Opinie o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arhelan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arhelan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arhelan Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

irek

arhelan to gó..wno nie firma nie polecam tego bajzlu. dno i wodorosty

Malgosia

Witam, jakie są zarobki w arhelanie na stanowisku kierownika sklepu? Czy są jakieś premie? Dodatki? Karty dla rodziny? Jak tak to jak to wygląda? Proszę o prawdziwe informacje. Pozdrawiam

lol
@Malgosia

zarobki kierownika niestety nie powalą cię na kolana

Małgosia
@lol

Więc napisz jakie one są, zobaczymy czy powala czy nie

Alfons z Brańska

Dno i wodorosty.(usunięte przez administratora)

????????
@Alfons z Brańska

Ale po zakupy i jak roboty nie ma to wszyscy biegną szybciutko do Arhelanu hahahaha

ona 40

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zbyt mała obsada pracowników.Jedna Wędliniarka na zmianie to porażka totalna.

@ona 40

@ona 40, nie jestem w stanie za bardzo z brzmienia Twojej wypowiedzi wywnioskować, z jakiej perspektywy piszesz - pracowałaś w Arhelan czy jesteś po prostu klientką? Jeśli piszesz z pozycji pracownika to napisz proszę, jakie jeszcze inne aspekty pracy w Arhelan uważasz za ważne i mogłabyś je wymienić na forum.

@Paulina

Jestem (jeszcze )pracownikiem arhelana.Pracuję na dziale mięsno-wędliniarsko-rybno-serowym.Dziennie przewalam tonę towaru.Zmaianę zaczynam o 5:20 ale w grafie mam od 6:00.Tak samo z kończeniem zmiany ,niby do 14 a wychodzę o 15.Za damski ch..się tam pracuje.Rozśmieszył mnie ostatnio przyjazd pani regionalnej z nowymi oznaczeniami stoisk i pomieszczeń.Hahaa.Stoisko jak wcześniej wspomniałam.Jeden kosz.Dwie deski do krojenia,3 noże.Porażka.A i środki czystości fundujemy z własnej kieszeni ,bo firma Arhelan jest zbyt biedna xD

julta
@ona40

Ja również pracuję w Arh- wszystko to co napisała ona40 to prawda- 5.15 -5.20 zaczynamy pracę , w grafiku 6 .00 i nie ma mowy o odbiorze tych 45-40 min dziennie-w ramach przygotowania do pracy...żal normalnie (usunięte przez administratora) ściska podobnie jest z wyjściem z pracy. Środki czystości? Płacimy za nie my pracownicy- u nas szczególnie worki na śmieci, bo pozwalają kupić na m-c 4-6 szt 20 litrowych :), a bez nich się nie da. Co do godzin pracy w ramach wdzięczności za zatrudnienie to oprócz tych 45 min dziennie wart wspomnieć o comiesięcznych inwentaryzacjach odbywających się w niedziele- każdy kto ma wolne musi przyjechać za free na 4-5 h ważyć mięso i warzywa...porażka

Gość12345
@ona 40

Racja, jedna wędliniarka to stanowczo za mało jak na największy arhelan z największych utargiem w mieście.Stanowczo nie polecam, wszędzie tylko nie arhelan w Hajnówce.

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze.

Pytań w sumie nie było. Co mnie zdziwiło. Myślałam, że taka firma przeprowadza prawdziwe rekrutacje. Chyba bardziej ja zadawałam pytania nt Warunków pracy.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Montaż hoteli dla owadów/ Proste prace manualne
Łubianka
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Kandydatka

Ktoś coś napisze na temat pracy jako zastępca kierownika? Jakie obowiązki? Na ile dają umowę?

On
@Kandydatka

Obowiązki jak w każdym sklepie, umowa próbna później na rok itp, zarobki ok 2500 na rękę

ona40

Potwierdzam.Zesraj się a nie daj się.

Radek grubas

"WYPRAWA NA DNO"to trafne określenie tego chorego zakładu Arhelan.

on
@Radek grubas

dla czego ?

bmth1991

poszłam do pracy do arhelanu przez urząd pracy w tamtym roku...dostałam umowę na okres próbny i po okresie próbnym uciekłam....(usunięte przez administratora)sklepu była spoko,ale już ta (usunięte przez administratora)to jakaś tragedia...kobieta wiecznie tylko miała pretensje że nic nie umiesz,a tak na prawdę nawet przez 3 miesiące ani jedna ani druga palcem nie kiwnęła żeby mnie przyuczyć,postawiły na kasę fiskalną i pracuj,wiedząc że nie mam żadnego doświadczenia,skargi na nią nie pomagały bo przecież mi odpowiadano że no ona taka jest,to jeśli taka jest to może powinni coś z tym zrobić....na sklepie biegasz za 10,bo w pewnym momencie zaczęto ustawiać na jedną zmianę po 3 dziewczyny,a z urlopami to też był cyrk,bo kierowniczka oddawała urlopy dziewczynom z poprzedniego roku...a już jak miała przyjeżdżać regionalna to wgl kosmos,chodzi wielka pani z głową uniesioną do góry jak paw dumna i tylko krzyczy i udaje że wielce pracuje,ciągłe pretensje że palety na magazynie,a weź ten towar rozstaw jak na sklepie jest tylko 1 osoba

Omg
@bmth1991

chyba pracowałyśmy w tym samym sklepie :)

@bmth1991

Ha ,ciekawe.Sraka na regionalną to jest wszędzie.Zesraj się a nie daj się .Wsio ma być tip top.Nie ważne czy wyrabiasz się w czasie ze swoimi obowiązkami.

MARIA
@ona40

regionalni to porażka jakaś. jak coś się zapytamy to nic nie wiedzą .dobrze że jeszcze są w firmie starzy kierownicy do których można zadzwonić (zawsze mi pomogą ) regionalni ze swoją wiedzą do do pięt im nie dorastają

Igor

Fatalna atmosfera,bardzo słabe zarobki,omijajcie tą firme z daleka bo szkoda zdrowia ,nerwów,życia na ten buuuuurdel.

Trol
@Igor

Gdzie pracowałeś? Czy w każdym sklepie jest tak samo?

Waneldobiusz euzobiusz

Dno i wodorosty.szukają (usunięte przez administratora) na załadunki za 1600 zl.pomieszalo sie calkiem w głowach

Trol

Czy ktoś sprzedał Arhelanowi nieruchomość? Czy były jakieś problemy? I kiedy były pieniądze?

Niedoszły pracownik

We wszystkich ofertach o pracę piszą, że krótka droga rekrutacji. To nieprawda. Wysłałam CV ( kierownik/z-ca kierownika) potem był telefon z siedziby, zostałam wypytana jak na normalnej rozmowie. Potem był drugi telefon zaproszenie na rozmowę z kierownikiem regionu. Następnie był kolejny telefon na dalszą część rekrutacji z zaproszeniem do Bielska podlaskiego. Pojechałam 150 km założyłam, że już się dogadaliśmy tylko "góra" musi poznać. Pojechałam bo zależy mi, traktuję poważnie cała sytuację. Po czym ustalamy po raz kolejny oczekiwania każdej ze stron łącznie finansowe sprawy, żeby nie było niedomówień dopytuję czy to realne w dalszym ciągu. Na koniec dowiaduje się, że za dwa dni zadzwonią z decyzją. Po czym dzwonią i mówią, że nie mogą zaoferować takich pieniędzy i dlatego nie przechodzę rekrutacji. No jakiś absurd! Więc próbuję dopytać o co chodzi, bo na pieniądze to akurat się dogadaliśmy. To niby Pani, która dzwoni mówi, że musi to ustalić i że oddzwoni... Czego już nie zrobiła. Nie polecam. Brak szacunku do drugiego człowieka, niepoważne podejście.

@Niedoszły pracownik

Wygląda więc na to, że trochę trwa taka rekrutacja w Arhelanie. Czy miałaś już doświadczenie w pracy w branży, skoro aplikowałaś na stanowisko kierownicze? Jestem też ciekawa, jakie warunki były dla Ciebie zadowalające, a niestety, nie do przeskoczenia przez pracodawcę.

yujkl;
@Niedoszły pracownik

pełno (usunięte przez administratora) z warszawki i okolic

@yujkl;

Ale do czego odnosi się Twój komentarz? Nie rozumiem, czemu w takiej formie zamieściłeś go na forum. Pracujesz lub pracowałeś w firmie Arhelan? Jeśli tak, to może mógłbyś wymienić jakieś plusy i minusy pracy w tym miejscu - takie zestawienia często są bardzo ciekawe i wiele mówią o tym, co dzieje się w danej firmie.

Dno nie zakład

@Michał

Każdy ma prawo do swojej opinii na temat danego pracodawcy, ale w każdym przypadku warto ją popierać jakimiś konkretami. Taka wypowiedź jak ta, którą zamieściłeś, niewiele mówi o pracy w Arhelan innym użytkownikom forum. Dawno pracowałeś w tym miejscu? Może teraz jakieś kwestie uległy zmianie w Arhelan.

Paulina

Dlaczego takie określenie przychodzi Ci na myśl, gdy opisujesz pracę w Arhelan? To bardzo negatywna opinia o firmie, nie podajesz jednak żadnych argumentów na jej poparcie, a zawsze warto pisać jak najbardziej konkretnie. Długo już jesteś związany z tym miejscem pracy?

Paulina

@Woj, rozumiem, że zamierzasz odejść z pracy w Arhelan. Czy firma nie robi żadnych problemów osobom składającym wypowiedzenia? Piszesz, że kilka lat temu było lepiej - co powinien więc Twoim zdaniem zrobić ten pracodawca, aby nadal być dobrze odbieranym przez swoich pracowników?

Woj

Pracownik jeszcze pracuje już nie długo B...... Tak zaczynając od początku jeszcze 2 3 lata temu było lepiej po zmianach biura tak powoli Arhelan zaczyna się chylić ku upadkowi po pierwsze zamiast zatrudniać normalnych ludzi w biurze do pracy zatrudniła człowieka który nie miał ma sukcesów na swoim koncie tylko spółki które posłał do piachu i przyszedł pan z birledronki i robi biedre z Arhelanu śmiech na sali. A tak na marginesie najpierw musicie mieć ludzi którzy chcą przyjsc do pracy a nie mamy takie wielkie plany rozwoju ludzie sami się znajdą i wysyłanie pracowników po wszystkich sklepach to trochę chore tam gdzie pracuje ludzie czekają by tylko odejść przed samymi świętami by było śmiesznie. Też kiedyś przychodził jakiś facet i nawet próbował z nami rozmawiać na temat podwyżki ale to było chyba 2 3 lata temu nie wiem kim on był a teraz gunwno nas obchodzicie tylko pracować za śmieszne pieniądze czyli ludzie pracują z poczuciem humoru Sory za słabo składna wypowiedź ale już mam naprawdę dosyć Arhelanu

ona

czy we wszystkich arhelanach pracuje się tygodniowo 48 godzin /czy grafiki są sprawdzane przez kadry (usunięte przez administratora)może udzielisz mi odpowiedzi na to pytania - po treści Twoich wypowiedzi mam wrażenie że jesteś pracownikiem arhelenu

Paulina

@sklepowa, przytoczyłam definicję, aby każdy miał jasność, na czym polega to zjawisko, o którym zostało wspomniane na forum. Czy takie sytuacje, o których piszesz, często mają miejsce w Arhelan? Czy ten temat był jakoś podejmowany może z innymi, wyżej postawionymi osobami w firmie?

sklepowa

paulino jak według ciebie można nazwać rzucanie przez kierownika w pracowników żle przebranymi warzywami - krzyczeć w obecności klientów że pracownicy to durnie którzy nic nie potrafią

Paulina

@Pracownica, przykro mi, że miałaś niemiłe doświadczenia z tym pracodawcą. Czy jesteś jednak pewna, że w firmie panował mobbing? To bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w Arhelan? Czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

Zostaw merytoryczną opinię o Arhelan Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Arhelan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arhelan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arhelan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arhelan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arhelan Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arhelan Sp. z o.o.