Connect Marek Szczygielski

Toruń

Connect Marek Szczygielski

Opinie o Connect Marek Szczygielski

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Connect Sp.k. Marek Szczygielski okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Nie polecam wszystko na wariackich papierach. Chaos i kompletny brak organizacji, właściciel zakochany w kierownikach którzy tylko mydlą mu oczy i patrzą tylko jak najwięcej kasy z niego wyciągnąć. Jeden nie robi totalnie nic godzinami przesiadując i grając w dziwne gierki, zamiast zabrać się za ratowanie firmy. A drugi wielki elektryk który tylko patrzy jak mądrze wysłużyć się ludźmi i jak zakombinować żeby zostało coś dla niego. Nie mówiąc już o jego skłonnościach do p.... w pracy.

Wszystko co opisali poprzednicy się zgadza, oszustwo i poniżanie pracowników na porządku dziennym. Strata nerwów, czasu i zdrowia

Współpracownik

Unikać tej firmy, współpraca z nim to strata czasu i zdrowia

Pozdrawia byly pracownik

Jak na Torun najnizsze zarobki, wykorzystywanie ludzi, pracodawca ludzi ma za nic najlepiej jakby sie pracowalo 24h/7. Ogólnie nie polecam tej firmy, duzo nerwow i chaos panujacy w firmie. Trzeba uwazac bo na kazdym mozliwym kroku chca cie oszukac albo podkladaja dziwne papiery do podpisania. FIRMA KRZAK!!!!

Zostaw opinię o Connect Marek Szczygielski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Connect Marek Szczygielski