Opinie o murapol.pl - Murapol S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MURAPOL S.A. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MURAPOL S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MURAPOL S.A w Bielsko-Biała

analityk

Dla myślących o pracy w Murapolu, a nie wierzących do końca w opinie na forum /zazwyczaj jak ktoś tu pisze opinie o pracodawcy to jest ona negatywna/ polecam prosta matematykę. Murapol ok 200 pracowników, opinii na forum ponad 900, ofert pracy 35. Dom Development ok 180 pracowników, opinii na forum 40, ofert pracy 3. Robyg ok 220 pracowników, opinii na forum 27, ofert pracy 2. LC Corp ok 130 pracowników, opinii na forum 27, ofert pracy 0. Wnioski we własnym zakresie :)

miki

Chyba ktoś ma ostatnio zły humor, 35 ogłoszeń o prace w Murapolu, idą na rekord :)

kamila

Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko fakturzystki w Bielsku-Białej. Czy ktoś z Was już pracował na tym stanowisku w Murapolu i mógłby wypowiedzieć się nt atmosfery panującej w zespole?

pytanie

Witam. Zauważyłam że właściwie co kilka miesięcy poszukiwany jest pracownik do controllingu lub analityk finansowy. Czy ktoś wie o co chodzi?

Inżynier Budowy

Rekrutacja z góry przesądzona. Na rozmowie wypełnienie testu dotyczącego wiedzy, później rozmowa nie pod kątem aplikowanego stanowiska tylko pod kątem innego na który teoretycznie też otwarta jest rekrutacja. Strata czasu, bo od razu dało się wyczuć, że mają kogoś na dane miejsce, a tylko potrzebują na siłę przeprowadzić rekrutację dla statystyk (Oddział Kraków).

Test z wiedzy budo., pytania dot. sieci.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
xxx

kierownik kontraktu

miki

Napisz jakie konkretnie stanowisko

xxx

Witam, Czy mogę prosić o aktualną rzetelną opinie na temat pracy w firmie MURAPOL na stanowisku kierowniczym. Generalnie interesuje mnie: - dobór zespołu budowy - procedury - terminy wykonania inwestycji czy są realne?

były KK
@xxx

zamieściłem dzisiaj dość obszerną odpowiedź, co ciekawe nie była to jakaś totalna krytyka tekst został wymoderowany, prawdopodobnie był zbyt prawdziwy - wnioski niech każdy wyciągnie sam ;)

Klara
@były KK

Proszę wyślij to jeszcze raz.

@były KK

... widocznie ta opinia była nierzetelna idlatego została usunięta. Całkiem słusznie wydaje mi się. Mam tylko nadzieję, że wszystkie te złośliwości i nieprawdziwe, żenujące wręcz ataki na Murapol S.A., a w szczególności przewodniczącego rady nadzorczej, zostaną zignorowane przez tych, którzy chcą pracować w prężnie rozwijającej się organizacji, stabilnej firmie, zarządzanej przez znakomitych fachowców.

ZuzAnna

Witam wszystkich na forum czy jest tu ktoś kto pracował jako sekretarka prezesa w tej firmie ? Taka ofertę pracy znalazłam. Czy to jest nowe stanowisko czy już ktoś pracował jako ta sekretarka jaki jest zakres obowiązków i czy daje się wytrzymać. Będę wdzięczna za informacje

makaron

Witam, proszę o informację na temat pracy na stanowisku projektanta sanitarnego w Murapolu w Bielsku.

Bogumił

No i co z tego? Murapol co rusz kupuje jakieś nowe grunty, inwestuje, sprzedaje. Rozwija się ciągle i stale dzieje się coś nowego. Ma jeszcze dość kasy, żeby sponsorować narodową reprezentację rugby. I bardzo dobrze. Wielu deweloperów chciałoby być na miejscu Murapol, a wielu specjalistów różnych dziedzin marzy o pracy w Murapol. Teraz będą dni otwarte Murapol. Zapraszam wszystkich niedowiarków do odwiedzenia biur Murapol w najbliższy weekend.

Wiola

Chcę pracować w Murapol jako konsultant telefoniczny na tej linii sprzedażowej, chcę wiedzieć na czym polega ta praca i czy jest duża rotacja, czy jest umowa o pracę, itd.

my name is
@Wiola

Człowieku, "rotacja" to drugie imię tej firmy. Rotator S.A. - tak to powinno się nazywać.

Herz
@Wiola

Na różnych portalach zogłoszeniami o pracy jest teraz ponad 30 ofert Murapola, wiele z nich powtarza sie co dwa, trzy miesiace, zaden to "dynamiczny rozwoj" ale to ze wywalaja własnie bardzo czesto i "hurtowo".Ale jak nie masz pracy, to pewnie, ze bedziesz wszedzie probowac, takei zycie.Tylko nie mow potem, ze Cie nie ostrzegali.

wegiJa

Witajcie. Dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Kierownika Budowy. Jest ktoś może kto poznał pracę na tym stanowisku w Murapolu? Jaka atmosfera pracy, jakie zarobki? Dzięki z góry za podpowiedzi. Pozdrawiam

nowa

Witam czy ktoś może coś powiedzieć o pracy na stanowisku zarządcy nieruchomości

Mieszkaniec
@nowa

W jakim mieście, na jakiej inwestycji? Masz swoja firmę wyspecializowaną w zarządzaniu czy murapol zaczyna się tym zajmować?

ania
@Mieszkaniec

obecnie Murapol poszukuje osoby na stanowisko administratora nieruchomości dlatego pytam, bo zastanawiam się czy składać aplikację. z góry dziękuję za pomoc i opinię

KIERO

Odradzam prace w tej firmie- na stanowiska kier budowy ciągła rekrutacja przeczytaj dokładnie umowę !!!(usunięte przez administratora) Byłeś na budowie Murapolu - przed podpisaniem umowy zrób rekonesans i oględziny - myślę że wszystko jasne.

Inżynier_D

Chciałbym się coś dowiedzieć na temat pracy na stanowisku: inżynier budowy ds. przygotowania inwestycji ? Czy ktoś mógłby mi przedstawić jakie miałby być moje obowiązki ? Jak oceniacie to stanowisko w tej firmie ? czy lepiej pracować na budowie ?

michal

Dla wszystkich myślących o pracy w Murapolu. Na ich stronie jest teraz 26 ogłoszeń o pracę /wystawione luty i połowa marca/ a pracowników jak piszą jest ok 200. Czyli wymieniają 10% składu średnio co 2 miesiące co daje rocznie ok. 60% pracowników którzy dostają możliwość rozwoju zawodowego poza strukturami Murapolu ;)

Brodaty

A kiedy ma być ten reportaż w tv?

Eskjj

Serio Koziołku? Jak czytam opinie o tej firmie to aż wierzyć się nie chce, że praca w dziale prawnym jest taka inna niż w każdym innym dziale. Coś chłopie ściemniasz. A rzeczywistość jest jak ludzie pisali wcześniej. Jesteś pracownikiem Murapolu czy jak???

Gruba Berta

Ubiegam sie o stanowisko prawnika w tej firmie. Czy moze mi ktos powiedziec jak wyglada proces rekrutacji? Jakie pytania zadaja na rozmowie? Kto jest obecny na tej rozmowie? I mam tez pytanie do pracownikow: jak sie pracuje w tej firmie? Czy daja umowe o prace? Co z urlopami? I jakiego rzedu wynagrodzenia mozna sie spodziewac? Dzieki z gory za odp.

Koziołek
@Gruba Berta

Nie mogłeś lepiej trafić.Możliwe że na spotkaniu rekrutacyjnym spotkasz się z najważniejszymi menadżerami grupy Murapol (pan chairman rady nadzorczej,zarzad,wtym też szef dzialu prawnego).Są oni wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach.Spotkanei upłynie w przjaznej,bezstresowej atmosferze,ale panowie beda chieli poznać Twoje przygotownaie merytoryczne i wiedze,wiec spotkanie i pytania będą bardzo profesjonalne,bedą pytać z Twojej dziedziny prawa.Wiec warto sie dobrze przygotowac.Praca w dziale prawnym to szansa na prawdziwa kariere dla ambitnych prawnikow,poza tym gwarantuje stabilnosc zatrudnienia (i jest też duża koleżeńskość zgranego zespołu i opieka menadżerów wyższego szczebla też będzie)i naprawde niezle zarobki (usunięte przez administratora)Jak mu przypasujesz,to pociągniesz do samego końca (swojego albo Murapol rzecz jasna).Życzę powodzenia.

cll

Witam, Jest sens aplikować na stanowisko Inżynier budowy do Bielska? Jak wygląda rozmowa? Jakie pytania? Jaka płaca?

Bogumił

Nie jestem z działu PR. Ale podkreślam, że na swoje ogłoszenia o pracy Murapol otrzymuje zawsze ogromną ilość zgłoszeń od chętnych do pracy, nie tylko inżynierów różnych specjalności, ale także ekonomistów, prawników i specjalistów od sprzedaży, mediów, marketingu, itd. Gdyby było prawdą to, co tu wypisujecie, to tyle osób nie chciałoby pracować w Murapol-u.

Szeryf Bohdan
@Bogumił

Co to za mądrości ludowe? To taka sama bzdura jak "gdyby to była prawda, że wypadki samochodowe są niebezpieczne, to ludzie by ich nie mieli". Jest dużo osób chcących spróbować w Murapolu, bo nie wiedzą czym to pachnie (większość), albo coś tam czytały, ale zakładają, że są tacy super, że to ich nie dotknie (mniejszość). Ci pierwsi lecą w przeciągu 3 miesięcy, tym drugim się czasem udaje dojechać do 6-12, jak dobrze kombinują i wiedzą kogo trzeba, a kogo nie wolno krytykować. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MURAPOL S.A - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MURAPOL S.A?

Zobacz opinie na temat firmy MURAPOL S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MURAPOL S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MURAPOL S.A?

Kandydaci do pracy w MURAPOL S.A napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MURAPOL S.A