Opinie o Cuba Caffe w Mrzeżyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cuba Caffe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cuba Caffe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuba Caffe w Mrzeżyno

Były pracownik Nowy wpis

Jako była pracownica moge z czystym sumieniem polecić to miejsce do pracy dla każdej młodej osoby szukającej swojego miejsca . Wypłaty wypłacane na czas , możliwości brania zaliczek również sa akceptowane przez szefa. grafiki ustalane wspólnie tak aby kazdy mogl zaplanować sobie cos i zorganizować dzien . W okresie wakacyjnym pracodawca patrzy z myślą aby pracownik odpoczął i wrócił zregenerowany i wypoczęty - co na sezonie jest rzadkością . Atmosfera w pracy jest bardzo miła , wręcz rodzinna. Gdy juz tam sie nie pracuje teskni sie ze sezon sie kończy . Gdyby było czynne cały rok ,nie wahałabym sie podjąć tam prace całoroczną.

Robert Nowy wpis

Pracowałem w Cuba Caffe ponad 3 lata, szefostwo jest niesamowicie przyjemne i w pracy panowała rodzinna atmosfera. Pieniądze zawsze były wypłacane na czas, zdarzały się też premie. Odchodząc z pracy żegnałem się jak z rodziną. Polecam to miejsce i dobrze je wspominam.

Demciarka

Nie polecam. Pani właścicielka była ze mną umówiona na konkretną godzinę na rozmowę o pracę - w połowie mojej drogi do lodziarni napisała mi, że oferta nie jest już aktualna bez przepraszam ani wcześniejszej informacji. Po wystawieniu opinii na Google Reviews straszy mnie policją i pismem od prawnika. Pani jest niedorzeczna i niepoważna. Szczerze odradzam każdemu aplikowanie tam jako kandydat do pracy.

marysia Nowy wpis
@Demciarka

jak można oceniać kogoś, nawet nie rozmawiając z tą osobą twarzą w twarz, atmosfera jest tutaj taka jaka moim zdaniem powinna być w każdej innej pracy, a szefostwo wyrozumiałe, miłe i bardzo przyjemnie się z nimi rozmawia. pozdrawiam:)

Justyna Nowy wpis
@Demciarka

Pracowałam w Cuba Caffe chyba z 10 lat. Nigdy nie spotkałam się z bardziej uczciwymi pracodawcami niż szefostwo z CC. Cudowni ludzie z sercem na dłoni. Najwyraźniej nie nadawałas się do pracy tam. Nie jest to powód ,żeby pisać takie kłamstwa .

kaja

hej, powiedzcie czy jeszcze jest szansa b zapalpac sie na jakas kelnerkę? czy juz po sezone i nie da rady?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cuba Caffe? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kkodra

dogorywa.......

jan

Bywacie w Cuba Caffe w Mrzeżynie? bo ja własnie nigdy nie byłem, a przejerzdżając widziałem już kilka razy i tak zastanawiam się czy wstapić, a że musiałbym zatrzymać się specjalnie, to chce najpierw tu zapytać czy warto, a co dla mnie najważniejsze, to czy kawa jest tam dobra, aromatyczna i smaczna?

wera

szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną z doswiadczeniem bardziej zatrudniaja czy bez tez ma sie szanse z gory dziekuje za wszystkie odpoiwedzi

Kinga

no to jak tam jest teraz - bo jestem kobieta wiec pasuje do zalogi ale nie wiem czy warto tam sie w ogoel zatrudniac najpierw bym chciala troszke anonimowo poznac opinie osob ktore tam pracaowaly albo nadal pracuja - to by sie bardzo przydalo - wiecie cos to piszecie ja chetnei zadam kolejne pytania

an

Nie nazwałabym bardzo starannie prowadzonym profilem, profilu, na jakim ostatni post był pół roku temu, Cuba Caffe mogłaby się jednak bardziej starać.

Irenka

szkoda, że nie mają żadnej własnej strony internetowej, tam by dopiero mogli się rozpromować. Facebook rzeczywiście robi wrażenie, odwiedzę :)

ela

Dobre sobie :) Tam ZAWSZE pracują same dziewczyny ;))) Raz tylko kilka lat temu był młody chłopak i poprostu się nie sprawdził ! Ale ludzie potrafią ANONIMOWO zza swoich monitorów pisać bzdury wyssane z palca... no cóż w takim żyjemy świecie...

tiara
@ela

nie wiem czy to jest najelpszy pomysł , aby w Cuba Coffe pracowały same kobiety. Wiadomo , że gdzie jest ich za dużo w jednym miejscu tam rodzą się jakoś samoczynnie kłopoty. ot taka dziwna zależność. Mam nadzieję oczywiście , że w tym miejscu akurat jest inaczej... choć szczerze mówiąc nie do końca w to wierzę ;)

d

nie ma tam piwa

koko

Tylko że marchewki...tam nie ma i nigdy nie było ;)

juras

To jeszcze toto istnieje?bardzo,ale to bardzo dziwne.Nie znam,żadnej, pozytywnej opinii.ani o tej budzie,ani o tych ludziach..

krystian

... .marchewkę mrozoną,do piwa -mieli pyszną...ale to bylo w zeszłym sezonie...W tym roku nie odwazyłem się,tam zaglądać.HAHAHA!!!

norweg

Witam.Dołączam do krytycznych ocen.Nie można być uczciwym pracodawcom-jeżeli zostawia się za sobą ruinę,wykazuje poziom przedszkolaka i całkowity brak odpowiedzialności. Życie to nie zabawa.Okazuje się,że nie wszyscy to wiedzą.

mariusz

Mam,przykre doswiadczenia.Duży problem to organizacja pracy,podzial obowiązków.Atmosfera niepewności też jest nieprzyjemna.I niewiadoma czy zaplaca,a może nie..A tak, a propo coś mają za uszami. Odradzam. W tym roku wybrałem zmywak na Wyspach.

picofish

HahHAAAha!!! Dobre sobie! Sam tam pracowalem przez 2 sezony i NIGDY ale to NIDGY nie mialem, ani tez nie slyszalem aby ktos mial problemy z wyplata.. wszystko zawsze platne w terminie, nawet na prosbe wyplacane wczesniej za co, szefowej dziekuje z calego serca bo nie raz mi uratowala zycie. Praktycznie co m-c mozna bylo liczyc na premie.. no chyba ze kots sie obijal albo kombinowal... Takich pracodawcow ze swieca szukac, a ludzi ktorzy wypisuja takie klamstwa powinno sie wieszac za jaja albo cyce na zywca urywac!!! ZAL ze ludzie bez podstawinie potrafia byc tacy zawistni. Szefowa zawsze byla wymagajaca, ale tez za to wynagradzala, i nie ma sie czemu dziwic kazdy dba o swoj interes.

swoją drogą to bardzo dziwne, że 3 negatywne komentarze zostały napisane w tym samym dniu o podobnych godzinach;/ jakoś znam wszystkie swoje koleżanki z pracy i żadna nie była negatywnie nastawiona i żadna nie narzekała więc człowieku jak zmyślasz opinie to puknij się w głowę i zrób to w jakiś logiczny sposób jak jesteś taki zawistny bo jak myślisz, że podpiszesz się jako trzy różne osoby i że to coś zmieni to jesteś w błędzie

to jakieś bzdury! ja tam pracowałam, nie dość, że wypłaty są wypłacane na czas to jeszcze pracownicy otrzymują premie. Właściciel z niczym nie kręci- jest bardzo uczciwy, miły, pomocny, mało takich ludzi na świecie! te opinie są chyba napisane przez jakiś zawistnych ludzi albo konkurencję;/ zwłaszcza, że pracownicy co roku praktycznie są ci sami, więc jakby było coś nie tak to chyba by nie wracali do pracy na kolejny sezon?

Zostaw merytoryczną opinię o Cuba Caffe - Mrzeżyno

• Jak się pracuje w Cuba Caffe?

Zobacz opinie na temat firmy Cuba Caffe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Cuba Caffe
1.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Portowa 16
    72-330 Mrzeżyno