Opinie o CONNECT Marek Szczygielski

Bartek

Czy wyższe wykształcenie jest konieczne?

@Bartek 20.08.2018 13:14

Nie, nie jest konieczne. Prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska pracy. Zapraszamy do kontaktu.

Karol

Czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację?

@Karol 23.07.2018 10:56

Tak, zapraszamy do kontaktu. Poszukujemy kandydatów na stanowiska: elektromonter, pomocnik elektromontera, kierownik robot elektrycznych

Tomasz

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

były

widzę, że jest tutaj dużo negatywnych opinii. pewnie mają coś z prawdy. Ja tu pracowałem i nie narzekam. Wszystko co ustalałem na początku się zgadzało. Rotacja? Typowe w budowlance. Konfidenci? jak w każdej firmie. praca jak praca. Robić trzeba. ale widzę że komuś się nudzi i profil śledzi codziennie :)

Kazik

Pracodawca zalega ze składkami ZUS za swoich pracowników. Kiepska organizacja pracy. Kodeks pracy używany przeważnie do karania pracowników. Jeśli chodzi o nadgodziny, pracę w godzinach nocnych lub w weekendy pełna dowolność interpretacji. Stawki średnie jak na Toruń biorąc pod uwagę kosmiczne wręcz czasami oczekiwania prezesa.

Dariusz

Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Zuza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

@Zuza 14.06.2018 09:59

tak, cały czas trwa rekrutacja :)

prawda

ja nie mogę się do niczego przyczepić. Pieniążki się zgadzają i są na czas. Atmosfera jest świetna, z Szefem można się we wszystkim dogadać. Kadra się trochę pozmieniała i wszystko się zawsze zgadza, o wszystkim informują i wszystko tłumaczą :)

Prosto

Witam nie wiem ale powiem tak, miala byc wyplata to byla, miala byc dieta byla, a co do innych spraw to nie inaczej jak w innych firmach.

Wiki

Zastanawiająca jest ta cisza?

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Connect Sp.k. Marek Szczygielski okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Sam
@Administrator 22.02.2018 12:51

Ktos cos wie?

Współpracownik

Unikać tej firmy, współpraca z nim to strata czasu i zdrowia

Zostaw opinię o CONNECT Marek Szczygielski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONNECT Marek Szczygielski