counter
3 41 52 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy Work Temps zapewnia kartę multisportu?

Jarosław Nowy wpis

Brak karty Multisport nie oznacza, ze nie ma innych benefitów. Czy możesz napisać jakie dodatki z pakietu świadczeń socjalnych zapewnia pracodawca? Liczę, że je wyszczególnisz.

Maciek Nowy wpis

@nick a powiesz więcej dlaczego była taka atmosfera ? Czym było to spowodowane ?

Doświadczony Nowy wpis

NIE POLECAM! (usunięte przez administratora) UMOWA NA OSTATNIĄ CHWILĘ, OBŁUDA, (usunięte przez administratora) I PROSTACTWO. JEDYNY PLUS TEJ FIRMY TO PIENIĄDZE NA CZAS. INNYCH ZALET BRAK. JEŚLI KTOŚ CHCE WODY TO MÓWIĄ, ŻE JEST W KRANIE.. UMOWA ZAWSZE NA CZAS OKREŚLONY. TYLKO KONTRAKT, KTÓRY SZYBKO SIĘ . KAŻDY PRACOWNIK ODCHODZI SAM.. ROTACJA PRAKTYCZNIE, CO MIESIĄC. FIRMA I JEJ PRZEDSTAWICIELE TO DNO I KILO MUŁU.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 236 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Work Temps? Oddzwaniają zawsze?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nick

Jeśli kiedykolwiek zobaczysz ogłoszenie "szukamy asystentki ds. kadr" lub tym podobne, dla własnego dobra - nie aplikuj. Pomijając fakt, że większości będziesz musiał/a nauczyć się sam/a, w gratisie nabawisz się załamania nerwowego. Atmosfera pracy to porażka. Po tym "doświadczeniu" każda kolejna praca wyda Ci się zbawieniem. To przykre jak osoby zarządzające tą firmą potrafią sprawić, że każdy dzień tam spędzony to dla Ciebie przykry obowiązek. Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Śmieciowe umowy, zarobki niewielkie.

Tak4Nie5
@Nick

Obserwując wpisy na Go Worku mam wrażenie, że jest to strona, na której zamieszczane są jedynie negatywne wpisy najczęściej bez konkretnych przykładów. Pracowałam w Work Temps i mam zupełnie inne zdanie. Atmosfera pracy przyjemna, wszystko jest do dogadania.

Renata
@Były pracownik

Być może w naturze człowieka leży skupiać się na negatywach, a pozytywne doświadczenia nie skłaniają do szybkich reakcji w postaci dzielenia się opinią. Tym bardziej dziękuję za Twoją. Zechcesz dodać, czy zarobki w Work Temps uważałeś/aś również za satysfakcjonujące?

@Renata

Jeżeli faktycznie tam pracowałaś, to powinnaś wiedzieć, że duża rotacja pracowników o czymś świadczy. Całe "biuro" to raptem 4 osoby, z czego dwie to właścicielki. Średnio dwa-trzy razy w roku ktoś się zwalnia, przychodzi ktoś nowy. W takim przypadku nie potrzeba więcej argumentów.

życzliwy gość

Każda negatywna opinia o tej firmie to prawda! Wszystko, każdą rozmowę warto mieć na piśmie, ponieważ osoby tam pracujące, są obłudne i przekręcają każde słowo. Na każdym kroku robią problemy, ze wszystkim począwszy od przerwy śniadaniowej przez jej miejsce, a skończywszy na rodzaju posiłku! Sami nie wywiązują się ze swoich obowiązków, a miejsca pracy jakie proponują, są dalekie od obecnie panujących standardów. Praca za najniższą krajową, a wymagania wielkie. Właścicielka firmy chamska, wręcz bezczelna. Nie polecam, omijać szerokim łukiem! Moje sugestie dla Work Temps: Polecam zamknąć firmę.

Tak7Nie11

Work Temps

Dzień dobry, Rozumiem, że Pani opinia opiera się tylko na wyglądzie osób, o których Pani wspomina. Jeżeli miała miejsce sytuacja, która spowodowała niezadowolenie z naszych usług prosimy o bezpośredni kontakt celem wyjaśnienia sprawy.

szczerosc

Nie polecam, zdecydowanie NIE. Kobiety reprezentujace agencje sa straszne...(usunięte przez administratora) w zyciu takich ludzi nie spotkalam. Najgorsze miejsce w zasyfionym budynku. Trzymajcie sie z dala od tego miejsca! (usunięte przez administratora)

Tak2Nie8
@szczerosc

Dzień dobry, Agencja Work Temps działa zgodnie z prawem. Jeżeli wpis ten dotyczy naszej firmy poprosimy o wskazanie konkretnego problemu oraz o bezpośredni kontakt z Agencją w celu jego rozwiązania.

bullo

Jeśli kogoś interesuje praca w firmie Work Temps to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (nr wpisu do rej. 7852). Dla swojego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5698127?keywords=&region=

@bullo

Dzień dobry, Uprzejma prośba o zwracanie uwagi na nazwę firmy, krórej ma dotyczyć Pański komentarz. Work Temp nie jest tą samą firmą co Work Temps o czym świadczą inne numery certyfikatu.

Nazwa działu: Finanse

TakNie4

Work Temps

Dzień dobry, Chcielibyśmy "rozładować" Pana/Pani negatywne emocje. Trudno nam się odnieść do wpisu, ponieważ nie wiemy do którego pracodawcy jest skierowany oraz o jakie kombinowanie chodzi. Agencja Work Temps działa zgodnie z prawem. Jeżeli wpis ten dotyczy naszej firmy poprosimy o wskazanie konkretnego problemu oraz o bezpośredni kontakt z Agencją w celu jego rozwiązania.

Arek

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Jestem zatrudniony przez Work Temps w Warszawie od 14 miesięcy i nigdy nie było problemów. Nawet jeżeli coś się nie zgadzało szybko było wyjaśniane. Polecam współpracę, jestem zadowolony.

Tak7Nie2
Walczak.ann

porażka, porażka, porażka. półtora miesiąca czekania, czy praca będzie, czy nie. Po czym w ostatniej chwili, 2 dni przed planowanym rozpoczęciem, informacja, że grafik na następny miesiąc jest zapełniony. Czyste (usunięte przez administratora) i brak szacunku do ludzi.

Tak3Nie1

Paulina

@Nick jasne - rozumiem. Dość dziwny sposób prowadzenia rozmowy, natomiast może jest on spowodowany jakimiś czynnikami, o których nie mamy pojęcia. Czy ktoś może opowiedzieć, jak wygląda praca w Work Temps na tym stanowisku w praktyce? Pracownik firmy to zawsze jedno z lepszych źródeł informacji, które jest oparte na realnych doświadczeniach.

@Paulina

Właśnie wszedłem sobie (24.06.2018, godz.: 12.05) na ich stronę i sam jej wygląd jest zastanawiający: wszystkie aktualne wiadomości są sprzed roku... O stronie na fb nawet nie wspomnę, tam nie ma zupełnie niczego. Dziwnie jest budować swoją wiarygodność tak mizernymi oficjalnymi wizerunkami internetowymi. Nie, WT zupełnie mnie nie przekonuje, wręcz zniechęca i odpycha. Sama rzuć okiem.

Paulina

@Nick rozumiem Twój punkt widzenia. Może faktycznie to kwestia innego odbioru tej samej rozmowy. Może ona zaznaczała maksymalny zakres pracy? Trudno uwierzyć w to, że firma za stawkę, jaką podałeś, poszukuje pracownika na tak dużą liczbę godzin. Może ktoś ostatnio rownież odbył rozmowę rekrutacyjną w Work Temps i może opowiedzieć o własnych doświadczeniach?

@Paulina

Wydaje mi się, że oni poszukiwali pracownika na zwykłe 40 godzin tygodniowo, ale pani z jakiegoś powodu nie powiedziała mi tego i zamiast podać mi kilka opcji godzinowych na każdy dzień (np. poniedziałek od 9 do 17, wtorek od 12 do 20, sobota od 16 do 24, itd.) zakreśliła na każdy dzień max okres godzinowy, czyli od 9 do którejś tam.

Paulina

@Nick dzięki za odpowiedź. Czyli generalnie i tak nie byłeś zainteresowany zatrudnieniem w Work Temps? A możesz napisać, czy firma na start oferuje w takim razie umowę o pracę? Warunki zatrudnienia podlegają każdorazowo indywidualnej ocenie, także trochę konkretów na ten temat będzie bardzo pomocne dla zrozumienia Twojego punktu widzenia.

@Paulina

Może z mojej strony brzmi to wszystko trochę chaotycznie, ale spróbuję uporządkować swoje wywody: na początku byłem zainteresowany, ale podczas "rozmowy" pojawiły się malutkie wątpliwości. Po wyjściu przeanalizowałem sprawę i doszedłem do wniosku, że coś tu kompletnie nie gra. Chodzi o fakt bardzo ogólnego, wręcz totalnie szkicowego przedstawienia mi warunków pracy. I wtedy zaczęło mi zależeć coraz mniej. Tym bardziej, że płaca netto (w Warszawie!) miała wynosić 1500zł... Ale to akurat szczegół, bo miałem drugie źródło dochodu, więc tak śmiesznie niska płaca nie zraziła mnie. Natomiast zniechęcił brak profesjonalizmu i w ogóle jakiś taki bałagan. Pani mnie przyjmująca zdawała się sama do końca nie rozumieć tego, co czym mi mówi. Prosty przykład: z grafika mi przedstawionego wynikało, że będę pracował 7 dni w tygodniu od - uwaga, nie uwierzysz - godziny 8:30 do 21:30, a nawet dłużej!! I zapytała ile wolnych weekendów chcę mieć, 1 czy 3. Tu się zdumiałem i zdałem sobie sprawę już trochę bardziej, że ta agencja to chyba jakiś przekręt albo coś w tym stylu. Podejrzewam, że z czasem jakoś ten mój grafik by się unormował, zrobił normalny i ludzki, ale chyba powinien być mi przedstawiony na rozmowie. Chciałem konkretów, a otrzymałem same ogólniki. Mówiąc inaczej: podałem na rozmowie maksymalny zakres godzinowy w ciągu każdego pojedynczego dnia w tygodniu, w którym mógłbym pracować. A pani nic nie mówiąc i nie komentując przyjęła to jako moją gotowość pracy codziennie po 12 godzin... Plus łaskawie pozwoliła mi mieć 1 lub 3 wolne weekendy w tygodniu, do wyboru przeze mnie! Serio, tak to wyglądało! W pewnym momencie ta rozmowa zaczęła mnie bawić i jednocześnie irytować i czekałem na jakiś ruch z jej strony, ale się nie doczekałem. Niemożliwe, że nie widziała absurdu sytuacji, ale nie reagowała. Wydawała mi się, że nie do końca ogarnia co właściwie sama mówi i co mi proponuje.

Paulina

@Nick a byłeś umówiony na rekrutacje i rozmowę kwalifikacyjną odnośnie konkretnej oferty pracy? @Cezary a Ty jesteś aktualnie pracownikiem Work Temps? Jeżeli widzisz jakieś plusy zatrudniania, to wielką pomocą byłoby opisanie ich na forum. Dla osób poszukujących aktualnie pracy, to wielość informacji jest obecnie najważniejsza.

anonymous
@Paulina

Tak, miałem wszystko podane czarno na białym. Straszne dno.

@anonymous

Sorry, zapomniałem wcześniej wpisać nicka: "Nick".

Cezary

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Nick

Absolutny dramat! Dużo tego, więc bez żadnych wstępów: 1. zgłosiłem się na umówione spotkanie, a panie zdziwione 2. zostałem przyjęty na korytarzu! 3. "rozmowa" trwała 5 minut i polegała tylko i wyłącznie na wypełnieniu formularza. I tu niezmiernie ciekawa sprawa: a) pani podyktowała mi co mam wpisać, kompletnie nie rozumiejąc, że mam wpisać to, co JA uważam za stosowne (przyznaję, że sam pojąłem to dopiero później, po fakcie. Ale pani powinna była wiedzieć i mi t objaśnić. A tego nie wiedziała!) b) na pytanie czy chcę kopie dokumentu i warunki pracy SAMA sobie odpowiedziała, że chyba nie i się pożegnała!! Ludzie...!! 4. Mieli odezwać się do mnie około 2 tygodnie przed podjęciem pracy. Minęło już kilka MIESIĘCY (dostałem inną pracę, 7 razy lepszą) i nic! Dno, kompletne dno. Naprawdę tragikomedia, groteska. NIE polecam.

Paulina

@Anonim, czy masz na myśli siebie, wspominając o zwolnieniu drogą mejlową? Nie zostało Ci to nawet później przekazane osobiście i podano Ci powód tego zwolnienia? Piszesz również, że przez cały okres zatrudnienia nie otrzymałeś podwyżki. Czy w takim razie zapewniony Ci był system premiowy lub jakiś pakiet benefitów?

Anonim

Kompletny brak profesjonalizmu, zwalnianie drogą mailową, oczywiście przed zakończeniem umowy. Stawka, wraz ze stażem pracy, zamiast się zwiększać - zmniejsza się. Brak podstawowych zasad kultury, dochodziło do sytuacji kiedy pracownicy/byli pracownicy byli obrzucani przekleństwami. Współpracując z jakąś instytucją (w tym wypadku muzeum) panie kompletnie nie wiedziały na czym polega praca, co często przekładało się na grafik - konkretnie luki w nim - przez co przełożeni danej instytucji mieli spore problemy z organizacją pracy (to że muzeum nic z agencją do tej pory nie zrobiło to inna kwestia). Podsumowując - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM!

Tak11Nie

Załamany

Masakra. Pieniądze raz są, raz nie. Po drugie POLIN ma tyle hajsu, że z zatrudnianiem nie powinno być problemu. Mimo wszystko zatrudnia pracowników przez agencję, z którą kontatk jest tragiczny. Zwalniają pracowników z dnia na dzień. Dają przymusowe urlopy, żeby wypłacać mniejszą wypłatę, nie dotrzymują umów i utrudniają wszystko jak tylko mogą (np. podpisywanie umów wstecznych).

Tak5Nie

anonimowa

Pracowałam w Warszawie przez tą agencje. nigdy nie było problemów z wypłatą zawsze w terminie i tyle ile powinno. ale traktowanie pracowników to jakies nie porozumienie.. Zwalnianie bez konkretnych przyczyn po prostu z dnia na dzień, kontakt w razie problemów też nienajlepszy

Tak5Nie

Paulina

@oszukana według Ciebie Work Temps nie wypłaca należnego wynagrodzenia na czas. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy taki 'problem' pojawia się częściej?

jackjack

Nie polecam. Plus ( polkomtel bogata firma a zamiast zapłacić ludziom wolą dorabiać takie agencje pracy) jak za takie grosze to w ogole nie opłaca sie tam iść, nie dość ze masz jakieś 3 zmiany pracy to jeszcze musisz być bardzo wcześniej żeby zająć sobie komputer bo może być taka sytuacja że nie bedziesz mieć miejsca, co jest totalnym nieporozumieniem zeby nie mieć miejsca pracy.... Ludzie w polkomtel niemili tak jak i kierownicy....

Tak9Nie

elka

Widzę, że w Radzyminie poszukiwany jest asystent ds. rekrutacji. Nie dość, że fajne miasto, to i sama oferta zatrudnienia wydaje się być bardzo obiecująca. Można zdobyć doświadczenie w pracy w HR, a wymagania nie są aż tak wygórowane. Można być studentem zaocznym :)

oszukana

Bezczelność tej pseudo-agencji nie zna granic. Szukajcie naiwniaków gdzie indziej. Brak terminowych, uczciwych wypłat, brak sensownego wyjaśnienia. Dno i miliard metrów mułu. Wszędzie tylko nie do tego czegoś!!

Tak7Nie

rola

Ciągłe problemy z tą agencja. A szczególnie z kasa.

lol

Pracuje przez tą agencje w Warszawie w firmie Polkomtel.Nie polecam pracy przez ta agencje. Wszystko na początku było pięknie, dopóki nie zaczął się problem z wypłata. Co wypłata zaczęto mi obcinać nie wiadomo za co.(pocztówkowo małe pieniądze góra do 20 zł).Ale gdy dostałam wypłatę prawie 250 zł mniejsza byłam bardzo zdenerwowana. Wiec wreszcie udałam się w celu wyjaśnienia wypłat. Panie nie wiedziały jak wytłumaczyć mi tą sytuacje, zaczęły wciskać mi kity ze system źle policzył i jutro przelicza i dadzą mi znać. Oczywiście na 2 dzien dostałam telefon - Pani stwierdziła iż rzeczywiście zle policzone zostały moje wypłaty. Sprawa miała wyjaśniona miała być w ciągu tygodnia. Jednak mija 2 mies a ja nie otrzymałam wyrównania jak było mi obiecane. Mało tego dopatrzyłam się oszustwa ze strony tej agencji na paskach jakie mi przesłano widnieje inna kwota niż ta jako mi przelano na rachunek bankowy. Panie unikają mnie i nie chcą sensownie wyjaśnić zaistniałej sytuacji !!!

Tak6Nie

bolo

Pytanie tylko ile w końcu można pracować z kolei by móc wyrwać się ze szpon martykuła krawczyk, która jest najlepszym rizwiązaniem...Niby tak, ale z jilk,nie będę pisał żadneg bramki - oby to było pomocne do przedłużenia pojazdu zastępczego. Może on być wydany na niedeleheh niż twój krapp. Car w aso, paxc ennd -pakiety dealesrkieg.

Lasen

Spoko by było jakbyś pisał po polsku.

deki

ja pracuje przez work temps już 15 miesięcy i jestem zadowolona. Panie są miłe i pomocne gdy mam sprawe do załatwienia. Wypłata rzadko kiedy 10, częściej przed 10 dochodzi:)

Zostaw opinię o Work Temps - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Work Temps
3/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grażyny 15 lok. 201