Opinie o Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.

Natalia

A co możecie powiedzieć o pracy w innych działach firmy? Jeszcze przez kilka dni trwa rekrutacja na stanowisko Młodszego kontrolera kredytowego. Co warto wiedzieć o tej pracy? Jakie możliwości rozwoju da praca właśnie w Marflex - M.J. Maillis Poland? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

ktos

super, bo sadzilem, ze naprawde jest zle...ale widze, ze firma sie rozwija, na dluzej wiaze sie z pracownikami...a ze sa problemy "ludzkie" to jak wszedzie.... :) a na ktory dzial najlepiej aplikowac? Stretch czy te metalowe tasiemki do palet? Jest roznica? Gdzie jest lepiej?

pracownik marflexu
@ktos 22.05.2017 21:37

Nowa maszyna to na stretch, a taśmy nie metalowe tylko PET i PP. Co do stresu to bardziej "koledzy" z pracy wkurzają.

Kak.

Jak ktoś chce pracować to oczywiście że praca na dłużej. Właśnie, firma się rozwija zatem praca na dłużej. Benefity: opieka medyczna, transport, paczki na święta itp. Co roku cos dochodzi. Maszyna chyba i w tym roku nowa będzie.

Ktos

Stres spory? Ale co ciśnienie na wyniki duże jest? A to praca na dłużej , czy raczej szybko die ludzi pozbywają? Czy są jakieś benefity dla pracowników? Słyszałem ze jakieś nowe maszyny kupują. Rozwijają się to dobrze

ktos

A ja mam pytanie, ogolnie warto tam aplikowac? Jak kadra kierownicza, ogólnie stres, czy raczej spokoj? Moze to byc praca na dłuzej, czy raczej sezonowa?

mark
@ktos 22.04.2017 08:28

Kadra kierownicza taka jak w opisach na forum stres spory.

nji

Ja to bym się załapał, bo dają dobre zarobki teraz.

newer again

@Marcin zobacz jaka jest rotacja w śród pracowników ludzie odchodzą masowo czy to dobrze świadczy o firmie, jeśli masz ochotę to spróbuj na pewno cię przyjmą zobaczymy jak długo wytrzymasz i czy awansujesz.

newer again

Bolączką firmy jest główny dyrektor zwany apostołem jego model zarządzania to zarządzanie przez stres . Następnym problemem to kadra kierownicza średniego i niższego szczebla ci mogą popisać się chamstwem i totalną nie kompetencją. Możliwości rozwoju owszem jak umiesz włazić w d..... to masz szanse.

ManieK

Pracuje Ktoś w Kontroli jakości? Jak atmosfera? ludzie?

diablo

Podwyżki tak 0,30zł na godzinę i to co rok

pracownik marflexu

Pracuję w Marflexie długo i obiektywnie mogę napisać, że dla pracownika produkcji na początek to kiepska kasa(12brutto na godzinę). Na produkcji można awansować i dostać więcej, ale nie tyle co pracujący na tym samy stanowisku z dłuższym stażem. Co do atmosfery to jeżeli pracownik robi to co do niego należy(nie bawi się teflonem, nie siedzi na palarni, nie chowa się po kątach)będzie traktowany normalnie. Czy polecam? Dla tych co chcą pracować, awansować i sprawdzić powyższe opinie w praktyce-TAK

Mix

Przyjdz popracuj a sie sam przekonasz

moon

Marcin źle mnie zrozumiałeś, ja nie mam negatywnego nastawienia, mój komentarz odnosił się do komentarza niejakiego pola, który pisze bez składu i ładu że ciężko zrozumieć o co chodzi. Pozdrawiam

pol

witam co do pracy w firmie marflex moja opinia jest trochę inna bo co nieturzy przesadzają warunki pracy nie są tak tragiczne w innych zakładach jest jeszcze gorzej mik nikogo nie pilnuje każdy robi co do niego należy wiadomo że kierownictwo wymaga żeby praca była zrobiona dobrze ale co nie którzy to olewają w firmie niema osoby odpowiedzialnej dlatego wszyscy to olewają nie którym kierownikom uderza palma do głowy ale oni piersi mogą stracić prace bo za bramą na nich miejsce jest 100 osób wiadomo że młody pracownik chciały zarobić jak najwięcej ale i staży pracownicy nie mają za wysokich stawek wiadomo że dyrekcja firmy wymaga od pracowników zaangażowania w prace ale i oni powinni zadbać o pracowników bo niedługo nie bidze miał kto pracować

mark7
@pol 02.06.2016 11:43

Pol po składni i błędach widzę że możesz być zadowolony z pracy w marflexie.

moon
@pol 02.06.2016 11:43

jak pisałeś ten komentarz to byłeś trzeźwy?

aaa

NAJGORSZA FIRMA KTORA MA LUDZI ZANIC NAJGORSZE JEST TO ZE POZBYWAJA SIE DOBRYCH PRACOWNIKOW KTORZY SA KUMACI A TRZYMAJA NIEROBOW I PIJAKOW MISTRZOWIE I KIEROWNICY TO UKRYWAJA PEWNIE SAMI WKONCU STANA PRZY MASZYNACH

lex

Dołączam również negatywną opinię odnośnie rekrutacji, nie polecam tej firmy, gdyż są niepoważni chcieliby, żebyś pracował u nich najlepiej za darmo szkoda czasu i pieniędzy na fatygowanie się do nich

lolx

Witam widze tutaj wiele nie zadowolonych bądź wyrzuconych z firmy osób :) no cóż po pierwsze w każdej firmie jest kolesiostwo plotki itp więc nic dziwnego nie ma owszem pracują ludzie ze Wsi ale jak zachowujesz się jak idiota to nie dziw się ze mieszają cię z Błotem , po za tym jak robisz swoje to rób w każdej pracy s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no co poradzisz , Firma płaci normalnie .. jak się nie podoba nie musisz pracować ale to jest lepsze niż siedzieć w domu jajami do góry i się drapać po nich ... Na początku 3mc masz umowę i okres Próby i nie dziwne ze ci premii nie dają przecież musisz się wdrożyć po 3 mc dostajesz na rok i są premie Mistrz to szef produkcji jak robisz swoje to się nie czepia a jak odpierdzielasz i obijasz się to nie dziwne ze cie ochrzaniają.. Praca Ciężka ale dobra

inga

wszyscy karczewiacy niezadowoleni z każdego miejsca pracy , heh. to chyba cecha karczewiaków.

Kadaffi

Zawsze można złożyć swoja ofertę to że ktoś nie prowadzi rekrutacji nie znaczy że nie potrzebują konkretnych ludzi. Firma raczej dobra dość mały bałagan korporacyjny czasami jest ciśnienie jak w każdej firmie. Umiejętność współpracy różna często nie ma wsparcia tylko pretensje i w sumie zostaje się samemu z problemem ale to już kwestia ludzi i menadżerskiego podejścia do spraw. Dział SUR to jedna wielka trampolina i brak kompetencji. Zwala się prace z jednego na drugiego a na końcu zawsze jest winny jakiś kozioł ofiarny.

jaco

Hej, czy pracuje kots obecnie może w Marflex-M.J.Maillis? Jak często firma organizuje jakieś szkolenia, czy cos w tym rodzaju jak kursy? Ludzie są mili, pomocni i się wspierają, czy nie bardzo i wygląda to jak wyscig szczurów? W ogóle jakie sa szanse, ze w najbliższym czasie beda rekrutować nowe osoby do firmy?

MMjMP
@jaco 31.12.2014 21:57

Można liczyć na odnowienia uprawnień zawodowych które są twoją własnością,tzn które przyniosłeś do zakładu i są ważne do stanowiska ,reszta które organizowali to angielski dla biura .pochodne PR-u(bhp,dekra ,integracje).Zawodowo -silna eksplotacja, kreatywność dla młodych-starsi przez doświadczenia już widzą to inaczej ,ludzie mili trochę okopani, świadomi ryzyka utraty pracy i silnego właściciela.

belek
@MMjMP 28.01.2015 09:59

Silnego pracodawcy? smieszne. Chamstwo, ignorancja i kolesiostwo trzy filary tej firmy. pozdrawiam

pan obiektywny

Pierwsze trzy miesiące są bez premii, po przedłużeniu umowy już normalnie. Rzeczywiście praca ciężka i bardzo gorąco na hali. Kokosów nie zarobisz ale lepsze to niż siedzieć w domu na zasiłku. Plusem jest, że od razu dostajesz umowę o pracę bez kombinowania, a pensja zawsze jest na czas.

Rytek

Premie w wielu firmach to nic innego jak MIT. Nawet jeśli są zapiski w umowie o premiach to zawsze znajdzie się jakiś argument przeciw przyznaniu premii. Czyżby w Marflexie była analogiczna sytuacja?

witold

To napiszcie w końcu jasno o co chodzi z tymi premiami w marflex, nie ma aby jakiegoś jasnego systemu, zasad wzgledem których premie przyznają?

?

dobrą miał zawodówke że umie doić krowy i ma stanowisko kierownicze......a ty po fakultetach 3 i jesteś zwykłym robolem.......a do reszty nikt nikogo nie zmusza do ciężkiej pracy nie pasuje to się zwalniam a nie krytykuje w umowie jest wszystko tylko trzeba czytać ze zrozumieniem....charykatywnie niktb w tej firmie nie robi bo jesli jest odbiór godzin to znaczy leżysz h.... w domu a kasa ta sama .....szkoda ze to tak trudno zrozumieć marni ci studenci ,,,,lepiej jak by zawodówki pokończyli i krowy doili do czegos by doszli moze

prawda

maszyny są nie sprawne szkodliwość ogromna dla zdrowia jeden z mistrzów uważa się za bosa zakładu a jest tylko po zawodówce i doi krowy. drugi mistrz jest [usunięte przez administratora]. premie zabierają za wszystko. W jednym miesiącu masz 20 zmian i te dodatkowe robisz charytatywnie bo później masz odbiór. jeśli chodzi o stawki to tyle ile udało się wywalczyć za poprzedniego kierownika będą długo bo ten nie daje podwyżek tylko ściemnia. Pomocnik nowo przyjęty robi 3 miesiące bez premii czyli zarabia 1300zł a roboty ma od cholery. Ogólnie jest cienko.

Ciężka nie szanuje się pracowników Jeden z mistrzów myśli że jest prezesem całego zakladu... jeśli chodzi o prace operator ma ciut lżej ale tu chodzi o pomocnika omijaj szerokim łukiem... Od czasu objęcia stanowiska przez nowego kierownika wypadkowość na liniach zwiększyła się dwukrotnie w tym jeden bardzo poważny...(człowiek który tego doświadczył został wstawiony na stanowisko operatora zaledwie po tygodniu szkolenia gdzie do maszyn trzeba tego typu trzeba co najmniej minimum 2 miesięcy) Firma twierdzi że nie ma warunków szkodliwych... Wysokie zapylenie( powstawiane są atrapy na hale które udaje tylko że pył jest wyciągany na zewnątrz) Wysokie temperatury w wakacje nawet do 40 na hali przy maszynie do 50(dyrektor ma za nić pracownika...),nadmierny hałas(oczywiście firma daję najtańsze wyposażenie, w którym żadna osoba nie wytrzyma 12 godzin) Tną Cię z nadgodzin... dają odbiory godzin nie płacąc 50% za wysłanie Cię na odbiór z nakazu firmy. Gdzie jest zapis na ten temat w kodeksie pracy... Wiec szczerze jako były pracownik tej firmy mowie stanowczo omijać jak zarazę ten zakład nie zakład obóz pracy

poprawiło się, ale na gorsze, jeśli chodzi o produkcje to omijaj z daleka jak chcesz pozostać przy zdrowiu - dosłownie.

jak wygląda obecna sytuacja w firmie,atmosfera się poprawiła? jeśli chodzi o wynagrodzenia to czy są wypłacane na czas? i ogólnie czy warto tam pracować? z góry dziękuje za informacje :)

zagadka

omijać z daleka, chyba że chcesz być traktowany jak śmieć do tego (jak już było pisane) kolesiostwo, koligacje rodzinne i wieczne niezadowolenie przełożonych w firmie nie obowiązują żadne prawa pracownicze, co ja piszę... haha - ta firma ma swoje prawo w którym pracownik fizyczny w ogóle nie jest uwzględniany, jest po to by po nim jeździć

kandydat

Bardzo niepoważna firma. Ogłaszają rekrutację, ściągają ludzi na rozmowę z drugiego końca Polski (gdzie podróż jest kosztowna i czasochłonna) i przez ponad cztery miesiące żadnej odpowiedzi! Na koniec informują biuro rekrutacyjne że rezygnują z rekrutacji! A przez cały okres braku odpowiedzi biuro rekrutacyjne nie może brać pod uwagę kandydata w innych projektach rekrutacyjnych. Biorąc pod uwagę ich kompletny brak szacunku do kandydatów, trudno wręcz sobie wyobrazić traktowanie pracowników. Odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą! Szkoda czasu i kosztów!

Magicas

Marflex to była moja trzecia praca w karierze. Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia; najgorsza ta atmosfera; i to "kolesiostwo" z okolicy karczew otwock; nie polecam; plotki pomówienia; zakłamanie.

Dla szukających pracy w Marflex polecam tylko jesli nie macie wyboru, w innym przypadku polecam omijać szerokim łukiem !!!

nie polecam

Dla tych co szukają pracy jako handlowiec powiem tyle. Firma płaci 1800 netto podstawy i to tyle. Wymagania przy tej pensji to kilkuletnie doświadczenie hanlowe bdb znajomość j. angielskiego bo właściciel jest Grekiem. Dla tych co się szanują nie polecam!!! 1800 to biedronka płaci na kasie

merd

Firma szuka nowych pracowników jest mnóstwo ogłoszeń "oferuje prace w miłej atmosferze"- tak atmosfera będzie miła szczególnie w święta przy maszynie.

nick

.. potwierdzam nie jest najlepiej w tej firmie najgorsze to kolesiostwo:( i koligacje rodzinne ,finansowe ....

prezes

kiepska firma i kiepsko płaci nieszanuje pracowników i nie daje poczucia przydatności. odradzam

Zostaw opinię o Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. - Karczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.