Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.

Opinie o Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.

Julita

@Nowy widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.. To, że w firmie można liczyć na zajęcia z języka obcego, to bardzo ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Piszesz, że mogłoby być więcej benefitów. Jakie konkretnie masz na myśli?

Scooter
@Julita 04.08.2017 13:16

Z dodatkowych benefitów mogłaby być opieka zdrowotna np luxmed lub medicover. Pewnie jak firma się rozrośnie to będzie ale póki co trzeba się ratować inaczej :) Generalnie bardzo polecam. Co do zespołu to potwierdzam. Świetne relacje między pracownikami oraz szefostwem. Nie ma głupiego wyścigu szczurów czy kopania dołków pod innymi. Firma transparentna, nic nie ukrywa.

Nowy

Hej, Praca fajna i ciekawa. Dużym plusem pracy w PF jest młody team oraz bardzo dobre relacje między pracownikami. Każdy z pracowników ma opłacane zajęcia z angielskiego ale mogłboy być wiecej dodatkowych benefitów. Generalnie polecam.

seba

Cześć wszystkim! Kochani czy ktoś z was aplikował może na ogłoszenie na sprzedaż? Warunki wydają się całkiem ok ale wolałbym się upewnić :) dzięki z góry

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Pepperl+Fuchs Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pepperl+Fuchs Sp. z o.o.