Opinie o Gen-Bud S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gen-Bud S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gen-Bud S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gen-Bud S.A. w Warszawa

Nie jestem w błędzie. Osobiście dostałam 2 pensję dzięki (usunięte przez administratora)Koledzy z mojego oddziału też. Gdyby nie oni, nie byłoby kasy dla kilkunastu osób.

Jasne, że (usunięte przez administratora), bo tylko oni byli w stanie załatwić pieniądze dla innych. . Dla działu IT, dla całej budowlanki na Bartyckiej, dla Mysiadła, dla Modlińskiej. Pozostali mieli (usunięte przez administratora)

Do firmowej kasy Gen-budu, mieli dostęp dyrektorzy poszczególnych placówek, więc mogli za zgodą(usunięte przez administratora)sobie wypłacić premie...Eee, na biednych nie trafiło...szkoda, że nie pomyśleli o pracownikach...

lilka - 2010-07-07 19:41:59 Trwałam.......juz nie trwam;) Z działu sanitarnego tak jak z każdego innego nie zostało nic. Jedyną funkcjonująca placówką jest Grójec......ale nie wiem czy pod szyldem GB czy jakimś nowym. Został także GB SP.ZO.O ale zmienił nazwę na SMART-BUD ze względu na złą renomę GB. Na Mirkowskiej siedzą niedobitki z księgowości, (usunięte przez administratora) A Ty w jakim dziale pracowałeś? Na Modlińskiej. Szkoda mi troche tego co sie stało. Tak uwalić firme to sztuka. Ale cóż. Psy szczekaja karawana jedzie dalej...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gen-Bud S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
lilka

Trwałam.......juz nie trwam;) Z działu sanitarnego tak jak z każdego innego nie zostało nic. Jedyną funkcjonująca placówką jest Grójec......ale nie wiem czy pod szyldem GB czy jakimś nowym. Został także GB SP.ZO.O ale zmienił nazwę na SMART-BUD ze względu na złą renomę GB. Na Mirkowskiej siedzą niedobitki z księgowości, Wojtek z zaopatrzenia, który teraz zajmuje się wszytskim i chyba wsio. Kadrowa chyba ostatnio się zwolniła. A Ty w jakim dziale pracowałeś?

v

ehhh... wierzyciel niestety... jakiś kontakt do likwidatora najlepiej...

Kiedyś w tej firmie można było godnie zarobić, potem obcięli pensje o znaczną część!. Pod koniec nie wypłacali premii, które praktycznie były po prostu umówioną pensją. Wcale się nie dziwię, że dochodziło do sytuacji typu kupowanie na pracowniczej marży i sprzedawanie na allegro. W żadnym wypadku tego nie usprawiedliwiam, ale widocznie ludzie chcieli jakoś dorobić czy odebrać na co zapracowali żeby związać koniec z końcem. Bez powodu nie dochodziło do takich sytuacji, zwłaszcza gdy pracownicy szeregowi byli oszukiwani.

incognito 28

I jeszcze jedno... Wśród tych co tak najwięcej gadają, sieją zamęt i bezpodstawnie oskarżają innych o brak działań jest wielu co przyczyniło się do upadku tej firmy! Kradli kiedy była tylko okazja, a teraz dziwią się, że praca niepewna i na pensje nie starcza. Takim jak wy oszustom i złodziejom nic się nie należy i jeśli macie choć odrobinę godności, to się nie wypowiadajcie! Mocne słowa, ale takie mają być, a kierowane są do osób, które z pewnością same się domyślą, że tu o nich mowa. Wszystkim z poza tej grupy oszołomów życzę Wesołych Świąt!

ano

Edytko, całkowicie się z toba zgadzam poprostu nic dodać nic ująć bałagan był im na ręke.

anonim - 2010-03-29 17:58:19 anonim - 2010-03-29 12:46:39 czy ktoś może wie coś na temat wypłat pieniędzy z funduszu? kto, ile, za jaki okres, i kiedy? po swietach powinni wypłacać za okres 1 stczeń -9 luty a skąd masz te informacje? pewne one są? ciekawe co z kasą za późniejszy okres i ekwiwalentami za urlop? pytanie co z tymli ludźmi co po 9 otrzymali świadectwa pracy

???

I jak się okazuje jest kilka osób, które odchodząc z firmy kilka miesięcy temu czy też zostali zwolnieni - teraz współpracują z zarządem i próbują kręcić jakieś interesy - a tak się zarzekali, że nie chcą mieć z nimi nic wspólnego itp. Widocznie dla niektórych kasa jest ważniejsza niż odrobina godności. A prawda jest taka, że jak zwalniali się sami już dawno temu to wiedzieli co się szykuje i bali się mieć kłopoty.

ZUS

Koleżanki i Koledzy, zainteresujcie się we własnym zakresie czy macie opłacone wszystkie składki ZUS. Przynajmniej w niektórych przypadkach nie są one opłacane !!! U niektórych co najmniej od lutego.

A zespół pracowników kierował sobą sam tak jak chciał

To prawda kompetencje naszych przełożonych były marne,zainteresowanie i kontrola żadna, a o kierowaniu zespołem ludzkim żaden z nich pojęcia nie miał. A kadra kierownicza liczna była bardzo.

piszcie więcej, jestem ciekaw ile jeszcze brudów wyjdzie, aż się wstydzę, że pracowałem wśród takich ludzi

zobaczycie co zacznie się dziać już niedługo jak się okaże, że mimo [usunięte przez admina] zapewnień i tak nikt nie dostanie kasy za czasów tego zarządu, dopiero ludzie zaczną pisać tutaj co się tak naprawdę działo w tej [usunięte przez admina] firmie

?????

o kim piszesz? mj? on był facchowcem.

Zostaw merytoryczną opinię o Gen-Bud S.A. - Warszawa

Gen-Bud S.A.