Opinie o LexisNexis Sp.z.o.o. w Warszawa

LexisNexis Sp.z.o.o.
3 20 15 5 1
Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o LexisNexis Sp.z.o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Eryk Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje, dlaczego przestaliście pisać?

kwiatuszek Nowy wpis

Już wtedy gdy tam pracowałem, czyli kilka lat temu, widać było, że ta firma w naszym kraju długo nie pociągnie. Za dużo zachowawczych i cwanych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w na stanowiskach kierowniczych i zbyt duże parcie na korporacyjność w negatywnym tego słowa znaczeniu. Przykładem taki gnój jak cygański, człowiek któremu nie warto nawet podawać ręki i który sczerwieniał na taką moją reakcję jak burak.

Tak3Nie

A - ja Nowy wpis

Podzielam opinię Daro. Niestety LN już nie ma i była to najlepsza firma, w jakiej pracowałam.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Daro

Niestety LexisNexis już....nie ma. Zostało kupione przez WoltersKluwer... A opinie o LexisNexis mam/miałem jak najlepszą.

adam

witam, mam pytanie czy ktoś z Was pracował na stanowisku handlowca w tej firmie? czy warto zawracać sobie tym głowę?

wtrakcierozmów

Witam serdecznie Firma szuka przedstawicieli regionalnych - zostałem zakwalifikowany do II etapu w warszawce. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda aktualnie praca w Lexis? Jakie wynagrodzenie? Jakie narzędzia pracy - jaki samochód? Czy plany sprzedażowe są realne?

gość
@wtrakcierozmów

witaj, czy dostałeś tę pracę?

kotlubispac

genralnie nie za dobrze. praca po godzinach. ciagle wyjazdy slużbowe. praca nawet w soboty. licza sie tylko cyfry w excelu, a czlowieka nie szanuja. od jakiegos czasu zarzadzanie bez glowy. chaos i bezwlad. jak chca zwolnic, to szukaja haka na czlowieka.

Oki

gosc - 2012-05-29 16:02:59 ja właśnie zostałam zaproszona na rozmowę (assessment center), ale po opiniach na forum mam mieszane uczucia. Jakie ogólnie wrażenia z rekrutacji (poza tym, że nie oddzwonili). A może jeszcze nie podjęli decyzji? jak wygląda ta rozmowa?Niestety nie oddzwoniono ,nie odpowiedziano e-mail ,tak jak to czynią poważne firmy.No cóż ten ich assesment center to lipa i jakaś śmieszna zabawa.Przyjeżdża kierownik regionu z panienką z HR ,ale ludziska się produkują a oni nawet nie odpowiedzą .No cóż to jak zachowują się wgl.potencjalnego pracownika ,nie świadczy o nich najlepiej.Klienci też niech ich tak traktują z pogardą i lekceważeniem.Jak to mówił kierownik ,odpowiadają bez wzgl.na odp.czy pozytywna czy negatywna.

Truskawa :).

Witaj.Dawniej nie było asesment tylko dwa etapy rozmów przynajmniej w Warszawie nie wiem jak w terenie.Pod żadnym pozorem nie zmieniaj pracy na LN bo małą masz szansę żeby popracować dłużej niż 3 mies i zostaniesz na lodzie.Rzadko kto się utrzymuje plany poszczególnych miesięcy się sumują i jeden zawalony miesiąc i leżysz.Na początku plan jest niski i masz szansę na premię w czwartym miesiącu dostaniesz tyle co starzy pracownicy i popłyniesz wiem bo to przerobiłem .Poza tym klienci warci uwagi z reguły są już zaklepani w bazie i nie możesz u nich sprzedać.Podstawy jest ok 3600 brutto więc tragedii nie ma.

gosc

Bez odpowiedzi

Po co firma LexisNexis organizuje spotkanie rekrutacyjne typu Assessment Centre,skoro osoby biorące udział w takim typie rozmowy kwalifikacyjnej pozostają bez odpowiedzi.Czy to nie jest przejaw lekceważenia ludzi?

Skrzat

Pracowałem tam w 2007 roku... wtedy była taka sytuacja jak opisujesz, ale podobno kierownik [usunięte przez moderatora] się zmienił...

Kwiatuszek

No cóż, jest to firma w której nieustannie coś się dzieje, a przynajmiej działo. Wiem, bo na swoje nieszczęście kiedyś się z nią zetknąłem. To była kompletna porażka. Wyliczenie złych stron w punktach wygląda następująco: 1. Częste zmiany zarządu (po audytach w związku z niezgodnościami w sprawozdaniach finansowych, Angole musieli robić porządek) 2. Kiepskie warunki zatrudnienia: pracy i płacy 3. Pijaństwo i łajdactwo na tzw. wyjazdach integracyjno-szkoleniowych (innych też do tego namawiali), 3. Kierownik telemarketingu, obibok i łazik dobierający się do Magdaleny W. 4. Nierzetelne wypłacanie prowizji swoim pracownikom 5. Śmieciowa baza danych 6. Zaginięcia sprzętu (wiadomo mi tylko o jednej). 7. Dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy walające się byle gdzie Wyliczenie dobrych stron będzie krótsze: 1. Już tam na szczęście nie pracuję:):):) Ale może teraz, gdy ludzie się zmienili, sytuacja w firmie również się zmieniła.

Tak3Nie

Zostaw opinię o LexisNexis Sp.z.o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie