Opinie o kross.pl - KROSS S.A. w Przasnysz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kross S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kross S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy i środki transportu - produkcja rowerów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kross S.A. w Przasnysz

Nik

Zwolnienia grupowe. Tylko że polecieli sami pracownicy produkcji i niższego szczebla. Kierownicy i dyrektorzy ocaleni???? Kross sobie na własne żądanie wprowadził RAKA do firmy w postaci politycznie umocowanych zarządców, którzy prowadzą swoją politykę i tworzą zamknięty układ. Manipulują faktami i motają właścicielem, który zakochał się jak to zwykle w nowych, z "wielkiego świata" uzurpatorach. W sumie jego kasa jego sprawa, ale ludzi szkoda.

@Nik

polecieli ludzie, którzy całym sercem poświęcali się pracy. Zostali kierownicy i dyrektorzy. Na montażu jest 3 kierowników, po co, żeby brać kasę, i jeden dyrektor, który raz na jakiś czas przechodzi się po hali za ogromne pieniądze. oby właściciel obudził się jak najszybciej, bo jego ręka niedługo znajdzie się w nocniku. Na jaką cholerę tyle darmozjadów

@Nik

Ani jeden kierownik. Ani jeden dyrektor. Nikt z zarządu, kto mógłby odpowiadać za brak jakiegokolwiek planu awaryjnego. Ale to dopiero początek zwolnień, doczekają się.

@ja

Napisał ten, który najmniej wie jak widać za co ten dyrektor w rzeczywistości odpowiada... Lepiej nie wypowiadać się o czymś o czym nie ma się pojęcia...

@.

"Lepiej nie wypowiadać się o czymś o czym nie ma się pojęcia". Dobre hasło, ale chyba nie obowiązuje dyrektorów. No to z ciekawości ilu kierowników lub dyrektorów zostało zwolnionych?

Z domu

Czy pracownicy Kross mogą pracować zdalnie? Czy są na urlopach? Pytanie na czasie.

@Z domu

W obecnej sytuacji zadbali o pracowników i większości (tym, którzy mogą) umożliwiono pracę zdalną.

@Ania

W tym trudnym czasie staramy się zabezpieczyć potrzeby Pracodawcy oraz zapewnić bezpieczeństwo dla naszych Pracowników. Stosujemy możliwe, dopuszczalne formy wykonywania pracy, dostosowane do charakteru i zakresu obowiązków pracowników.

no bardzo zadbali
@Kross S.A.

etaty zostały zredukowane do 4/5. premie, które stanowia do 20% podstawy, ścieli bez mrugnięcia oka. po przeliczeniu, to są ogromne pieniądze. nie na produkcji - wszystkim. pracownicy sa wściekli, ale wolą cokolwiek niz nic. to nie jest pierwszy raz, kiedy firma szuka oszczednosci z kieszeni pracoiwnika. i - jak to zwykle bywa w przypadku kross - wypowiedz owyżej przemilczała schludnie cały (usunięte przez administratora) a zasłania się ażurem kłamstw i niedomówień

@no bardzo zadbali

Kryzys gospodarczy dotyka również KROSS-a jak większość przedsiębiorstw w Polsce. Firma przeanalizowała różne scenariusze i postawiła na współpracę z Pracownikami a nie na redukcję zatrudnienia. Wszystkim pracownikom zaproponowano zmianę warunków i przejście na 4/5 etatu oraz zawieszenie premii (od 10 do 30%). Każdy z pracowników podejmował decyzję samodzielnie a my przestawiliśmy wszystkie konsekwencje z tym związane. Oczywiste jest, że powodzenie tego procesu zależało od solidarnej postawy naszych Pracowników. Jesteśmy dumni ze swoich Pracowników za to że solidarnie włączyli się w to trudne rozwiązanie. Możemy napisać, że wszyscy Pracownicy wykazali zrozumienie i przyjęli zmiany. Pojedyncze odmowy, stanowiące mniej niż 1% świadczą o tym, jak duże jest zrozumienie obecnej sytuacji wśród naszych pracowników, którzy w większości są z nami od wielu lat. Otwarcie mówimy o tym że dzięki takiej postawie uniknęliśmy w tym momencie zwolnień i zatrzymania działalności firmy. Jak widać zaproponowane przez nas rozwiązanie jest zbieżne z tym, co proponuje rząd w pakiecie pomocowym. Obserwujemy z uwagą działania rządu i będziemy wprowadzać te rozwiązania, które gwarantują poprawę sytuacji pracowników i firmy. Nie szukamy oszczędności w kieszeni pracownika, bo działania restrukturyzacyjne dotyczą również podstaw działalności firmy. Nasz biznes opieramy na naszych firmowych wartościach: zaufaniu, zespole i zaangażowaniu i dlatego szukamy rozwiązań opartych na współpracy i zrozumieniu. Portal Go Work jest miejscem , gdzie odpowiada się na wpisy a nie przedstawia politykę działań podejmowanych w firmie. Wszyscy nasi pracownicy maja dostęp do informacji na bieżąco dzięki zaangażowaniu kadry managerskiej w proces komunikacji.

no bardzo zadbali
@Kross S.A.

no bardo ładna wypowiedz. same superlatywy. a ludzie nie są charytatywnymi dawcami, rozejrzyjcie się! ludzie są wściekli! i wcale nie przyjęli chętnie zmian. postawiliście wszystkich pod ścianą. podpisali, bo nikt nie miał wyjścia.

Premie
@Kross S.A.

A czy premie pracowników są uznaniowe czy zadaniowe? Obcięcie premii nie wpłynie na produktywność i jakość produktów? Niewiele można ściąć, więc można pracować na "pół gwizdka". Zakładam że pracownicy są odpowiedzialni. Może to nie miejsce na takie pytanie, ale w sumie jest to jakaś informacja o pracodawcy, a o to na tym portalu chodzi.

PCS
@Kross S.A.

Czy to prawda że Kross przygotowuje się do dużych zwolnień pracowników ze względu na epidemię?

nick
@PCS

Potwierdzam .. niestety szykują sie masowe zwolnienia ok 150 osób .. ale z biur już tylko około 20 osób .. Dział KAdr milczy ????

Askier
@PCS

Jest już info o zwolnieniach grupowych na stronie firmy. 25% załogi do zwolnienia..

Kcin
@nick

Milczenie jest złotem... A złoto sie przyda

M

pojawiła się oferta pracy na stanowisku specjalisty ds rozwoju platformy b2b, czy ktoś wie czy szukają kolejnej osoby do działu czy po prostu ktoś się zwolnił ? w zeszłym roku też była taka oferta

@M

Rozwój sprzedaży internetowej na rynku polskim i na rynkach zagranicznych spowodował, że poszukujemy kolejnego specjalisty ds. rozwoju platformy B2B i rozwijamy zespół o kolejnego członka naszej drużyny. Szczegółowe informacje na temat zakresu obowiązków oraz wymagań jakie stawiamy przed kandydatami można odnaleźć w ogłoszeniu publikowanym na portalu pracuj.pl oraz na stronie www.kross.pl Zapraszamy do zapoznania się z naszym ogłoszeniem oraz do przesłania stosownych dokumentów. Pracodawca

M

pojawiła się oferta że szukają osoby na stanowisko specjalisty ds rozwoju platformy b2b, czy ktoś wie czy to jest kolejna osoba do działu czy ktoś się zwolnił, w zeszłym roku też było takie ogłoszenie

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kross S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Radca Prawny / Adwokat (in house).
Aga

Fajna praca! Rozwojowa!

...
@Aga

a co dokładnie rozwija ta praca?

Agata
@Aga

Co rozwija? Jakieś szkolenia ? Dofinansowanie do studiów? Konkrety poproszę.

@Agata

Rozwijamy pracowników w ramach ścieżek rozwojowych uwzględniających zarówno potrzeby rozwoju stanowiskowego jak i kompetencje pracowników. Corocznie inwestujemy w szkolenia i kursy, konferencje w oparciu o utworzony plan szkoleń. Plany indywidualnego rozwoju pracownicy uzgadniają ze swoim bezpośrednim przełożonym a kwalifikacje podnoszą poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych w firmie (dedykowane programy rozwojowe), a także korzystając z rozwiązań szkoleniowych on-line (platforma edukacyjna, która oferują dostęp do kursów wideo, ćwiczeń oraz testów). Dofinansowujemy również studia podyplomowe, związane z pracą zawodową ale decyzja o dofinansowaniu zależy od zbieżności studiów z kierunkiem rozwoju organizacji a także od wyników pracy pracownika. Kilka przykładów za ubiegły rok: • 140 godzin odbytych szkoleń on-line przez pracowników ( 62 tematy wybrane przez pracowników) • 34 Pracowników biorących udział w szkoleniach / konferencjach zewnętrznych • 6 wewnętrznych cykli szkoleniowych (aspekty prawne, produktowe, menedżerskie) • Rozwój kwalifikacji specjalistycznych (biegły rewident / samodzielny księgowy) Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Miło Nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork poszukujących informacji o firmie KROSS SA.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie Państwa opinie, zarówno te pozytywne jak i te, które zwracają nam uwagę na ważne dla pracowników tematy. Jak każda organizacja zmieniamy się i doskonalimy.

Pragniemy Państwu przedstawić rzetelny obraz pracy oraz warunków zatrudnienia w naszej firmie dlatego zachęcamy do zadawania pytań na tematy związane z zasadami panującymi w Kross SA. Cenimy konstruktywną krytykę, taką która daje konkretną informację co możemy poprawić, na co zwrócić większą uwagę.

Dokładamy wszelkich starań, by stworzyć satysfakcjonujące warunki dla Naszych Pracowników. W sprawach wymagających wyjaśnienia prosimy o bezpośredni kontakt na adres: kadry@kross.pl

Informację o otwartych procesach rekrutacyjnych znajda Państwo na stronie: http://www.kross.pl.

Zespół Personalny Kross SA
Nie! Nie! Nie!

Bardzo żle wspominam pracę w Kross. (usunięte przez administratora)

j
@Nie! Nie! Nie!

jakie stanowisko pełniłeś/pełniłaś ?

nie nie nie
@j

Nie strzelę sobie tak w głowę, żeby ktoś do mnie wypisywał i mnie prześladował.

Osobowy
@Nie! Nie! Nie!

Szkoda, ze Twoj wpis zostal usuniety przez administratora! Jestem bardzo ciekawy jaka prawda wyszla na jaw? ! Ludzie tu pracujacy sa jak niewolnicy! Kolesiostwo i zalatwianie spraw zastraszaniem jest tu codziennoscia! I te kierownictwo pazal sie boze!

...
@Osobowy

TO kierownictwo, nie "te" "te" dziewczyny, "te" buty

Dziewczyny jaki styl panuje w Kross S.A.?

?

styl zarządzania, dress code...?

Mm
@?

Co do ubioru to jak kto uważa , niektórzy chodzili elegancko , niekorzy bardziej sportowo wiec z tym okej

Abcdfg

Pracowałam w tej firmie ponad rok... bardzo dobrze będę wspominać ludzi z którymi pracowałam, to był naprawdę ogromny plus bo bardzo dobrze z nimi się współpracowało !:)) Nie podoba mi się ,ze firma oszczędza na pracownikach jak może.. te śmieszne podwyżki które były ostatnio, te nadgodziny które niestety rzadko były płacone.. wolne piątki dla osób które później musiały pracować po 10 godzin. Ale i tak mam ogromny sentyment do tej firmy i przejeżdżając obok firmy od razu przypominają mi się mile chwile :)

wKońcuSzczęśliwa

To może i ja się wypowiem po kilku latach pracy tu - albo raczej nie wypowiem o Krossie, ale powiem o mojej nowej pracy, którą dostałam od ręki po porzuceniu Krossa :) Osobiste opinie o pewnych osobach i ich zachowaniu sobie odpuszczę - tylko 5 suchych faktów: 1. Pensja z automatu o 43% wyższa - mimo zupełnie nowej branży na której w tamtym czasie się nie znałam (choć Kross twierdził że żądam za dużo) - do tego regularne podwyżki 3 razy w roku i dodatkowe premie za wyniki (poza kwartalną). 2. Płatne nadgodziny 150%, delegacje 150% (nie trwające po kilkanaście, a nieraz kilkadziesiąt godzin) i uwaga najważniejsze - w nowej firmie gdy jadę samochodem w delegacje i nie prowadzę pojazdu - nadal mi płacą :) 3. Darmowy angielski dwa razy w tygodniu, kursy i szkolenia jakie sobie wymażę 1-2 razy w roku, a nie jakieś bzdety, jak z urzędu pracy w stylu "Jak czuć się dobrze, zarabiając minimalną krajową?". Oczywiście multisport, prywatna opieka zdrowotna jak w standardzie. Również darmowa nielimitowana kawa i herbata, ale też red bull, woda mineralna - chociaż nie ma jabłek co wtorek :( 4. Obowiązki na 1 etat, nie na 3 (w ostatnim czasie przed odejściem pracowałam już po 14 na dobę, nie nadążając robić 1/3 obowiązków). Nie nie byłam leserem! Co gorsza byłam pracoholikiem - już nie jestem! To dzięki Kross (najlepsza terapia ever)

wKońcuSzczęśliwa
@wKońcuSzczęśliwa

5. Równie doskonała obsada - to należy zdecydowanie pochwalić :) Ludzie w Kross są świetni - szkoda że nikt ich nie szanuje. Opinie wyciągnijcie sami :)

Dociekliwy
@wKońcuSzczęśliwa

Myślę, ze warto sprecyzowac, czy nową pracę znalazła Pani w Przasnyszu czy tez chodzi o warszawski rynek pracy, który nie da się ukryć jest najbardziej konkurencyjny w PL.

ssork
@Dociekliwy

Z dużą dozą pewności stwierdzam że pewnie Warszawa. Co nic nie zmienia. Kross szczyci się biurem w Warszawie. Jest więc obecny geograficznie w tym miejscu. Gdzie jest mentalnie, to można ocenić samemu.

Aneta
@Dociekliwy

Postawiłeś trafne pytanie - miejmy nadzieję, ze @wKońcuSzczęśliwa zechce jeszcze doprecyzować tę kwestię. A Ty sam pracujesz w Krossie, czy wypowiadasz się jako ktoś inaczej powiązany z firmą? Jeśli tam pracujesz, to napisz coś o aktualnych warunkach pracy w tej firmie.

@Dociekliwy

Tak, w Warszawie - co nie zmienia faktu że zamiast dojeżdżać 30 min do Przasnysza - dojeżdżam teraz 50 min do Warszawy :) Nie widzę więc różnicy. Jeśli ktoś ma jakieś pytania o marketing, z chęcią udzielę odpowiedzi. Z resztą ten dział tak na prawdę już nie istnieje - została tam jedna osoba która pracuje dłużej niż rok (ciekawe jak długo) - co bardzo mnie bawi w kontekście 30-lecia firmy i całej gadki o "dziedzictwie" Krossa... To tak jakby o historii Wielkiej Brytanii, mówił mieszkający na Fidżi, student pierwszego roku historii Australii i Oceanii, w trybie zaocznym na Cosinusie...

Dociekliwy
@@wKońcuSzczęśliwa

Nie wiem co o tym myśleć, ale jestem przekonany, że nie jesteś byłą pracownicą marketingu. Raczej podszywasz się pod którąś z dziewczyn, które pracowały w marketingu bo jest w Twoich wypowiedziach wiele niespójności.

@wKońcuSzczęśliwa

Chcę odnieść się do kilku aspektów pracy w Kross, które bywają pomijane w ofertach pracy, a odnoszą się do opinii. 1. Kross nie oferuje kart multisport, gdyż firma posiada własną siłownie, z której mogą korzystać wszyscy pracownicy. 2. Kross posiada wypożyczalnie rowerów, z której korzystać mogą pracownicy. 3. Kross oferuje kursy językowe z zwrotem połowy kosztów kursu jeśli pracownik zda egzamin. Dodatkowo organizowane są zagraniczne wycieczki z specjalnymi zniżkami dla pracowników. 4. Kross korzysta z platformy szkoleniowej, w której dostępnych jest ponad 100 różnych kursów i nowe są na bieżąco dodawane - każdy pracownik ma dostęp do platformy. Dodatkowo kadry reagują na jasno powiedziane zapotrzebowanie na kursy i szkolenia (sama byłam już na kilka takich wysłana, gdy jasno określiłam, że ich potrzebuję i uzasadniłam to).

Brawo
@Monika

W końcu ktoś napisał prawdę! Te zagraniczne wycieczki, to mnie przekonuje! Można liznąć szerokiego świata.

sprostowanie
@Monika

1. Kross nie oferuje kart multisport, gdyż firma posiada własną siłownie, z której mogą korzystać wszyscy pracownicy. - w okolicy przasnysza i tak nie ma placówek, które uznają multisport. ale warszawa...? warszawa mogłaby na tym skorzystać, dojeżdżajacy również - w kross nie wszyscy pochodza z przasnysza. 2. Kross posiada wypożyczalnie rowerów, z której korzystać mogą pracownicy. - tak, to prawda. wypozyczalnia jest dostepna po okresie probnym, przewaznie na stanie sa rozne rowery. szkoda tylko, ze nie sa serwisowane, bo życia lekkiego nie mają 3. Kross oferuje kursy językowe z zwrotem połowy kosztów kursu jeśli pracownik zda egzamin. Dodatkowo organizowane są zagraniczne wycieczki z specjalnymi zniżkami dla pracowników. - ale, że wycieczki często mają katolicki wydźwięk, to inna sprawa... chociaż fakt, zniżki dobre 4. Kross korzysta z platformy szkoleniowej, w której dostępnych jest ponad 100 różnych kursów i nowe są na bieżąco dodawane - każdy pracownik ma dostęp do platformy. Dodatkowo kadry reagują na jasno powiedziane zapotrzebowanie na kursy i szkolenia (sama byłam już na kilka takich wysłana, gdy jasno określiłam, że ich potrzebuję i uzasadniłam to). - ale rzeczona platforma szkoleniowa nie odpowiada na potrzeby wszystkich pracownikow. nie kazdy moze z niej cos wynieść. jest tam mało specjalistycznych kursów.

Sebastian
@Monika

Podałaś sporo udogodnień dla pracowników. Czy mogłabyś napisać, czy pracodawca także dofinansowuje zaoczne studia pracowników, którzy chcą podnieść poziom swojego wykształcenia?

@Sebastian

Wiem, że są osoby w firmie, które korzystały/korzystają z takiej opcji, ale niestety nie znam warunków. Ale na pewno kadry odpowiedzą na pytanie jeśli się z nimi skontaktujesz :)

Sebastian
@Monika

Dzięki za odpowiedź. Potrafiłabyś napisać jeszcze jedną kluczową dla mnie kwestię? Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy firma zatrudnia osoby, które nigdy wcześniej nigdzie nie pracowały? Nie każda firma daje takim osobom szanse, dlatego ciekawi mnie jak jest w tym przypadku.

@Sebastian

Tak, znam sporo osób, które nie miały żadnego doświadczenia lub doświadczenie niezwiązane z stanowiskiem, na które kandydowały

aaa

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na specjalista do Lean oraz Kierownik do Lean-a, czy myślicie że jedna osoba może ogarnąć te dwa stanowiska i mogła by liczyć na godziwe wynagrodzenie? Warto składać CV i wyjść z taką propozycja?

Czarek

Mam zamiar aplikować i szukam więcej informacji. Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

ENduroman

@Kolarz, na jakie stanowisko aplikowałeś?

Zawiedziona

Ja byłam zadowolona z pracy w Krossie. Zostałam rzucona na głęboką wodę. Pracy było dużo, chwilami za dużo (czasami po 10-12h trzeba było pracować), ale lubiłam swoją pracę, więc nie narzekałam. Dodam, że moje obowiązki śmiało możnaby podzielić na 3 osoby. Zarobki śmiesznie niskie, ale czułam się doceniona, ponieważ dostawałam jakieś małe podwyżki. W dodatku czesto byłam chwalona przez szefa, nawet od koleżanek z innych działów docierały do mnie pochlebne opinie na moj temat wypowiedziane przez szefa. I co się stało? Zaszlam w ciążę i nieprzedłużono ze mną umowy... Tak po prostu... Poszłam na rozmowę do innej firmy (30km od Przasnysza) i zaproponowano mi o 50% większe wynagrodzenie i 1/3 obowiązków. Można?

Kolarz

Jesli trafi tu ktoś kto mysli, że Kross jest firma dobra dla pasjonatów rowerów , to niech szybko o tym zapomni. Straci czas, w którym konkurencja odjedzie w sina dal. Lepiej szukać mniejszych organizacji, które swoje projekty rzeczywiście w życie wprowadzają. Taka refleksja po rozmowie w firmie. Nie oceniam tu pracodawcy, bo nie dane mi było zacząć tylko to czym i jak się zajmuje.

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w kross sa? Możecie się tym podzielić na forum?

Gdyby nie zatrudniali osób z orzeczeniami o niepełnosprawności za którymi idą pieniądze z budżetu Państwa to może Kross byłby dzisiaj historią zakład pracy chronionej gdzie ludzie wylewają więcej potu niż ludzie zdrowi bo wynik jest najważniejszy,kierownicy zmianowi muszą dobrze wypaść w oczach prezesa kosztem szarego pracownika.pod względem zarządu jest to chyba firma zatrudniająca najwięcej prezesów,dyrektorów,specjalistów,itp.50/50 każdy ma wizję a jak się nie sprawdzi to do domu i jest następny z nową wizją zachętą jest chociażby systematycznie odnawiana flota samochodów służbowych i imprezy inegracyjno szkoleniowe w lokalach

@anonymous

A jak wyglada praca na stanowisku referenta? Jakie zarobki

sylka
@anonymous

Nie wiem skąd takie informacje. Pracuje tu ponad 5 lat i flota została wymieniona tylko raz, ze względów innych niż czyjeś wymysły. Nie chce mi się nawet czytać rzeczy, które tu wypisujecie, szczególnie, że 98% z Was nigdy tu nie pracowało. Jeśli chodzi o zarobki- to podejście indywidualne, w zależności od stanowiska, wymagań na nim i przede wszystkim doświadczenia i umiejętności. Jeśli chodzi o wsparcie: wszelkiego typu szkolenia mamy zapewnione w celach rozwojowych. Jeśli chodzi o "oczy Prezesa" to każdy prezentuje się w nich indywidualnie a nie kierownicy, więc każdy pracuje na siebie. Co do dopłat dla osób niepełnosprawnych to tu się za dużo nie wypowiem, ponieważ nie mam takiego oświadczenia, ale na pewno tacy pracownicy mają większy socjal i naprawdę z niego korzystają, a poza tym największy dochód Kross to sprzedaż rowerów, a nie żadne dodatki od Państwa, dlatego zanim napiszecie takie bzdury to przemyślcie sprawę. Jak Polska firmy fajnie się rozwija to zamiast wspierać to tylko narzekać potrafią. Jak u Polaków tak Wam źle to 40km dalej są firmy koreańskie tam zapraszam do pracy, a dopiero zobaczycie jak można wyzyskiwać człowieka

@sylka

Doprawdy szkolenia są zapewnione? A jakie było ostatnio zapewnione?

@sylka

Tak, tak. Warszafka dostaje dyszke, a Przasnysz 2.5k A szkolenia, to chyba te z prowadzenia instagrama. Co za bzdurna opinia. Oczywiście, że największy dochód jest ze sprzedaży rowerów, bo z czego ma być?! Przecież Kross to producent rowerów. Ale nie zmienia to faktu, że robienie inwalidów ze zdrowych ludzi pozwala wyciągnąć troszkę dodatkowej kaski na pensje, prawda?

Sylwia W
@sylka

Tak dla sprostowania to nie mój komentarz

Eeetam

Coś więcej? Czy po prostu zły dzień?

Again

Jak pomysle że jutro znowu tam muszę pójść, to mam dreszcze.

G.
@Again

Jeśli tak źle Ci się tam pracuje, to czemu nie odejdziesz?

@G.

Bo mam nadzieję, że coś się zmieni. Że szefostwo przejrzy na oczy. Że zatrudni kompetentnych managerów, znających się na branży i szanujących ludzi. Na razie się nie wychylam i jakoś idzie. Płacą na czas. Na szkolenia nie ma co liczyć, na podwyżkę też nie. Wystarczy zrezygnować z ambicji i regularnie pobierać pensję. Taka równowaga.

@Again

jak smutna jest powyższa wypowiedz. wystaczy zrezygnowac z siebie (ambicji, nadziei) i da sie zyc... kierownictwo przejrzy na oczy? zrezygnują z pieniędzy i samochodow i zajmą sie dobroczynnym dbaniem o ludzi (ktorzy na nich robią)? nie. to się nie zmieni.

@statysta

Nie muszą rezygnować, wystarczy jak zaczną być prawdziwymi liderami. Takimi co widzą cel i sens a nie tylko kolejne "zamknięcie kwartału". Swoją drogą o systemie premiowana to można by całe opowiadanie napisać. Np. co mówią kandydatom na rozmowie kwalifikacyjnej a co ich czeka w rzeczywistości.

Mirosław
@Again

Próbowałeś może rozmawiać na temat swoich odczuć z szefostwem firmy? Jeżeli nie to może warto by było to zrobić? Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.

@Mirosław

ogarnia mnie pusty śmiech, jak czytam takie rzeczy.

Hahaha
@Mirosław

Ja kiedyś próbowałam... już nie pracuję.

@Mirosław

Że też na to człowiek nie wpadł... Tylko jeszcze muszę znaleźć partnera do rozmowy...

@Again

chyba widac, jaka panuje atmosfera, jeżeli chodzi o dialog z przełożonymi. nikomu sie nie udało wywalczyć tego, co mu obiecano, a upominając sie o swoje, ryzykujemy posadę. jakiś czas temu byla mowa o tym, ze kross ma ambicje byc najlepszym pracodawcą. zabawne. a należałoby zacząć od czystek i wynagrodzenia, ktore nie uwłacza kompetencjom.

@statysta

Czystki już mają miejsce (nie tam gdzie trzeba ale są). A wynagrodzenia są raczej odwrotnie proporcjonalne do kompetencji. Nowi dyrektorzy raczej nie narzekają. A czy coś potrafią...

@Again

tak. kolejny pokaz pogardy? nowoprzyjmowani juniorzy maja niekiedy wyższe wynagrodzenia od midów.

@statysta

Zawsze to jakaś zacheta dla potencjalnego pracownika. Spoiler: jak się odejdzie z pracy a potem wróci to zarobki można mnożyć razy dwa. Jest kilka takich przypadków. Jest taki niedobór ludzi że można śpiewać stawki z kosmosu (o ile nie jest się już zatrudnionym, wtedy rozmowy o podwyżce = rozmowy o zwolnieniu).

Chętny

Gdzie dokładnie jest oddział w Warszawie? Z góry dziękuję za podanie adresu.

Marketing
@Chętny

Okolice lasku bielańskiego. Urocze miejsce. Można spacerować i obserwować przyrodę.

Chętny
@Marketing

Jaki adres?

Hihihi
@Marketing

Noooo, biorąc pod uwagę działania marketingowe i to co się dzieje w firmie, to faktycznie chyba tylko podziwiają przyrodę i chodzą na spacery. Może nawet romantyczne...

Adres
@Hihihi

Poda ktoś adres?

Zadzwoń
@Adres

Na stronie jest telefon podany. Zadzwoń i się dowiesz jaki to adres. Proste.

Aplikant do działu Marketingu

Witajcie, Czy możecie powiedzieć coś na temat pracy w dziale marketingu? Stanowisko Marketing/Brand Manager. Praca rotacyjna 3 dni Warszawa, 2 dni Przasnysz. Jacy są tam ludzie, jaki jest klimat, jak się pracuje? Będę wdzięczny za każda opinie

Brand
@Aplikant do działu Marketingu

Ludzi to chyba że trzech jest, może czterech, całkiem ok, ale się nie przyzwyczajaj, bo rotacja jak w młynku. Ktoś poniżej pisał jak wygląda praca w Warszawie. Haj lajf. Jak znasz nowomowę marketingową to jesteś królem. Influenser, target, dedlajn i dużo czilu. Możesz znać się na rowerach ale lepiej nie.

Never
@Aplikant do działu Marketingu

Hehehe no sporo zależy od Ciebie. Tak, jak ktoś napisał dział marketingu to raczej leserka i rotacja. Jeżeli jesteś osobą, która lubi się pobujać w pracy, to na pewno się tam odnajdziesz. Tylko musisz dużo mówić o planach, jakimiś pomysłami rzucać ( z innych firm zapożyczaj) i super. Jeżeli jednak cenisz sobie pracę i uczciwość, to uciekaj.

@Brand

A skąd taka rotacja? Kwestia braku kompetencji pracowników, czy szefostwo decyduje kto im się podoba?

@Brand

@Never

To kwestia braku profesjonalizmu zespołu, czy po prostu tacy ludzie? I skąd taka rotacja w zespole?

Jak to skąd?
@Aplikant do działu marketingu

Jak się kończą pomysły na lans, to trzeba szukać czegoś nowego.

Brand
@Aplikant do działu marketingu

Kompetencje decydują raczej o szybkim odejściu. Brak kompetencji pozwala na długi dryf i zapewnia spokoj. Jak kto ma umiejętności i wiedzę to szybko zbiera manatki i znika. To że w przeciągu roku było chyba trzech brand managerów chyba daje do myślenia. Każdy kolejny znikał szybciej niż poprzedni.

Zostaw merytoryczną opinię o Kross S.A. - Przasnysz

• Jak się pracuje w Kross S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kross S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kross S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 3 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

1.7/5 Na podstawie 168 ocen.