Bachcomp Sklep Komputerowy Michał Bachewicz

Toruń

Bachcomp Sklep Komputerowy Michał Bachewicz
2 10

Opinie o Bachcomp Sklep Komputerowy Michał Bachewicz

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aneta

Większość poniższych opinii pochodzi od klientów firmy Bachcomp Sklep Komputerowy Michał Bachewicz - może jednak któryś z pracowników również chciałby skomentować pracę w tym miejscu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca, czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? Na Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w Bachcomp Sklep Komputerowy Michał Bachewicz, ale może warto po prostu złożyć swoje CV?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Bachcomp Sklep Komputerowy Michał Bachewicz? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Klient

Nie polecam tego sprzedawcy, jest oszustem.

zbynio

Jak czytam niektóre komentarze to załamuję ręce. Uwielbiam ludzi, którzy kupią chociażby tablet za 200zł, a potem mają pretensje, że wolno chodzi, ekran kiepskiej jakości, dotyk słabo chwyta itp. W tle oczywiście gadka, że jak można wydać na tableta 1000zł, przecież to to samo. Potem druga grupa spod znaku jabłka. Osobiście nic do nich nie mam, ale jak ktoś wydaje na to 10tyś. czyli bierze kredyt bo to jego 6 wypłat, a potem narzeka, że nie ma kasy no to sorry. Rozumiem jak ktoś ma kase niech sobie kupi, albo nie pyta mnie cały czas czy aby go nie zwolnią, bo mac'a nie spłaci. Pytając co jest w nim takiego lepszego odpowiada "no jest, no jest lepszy - koniec odpowiedzi". Kubson15, robaczku mój drogi, myślisz, że komuś by się chciało wymontowywać twoją super kartę grafiki w laptopie? Wiesz na czym polega montaż już nie mówię o demontażu układu BGA i ponownym go położeniu. Jest to wyższa szkoła jazdy i zapewniam Cię, że nikt ci nic nie wymontował. A twoja wypowiedź to coś w stylu - oddałem samochód do lakiernika. Był to Opel, a teraz jest jakaś Astra, no miał tylko pomalować a zabrał Opla i dał mi oszust Astre.

Marcin

Ten serwis to oszuści!!! Sami ścierają pastę z procesorów i potem oferują usługę zmiany pasty na procesorze, bo według ich opinii procesor ma za wysoką temperaturę. Kasują oczywiście za zdiagnozowanie problemu który sami stworzyli, opowiadając że pasta jest stara i koniecznie trzeba ją wymienić. Ja po odbiorze od nich komputera i ich sugestiach odnośnie wymiany pasty w moim MSI U100, rozkręciłem kompa i stwierdziłem całkowity brak pasty na procesorze, kuriozalność tej całej sytuacji jest taka że parę tygodni wcześniej wymieniałem dysk HDD w moim MSI i przy okazji wymieniłem również pastę na procesorze, której brak stwierdziłem po odbiorze komputera z serwisu Bachcomp. Ale to nie wszystko na co stać ten "serwis", dziś odebrałem nawigację GPS, którą zostawiłem im do wgrania mapy, panowie pokasowali pliki w Windowsie nawigacji i sprzęt przestał kompletnie działać. Przy odbiorze nawigacji wciskali mi że to ja sam pokasowałem pliki i to moja wina że nawigacja nie działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marcin
@Michał 29.06.2016 12:16

Wszystko co napisałem jest prawdą, każda rzecz którą napisałem zdarzyła sie w waszym "serwisie". Ręce załamywać można tylko z tego powodu że tak strasznie traktujecie klienta (czytaj opinie powyżej) Ja osobiście odradzam wasz oszukańczy "serwis"wszystkim. I to wszystko w tym temacie!!!

kubson15

oszukali mnie! miałem NVIDIA GeForce GT 520M 512 MB a teraz k***a mam intel graphics family! mieli wyczyścić lapka i nałożyć nową paste a mnie oszukali!

ADAC

Sklep totalnie olewa i kłamie. Nie ma podstawowych wiadomości o tym jak diagnozować podzespoły, zastrasza, wyłudza.

penmar

Mam dokładnie taka samą sytuację teraz. Odradzam kupowanie w tym sklepie.

spostrzegawczy

Sprzedają procesory IVO Bridge. Nawet Intel o nich jeszcze nie wie. Lepiej omijać sklep szerokim łukiem, profesjonalnego personelu w nim nie znajdziecie.

Sklep nie realizuje napraw gwarancyjnych. Właściciel jest złośliwy, unika kontaktu z klientem, przeciąga procedury gwarancyjne. Wysyłanie poczty (tradycyjnej) jest bez sensu bo nikt jej nie odbiera. Kupiłem uszkodzony komputer, teraz nie mam ani komputera, ani pieniędzy.

Zostaw opinię o Bachcomp Sklep Komputerowy Michał Bachewicz - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bachcomp Sklep Komputerowy Michał Bachewicz