Floppy Computer Systems

Toruń

Opinie o Floppy Computer Systems

były pracownik

Pracowałem w tej firmie. Jak w trakcie każdej współpracy pojawiały się i lepsze i gorsze chwile. Względem mnie firma bardzo uczciwa, wypłata wypłacona co do grosza. Atmosfera w firmie bardzo negatywna nagle wpada przełożony, jedna lub kilka osób leci na dywanik, reszta przerażona, itd.

owszem, masz rację, rozwiązania informatyczne dla biznesu to wielkie możliwości a ta firma jest na topie

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług. Ciekawia mnie negatywne opinie, sam nie spotkałem się z żadnymi nieprzyjemnościami ze strony firmy. Trudno zarzucić Floppy brak profesjonalizmu.

Firma słaba pod każdym wzgledem: organizacji, wypłat, jakości, szefostwa i uczciwości. Zdecydowanie odradzam każdemu kto zastnawia się nad pracą tam.

Adam

Jeżeli widać, że pracownik nie daje sobie rady na objętym stanowisku to należy mu to jasno i wprost zakomunikować, aby miał tego pełną świadomość. Szefostwu proponuje zapoznać się (może jakieś szkolenie?) z podstawowymi zasadami feedbacku.

Zostaw opinię o Floppy Computer Systems - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Floppy Computer Systems