Curaform

Germany

Curaform

Opinie o Curaform

Robert

@ona, zawsze można zwrócić się do księgowości/przełożonego o "paski" z wypłaty, tam powinny być zawarte wszystkie informacje o składkach. @Monia, a dokąd i na jakie stanowisko wyjeżdżałaś? Poleciłabyś tę pracę innym użytkownikom?

Monia

Podjęłam współpracę z Curaform i jestem bardzo zadowolona. Oferta pracy, którą otrzymałam, była sprawdzona, a na miejscu wszystko zgadzało się z wcześniejszym opisem zlecenia. Wyjazd świetnie zorganizowany, szybki i bezproblemowy kontakt z firmą. Polecam:)

ona

Firma nie zaplacila skladki w grudniu za przepracowany listopad! (usunięte przez administratora) Oddaj skladki, bo nie wypracuje emerytury.Bylam w Zus- ie i sprawdzałam. (usunięte przez administratora)

olo
@ona 16.02.2018 20:15

u nich to tradycja oszukuja na każdym kroku firma była opisana nawet w de

marta
@ona 16.02.2018 20:15

Podjęłam współpracę z agencją Curaform i jestem bardzo zadowolona. Oferta pracy, którą otrzymałam, była sprawdzona, a na miejscu wszystko zgadzało się z wcześniejszym opisem zlecenia. Wyjazd świetnie zorganizowany, szybki i bezproblemowy kontakt z firmą. Polecam:)

Czemu pracownicy firmy curaform nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

goha
@Administrator 03.04.2018 09:45

Bo hejt w interncie jest, był i będzie. A pracownicy , ktorzy z nami pracują dobrze wiedzą , że jesteśmy uczciwą firma, która wypłaca wynagrodzenie na czas i wszystkie wymagane prawem składki czy podatki. Posty jek te poniżej piszą osoby , które same sa nieuczciwe i które żyją i pasjonują się obrażaniem innych.

Jacek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

saba

Totalne bzdury. Takie złe opinie zawsze piszą tylko ci , którzy sami nie byli w porządku wobec firmy. Moim zdaniem firma Curaform , jest godna polecenia, pracuje z nimi od jakiegoś czasu , wypłata na czas, a Pani Małgosia rzetelna i konkretna, zawsze pomocna.

koper

firma nie placi składek zus, nie zapłacili ostatniej składki.

zorro

jedna z gorszych firm nie polecam, w biurze cwaniary laskowska sama niech sobie jedzie do dziadkow z liftami i nnymi to zobaczy i nie bedzie wciskać takich oferta za 1200 śmiechu warte. Poza tym transfer takiego czlowiekaw pojedynkę jest w DE zabroniony i transfer musza wykonywac 2 osoby. Gdyby cos sie stało takiej opiekunce w DE to firma musiałaby płacić potężne odszkodowania za utratę zdrowia.

zosia

firma nie płaci za 1 dzien pracy, zus tez płaca jak im sie podoba jak sie jest w Pl, ni epolecam

robin

Mysle ze jest to firma ktora wykorzystuje ludzi a jak ktos sie nie chce im dac wziasc pod buty to szukaja mozliwosci pozbycia sie takiej osoby ,poza tym zarobki sa naprawde male obojetnie jak znasz jezyk,nie ma to znaczenia dla ciebie itwoich zarobkow ,jedynie firma ma zysk bo bierze wieksze pieniadze od rodziny podopiecznego. Sa bezczelni w swoim zachowaniu w stosunku do pracownikow i klamia w zywe oczy' bo musza miec zawsze racje.Nie polecam bo to banda. P. Malgosia to kłamie jak najęta chya jej dobrze płacą za osukiwanie opiekunek, pewnie dostanie premię jak orżnie opiekunkę, na nią trzeba pracować, suka jedna

AK

Wspólpracuję z firma Curaform od ponad 2 lat. Do tej pory nie napotkałam żadnych problemów .Owszem praca nie jest lekka , ale zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc koordynatora / w moim przypadku jest to Pani Małgorzata Laskowska , osoba z duzym doświadczeniem , zorganizowana i konkretna / Wynagrodzenie wypłacane jest zawsze w terminie ,Osobiście mogę z czystym sumieniem polecić tę firme .

ola

płacą jak wszyscy oszukują przy stawkach kłamią, że stawka na zleceniu jest niższa, firma polska jak zwykle oszukuje i kłamie nie lepsza od innych polskich oszustów

Joanna

Witam .. Po przeczytaniu w.wymienionych opini na temat firmy Curaform to chyba jakieś żarty! Pracuje w tej firmie dość długo i mogę wypowiedzieć się coś na ten temat.Nie ma czegoś takiego że nie płacą na czas! Wszystko przychodzi zgodnie z czasem! Wszelkie formalności załatwiane szybko i sprawnie! Płacą więcej niż gdziekolwiek! Gdyby nie to nie przeniosła bym się z innych firm!Zawsze służą pomocà nawet 24h! Pani Laskowska zawsze odbiera tel jak nie służbowy to komórkowy!Obecnie trafiłam na wspaniałą rodzine jak i poprzednie kontrakty!więc ludzie zrozumcie jedno, firma jak każda inna daje wstępne informacje takie jak trzeba i zgodne zawsze ze stanem faktycznym a to jak kto trafi to już tylko zależy od szczęścia bo przecież firma nie zna ludzi bo to my ich poznajemy i albo się udal kontrakt albo nie!!!! A ktoś kto tak potrafi wyrażać się o drugiej osobie to świadczy tylko o jego inteligencji! Opiekunka polecająca CURAFORM! J.B

kk

tak nie polecam kłamią na temat zlecenia i w innych sprawch, płaca b. mało maja b. ciezkie zlecenia raczej do dzwiaga a nie do opiekunki

ela58

to dziadostwo jest dobrze dopoki jestes potrsebna bylam z nimi pare razy placa ale za malo nie reaguja ja przezylam horror przedemna byly dwie opiekunki z czego jedna dostala wylewu tak okropna rodzina w bambergu a mnie nie uoprzedzila firma bez jedzenia wolnego czsu i traktoewANIA JAK NIZSZA NACJE BEZ SPANIA BO BYL REMONT I MASZYNA CODZILA 24 NA DOBE PRZEA BMIESIAC POTEM REMONT I STALAS SIE NIE [POTRZEBNA DLA FIRMY CHOCIAZ WCZESNIEJ NA TO SAMO ZLECENIE WRACALAS I CI ROZWIAZALI UMOWE MAJA CIE W D.... I NIE ZAPLACILI SZOKNIGDY WIECRJ Z AGENCJA P-ROSZA NIECH PANI WYTRZYMA TO SWINIE NIE POLECAM CURAFORM TYM BARDZIEJ ZE JEZDZE TYLE LAT MAM REFERENCJR SZOK

Zostaw opinię o Curaform - Germany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Curaform