Z.M. Wiromet S.A.

Opinie o Z.M. Wiromet S.A.

Współpracownik Mariusza

Chłopie wyleciałeś bo na to zasłużyłeś, dwa lata nie miałeś zamówień. I tak byli cierpliwi.

prawa rączka

Pozdro Mariusz :)

Nie słuchajcie opinie pozytywnych o tej firmie to same prawe rączki piszą. Prawda jest taka że ta firma to masakra a ludzie w niej pracujący na podobnym poziomie. Nie radzę tam startować.

Na nie

To ja dziękuję za opinie i tej firmie, szkoda papieru na nich i zbędnej jazdy. Buraki i cwaniaki w opini nie jednej mi wystarczą. Niech sobie szukają.

Brałeś udział w rekrutacji do Z.M. Wiromet S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
wołodia

Dwa minusy dają plus :D :D :D

nadszyszkownik cicho

Prezes ma wizje prowadzenia firmy niestety otacza się gamoniami których jedynym celem jest nie podpaść prezesowi. Do tego burackie i aroganckie zachowanie tych kretynów to zdecydowany minus firmy.

pepe

Wymagania stawiane kandydatowi na stanowisko handlowca... wykształcenie wyższe, doświadczenie handlowe, znajomość języka. Propozycja pracy za 2k netto, auto służbowe dostępne z firmy - do firmy trzeba dojechać swoim środkiem transportu. Po odmowie przyjęcia pracy telefony z kadr i pytanie o powody :) ŻENADA!

tepich

W wiromecie można sie dorobić tylko garba a nie jakiś dobrych pieniędzy bo płaca jest naprawde kiepska... zarobki na poziomie 1600zł netto to naprawde żenada. Sama atmosfera hmmm zależy od wydziału i stanowiska...W niektórych działach i komórkach jest ok ale tylko dzięki ludziom, którzy tam pracują. Szefostwo, niektórzy dyrektorzy i kierownictwo tragiczne. Brak szacunku dla pracownika, kombinatorstwo i naciąganie przepisów to norma...Duzo by tu pisać....trzeba zobaczyc na własne oczy i trochę tu popracować aby docenić każdą inną prace. Generalnie firma na minus

Pucek
@tepich

Witam i podziwiam za spostrzegawczość! Niedługo będziecie pracować za "BÓG zapłać". Dlaczego Matka Boska toleruje to ...

Korner

Pracuje tu już trochę i wydaje mi się, że opinie są nieobiektywne. W firmie panuje miła atmosfera, a z każdym da się dogadać. Płaca jest naprawdę niezła, a i perspektywy wydają się być obiecujące.

ToYa
@Korner

Zarządzający firmą nie dbają o relacje pracodawca-pracownik. Polecam tylko tym którzy nie dbają o własną reputację...

gosc

beznadziejna firma z ludzi robia szmaty, kierownictwo do niczego mysla tylko o wlasnich tylkach, [usunięte przez moderatora]

wiromeciok

Fajnie się robi bo ludzie są wspaniali.Zarobki? Nie dajcie się zwieść mamonie! Nie wyobrażam sobie pracy gdzie indziej.Na serio.Ja wójt Wam to mówię to wierzcie!

I znowu zwolnienia. W tym zakładzie nie da się nic zaplanować. A niby taki uczciwy i chrześcijański a zwalniają tych co są w potrzebie!

Nigdy więcej Wirometu!!! [usunięte przez moderatora]

w tej firmie można sobie tylko popsuć dobry nastój i stracić ochotę do pracy firma kiepsko zarządzana i przy współpracy z niektórymi osobami można stracić wiele nerwów.

beznadzieja zarzadzanie(usunięte przez administratora) pomysly zaarobki marne brak mozliwosci rozwoju

Dobrze wyposażone biuro konstrukcyjne i technologiczne, dużo fachowców chętnie przekazujących wiedzę, niestety zarobki na tak niskim poziomie, że po roku trzeba szukać lepiej płatnej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.M. Wiromet S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w Z.M. Wiromet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.M. Wiromet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.M. Wiromet S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.M. Wiromet S.A.