Work Temps

Opinie o Work Temps

Anonim

Kompletny brak profesjonalizmu, zwalnianie drogą mailową, oczywiście przed zakończeniem umowy. Stawka, wraz ze stażem pracy, zamiast się zwiększać - zmniejsza się. Brak podstawowych zasad kultury, dochodziło do sytuacji kiedy pracownicy/byli pracownicy byli obrzucani przekleństwami. Współpracując z jakąś instytucją (w tym wypadku muzeum) panie kompletnie nie wiedziały na czym polega praca, co często przekładało się na grafik - konkretnie luki w nim - przez co przełożeni danej instytucji mieli spore problemy z organizacją pracy (to że muzeum nic z agencją do tej pory nie zrobiło to inna kwestia). Podsumowując - ZDECYDOWANIE NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM!

Załamany

Masakra. Pieniądze raz są, raz nie. Po drugie POLIN ma tyle hajsu, że z zatrudnianiem nie powinno być problemu. Mimo wszystko zatrudnia pracowników przez agencję, z którą kontatk jest tragiczny. Zwalniają pracowników z dnia na dzień. Dają przymusowe urlopy, żeby wypłacać mniejszą wypłatę, nie dotrzymują umów i utrudniają wszystko jak tylko mogą (np. podpisywanie umów wstecznych).

anonimowa

Pracowałam w Warszawie przez tą agencje. nigdy nie było problemów z wypłatą zawsze w terminie i tyle ile powinno. ale traktowanie pracowników to jakies nie porozumienie.. Zwalnianie bez konkretnych przyczyn po prostu z dnia na dzień, kontakt w razie problemów też nienajlepszy

Paulina

@oszukana według Ciebie Work Temps nie wypłaca należnego wynagrodzenia na czas. Czy była to jednorazowa sytuacja, czy taki 'problem' pojawia się częściej?

jackjack

Nie polecam. Plus ( polkomtel bogata firma a zamiast zapłacić ludziom wolą dorabiać takie agencje pracy) jak za takie grosze to w ogole nie opłaca sie tam iść, nie dość ze masz jakieś 3 zmiany pracy to jeszcze musisz być bardzo wcześniej żeby zająć sobie komputer bo może być taka sytuacja że nie bedziesz mieć miejsca, co jest totalnym nieporozumieniem zeby nie mieć miejsca pracy.... Ludzie w polkomtel niemili tak jak i kierownicy....

elka

Widzę, że w Radzyminie poszukiwany jest asystent ds. rekrutacji. Nie dość, że fajne miasto, to i sama oferta zatrudnienia wydaje się być bardzo obiecująca. Można zdobyć doświadczenie w pracy w HR, a wymagania nie są aż tak wygórowane. Można być studentem zaocznym :)

oszukana

Bezczelność tej pseudo-agencji nie zna granic. Szukajcie naiwniaków gdzie indziej. Brak terminowych, uczciwych wypłat, brak sensownego wyjaśnienia. Dno i miliard metrów mułu. Wszędzie tylko nie do tego czegoś!!

rola

Ciągłe problemy z tą agencja. A szczególnie z kasa.

lol

Pracuje przez tą agencje w Warszawie w firmie Polkomtel.Nie polecam pracy przez ta agencje. Wszystko na początku było pięknie, dopóki nie zaczął się problem z wypłata. Co wypłata zaczęto mi obcinać nie wiadomo za co.(pocztówkowo małe pieniądze góra do 20 zł).Ale gdy dostałam wypłatę prawie 250 zł mniejsza byłam bardzo zdenerwowana. Wiec wreszcie udałam się w celu wyjaśnienia wypłat. Panie nie wiedziały jak wytłumaczyć mi tą sytuacje, zaczęły wciskać mi kity ze system źle policzył i jutro przelicza i dadzą mi znać. Oczywiście na 2 dzien dostałam telefon - Pani stwierdziła iż rzeczywiście zle policzone zostały moje wypłaty. Sprawa miała wyjaśniona miała być w ciągu tygodnia. Jednak mija 2 mies a ja nie otrzymałam wyrównania jak było mi obiecane. Mało tego dopatrzyłam się oszustwa ze strony tej agencji na paskach jakie mi przesłano widnieje inna kwota niż ta jako mi przelano na rachunek bankowy. Panie unikają mnie i nie chcą sensownie wyjaśnić zaistniałej sytuacji !!!

bolo

Pytanie tylko ile w końcu można pracować z kolei by móc wyrwać się ze szpon martykuła krawczyk, która jest najlepszym rizwiązaniem...Niby tak, ale z jilk,nie będę pisał żadneg bramki - oby to było pomocne do przedłużenia pojazdu zastępczego. Może on być wydany na niedeleheh niż twój krapp. Car w aso, paxc ennd -pakiety dealesrkieg.

Lasen

Spoko by było jakbyś pisał po polsku.

deki

ja pracuje przez work temps już 15 miesięcy i jestem zadowolona. Panie są miłe i pomocne gdy mam sprawe do załatwienia. Wypłata rzadko kiedy 10, częściej przed 10 dochodzi:)

bullo

Jeśli kogoś interesuje praca w firmie Work Temps to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej (nr wpisu do rej. 7852). Dla swojego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5698127?keywords=&region=

karo

Czy ktoś pracował ostatnio przez tą agencję w Warszawie dla Polkomtel? Praca dotyczyć ma rozpatrywania reklamacji i się głęboko zastanawiam. Raczej ma być to coś tymczasowego, być może na te 3 miesiące, na które jest umowa. Warto, czy trzymać się z daleka?

pracowałemprzezWTs

Pracowałem wcześniej przez tę agencję pracy i nie było prawie żadnych problemów. Nie wiem kto to wypisuje ale wygląda na wpisy konkurencji bo widać że w tym samym czasie były robione chociaż od 2009 roku było kilka ledwie wpisów. Ja tam miło wspominam współpracę , podczas rezygnacji nie robili problemów jak to czynią inne agencje. Od razu podali za jaką stawkę będzie praca więc nie wiem o co te oburzenia że płaca tobie się nie podobała to nie bierz takiej pracy. Poza tym stawki minimalne ustalają politycy więc do nich miej pretensje o wysokość zarobków. Skoro wypłacili to czemu piszesz że niewypłacalni ? Ale dobrze zgłaszać na forum takie pomyłki bo jak będą się często zdarzać to zgłaszać do szefowej to zwolnią księgową itd. Wtedy miałem akurat 2 prace i dobrze że WTs wypłaciło mi pieniądze bo ta druga firma to dopiero byli oszuści i naciągacze więc złego słowa nie mogę powiedzieć o tej agencji. Gdy ktoś nie ma pracy to warto zastanowić się i spróbować swoich sił. Wcześniej sprawdzałem wpisy o WTs i nie było takich sensacji jak teraz możliwe że jedna osoba uwzięła się na tę agencję ale do was należy ostateczna ocena. Ja dałbym agencji 4 gwiazdki bo mają tam jakieś terminy i jak nie wyślesz karty pracy na czas to mogą być opóźnienia w rozliczaniu wypłaty. Najwidoczniej ktoś się spóźnił i szuka taniej sensacji...gdyby załatwiali auto służbowe i mieszkanie to dałbym im 5 albo 6 gwiazdek dlatego też ograniczam się do 4 bo może kiedyś będą takie oferty mieli ;)

titititi
@pracowałemprzezWTs 16.11.2014 12:26

a ja myślę, że te czasy świetności tej agencji o których tutaj piszesz dawno minęły. Pracowałam i wiem, szczerze wątpię aby jedna osoba wysilał sie na takie komentarze. sama jeden z tych negatywów zamieściłam a reszta nie jest moją robotą :) agencja jest mega kiepska tak samo jak ich personel i cała ta szefowa. A co do argumentu że niby pracownicy zatrudniani przez ta agencję nie wyrabiali się czasowo z dokumentami to jesteś bardzo w błędzie...ja na przykład miałam wszystko przed czasem regulowane z dokumentacją a i tak miałam problemy z rozliczaniem urlopu i musiałam sie upominać o pensję oraz o poprawy błędów w umowie. Mają tam niezły bajzel a szefowa jest oszustką! Amen!

była pracownica
@titititi 29.11.2014 15:15

a ja bym jeszcze dodała coś odnośnie tego niby braku komentarzy negatywnych, że niby teraz wielki wysyp na stronie jest a wcześniej nie było. Widocznie są usuwane te najbardziej niewygodne...sama 2-krotnie zamieszczałam negatywa a jakież było moje zdziwienie, że potem na stronie nie ma żadnego z nich. A z tymi 6 gwiazdkami to kolego przegiąłeś - odstaw to co bierzesz bo to groźne dla zdrowia jest jak widać, bo żeby taką ocenę im wystawić to trzeba albo mieć nie pokolei w głowie albo być po spożyciu...no chyba że napisał to jeden z pochlebców szanownej szefowej WT albo i ona sama hahahahaha :D

Inswerert

Nie polecam. Rekruterka nie podaje ręki na powitanie. Brak kultury ewidentny. W tej agencji mają też niezły bałagan. Zapisują na rozmowy rekrutacyjne na inne stanowisko, niż się pierwotnie aplikowało.

zdegustowany

Rekrutacja u nabzdyczonej blondynki - totalnie nieprzygotowana do rozmowy rekrutacyjnej. Usiłowała być miła, ale bardzo sztuczna osoba. Odczuwałem, że robiła wielką łaskę, że przyszedłem na rozmowę. Absurdalne pytanie - jaka stawka mnie interesuje? Fajnie, tylko dzień wcześniej przez telefon Pani powiedziała o stawce, którą zaakceptowałem, by przyjść na rozmowę. Na pytanie - kiedy zaczyna się praca - usłyszałem - nie wiem... A na koniec z łaski swojej tonem wielkiej damy powiedziała, że jak spełnię ich oczekiwania, to zadzwonią. Byłem tak zdegustowany rozmową, że generalnie podziękowałem za rozmowę. Straciłem 10 minut z życia w tej bezsensownej firmie i Bóg zapłać, że odzuciłem ich ofertę

Była- na szczęście- pracownica

napisałam tutaj bardzo niefajną, ale jakże prawdziwą opinię na temat tej pseudoagencji pracy, jak widać była im nie na rękę skoro komentarza brak, więc napiszę jeszcze raz. Nigdy więcej, wyzysk, chamstwo i brak jakiekolwiek pojęcia o tym jak powienien być traktowany pracownik. Wytrzymałam 7 miesięcy...i chyba o te 7 za długo, pracownicy niekompetentni, robione są szwindle z umowami, nie można sie o nic doprosić...a cała "szefowa" jest po prostu wredna i opryskliwa ...niech ktos się w końcu za nich weźmie i zgłosi do PIP bo to co oni wyprawiają aż sie o to prosi! Machloje i błędy...a i jeszcze nie raz musiałam dzwonić gdzie jest moja mikro wypłata bo nie dostawałam jej na czas!totalna porażka! I jeżeli ten komentarz również zniknie to i tak będe publikowała nowe o tej samej treści...niech ludzie wiedzą!

były pracownik

Niewypłacalni! każdego miesiąca dostawałem złą kwotę wynagrodzenia, o wszystko trzeba było się upominać. Kilka osób nie otrzymało wynagrodzenia za przepracowane dni... Właścicielka opryskliwa dla pracowników... aż strach było wpaść tam na nią przy podpisywaniu umowy...

safanduła

ja pracowałam w Łodzi, nie prawda, że nie ma miejsca dla nowych pracowników. Bardzo dużo z osób, które zostały przyjęte ze mną dostały umowy z polkomtela, a nie od pośrednika. Niestety awanse zależą od kierowników i ich osobistych sympatii bardziej niż od wyników pracy.

były pracownik work temps

Pracowałam pod patronatem tej firmy dla Polkomtela w promce - ludzie super, nigdy nie miałam żadnego problemu z wypłatą, chodź za tak ciężką pracę powinni płacić przynajmniej 2000 netto!! dlatego też jest tak duża rotacja.

Zostaw opinię o Work Temps - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Temps