Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

milka

Bardzo duża szansa na rozwój, dużo fajnych castingów z ciekawymi produkcjami dla ludzi w każdym wieku

karo

jestem bardzo zadowolona z obsługi, miłe Panie i bardzo ciekawe propozycje castingowe

niksiak

Byłam niedawno na planie zdjęciowym sesji produktowej, która została zorganizowana przez firmę ATV. Zespół pracujący przy sesji produktowej był niezwykle profesjonalny a atomosfera bardzo przyjazna. Widać było, że mają ogromne doświadczenie w pracy nad tego rodzaju projektami.

Jolanta

Bardzo jestem zadowolona z obsługi, zarówno na pierwszym spotkaniu, sesji zdjęciowej jak i na późniejszym etapie współpracy. Pracownicy bardzo profesjonalni, zawsze wytłumaczą wszelkie wątpliwości i doradzają przy castingach. Polecam! :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
zadowolona

Mój synek ma już za sobą swój pierwszy plan filmowy dzięki współpracy z Galerią Twarzy. Dziękuję całemu zespołowi za zaufanie i dużą pomoc w organizacji wszystkiego.

Czy jest możliwość pracy w ATV FILM na część etatu?

Jestem niezmiernie zadowolona z naszej współpracy z ATV. Zapewnili oni masę utalentowanych aktorów i aktorek do wyboru, a selekcja kandydatów była dokładnie dopasowana do moich potrzeb. Ich zespół był niezwykle życzliwy, cierpliwy i elastyczny, zawsze gotowy pomóc i dostosować się do moich zmieniających się potrzeb. Z pewnością będę rozważała współpracę z nimi w przyszłości i polecam ich każdemu, kto poszukuje firmy, która wspomoże w obsadzie swojego projektu. :)

Kamila

Ile zarabia u nich za dzień opiekun planu? Umowa jest o dzieło, czy zlecenie? Mam orientację w stawkach warszawskich agencji (przykład - 300 zł), chciałabym poznać, jakie mają tutaj.

Urszula

Hej, wiecie może czy będą w najbliższym czasie szukali do pracy fotografów? :) Jestem świeżo po studiach fotograficznych i też po pedagogice, wiem że firma szuka dzieciaczków do castingów i tak pomyślałam, że fajnie by było na początek się tu zaczepić :)

Martyna Krawczyk
@Urszula

Zapraszam do kontaktu. DYREKTOR, COO Martyna Krawczyk Foto Stars- Agencja Fotograficzna Tel: +48 698 413 763 e-mail: kreator@fotostars.pl

Martyna Kraczyk

Zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Jak wpiszesz #mentalpro❤️ w Google i odnajdziesz do mnie kontakt to z przyjemnością z Tobą porozmawiam i przedstawię możliwości rozwoju w mojej firmie ????????????

Alan

Pracowałem w ATV w ubiegłym roku. Zadania jasne, pieniądze zawsze na czas, fajne premie. Właściciel bardzo miły i dba o komfort pracowników. Polecam

Aleksander
@Alan

Powiesz na jakiem stanowisku? Premie miałeś uznaniowe czy każdy ją dostał bez względu na wyniki? Chętnie dowiem się coś więcej o warunkach.

bad

Zrobili mi zdjęcie w galerii, później zadzwonili że zostałem wybrany do dalszego etapu. Jeśli się decydujesz i chcesz podpisac umowe trzeba zapłacić 80zł kosztów administracyjnych i 240zł za 20 zdjęć. Zrobią z nich porfolio. Podchodzi to trochę na naciąganie ludzi na robienie zdjęć i dawanie pracy fotografowi ale zgodziłem się- zobaczymy. Po roku napiszę kolejny komentarz i zobaczymy czy dałem się naciągnąć czy faktycznie coś z tego będzie.

Jo
@bad

I jak opinia po roku ?

Jolcia1119

Byliśmy w weekend na sesji. Super atmosfera

Anita

Byliśmy na castingu z synem. Faktycznie jest koszt wejścia do współpracy z agencją, ale to jednorazowa opłata kilkudziesięciu złotych. Atmosfera była bardzo przyjemna i przede wszystkim pani fotograf ma świetne podejście do dzieci. Adam w ogóle się nie stresował a różnie to z nim bywa. Polecam spróbować, pójść chociaż na rozmowę i zobaczyć co i jak.

Mama Natalki

Jestem pozytywnie zaskoczona współpracą z ATV w Łodzi. Opinie w Internecie czytałam różne i trochę obawiałam się tej współpracy. Moja córka dostała jednak w przeciągu miesiąca już 2 zlecenia, na które pojechaliśmy i spodobało jej się uczestnictwo w planach zdjęciowych. Polecam wszystkim rodzicom spróbować, bo chyba w firmie coś się zmieniło od czasu tych "negatywnych opinii" ;) Ja nie mogę nic złego powiedzieć.

Czy w Galeria Twarzy (Atv Film) są ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik ATV - Łódź

Tak jak na naszej stronie internetowej jest napisane Centrala Firmy pracuje w godz od 8 do 17 w dni powszednie .

Emilia

Podobno między działami jest tutaj przyjemna atmosfera i idzie się poczuć jak w rodzinie. A tak właściwie to jakie tu mają wszystkie działy i który byłby najbardziej polecany?

Klientka

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, dzieci zachwycone po wizycie na pierwszym castingu!

Emilia

Chyba nie rozumiem negowania tego istnienia z Twojej strony. w jakim kontekście tak uważasz?

Byłem klientem i cieszę się, że już nie jestem. Przed pierwszym spotkaniem w celu założenia profilu nie było mowy o pieniądzach i, że nie można kartą płacić. Oferty owszem przychodzily ale niektóre już po terminie. Jedyny plus to fajne zdjęcia.

Jolanta

Tzn co jest nie tak? Napisz kulturalnie to może nie będzie wymazane jak teraz

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM