Z.M. Wiromet S.A.

Opinie o Z.M. Wiromet S.A.

Bobo

Prezes gość w porzo ale skąd ma tych dyrektorów kierownika no i mistrzów toż to masakra ci ludzie doproawdzą do ruiny mie mają pojęcia o takiej produkcji tracimy przez nich najlepszych klientów .masa wybraków itd.

Rumcajs
@Bobo

K. K. Niech (usunięte przez administratora) na tłocznię

Jakie są mocne strony pracodawcy Z.M. Wiromet S.A.? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Stasiak

Mocnych nie ma

Kajtek

Co tam jest taka rotacja pracowników? Praktycznie nonstop wiszą ogłoszenia o pracę

@Kajtek

Poniewaz nikt tu nie chce przyjsc ,a jak juz przychodza to na 3 miesiace i uciekaja

Igor

Mnie nie dziwi rotacja. Zawsze była, jest i będzie. Teraz ludzie zmieniają pracę z wielu powodów.

Kajtek
@Igor

A to sami nie wywalają ludzi?

Brałeś udział w rekrutacji do Z.M. Wiromet S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
K.K

Z takimi mistrzami jak są teraz to daleko nie zajada

@J.J. dlaczego Ty osobiście nie polecasz pracy w Z.M. Wiromet S.A.? Dla osób oszukujących pracy w Mikołowie każda rozbudowana wypowiedź może pomóc w podjęciu decyzji o aplikowaniu na daną ofertę pracy.

J.J.

Jak nie masz innej możliwości to możesz tam iść do pracy, w przeciwnym razie nie polecam. Chyba że będziesz mierny i wierny i będziesz dzieci od prezesa woził do katolickiego przedszkola, to zrobisz karierę...

Mastalesz

Konkurs na hasło reklamowe Wirometu! Moja propozycja: Wiromet? Nie, dziekuje.

Oli
@Mastalesz

Today, tomorrow, Toyota Today, yesterday, Wiromet

Jarz

Skrzypomet

ew1223

na jakie zarobki można liczyć na tokarkach konwencjonalnych? ewentualnie cnc?

Edwart

Jeszcze troche i na skrzypka z płótnem nie bedzie miał kto robić. Jak najdalej od tej firmy bo długo nie pociągnie

Ciekawy
@Edwart

A to dlaczego? Zwalniają ludzi?

Edwart
@Ciekawy

Nic im tak nie wyszło jak doświadczeni i wykwalifikowani praciwnicy z firmy. Ludzie sami odchodzą. Ciekawe jak dlugo dżej dżej bedzie ich trzymał.

Tokarz

Nie szanują ludzi, nie dotrzymują slow danych, krętactwo i świństwo

tg

Branża energetyczna czy elektromechaniczna i telekomunikacyjna rzeczywiście może być skomplikowana, ale zarobki dają radę.

energetyk

Hej:) jak aktualnie wygląda praca w Wiromet? Interesuje mnie oferta konstruktora tylko nie wiem jak wygląda aktualnie atmosfera? czy płacone jest w terminie? :)

misza
@energetyk

Wypłata zawsze jest w czasie, to trzeba przyznać. Umowa o pracę też od 1 dnia (ktoś pytał wcześniej). Prawdą jest jednak żę: -zarządzanie to tragedia, -wypłaty średnie/marne, -premie są dla działu handlowego za sprzedaż, dla mistrzów, kierowników i tych co umieją lizać, -kary finansowe za wybraki to też fakt - wybieranie nadgodzin i wyrzucanie na wolne to norma Generalnie zbieramy doświadczenie i uciekamy :)

samo Prowda

Śmieje się czytając te wpisy. postaram się obiektywnie : 1. Zarządzanie : tragedia ( musisz być elastyczny na każdy telefon ), praca jest za chwile jej nie ma - cały czas pod telefonem. 2. Nadgodziny - niepłatne, sobotę chętnie zabiorą - oddadzą np: wtorek 3. Atmosfera - spychologia poziom ekspert. A po za tym, jak wszędzie. 4. Premie ( są jak Yeti ) - ale Yeti ponoć ktoś widział. 5. Urlop dostaniesz - na telefon 4razy/ rok i planowane 2 tyg. Reszta do dyspozycji pracodawcy, jak nie będzie roboty to dostaniesz. 6. Do tego jeszcze, jeżeli pracujesz na produkcji - licz się z karami finansowymi za wykonane wybraki 7. Zarobki - słabo 8. Okres rozliczeniowy ( 4 miesiące ) - oni nazywają to "kwartalny"

śmiech

hahahahahahaha inż_z_wiro pojechał po bandzie

inż_z_wiro

W pracy jest dobra atmosfera, poza tym firma jest dobrze zarządzana co przekłada się na zamówienia i ciekawe realizacje i można się uczyć od lepszych.

kura_z_pazurem

Nie rozumiem tych komentarzy, nigdy w tej firmie nie było kwasow, zawsze wszystko wyjasniane i z szacunkiem. chyba do prawdziwej roboty musicie isc, zeby zobaczyc co i jak.

mądry
@kura_z_pazurem

dokładnie, firma dobrze funkcjonuje i liczy się z pracownikami

ciekawy
@mądry

Czym sie zajmujesz @mistrz?

mistrz
@ciekawy

Obrabiarki CNC. Tak jak mówie, w porównaniu z poprzednią firmą - klasa

ciekawy

W akcie desperacji łatwo jest oczerniać anonimowo na forum. Tak jest we wszystkich firmach i Wiromet nie jest jedyny. Może ktoś obiektywnie napisać czy warto starać sie o zatrudnienie w tej firmie?

mistrz
@ciekawy

Atmosfera w firmie jest przyjazna, pracuje wielu miłych, a co najważniejsze, doświadczonych ludzi, od których można sie wiele nauczyć. Zarobki są wyższe niż w okolicznych zakładach. Ja polecam.

Anonim2

Przez cztery lata 10 opini. Wwiromecie pracuje ponad dwieście osób, jest bardzo mała rotacja, zakłady dookoła płacą gorzej. To chyba najlepszy dowód, że zakład jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.M. Wiromet S.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w Z.M. Wiromet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.M. Wiromet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.M. Wiromet S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.M. Wiromet S.A.