Galeria Twarzy (Atv Film)

Opinie o ATV FILM

mery

Ja również jestem w ich bazie już kolejny rok i raczej nie planuję rezygnować. Widzę komentarze o cenie sesji zdjeciowej, tak naprawdę nie ma obowiązku decydowania sie na sesje u nich, można dostarczyć swoje profesjonalne zdjecia ale ja sie zdecydowałam i jestem zadowolona. Foto wyszły bardzo ładne a u innego fotografa wcale nie zapłaci się mniej ;) Poza tym wygra się jakiś casting i wszystko się zwróci, wystarczy jedynie systematycznie sprawdzać ich profile i aktualne castingi i próbować. Polecam!

NO

W Olsztynie za umowę 80 zł a za portfolio 300 zł . Nie wiem co mam myśleć ?

Iza

Moja współpraca z firmą ATV Centrum Filmowe przebiega do tej pory bez żadnych zastrzeżeń. Można sobie w ciekawy sposób dorobić, tylko trzeba chcieć i dysponować odrobiną wolnego czasu.

Kasia1995

Polecam Atv centrum filmowe, od kilku lat z nimi - najlepsza agencja! ;))

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ATV FILM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Ja się cieszę, że zapisałem córkę do ATV Galerii Twarzy, często bierzemy udział w castingach, raz sie uda a raz nie, ale córka cieszy się za każdym razem kiedy może nagrać filmiki castingowe. Zawsze to jakieś doświadczenie!

misia

Bardzo polecam. Warto śledzić ich facebooka i być na bieżąco z castingami - wtedy naprawdę jest szansa złapania ciekawego zlecenia i wystąpienia np. w reklamie albo nawet serialu czy filmie. Sama znam dużo osób, które zagrały dzięki ATV w Mieście 44.

Dzięki ATV Centrum Filmowego miałam szansę wkecić się w ten cały zwariowany filmowy świat. Stale statystuje na planie Komisarza Alexa, świetni ludzie w firmie, z przyjemnością odwiedzam lokal w Łodzi gdy muszę się zjawić w sprawie umów. Poza tym, dzięki rozpoczęciu przygody ze statystowaniem poznałam całą masę wspaniałych i inspirujących ludzi. Przygoda i wspomnienia na całe życie! Polecam zarówno wszystkim zainteresowanym aktorstwem, jak i tym, którzy chcą poprostu zerwać z rutyną w życiu.

Dawid

Dopiero zaczynam współpracę z ATV Centrum Filmowe. Moje pierwsze wrażenia są na ten moment pozytywne. Dobry kontakt z pracownikami, wyjaśniono mi cały proces współpracy. Wiadomo, jak to na poczatku, ciągle mam dużo pytań, jak aplikować, jak ma wyglądać filmik, co dalej, co oznaczają terminy i stawki, na wszystkie pytania otrzymałem satysfakcjonujące odpowiedzi. Zdecydowanie na plus oceniam również ilość prowadzonych przez ATV projektów, mimo pandemii dzieje się bardzo dużo. Mam nadzieję, ze uda mi się wygrać jakiś casting :) Pozdrawiam cała kadrę ATV i dziękuję za pomoc i cierpliwość.

Myszka

Pracowałam przy oddziale franczyzowym jako hostessa. Zwolniłam się po tym jak jakaś matka zwyzywała nas od h. i (usunięte przez administratora) w centrum handlowym. Nie wiedziałam o co chodzi, koleżanka mówiła, że to jakaś wariatka, ale ja po powrocie do domu zaczęłam przeglądać wpisy, opinie i odkryłam, że proceder naciągania ludzi na pieniądze trwa od lat. Kto chce może szybko znaleźć na ten temat informacje. Dzieci, wszystkie tak naprawdę się nadają na modeli, byle na okrągło wpływała za to kasa zasilając budżet firmy. Tego się nie spodziewałam, nie chciałam brać w tym udziału ani dnia dłużej. Jesli się wahasz, zrób jak chcesz, ale ja nie będę przykładać ręki do krzywdy wyrządzanej dzieciom, do naciągania rodziców na niemałe koszty w zamian za nic, za tandetne zdjęcia w tandetnym katalogu.

anonimowo

Przestrzegam wszystkich przed ATV Film, jako osoba, która sama padła ich ofiarą i została przez nich oszukana. Jest to "agencja", która żeruje na naiwności ludzkiej oraz pragnieniach ludzkich, takich jak np. potrzeba popularności, chęć zrobienia kariery. Opiszę jak wyglądała moja sytuacja. Przez przypadek znalazłem się na spotkaniu dla osób, które zostały "wybrane" w galeriach handlowych jako potencjalne osoby nadające się do zawodu aktora/modela. Miła, atrakcyjna kobieta powiedziała, żebym został i wysłała moje zdjęcie do osoby, która decyduje kogo przyjmują. Po chwili otrzymała decyzję, że mogą podpisać ze mną umowę. Namówiono mnie do zrobienia u nich zdjęć do portfolio (koszt (usunięte przez administratora)zł) oraz podpisania z nimi umowy (koszt (usunięte przez administratora)zł). Słyszałem komplementy odnośnie swojego wyglądu, zapewnienia, że się nadaję, że jestem pewniakiem jeśli chodzi o zlecenia. Jako osoba, która marzyła, żeby zostać aktorem zgodziłem się, zapłaciłem im ostatnie pieniądze jakie miałem i na tym się skończyło. Od tamtej pory kontakt z nimi się urwał, nie dostałem ani jednego zlecenia, przyszło tylko kilka e-maili, że gdzieś na drugim końcu polski jest casting, w którym mogę wziąć udział. W tym miesiącu wygasła mi umowa, wysyłali do mnie smsy z ponagleniem o zapłacenie za przedłużenie umowy, bo w przeciwnym razie kasują mój profil. Dzisiaj otrzymałem informację, że z racji braku przelewu profil zostaje skasowany. Wszystko roszczeniowym tonem. Tak więc nie dajcie się nabrać na komplementy, zapewnienia, że zostaliście wybrani spośród wielu - zaczepiają przypadkowe osoby i wszystkim mówią to samo, żeby tylko wyłudzić kasę. Pozytywne opinie piszą najprawdopodobniej sami osobie, bo to, że ktoś kiedyś dzięki nim dostał rolę jako statysta o niczym nie świadczy. Teraz zrzucą pewnie wszystko na pandemię, ale wystarczy poczytać inne opinie - robią to samo od początku działalności. Teraz mogli chociaż zaproponować klientom kolejny rok umowy bezpłatnie z racji obecnej sytuacji panującej w kraju, zamiast żądać szybkiego przelewu. Mechanizm działania jest zawsze taki sam, każdego nabierają w ten sam sposób, żerują też na rodzicach małych dzieci zapewniając, że "ich Brajanek na pewno zrobi karierę". Niestety, dałem się nabrać jak małe dziecko, straciłem 200 zł, ale ponoć uczymy się na błędach, dlatego przestrzegam wszystkich przed tą "agencją". Pominę fakt, że w tej branży szanse na zrobienie kariery bez znajomości i nazwiska są praktycznie zerowe, choćby było się nie wiadomo jak pięknym i utalentowanym. Żadna agencja w tym nie pomoże, co najwyżej wyłudzi kasę i da chwilową nadzieję na spełnienie marzenia.

Kiedyś pracowałam dla nich i miło wspominam ten czas. Branża medialna jest branżą bardzo ciekawą. Poznałam wiele wspaniałych osób , realizowałam wiele ciekawych castingów do reklam , do filmów i seriali. Odeszłam bo los mnie pokierował w inne obrzeża Polski - miłość wygrała . Buziaki dla całej ekipy ATV.

Mariusz

Współpraca z portalem Galeria Twarzy przebiega pomyślnie. Wszyscy zaangażowani do projektu Firma Franc Textil aktorzy stawili się na planie punktualnie i wykazywali wyraźną i szczerą chęć współdziałania. Aktorzy z Galerii Twarzy wykazywali się pozytywnym usposobieniem i wykonywali powierzone im zadania na wysokim poziomie. Dziękuję i liczę na równie owocną, wspólną pracę w przyszłości. Mariusz

Adam M.

ATV Film umożliwiło mi obecność podczas nagrania reklamy Desmoxanu zobaczyłem czym się różni praca na planie filmu czy serialu od pracy przy kręceniu reklamy. Wygląda to podobnie, ale wszystko odbywa się dużo dużo szybciej. Adam M.

Joanna

Dzięki Centrum Filmowemu ATV Film, pracowałam jako hostessa na koncercie Disco Fest. Osoby zajmujące się wydarzeniem dołożyły wszelkich starań, aby impreza przebiegła pomyślnie. Osoby nadzorujące przekazały mi obowiązki w sposób zrozumiały. Praca nie sprawiała trudności w jej wykonywaniu. Na przyszłość chciałabym brać udział w takich, czy podobnych imprezach. Bardzo mi się podobało. Joanna

Dariusz

A moja córka Maja była wysłana przez ATV Galeria Twarzy na plan zdjęciowy serialu "M jak Miłość", to jej pierwsza w życiu przygoda z takim otoczeniem. Po przybyciu na miejsce zastanawialiśmy się jak to będzie , kogo spotkamy, kto wprowadzi dzieci w otoczenie. Przed wejściem na plan przedstawiono nam bohaterkę Basię, była obawa jak dziewczyny będą się postrzegać, ale już po chwili Maja rozmawiała z małą bohaterką, po wejściu na plan poczuła się jak na prawdziwych urodzinach. Przyjazna atmosfera spowodowała rozluźnienie i pozytywne wspomnienia, opowiedziała mi co robili na planie i podsumowała że było fajnie. Z miłą chęcią powróciła by na plan filmowy. Pozdrawiam Dariusz

Współpraca z ATV oraz aktorami na planie filmu PROND była bardzo profesjonalna. Aktorzy niezwykle otwarci. Mieliśmy wrażenie, że bardzo doświadczeni pracą aktorską. Podczas zdjęć była też możliwość na improwizowanie - aktorzy wykonali to zadanie rewelacyjnie. Jesteśmy im ogromnie wdzięczni. Wzbogacili swoją interpretacją nasz projekt. Bardzo dziękujemy za współpracę. Pozdrowienia dla P.Hanny, P.Sławomira oraz oczywiście organizatorce naszych aktorów . Z serdecznymi pozdrowieniami! Kierownik Produkcji

Mati

Dzięki ATV wziąłem udział w etiudzie "Polowanie". Cóż mogę powiedzieć poza tym, że współpracowało mi się z chłopakami bardzo dobrze, atmosfera na planie była bardzo przyjemna i przyjazna.Chłopcy zadbali o wszystkie szczegóły dotyczące spraw technicznych tzn.jedzenie, kawa, przerwy itp, także realizacja tego projektu przebiegała w sposób miarowy i naturalny bez specjalnej nerwowości czy chaotyczności.

Mariola

Zostałam zaproszona na cating do reklamy "Bite". Brał w nim udział mój syn Jakub Gałęzowski. Był to jego pierwszy casting i pierwsze trafne podejście . Został wybrany spośród wielu chłopców , których twarze były mi znajome z reklam telewizyjnych. Tym bardziej było to dla nas miłe zaskoczenie. 2 lutego byliśmy na planie zdjęciowym. Wszystko szło bardzo sprawnie. Zdjęcia trwały krócej niż zakładano, a Jakub świetnie się bawił. Polecam współpracę z ATV Film.

Jestem byłą uczestniczką i prowadzącą programów call tv ; półtora roku prowadziłam programy na tvn, tvn 7,tvn gra, na casting zostałam wysłana przez agencje atv film, postanowiłam skorzystać z tej okazji i pojawiłam się na castingu - zostałam wyłoniona z tego etapu castingu i poleciałam kilka dni później do Budapesztu ponieważ tam znajdują się studia nagraniowe, na miejscu otrzymałam hotel, ogólnie bardzo dobre warunki, również przeszłam przez szkolenie dzięki któremu mogłam rozpocząć prowadzenie programów na żywo. Ludzie z którymi pracowałam to profesjonaliści i dobrzy współpracownicy, pobyt za granica i praca jako prezenterka programów call tv wspominam bardzo milo, to także bardzo dobre doświadczenie. Ania

Mariusz

Wczoraj z córką brałem udział w ósmym już castingu z Galerii Twarzy - była to reklama drzwi - na casting przyszło 16 osób i o dziwo poprzez właściwą wstępną selekcję tych osób nie staliśmy w długich kolejkach jak do tej pory. A może to wynik COVID - że tak mało osób zostało zaproszonych. Ale super bo bawiliśmy się świetnie , została wybrana niestety inna dziewczynka - z tego co wiem należy też do katalogu ATV. Ale moi drodzy pamiętajcie my się nie poddamy i na castingi od Was zawsze będziemy jeździć - pamiętajcie i dzwońcie do nas. Tata Madzi

Zostaw merytoryczną opinię o ATV FILM - Łódź

• Jak się pracuje w ATV FILM?

Zobacz opinie na temat firmy ATV FILM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATV FILM?

ATV FILM