Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

byly

A kto to byl? ten ostatni?

pracowity

Zgadzam się z poprzednikami; dzisiaj się dowiedziałem że rozwiązali umowę z "ostatnim który chciał" nasz szef pożegnał się dziś z nami, jak on poszedł to ja długo też tu nie posiedze

Taki Owaki

Co prawda to prawda. Pracuj pracuj a garb sam ci wyrośnie. Na premię czekamy do końca miesiąca... Czasami jest a czasami jej nie ma. Atmosfera do bani! Stres i wieczne pretensje. Dostajesz baty za coś na co nie masz wpływu - a propaganda jest to fakt. Jak znajdę coś lepszego to się ulotnię.

Bono

Patologia od najwyższego szczebla w dół i zero pomysłu.Propaganda sukcesu większa jak za komuny. Biurokracja CRM nade wszystko - ważniejsza od wyników. Ostatnio strzelają sobie w kolano nawet o tym nie wiedząc.W firmie pracuje jeszcze kilku wazeliniarzy nie do ruszenia,kolegów wszechmocnego na których trzeba uważać. Uważam że do póki będą w firmie nic dobrego nie będzie. Dyrektorzy wizjonerzy jak zwykle z innej bajki - oderwani od rzeczywistości nie mający bladego pojęcia o branży. Ogólnie nie polecam...

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
moody

Nie polecam, niekorzystne warunki, niemiła atmosfera

taki trzeci

(usunięte przez administratora) teraz pensje pracowników idą na fundację? czy mają pracować jako wolontariat?

taki trzeci
@taki trzeci

chyba się linki nie dodały! kuzniaskrzydel.org !

taki drugi

No.niby dostAli kredyt

@taki drugi

Dostali kredyt, czy prolongatę?

joke

Dobre hahahaha a ten prezes nas c jakoś ciamajda ostatni jeszcze jest

patrzę

co nowego?

@patrzę

Co może być nowego w Complexie?... Najwyżej nowy zarząd..

@Taki Jeden

A może nowa nazwa?... :) Rozpaczliwa próba "odczarowania" sytuacji. Może "przewiezieni" kontrahenci się nie zorientują?

Masakra. Widać że ta firma to żenada

Oko

Wazelina to im sie w Chinach przyda.Bo jak nie zalatwia tego po co jada to wylecisz na pysk razem z innymi.

farsa

Musi być dobra skoro szukają pracowników bo wcześniejsi zwiali. Tak zapytam kto rekrutuje czy kierownicy magazynu hahaha

Larry

najważniejsze ze jest dobra atmosfera.

Jajco

Wszystko ok jest normalnie . Wynagrodzenia na czas fajni ludzie chce sie pracować.

Bishop

Ja o tej firmie chcę 4 rzeczy wiedzieć 1 czy wypłata jest w terminie czyli do 10 czy 15 czy cza odwalić 2 miesiące by za 1 miesiąc dostać wypłatę 2 czy z ubraniami jak stoją czy używane czy nówki 3 Czy firma umowy daje w terminie czy cze ba miesiąc czekać by dostać umowę 4 jak z ubezpieczeniem ??

czysta brudna prawda

POPIERAM i dodam, ze jeśli chcecie żyć w ciągłym stresie dostawać premię w częściach razem z podstawą to firma stoi dla takich ludzi otworem.

???

no i jak dostaliście już pensje, czy dalej poslizgi ?

????????????LOL
@???

ktoś tu traktuje ten portal jak "Zycie na goraco" - przykre ze ma tak nudne zycie ze musi zyc cudzym...

@????????????LOL

Fakt! Pensja na czas, jasne reguły, spokojna i przyjemna praca w miłej atmosferze... Po Complexie to NUDA!...

ORK
@Taki Jeden

myślę że więcej niż jeden ktoś to taka firma

apokalipsa

Hahah

znachorka

Tytanic? To raczej goliat na gumowych nogach. Dyrektorów i kierowników z pokaźnymi pensjami już niedługo będzie więcej niż samych pracowników zarabiających na tego Tytanica. A jak tu sprzedawać jak nie ma towaru.

prorok
@znachorka

trza sprzedawać jedynie wizje i proroctwa haha

@prorok

Świetność Complexu skończyła się w 2008 roku. Najsmutniejsze, że rozłożyli go ludzie od środka i to ci, którzy jeszcze tam pracują... "Managerowie", którzy gotując się we własnym sosie zmieniali tylko stanowiska i funkcje robiąc ciągle te same głupoty...

ktosik

Rysio???

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A