje w Lauda Audio Adamowicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Lauda Audio Adamowicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lauda Audio Adamowicz sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lauda Audio Adamowicz sp.j.?

Kandydaci do pracy w Lauda Audio Adamowicz sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lauda Audio Adamowicz sp.j.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Leśna 15 A lok. 1
    81-876 Sopot

Lauda Audio Adamowicz sp.j.