opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Thoni Alutec

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 565 ocen
Opinie(1068)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(1068)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Odlewy
  • .
  • Jakość
  • .
  • Eko-ochrona
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Kontakt

O firmie

Produkcja

Odlewy

Jakość

Eko-ochrona

Oferty pracy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Rzeszów
  • Tarnów
  • Mielec
  • Zamość
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Stalowa Wola
  • Rozwadów
  • Osiedle Zasanie
  • Brandwica
  • Jastkowice
  • Bąków
  • Agatówka
  • Pilchów
  • Obojna
  • Pysznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Stalowa Wola - Thoni Alute

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Stalowa Wola
  4. /
  5. Opinie o Thoni Alutec Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Thoni Alutec Stalowa Wola

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 14

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Thoni Alutec Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    TA1

    05.01.2023 08:34

    Pracownik

    czy ktoś już zamawiał sushi ze smartlunch? warto?
    ReviewUserIcon
    TA2

    27.01.2023 19:44

    Pracownik

    warto, jak za tą cenę to niezłe i można się najeść
    ReviewUserIcon
    Ada

    09.01.2023 14:58

    Kandydat

    Witam, jestem ciekawa jak wygląda praca na kontroli. Jestem kobietą i zastanawiam się nad podjęciem tam pracy. Obecnie pracuję w pilklingtonie i dźwigam ciężkie szybska. Nie wiem jak długo dam radę dlatego się rozglądam. Czy na kontroli trzeba dźwigać? Jakie elementy? Mniej więcej wagowo. Jaka jest specyfika tej pracy? Proszę o wypowiedzi i z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.01.2023 10:39

    Pracownik

    Masz na myśli KJ na dziale obróbki mechanicznej czy KJ na odlewni?
    ReviewUserIcon
    Marta

    09.01.2023 13:55

    Inne

    Szukają teraz ustawiacza maszyn cnc , w ogloszeniu nic o tym nie ma jednak wspominaliscie ze produkcja pracuje na zmiany, czy to stanowisko tez to obejmuje? pytam bo wiem ze firma zapewnia dojazd pracowniczy z Sandomierz -> Gorzyce -> Stalowa Wola i ciekawi mnie czy on jeździ we wszystkie zmiany, czy tylko na poranna 1 ?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    10.01.2023 11:29

    Pracownik

    bus jeździ 7 dni w tygodniu na każdą ze zmian
    ReviewUserIcon
    xyz

    01.12.2022 10:23

    Pracownik

    wpadła kolejna premia od frmy, dostałem prawie 2000 zł premii za 10 lat pracy. i jak tam hejtery? dziwna cisza na forum :P
    ReviewUserIcon
    ...

    11.12.2022 14:55

    Były pracownik

    Opinie to można wyrażać, ale połowa twoich wypowiedzi nic nie wnosi. Bezsensowne bicie piany.
    ReviewUserIcon
    Beti

    09.01.2023 16:54

    Inne

    Mój mąż 5lat pracy i ponad 1000zl premii dostał .
    ReviewUserIcon
    pracownik

    08.11.2022 10:10

    Pracownik

    możecie marudzić, ale firma dała WSZYSTKIM 300zł nett podwyżki od października. Która inna firma w okolicy zrobiła coś takiego?
    ReviewUserIcon
    Zbych

    21.11.2022 09:40

    Pracownik

    Hela, co ty tak w nocy spać nie możesz tylko w internetach głupoty wypisujesz? Nocka na felgach?
    ReviewUserIcon
    ...

    27.12.2022 09:12

    Pracownik

    Wigilia 2 w nocy, a (usunięte przez administratora) dalej wypisuje, @Helena czy ty życia nie masz?
    ReviewUserIcon
    Kto pyta ten nie błądzi

    30.11.2022 10:09

    Kandydat

    Czy firma prowadzi rekrutację pracowników
    Company logo
    Thoni Alutec Sp. z o.o.

    30.11.2022 10:14

    Pracodawca

    Tak, zachęcamy do kontaktu pod numerem 158149816. Można również przesłać cv na adres: [email protected].
    ReviewUserIcon
    ...

    11.12.2022 14:53

    Były pracownik

    Opinie to można wyrażać, ale połowa twoich wypowiedzi nic nie wnosi. Bezsensowne bicie piany.
    ReviewUserIcon
    Dicu

    19.08.2022 11:58

    Były pracownik

    Marta premia jest stała i zależy od kierownika jaką sumę ci przydzieli cudów nie ma zachorujesz nie masz nic
    ReviewUserIcon
    Weu

    06.11.2022 12:48

    Były pracownik

    Żeby tylko premii. Za przechorowanie nie przedłużają umów, jeśli jesteś na czas określony.
    ReviewUserIcon
    TA

    08.11.2022 11:28

    Pracownik

    co chwilę są szkolenia z UDT na firmie, totalna bzdura którą napisał ktoś kto firmy nie zna.
    ReviewUserIcon
    Cnc

    04.11.2022 06:20

    Kandydat

    Dzień dobry. Czy ktoś z Państwa wie ile mogę zarobić na stanowisku ustawiacz maszyn CNC, bo takie ostatnio pojawiło się. Proszę o informację na temat zarobkow, systemu pracy, oraz warunków w firmie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Prezes

    04.11.2022 13:29

    Pracownik

    3300netto w tym dodatek za nocki i praca w święta .polecam jest super tylko ustawiasz i czekasz jak operator ciebie zawoła jak ma problem z wymianą płytki lub z korektą narzędzia masz telefon i taboret.zapraszamy i do zobaczenia.
    ReviewUserIcon
    Cnc

    05.11.2022 07:28

    Kandydat

    Rozumiem że system czterobrygadowy więc bez rewelacji. Dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.11.2022 23:31

    Kandydat

    Jak wygląda praca na wózkach widłowych ? Slyszałem ze ludzie jeżdzą jak głupii, praca polega tylko na wożeniu detali czy robi sie też inne rzeczy przy jakiejś produkcji itp ?
    ReviewUserIcon
    Stefek

    16.08.2022 21:36

    Pracownik

    Nie polecam tej firmy .ciągle zastraszanie karami finansowymi zakaz rozmów brzmi absurdalnie ale tak jest chcą żeby każdy był wrogiem .tak jest na obróbce CNC..
    ReviewUserIcon
    Łysy

    04.09.2022 22:59

    Pracownik

    Zakaz rozmów między pracownikami czy przez telefony ?
    ReviewUserIcon
    nowy na TA2

    02.11.2022 22:04

    Pracownik

    no jak stoi jeden z drugim godzinę przy maszynie i oparci o stolik, kawke sobie popijają, pozostali w toalecie jarają fajki,że nie można załatwić swojej potrzeby to nie dziwcie się że pracodawca się tego dopatruje, bo ja jako świeżak to widzę :(
    ReviewUserIcon
    Walo

    27.10.2022 11:46

    Były pracownik

    Weź sobie łóżko do pracy lodówki są jadalnia jest prysznic też i zamieszkają tam i wtedy będziesz mówił że wypłata dobra
    ReviewUserIcon
    Ja mam tak w nowej pracy nieTA

    28.10.2022 21:12

    Były pracownik

    Ja mam tak że pracuję na 1 zmianę, Jak chcę to mogę skończyć po 7 godzinach a kolejny dzień zostaję 9 godzin, Ja mam tak że biorę w każdym miesiącu minimum 1 dzień wolnego więc pracuję miesięczne około 160 godzin, Ja mam tak że się nie przemęczam i się wysypiam bo nie pracuję na noce. Wy macie noce nieprzespane, Wy macie nerwice, Wy nie macie czasu wolnego na zakupy, na sprawy rodzinne, Wy pracujecie w nadgodzinach, Wy chodzie przemęczeni, znerwicowani, Były
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    24.10.2022 08:59

    Pracownik

    Warunki faktycznie ciężkie- ale wyplata zawsze w terminie, da się zarobic.
    ReviewUserIcon
    Pracownik TA2

    02.10.2022 10:01

    Pracownik

    W firmie panuje świetna atmosfera, kilka tygodni temu załoga podpisała szkolenie o zakazie rozmów i zakazie używania telefonu komórkowego. Zarobki świetne, jeżeli się zrobi kilkadziesiąt nadgodzin bo inaczej wegetacja. W zakładzie istnieje niepisana nomenklatura dotycząca jak pilny detal jest czyli bardzo pilne, super pilne i bus już czeka ewentualnie dyrektor się interesuje, oddaje to sytuację jaki bałagan i jak presja jest wywierana na pracownikach. W tym tygodniu widziano kilka osób jak zdają ubrania robocze i odchodzą z firmy. Tak dobrze w tej firmie jest.
    ReviewUserIcon
    Diku

    21.09.2022 21:22

    Były pracownik

    Przepraszam chciałem się odnieść do tego wpisu hindus nie robi za trzech Ukrainiec też bo są mądrzejsi tylko Polak (usunięte przez administratora)za trzech i jest jeszcze poganiany przez Polaka to prawda i ma te same pieniadze
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.09.2022 23:36

    Pracownik

    Firma Alutec kolejny raz jest laureatem Diamentów Forbesa w kategorii przedsiębiorstw z przychodem powyżej 250mln złotych, zajęło drugie miejsce. Na pewno dobrze opłacana załoga ucieszy się z tego powodu i będzie jeszcze ciężej pracowała.
    ReviewUserIcon
    To prawda

    19.09.2022 12:19

    Były pracownik

    Firma ma rekordowe zyski bo Polak , Ukrainiec i Hindus robią za trzech a mają płacone za jednego. Byłem i widziałem to jak się w Alutecu pracuje. Polak pilnuje Polak, pogania, Polak Polaka ściga... Firma ma zyski a wpłata cienka
    ReviewUserIcon
    Baleron

    31.08.2022 19:49

    Kandydat

    Czy firma zatrudnia lub planuje zatrudniać azjatów? Jestem ciekaw czy po teoretycznym przyjęciu oferty pracy będę mógł pracować w międzynarodowym środowisku pracy.
    ReviewUserIcon
    Diku

    19.08.2022 11:56

    Były pracownik

    Przyjdź zobaczysz na czym na praca polega i na czym polega zarządzanie ta firma ciągły stres i ciągle pospieszanie pracownika a pieniądze bardzo średnie jak na tę pracę jest grupa swoich którzy zarobią dobrze bo po prostu są sygnalista mi a tam kierownictwo dyrektorzy to lubia
    ReviewUserIcon
    CNC TA2

    02.08.2022 18:50

    Pracownik

    Chyba najwyższa rotacja pracowników w rejonie. Plusem jest to że park maszynowy jak i realizowane projekty są na wysokim poziomie wiec idzie się bardzo dużo nauczyć. Co niektórzy śmieją się że thoni alutec jest największą firmą szkoleniową w rejonie co niestety tak wygląda.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    05.08.2022 22:47

    Były pracownik

    Pamiętam jak kilkanaście lat temu dostać się do Alueca to było ciężko bez pleców. A na CNC z ulicy nie było wejścia. Teraz Alutec organizuje szkolenia na CNC i gwarantuje pracę. Pracowałem w tej firmie na innym wydziale (nie najgorszym) kilka lat. Bardzo się cieszę że mnie już tam niema, Za 5 tys na rękę bum nie przyszedł ponownie. Co pamiętam z tamtych lat, to ciągłe nadgodziny, w początkowym roku pracy ciągły stres, rozliczanie z każdej minuty, pressig i mobbing do tego ciągłe czepianie się i opierdol za wszystko...Firma dla ludzi o stalowych nerwach którzy dają sobie w kasze pluć....
    ReviewUserIcon
    Anty wyzysk

    05.08.2022 22:59

    Były pracownik

    To jest firma dla ludzi o stalowych nerwach co dają sobie w kasze pluć. Kilkanascie lat temu dostać sie do aluteca bez znajumosci bylo trudno. Praca na wydziale CNC dla ludzi z ulicy byla niedostepna. Teraz sie pozmienialo o 180* stopni. Pracowalem w tej firmie kilka lat i bardzo źle wspominam tamten okres. Co mnie spotkało to mobbing, pressing, wszyztko na wczoraj z czego wynikala bardzo duża ilość nadgodzin, gnębienie i ochrzan oraz kierownicy awansowani z produkcji (jak podaje alutec 70 proc kierownictwa i brygadzistow awansowano w firmie ze stanowisk produkcyjnych, mozesz mieć niepelne podstawowe a droga kariery w alutecu otwarta). Za 5 tys na reke bym do aluteca nie wrocił. Moj spokój psychiczny jest dużo cenniejszy niż użeranie się ze wszystkimi w tym piekle
    ReviewUserIcon
    Nowy

    08.07.2022 13:22

    Kandydat

    Mam parę pytań na temat nowej oferty pracy dotyczącej kursu na pracownika utrzymania ruchu czy ktoś może udzielić mi kilku szczegółowych odpowiedzi
    Company logo
    Thoni Alutec Sp. z o.o.

    08.07.2022 13:28

    Pracodawca

    Zachęcamy do kontaktu pod numerem 158149816.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2022 07:49

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.06.2022 14:55

    Pracownik

    Tak, a pracownik który się stara i pracuje pare ładnych lat dostaje niewiele więcej.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.06.2022 20:27

    Pracownik

    To jest niestety największa (usunięte przez administratora) tego zakładu. Pracownicy nowi dostają kilka stówek mniej niż ludzie z kilkuletnim stażem niemałym doświadczeniem. Frustrujące to jest i bardzo niesprawiedliwe.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Thoni Alutec?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Przyszowska 1 37-450 Stalowa Wola

    NIP:8652067187

    KRS:0000133975

    http://www.thoni-alutec.pl
    Branże: Hutnictwo i metalurgia
    ReviewUserIcon
    Byki

    22.06.2022 11:30

    Były pracownik

    W tej firmie to od zwykłego szaraka po kierownictwo liderow smiesznych z gumowymi uszami powinni zrobić badania psychologiczne to może by się coś poprawilo w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Farmer

    17.06.2022 12:00

    Były pracownik

    Najgorsza firma w jakiej robiłem i najgorsi ludzie z którymi robiłem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.06.2022 20:14

    Pracownik

    Czy zgadzacie się na pokazywanie zawartości plecaków na bramie? Czy jest to zgodne z prawem i nie narusza dóbr osobistych? Jak to precyzuje regulamin pracy? Czy ktoś widział regulamin pracy? Czy lepiej wezwać policje niż by jakiś matołek zaglądał do plecaka osobistego? Czy pokazywanie zawartości plecaka nie jest wymagane tylko w momencie podejrzenia popełnienia przestępstwa? Czy jeżeli wymaga się tego codziennie od pracownika Czy nie jest to nękanie?
    ReviewUserIcon
    mr spinacz

    09.06.2022 09:21

    Pracownik

    Każda firma ma prawo stosować mechanizmy zapobiegające kradzieżom. Gorzej, że w takim aluteku kontrole są na wyrywki i dotyczą przede wszystkim pracowników najniższego szczebla. Z tego, co pamiętam, biurowych kontrole się nie dotyczyły. Ani pracowników szczebla wyższego. To jest niesprawiedliwe. Tak samo niesprawiedliwe jest to, że testy na trzeźwość dotyczyły głownie pracowników najniższego szczebla i to płci męskiej. Zupełnie tak, jakby za komputerami siedzieli sami abstynenci i abstynentki. Jeszcze jedna taka rada: kontrola powinna dotyczyć nie tylko plecaków i toreb. Ochroniarzy powinno wyposażyć się w skanery pozwalające sprawdzić bez dotykania, macania, czy ktoś nie wynosi czegoś za pazuchą, kufajką. Bo co z tego, że pogmyrają w plecakach, skoro rękawice, klucze, imbusy, tarcze szlifierskie czy nawet szlifierki ktoś o lepkich łapach schowa w kurtce? i wyniesie przez bramę?
    ReviewUserIcon
    Gruby

    23.04.2022 05:38

    Inne

    Jejku czytając te opinie az strach róbcie tam jak najdłużej za pare marnych groszy kłodźcie sie sypcie na kolegow nie zwalniajcie sie bo będą problemy mieli ci normalni ludziska w wmiare normalnych innych firmach
    ReviewUserIcon
    Mojek

    13.03.2022 16:44

    Kandydat

    Witam wszystkich, jak wygląda praca na kontroli jakości?
    ReviewUserIcon
    Xnxx

    28.03.2022 11:38

    Pracownik

    Zależy czy pytasz o kj na odlewni czy obróbce mechanicznej? Na kontroli na OM praca w warunkach bałaganu, dużego natężenia pracy i kiepskich zarobków w stosunku do tego na ile rzeczy ma się wpływ. Kuszenie pracownika pracą na maszynach cmm i szkoleniami, których prawie nie ma to żenada ze strony działu kadr. Patetyczne przytaczanie dla kogo to nie wytwarzamy detali jest też wabiem dla naiwnych, a tak naprawdę ta firma to maszynka do zarabiania pieniędzy, niestety pracownikom żałują każdego grosza. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ramus

    22.04.2022 15:32

    Były pracownik

    Na OM masz system 4 brygadowy , pracownicy skarżą się od 2 lat aby go zmienić na taki jak mają operatorzy maszyn. Kierownicy jedynie co robią to dają Ci więcej obowiązków poprzez wypełniania jakiś exelów , pisania karteczek aby był jeszcze większy (usunięte przez administratora) zamiast zatrudnić więcej pracowników . Ale oczywiście nikt nie chce się zatrudnić na ten niewolniczy system pracy , Poza tym nie interesuje ich , że od nowego roku każdy pracownik dostał wyrównianie płac i oczywiście ludzie z kontroli musieli sami się upominać o to , kosztem paru stówek jaki im się należał .(usunięte przez administratora). Nie widzę tu przyszłości dlatego stąd odszedłem
    ReviewUserIcon
    Ramzes

    21.04.2022 12:12

    Pracownik

    A pracownicy ta2niby noszą spodnie a zachowują się jak baby ciągle obrabianie 4liter obgaduja wszystko i wszystkich podpuszczaja zebys na kierownika coś powiedział złego a później leca i mu to mowia ze tak powiedziałeś banda debił i tyle sami gadaja ze źle jest ze słaba placa a codzien robią po kilkanaście godzin
    ReviewUserIcon
    Ramzes

    21.04.2022 11:42

    Były pracownik

    Tam pracuja sami sygnalisci i Ci co bez wazeliny wchodza kierownikom w 4litery banda nieudacznikow poziom zarzadzania niski nikt nad niczym nie panuje tylko umieja ścigać pracownikow za marne pieniadze
    ReviewUserIcon
    tom

    21.04.2022 07:10

    Kandydat

    praca jako spawacz tig na ile zmian sie pracuje i ile można zarobić?
    ReviewUserIcon
    Szymon

    01.04.2022 10:03

    Były pracownik

    Wg diamentow Forbesa wasza firma wygenerowała zysk netto 100 mln zł za rok 2020. Pogratulować. Zwłaszcza, że na ten zysk złożyła się także obiecana podwyżka, której nie dostałem w przeciwieństwie do obowiązków, które mi dodawaliście. Nie wspomnę, że niektóre z nich wykraczały poza ramy moich obowiązków.
    ReviewUserIcon
    stary pracownik

    07.04.2022 08:47

    Pracownik

    po 13 latach pracy w TA całkowicie się zgadzam z powyższym. Brak szacunku, (usunięte przez administratora) premie tylko dla "swoich" to w tym zakładzie standard.
    ReviewUserIcon
    Szymon

    18.04.2022 15:41

    Pracownik

    Dlatego już tam nie robię. Do pracy idzie sie po to, by pracować, a nie tracić nerwy i użerać się z bezpośrednim przełożonym, który powinien tak naprawdę kopać łopatą rowy a nie liderować, przez 5 godzin drzemiąc za wytaczarką albo bawiąc się telefonem. To samo dotyczy "uprzejmych" w donoszeniu i rzucaniu kłód pod nogi współpracowników. Tam pełno takich niedojdów, którzy w życiu nic nie osiągnęli, są skończonymi głupkami, ale taka hołota o jednakowym poziomie intelektu zebrała się w grupkę i w grupce silna jest. W ogóle, gdyby to był normalny kraj, na takie firmy jak alutek sypałyby się non stop kary. Ostatecznie zwinęłaby się stąd. Tak niestety nie jest.
    ReviewUserIcon
    Charon

    14.04.2022 08:30

    Pracownik

    Witam. Co powiecie o stanowisku pracy jako formierz? Podobno jest to praca na 2 zmiany o poniedziałku do piątku? Jest ciężko i jakie są zarobki? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Czaruś

    01.04.2022 13:09

    Pracownik

    Orientuje się ktoś może czy jest możliwość wzięcia w alutecu pożyczki pracowniczej?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.01.2022 19:59

    Pracownik

    Mam pytanie odnoszące się do ,,nowego ładu,, czy po podniesieniu kwoty wolnej od podatku pracownicy to odczują na wyplatach czy zrobicie nas w balona i to co zaklad ,,zaoszczędzi, to rozpisze w premiach przez co zwykły pracownik nic nie zyska-ta sama wypłata?
    ReviewUserIcon
    mordziaty

    10.01.2022 22:35

    Inne

    jesli uzyskac dochod roczny ponizej 30tys zl czyli 2.5k na miesiac to sie moze zmiescisz w innym razie nie dostaniesz zwrotu podatku z kwoty wolnej. zakladajac ze jestes powyzej 26 eoku zycia
    ReviewUserIcon
    Nemo

    20.03.2022 15:54

    Pracownik

    A co wiedzą w kardach ? że wszystko jest idealnie.
    ReviewUserIcon
    Nie ma za co

    16.09.2021 08:35

    Pracownik

    Aż się boje pisać coś dobrego jak widzę niektóre komentarze, to może spróbuję neutralnie: 1. Czy praca jest ciężka? Oczywiście że jest, może też zależy od stanowiska ale jak się komuś wydaje że przyjdzie poudawać że pracuje to może w ogóle nie przychodzić. 2. Czy płacą dobrze? Wydaje mi się że idzie dobrze zarobić ale trzeba się trochę poświęcić, kombinatorzy co to myślą że popracują chwilę i pójdą na chorobowe na pewno się przeliczą. 3. Czy atmosfera jest dobra? W tak dużej firmie ciężko o rodzinną atmosferę, ale można się dogadać prawie ze wszystkimi, wiadomo ludzie są różni ale nikt nie przychodzi do pracy szukać przyjaciół tylko zrobić swoje i zarobić. 4. Czy można się czegoś nauczyć? Można pewnie jak wszędzie, jak się komuś chce to może, nie pracuje tam bardzo długo a paru rzeczy się nauczyłem więc jakieś nowe rzeczy w CV będę miał. 5. Czy jestem zadowolony? Nie jest to praca moich marzeń ale na pewno na razie jestem zadowolony, może mi się odmieni ale póki co jest ok, a jeszcze spoko z tymi busami jest bo miałbym problem z dojazdem a tak wsiadam i mam z głowy.
    ReviewUserIcon
    Stonoga

    02.03.2022 10:13

    Były pracownik

    Przepracowałem tam wystarczająco długo, by wiedzieć, co to za patologiczny zakład, jaki jest stosunek przełożonych do podwładnych, jakie kliki tam się zawiązują i znajdują sobie chłopca do bicia. Ten z kolei nawet nie ma gdzie się zwrócić z tym problemem. Jedyne, co mu pozostaje, to albo dostosować się i się szmacić, zgadzając się na poddawanie mobbingowi i łamanie praw pracowniczych albo, tak jak ja, odejść stamtąd, pokazując środkowy palec całej tej bandzie nieudaczników wyładowujących swoje życiowe niepowodzenia i kompleksy na współpracownikach. Poza tym nie przypominam sobie, byśmy byli na "Ty", więc powiem: ja Panu miłego dnia NIE życzę,
    ReviewUserIcon
    Nemo

    20.03.2022 15:51

    Pracownik

    Zębatek :)
    ReviewUserIcon
    Byki

    20.03.2022 07:54

    Pracownik

    No pracuja co chwile nieznane twarze którzy przychodzą na miesiąc dwa i widzą co jest grane i uciekaja jest pewna grupa ludzi co ma dobra kase bo tylko umieją stac przy maszynie
    ReviewUserIcon
    Cnc

    20.03.2022 07:51

    Pracownik

    Każdy tak narzeka a firma dalej jest i ludzie pracuja
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    20.03.2022 07:44

    Były pracownik

    Masz kolego racje ich podwyżki wiążą się z obniżka plac niby podnoszą a dalej tyle samo na wypłatę i najniższa krajowa tyle co rząd podnosi no muszą zdać i tyle firma ma obrót milionowy a mrówki co zamieszkają nie mają z tego nic cyrk na kolkach płaca niska a wymagania z górnej polki i później zastanawiają się czemu ludzi nie mają do pracy udają że nie widzą tego problemu że płacą takie niskie wynagrodzenie
    ReviewUserIcon
    Ramzes

    20.03.2022 07:33

    Pracownik

    Dobrze że stamtąd poszedłem bo dalej bym się kisil za marne pieniądze i byl ponizany firma niby światowego formatu a technologia i zarządzanie na poziomie bardzo niskim dziecko z podstawowki by lepiej zarzadzalo niż Ci pseudo panowie co mają węża w kieszeni
    ReviewUserIcon
    Ramzess

    20.03.2022 03:43

    Były pracownik

    Powiem tak praca na alutku dwojce to jeden wielki wałek sygnalisci i dip.... którzy nic nie umieją w życiu zrobic tylko odnosić do kierownika A ten lubi takie osoby jeśli chodzi o pieniądze to sa żałosne na te robotę tylko tam zarabia rodzina Pana kto tam pracuje to dobrze wie kolesiostwo i pieniądze marne szkoda tam pracowac pozdrawiam wszystkich którzy pod..... pajace
    ReviewUserIcon
    Ramzes

    16.03.2022 17:28

    Były pracownik

    Praca w tej firmie to porazka
    ReviewUserIcon
    Stefek

    25.02.2022 13:15

    Pracownik

    Ogólny chaos kadry zarządzającej na obróbce cnc porażka,(usunięte przez administratora).

    Zostaw merytoryczną opinię o Thoni Alutec Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.