Michał Nowy wpis

Gdzie oni się ogłaszają ?

Magdalena Nowy wpis

Czy w tej firmie są wakaty dla kobiet ? warto skladac cv, np jakaś praca biurowa?

Administrator Nowy wpis

Czemu pracownicy firmy Gen-Bud S.A. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

zzz Nowy wpis

szkoda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomk

Wie ktoś może jak wyglądają u nich zarobki dzięki wielkie

Jazurel

Prawda jest taka, że w Budowlance ostatnimi czasy sporo się pozmieniało, więc ktoś może napisać jak jest, a zaraz się okaże, że to zupełnie nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje w firmie. Warszawa jest sporym rynkiem ze sporym zapasem pracy, ale najtrudniej wybrać odpowiednią firmę, problem jak wszędzie zresztą.

Ciekawe.............

mada

ANONIM TO DOPIERO Z CIEBIE FILOZOF.

czy może ktoś coś wypowie się o wezwaniach do zapłaty z tytułu pożyczek czy to zgodne z prawem i czy syndyk jest właściwą osobą do ściągania tych należności?

hahaha rozbawiło mnie to do łez :D

Nie ładnie tak pisać o kobiecie w ...................trzeba jej gratulować!

gall anonim - 2010-10-19 18:29:24 anonimowo - 2010-08-24 14:23:23 Co macie na myśli pisząc tak o (usunięte przez administratora)? Tak a propo pytania może ktos się orientuje gdzie teraz pracuje (usunięte przez administratora)?Szukam pracy a nie chcę trafic znowu na jakis wałek w firmie??? Ja wiem ale nie powiem!

gall anonim - 2010-10-19 18:29:24 anonimowo - 2010-08-24 14:23:23 Co macie na myśli pisząc tak o(usunięte przez administratora) Tak a propo pytania może ktos się orientuje gdzie teraz pracuje(usunięte przez administratora)Szukam pracy a nie chcę trafic znowu na jakis wałek w firmie??? Ja wiem ale nie powiem!

gall anonim

anonimowo - 2010-08-24 14:23:23 Co macie na myśli pisząc tak o(usunięte przez administratora) ? Tak a propo pytania może ktos się orientuje gdzie teraz pracuje (usunięte przez administratora)Szukam pracy a nie chcę trafic znowu na jakis wałek w firmie???

Po co piszecie takie rzeczy na tym forum, wiadomo ze zostały zatrudnione osoby wygodne dzięki, którym można było wyprowadzić z firmy miliony a jacyś młodzi dyrektorzy czy dyrektorki to poprostu (usunięte przez administratora)

gall anonim

ex - 2010-09-27 09:55:03 Czy ty miales do czynienia z ta dobra pania dyrektor? Chyba nie sadzac po twojej wypowiedzi. To modliszka. Nie martw sie ta osoba ma tez COS na sumieniu. moze EX sprecyzujesz co masz na mysli nie wszyscy znaja tak dobrze (usunięte przez administratora)jak Ty,jakies szczegoly zeby rozwiac watpliwosci???

ex

Czy ty miales do czynienia z ta dobra (usunięte przez administratora)Chyba nie sadzac po twojej wypowiedzi. To modliszka. Nie martw sie ta osoba ma tez COS na sumieniu.

anonimowo - 2010-08-24 14:23:23 Co macie na myśli pisząc tak o (usunięte przez administratora) A znaczy to, że wystarczy zrobić jej dobrze i napewno nie zginiesz w branży.

anonimowo

Co macie na myśli pisząc tak o (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gen-Bud S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gen-Bud S.A.