CONNECT Marek Szczygielski
3 35

Opinie o CONNECT Marek Szczygielski

święta prawda

Duza rotacja pracowników. Atmosfera słaba duzo konfidentow. Prowadzący nie maja pojęcia o elektryce. Praca na godziny a trzeba pisać co się zrobiło w danym dniu czyli akord a kasa na godz. Jak trzymasz palec równo to masz dobrze, jak posiadasz tylko wiesz że to jest różnie. Szef duzo obiecuje. Na każdej budowie jest kilku ogarnięty elektryków , a reszta ludzi to wszystkie zawody świata murarze, piekarze, cukiernicy itd. Ogólnie ludzie nie mający pojęcia o branży. Chcesz słuchać brygadzisty co ma siano we łbie i brak pojęcia o pracy to śmiało składać papiery i juz pracujesz , biorą wszystkich. Kto ma pojęcie o elektrycy szybko z stamtąd znika. Ogólnie nie polecam.

Re
@święta prawda 06.07.2018 09:07

Komuś się chyba nie chce pracować...

Tomasz

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

były

widzę, że jest tutaj dużo negatywnych opinii. pewnie mają coś z prawdy. Ja tu pracowałem i nie narzekam. Wszystko co ustalałem na początku się zgadzało. Rotacja? Typowe w budowlance. Konfidenci? jak w każdej firmie. praca jak praca. Robić trzeba. ale widzę że komuś się nudzi i profil śledzi codziennie :)

Kazik

Pracodawca zalega ze składkami ZUS za swoich pracowników. Kiepska organizacja pracy. Kodeks pracy używany przeważnie do karania pracowników. Jeśli chodzi o nadgodziny, pracę w godzinach nocnych lub w weekendy pełna dowolność interpretacji. Stawki średnie jak na Toruń biorąc pod uwagę kosmiczne wręcz czasami oczekiwania prezesa.

Dariusz

Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

dobry duch
@Dariusz 24.06.2018 17:24

uciekaj, gdzie pieprz rośnie ;)

prawda

ja nie mogę się do niczego przyczepić. Pieniążki się zgadzają i są na czas. Atmosfera jest świetna, z Szefem można się we wszystkim dogadać. Kadra się trochę pozmieniała i wszystko się zawsze zgadza, o wszystkim informują i wszystko tłumaczą :)

Cała prawda
@prawda 14.06.2018 07:08

Czyżby pracodawca sam siebie reklamował? Zastanawiające jest to, że w ostatnim czasie zginęło stąd sporo niepochlebnych opinii...

Zuza

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

CONNECT Marek Szczygielski
pracodawca
@Zuza 14.06.2018 09:59

tak, cały czas trwa rekrutacja :)

Prosto

Witam nie wiem ale powiem tak, miala byc wyplata to byla, miala byc dieta byla, a co do innych spraw to nie inaczej jak w innych firmach.

Wiki

Zastanawiająca jest ta cisza?

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Connect Sp.k. Marek Szczygielski okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Sam
@Administrator 22.02.2018 12:51

Ktos cos wie?

Współpracownik

Unikać tej firmy, współpraca z nim to strata czasu i zdrowia

Zostaw opinię o CONNECT Marek Szczygielski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CONNECT Marek Szczygielski