STUDIO REKLAMY "VENA" ELŻBIETA ZIELIŃSKA

Trzebiatów

Opinie o STUDIO REKLAMY "VENA" ELŻBIETA ZIELIŃSKA

hg

no i może maja bogatą oferte szkoleń @rele. Szkoda tylko, że nie mają równie dużo ofert pracy :/ gdyby coś uległo w tej kwestii zmianie, bardzo prosze o iformację. Z góry dzieki i pozdrawiam ......

Eva

Pani Ela jest godna polecenia, ma poczucie smaku i doskonale umie doradzić. W przeciwieństwie do rodzimej firmy z której korzystałam w Kołobrzegu jest solidna i terminowa.

Wrocławska Perła

Dobrze że na rynku są jeszcze firmy prowadzone solidnie i z zachowaniem "starej szkoły". Jestem bardzo mile zaskoczona pięknymi projektami niezwykle miłej Pani właściciel. Pozdrawiam i serdecznie polecam.

ALBATROS KOŁOBRZEG

Od wielu lat współpracuję i wykonuję swoje zamówienia w Studiu Reklamy Vena, jestem bardzo zadowolona ze współpracy i wykonanych reklam. Wykonane projekty bardzo ciekawe w dobrym guście, nie trzeba się wstydzić po powieszeniu reklamy. Nie było powodu do reklamacji , ale myślę że nie byłoby problemu. To prawda że w sezonie mają bardzo dużo pracy, ale myślę o swoich potrzebach przed sezonem i informuję, że będę chciała wykonać reklamę i zawsze bez problemu.Jeśli chodzi o koszty reklamy, to proponują dobre konkurencyjne ceny, zawsze mając propozycje wyższej ceny za wyższy standard reklamy , ale również ceny na poziomie możliwości klienta. Nie wykonują reklam na chińskich materiałach, które później są przyczyną reklamacji. Polecam korzystanie z usług Veny.

zadowolony klient

Firma na plus, wykonuje i realizuje super projekty na wysokim poziomie. Korzystam z jej usług od 15 u lat o stwierdzam, że na tym terenie nie ma Firmy Reklamowej o takim profesjonalizmie. Z cała pewnością studio nie pracuje, dla tych których na usługi nie stać i to jest z pewnością powód do jednej negatywnej opinii. Polecam usługi Studia Reklamy Vena, choć nie potrzebuje dodatkowej reklamy, gdyż ma swoich stałych klientów do których między innymi ja należę. A dowodem że powodzi się jej dobrze jest fakt że w 2017 roku obchodzić będzie 20 lecie istnienia, a Firma istniała, istnieje i z pewnością istnieć będzie - pozdrawiam i plecam.

E. Zielińska

Z przyjemnością poznam nie tylko ja ale i ci którzy przeczytali tę mierną "opinię" nazwisko tchórza który taki"niezadowolony" a nawet nazwiskiem się nie miał odwagi podpisać. Firma reklamowa to nie "lumpex" z którego bierze się szmaty i oddaje jak nie pasują. Ktoś kto zamawia usługę w mojej firmie zawsze zatwierdzić musi projekt i zaakceptować cenę zleconej usługi. Więc w czym problem ? A jeśli się nie dorosło do prowadzenia działalności gospodarczej to z powrotem do piaskownicy czas wracać.

Zostaw opinię o STUDIO REKLAMY "VENA" ELŻBIETA ZIELIŃSKA - Trzebiatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STUDIO REKLAMY "VENA" ELŻBIETA ZIELIŃSKA