Opinie o Gen-Bud S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gen-Bud S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gen-Bud S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gen-Bud S.A. w Warszawa

roman

mocno pocisnąłeś ;) i dobrze

j.dar - 2010-03-21 14:38:27 Coś wam napiszę o wspaniałym GEJ-BUDZIE Jak to miało sie nie wyłlożyć?....skoro stanowiska Dyrektorskie i kierownicze były obsadzane osobami które tak naprawdę często były bez jakiej kolwiek wiedzy, za którą byli wynagradzani (i to sowicie)! Nijaki pan [usunięte przez moderatora] z zawodu "DYREKTOR" śmiechu warte! wylany z Opoczna który został przygarnięty do kochającej rodziny "GEJ-BUDOWEJ" Dlaczego został przyjęty? dlaczego tacy ludzie nie są sprawdzani przez wewnętrzne struktury firmy? Czy w tym przypadku była jakakolwiek rekrutacja? he...napewno nie. Dlaczego? już wam mowie....Firma GEJ-BUD kiedyś była sobie zwykłym kurnikiem...trochę siatki trochę placyku i parę paletek z płytkami które pierwsz dotyk ciepłych rąk poczuły od takiego tam sobie owadzika z rodziny pszczółkowatych....ale ale...było jeszcze kilka osób które w pocie czoła pomagały jak tylko umiały ( oczywiście pomoc fizyczna ) gdyż wypisanie dokumentu "wz"było już poza granicami ich kompetencji z wiadomych powodów (braku wykształcenia) ( niepełna zawodowa lub ukończona podstawowa.....z biegiem czasu te właśnie osoby były określane tytułami "KIEROWNIK" "DYREKTOR" sam będąc pracownikiem w/w firmy miałem do czynienia...baaa nawet byli moimi przełożonymi Więc jak to miało działać? jak to miało się nie wyłożyć? jak szajka tempaków proadziła coś co w efekcie końcowym przerosło ich tempe umysły. Reasumując "zarząd GEJ-BUD S.A zatrudniał każdą osobę która miała wykształcenie troszeczkę wyższe od zawodowej... a dlaczego? bo sami są matołkami. Chcesz byc DYREKTORIEM czy KIEROWNICZKIEM musisz troszeczkę przebić wykształceniem "zarząd" (średnie) to masz DYREKTORA he.....i to miało działać.......

heniek

co pracownicy winni już w połowie 2009 dało się odczuć że nic z tej firmy już nie będzie .Zarząd meilami uspokajał że wszystko wróci za 2 miesiące do normy-wróciło ,ludzi pozwalniali i to w chamski sposób kasę pracownikom wiszą za zaległe urlopy i prace w styczniu ,lutymi i marcu nawet na paliwo do samochodów nie mają żeby towar posprzątać a co do sądów to wiele spraw już jest a oni starają się udowadniać że firma padła przez pracowników i to z dużym stażem 10-15 letnim?

j.dar - 2010-03-21 14:38:27 Coś wam napiszę o wspaniałym GEJ-BUDZIE czekamy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gen-Bud S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
j.dar

Coś wam napiszę o wspaniałym GEJ-BUDZIE

Reasumując w tym kraju należy uczciwie pracować i na koniec dać się wydymać. Zabiorą ostatnią premię jak jesteś do odstrzału, nie wypłacą pensji zasłaniając się upadłością, do sądu nie ma co iść. Cierpliwie czekać może coś skapnie. A spróbuj nie oddać laptopa czy komórki to będą Cię bezczelnie ścigać! To jest państwo prawa? Mam nadzieję, że w końcu odpowiedzą ci co są za to winni!

hurt

Nie foda tylko Constructor Jak na kogo zobacz sobie w krs online

a czy ktoś wie na kogo zarejestrowana jest foda?

Czas pokaże!!!

pracownik 007

zgadza sie, z funduszu mogą zapłacić do momentu ogłoszenia upadłości tj 10 luty, na pozostałe pensje jest już od jakiegoś czasu kasa na koncie, tylko jak wiadomo konta poblokowane i tak sie włąśnie ruszają z załatwieniem odblokowania.

e

pozew zbiorowy nic nie da. wierzytelności pracownicze wpisywane są z urzędu.te powstałe do 9 lutego zostaną wypłacone z funduszu ( jeśli fundusz pozytywnie rozpatrzy wniosek a ma na to max 30 dni od daty wpłynięcia wniosku; z tego co mi wiadomo nasz wpłynął 9-10 marca), gorzej jest z tymi, które powstały po 9 lutego.fundusz raczej ich nie wypłaci i w takiej sytuacji pozostaje syndyk, który ureguluje zobowiązania jak będzie miał z czego.

jeden z ostatnich

Dowiedzialem sie o tym forum i tez przychylam sie do pomyslu zbiorowego pozwu wobec genbudu tylko czy mamy jakies szanse na odzyskanie kasy?czy nie bedzie to trwalo latami? jak sprawic zeby o tym forum dowiedzialo sie jak najwiecej bylych pracownikow p.s. wiecie ze [usunięte przez moderatora] ponoc obsuguja klientow w swoich sklepach detalicznych(oczywiscie nie sa na nich zarejstrowane np.konstruktor czy foda) i dalej deklaruja ze sa kontrahentem wartym zaufania

Ja też czekam na kasę i nie widzę perspektyw, żeby ją otrzymać dobrowolnie. Nie znam się na sprawach sądowych i chętnie bym się podczepił pod pozew zbiorowy. Tylko jak to załatwić?

hurt

Witam Troche poczytalem i moge cos powiedziec. Upadlosc byla przygotowywana juz od koncz 2008 roku ,dlaczego juz donosze 1.Zadluzenie w bankach bylo galopujace kredyt gonil kredyt 2.Kazdy z czlonkow zarzadu doil ta firme jak tylko sie dalo od 10 lat 3.Kto wie ,ze firma poprzez cementonie ozarow byla kupiona w polowie przez koncern CRH 49% wtedy firma zaczela cos znaczyc na rynku. 4.Potem odkupione przez wspolnikow za gruba kase z kredytu.Bo CRH nie dalo sie doic Ale to historia. Mowienie ,ze prezesi nie sa winni to jakies zarty!!! Kto nadzoruje dyrektorow? Kto daje zgode na samochody itd.Problem polegal na tym ,ze nik tego nie pilnowal. Jak to jest ,ze dyrektor mowi Prezesowi czym ma handlowac a czy nie,albo ze czegos nie zrobi - kpina. Odnosnie pensji sam czekam na kase , nie wiem czy sie doczekam,pozew zbiorowy jesli cos to da to moge byc takiego przdsiewziecia moderatorem. Pozdrawiam

anonim - 2010-03-15 01:43:50 ja wiem jedno. Tę firme rozkradli sami pracownicy, owszem to wina zarządu że nie bylo kontroli, ale przykładów jest tysiące. Jak to możliwe że samochód na paliwo diesla jeździł na benzyne i LPG?? jak to możliwe że większośc pracowników miało rachunki GSM powyżej 1000pln miesięcznie?? jak to możliwe że kto chciał, miał samochód służbowy?? jak to możliwe że na stacji Orlen na karty Vitaj pracownicy brali Vódkę i cały prowiant na weekend. i na koniec, jak to możliwe że pracownicy jeździli samochodami bez limitów i można było ich spotkać w zakopanym, w Juracie, ba w Chorwacji!! Kbak stał się ofiarą swoich tak ale,to również wina zarządu który jest od tego żeby nie dopuszczać do takich sytuacji i kontrolować wydatki firmy, a doraddzów Kbakdobierał sobie sam, jeśli byli nieudolni tzn. że zarząd też był niudolny

Zapomniałem dodać, że ja tez do tej pory nie otrzymałem pieniędzy za pracę :( W bujdy zarządu i księgowości już nie wierzę!

W pełni Cię popieram, tutaj na prawdę wystarczyło odrobinę dobrych chęci ze strony zarządu i dyrektorów. Mam nadzieję, że Ci ludzie nigdy nie staną mi na drodze. To jest bardzo przykre jak wielu ludzi zostało potraktowanych, ale widocznie chęć zysku była silniejsza. We wcześniejszej wypowiedzi ktoś napisał, że było wystarczająco dużo czasu na szukanie pracy - owszem było, ale przypomnijcie sobie jak zarząd mydlił oczy zwykłym pracownikom, że wszystko będzie dobrze i wciskali bajki o jakiś kredytach co to miały firmę podnieść na nogi.

pracownik 007

ludzie z zewnątrz nie powinni się wypowiadać, przecież te forum jest po to aby pracownicy się wypowiedzieli co myślą, jak im się pracuje- pracowało, więc wiedzą najlepiej jak było i jest w Gen Budzie. Jeśli ktoś nie może zrozumieć że to naprawdę miało miejsce w tej firmie to niech przynajmniej nie krytykuje tych, którzy w końcu mogą swobodnie powiedzieć jak jest naprawdę. Może to już za późno by ostrzegać innych chętnych do pracy w tej firmie, ale może się przyda w przypadku innych jeszcze działających firm, w których zarząd składa się z tej samej obsady! Nie liczyłabym na inne postępowania prezesów z pracownikami. Poza licznymi bonusami, które serwowali wybranym pracownikom, nie można zapomnieć o tych którzy byli wykorzystywani, tzn. praca po godzinach, która nie była opłacana, ba, nawet nie doceniana! Obowiązki za dwie lub więcej osób w cenie jednej marnej pensji bez premii, pracownicy odwalali czarną robotę a przełożeni przypinali zasługi sobie, oczywiście premie też! Nigdy nie było sprawiedliwości w tej firmie, doceniani byli tylko ci którzy mieli znajomości z zarządem, a w tak dużej firmie jest wiele pracowników i nie każdy miał możliwość osobistych wizyt w gabinecie prezesa. Jeśli chodzi o konkrety: Ja nie miałam żadnych bonusów typu auto, pracowałam po godzinach dla dobra firmy, jak sie upomniałam przy wypłacie o zapłatę godzin nadliczbowych odpowiedz mojego przełożonego była taka: prezes znowu nie chce o tym rozmawiać, powiedział że nadgodzin powinny być w moich obowiązkach służbowych wpisane! Uważacie, że to normalne? Człowiek jest lojalny wobec firmy i pracuje do końca, nie ucieka jak szczur z tonącego statku to powinno być doceniane a nie krytykowane. Pewnie każdy szuka innej pracy, ale nie wszyscy ją dostaną, chyba każdy wie jak jest teraz na rynku pracy! Niektóre opinie są przesadne, ale to pewnie przez negatywne emocje, każdy byłby zły jeśli nie dostałby wynagrodzenia za pracę, jednak upadłość firmy nie usprawiedliwia zachowania zarządu wobec pracowników. Oni nawet nie potrafią porozmawia z ludźmi, którzy jeszcze pracują i to jest przesada a nie opinie pracowników na tym forum! Jeśli by sie zachowywali po ludzku wobec pracowników nikt by nie pisał tu takich rzeczy!

anonim - 2010-03-15 01:43:50 ja wiem jedno. Tę firme rozkradli sami pracownicy, owszem to wina zarządu że nie bylo kontroli, ale przykładów jest tysiące. Jak to możliwe że samochód na paliwo diesla jeździł na benzyne i LPG?? jak to możliwe że większośc pracowników miało rachunki GSM powyżej 1000pln miesięcznie?? jak to możliwe że kto chciał, miał samochód służbowy?? jak to możliwe że na stacji Orlen na karty Vitaj pracownicy brali Vódkę i cały prowiant na weekend. i na koniec, jak to możliwe że pracownicy jeździli samochodami bez limitów i można było ich spotkać w zakopanym, w Juracie, ba w Chorwacji!! Kbak stał się ofiarą swoich Sweita racja i trudno sie z tym nie zgodzic wiec niech co niektorzy przestana wypisywac bzdury na tym forum, bo bardzo latwo gogos skrzywdzic ale szkode trudniej naprawic wiec przestancie sie odgrazac bo to niczemu nie sluzy a juz napewno nie tym co jeszcze zostali !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gen-Bud S.A. - Warszawa

Gen-Bud S.A.