curaform

Germany

Opinie o curaform

saba

Totalne bzdury. Takie złe opinie zawsze piszą tylko ci , którzy sami nie byli w porządku wobec firmy. Moim zdaniem firma Curaform , jest godna polecenia, pracuje z nimi od jakiegoś czasu , wypłata na czas, a Pani Małgosia rzetelna i konkretna, zawsze pomocna.

koper

firma nie placi składek zus, nie zapłacili ostatniej składki.

zorro

jedna z gorszych firm nie polecam, w biurze cwaniary laskowska sama niech sobie jedzie do dziadkow z liftami i nnymi to zobaczy i nie bedzie wciskać takich oferta za 1200 śmiechu warte. Poza tym transfer takiego czlowiekaw pojedynkę jest w DE zabroniony i transfer musza wykonywac 2 osoby. Gdyby cos sie stało takiej opiekunce w DE to firma musiałaby płacić potężne odszkodowania za utratę zdrowia.

zosia

firma nie płaci za 1 dzien pracy, zus tez płaca jak im sie podoba jak sie jest w Pl, ni epolecam

robin

Mysle ze jest to firma ktora wykorzystuje ludzi a jak ktos sie nie chce im dac wziasc pod buty to szukaja mozliwosci pozbycia sie takiej osoby ,poza tym zarobki sa naprawde male obojetnie jak znasz jezyk,nie ma to znaczenia dla ciebie itwoich zarobkow ,jedynie firma ma zysk bo bierze wieksze pieniadze od rodziny podopiecznego. Sa bezczelni w swoim zachowaniu w stosunku do pracownikow i klamia w zywe oczy' bo musza miec zawsze racje.Nie polecam bo to banda. P. Malgosia to kłamie jak najęta chya jej dobrze płacą za osukiwanie opiekunek, pewnie dostanie premię jak orżnie opiekunkę, na nią trzeba pracować, suka jedna

AK

Wspólpracuję z firma Curaform od ponad 2 lat. Do tej pory nie napotkałam żadnych problemów .Owszem praca nie jest lekka , ale zawsze mogę liczyć na wsparcie i pomoc koordynatora / w moim przypadku jest to Pani Małgorzata Laskowska , osoba z duzym doświadczeniem , zorganizowana i konkretna / Wynagrodzenie wypłacane jest zawsze w terminie ,Osobiście mogę z czystym sumieniem polecić tę firme .

ola

płacą jak wszyscy oszukują przy stawkach kłamią, że stawka na zleceniu jest niższa, firma polska jak zwykle oszukuje i kłamie nie lepsza od innych polskich oszustów

kk

tak nie polecam kłamią na temat zlecenia i w innych sprawch, płaca b. mało maja b. ciezkie zlecenia raczej do dzwiaga a nie do opiekunki

ela58

to dziadostwo jest dobrze dopoki jestes potrsebna bylam z nimi pare razy placa ale za malo nie reaguja ja przezylam horror przedemna byly dwie opiekunki z czego jedna dostala wylewu tak okropna rodzina w bambergu a mnie nie uoprzedzila firma bez jedzenia wolnego czsu i traktoewANIA JAK NIZSZA NACJE BEZ SPANIA BO BYL REMONT I MASZYNA CODZILA 24 NA DOBE PRZEA BMIESIAC POTEM REMONT I STALAS SIE NIE [POTRZEBNA DLA FIRMY CHOCIAZ WCZESNIEJ NA TO SAMO ZLECENIE WRACALAS I CI ROZWIAZALI UMOWE MAJA CIE W D.... I NIE ZAPLACILI SZOKNIGDY WIECRJ Z AGENCJA P-ROSZA NIECH PANI WYTRZYMA TO SWINIE NIE POLECAM CURAFORM TYM BARDZIEJ ZE JEZDZE TYLE LAT MAM REFERENCJR SZOK

Zostaw opinię o curaform - Germany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie curaform