Complex S.A

Brzeg

Opinie o Complex S.A

taja

A spodziewałeś się uczciwości od tej . Z góry było wiadomo,że będą kombinować jak do tej pory. Faktycznie przede wszystkim Zus powinien się nimi zainteresować i ostro ich przetrzepać pod kątem form zatrudnienia i odprowadzanych składek. Cały czas zmuszają pracowników do kombinowania razem z nimi. NA TE 7 ZŁ TAKŻE PRACOWNICY MUSZĄ SIĘ ZGODZIĆ I O ILE znam życie zrobią to. A że firma ta zatrudnia ludzi którzy nie stronią od alkoholu, nawet takich (do ochrony), którzy posiadają wyroki w zawiasach.

jhoi

czyli @lordi mówiąc wprost zarobki u nich są słabe, tak? Ale może to wszystko wynagradza na przykład lepsza atmosfera pracy? Nie wiem...teraz poszukuja na wiele stanowisk, jak Tancerka artystyczna - w tym przypadku obiecują atrakcyjne wynagrodzenie.

taja

za takie właśnie pieniądze pracuje w tej firmie wiele osób i to nie żadnych pijaków, ale całkiem normalnych ludzi, którzy muszą dorabiać, żeby w dzisiejszych czasach w miarę przeżyć, a nie wegetować. Pisząc o pijakach obrażacie zwyczajnych ludzi, którzy chcą w miarę godnie żyć, nie ważne za jaką cenę! Nie twierdzę, że płacenie za pracę 3,50 jest w porządku, jest to karygodny wyzysk, ale proszę przy okazji nie obrażać ludzi , którzy się na to zgadzają.

lolo

dziadostwo praca za 3.50 zł za godzine smieciowa umowa chca abys robił po 300 godzin niekompetentni wyzyskiwacze syf dno dwa metry mułu i wodorosty za taka kase niech zulewscy zasuwają oboje wazeliniarze i kapusie za 3.50 zeta niecałe euro za godzine a fuj a kysz

bobo
@lolo 24.09.2014 21:27

znam te firemke i zulewskich co robia po 350 godz za 3.50 zł sam element tam pracuje bo nikt normalny za te stawke by nie robił nie polecam normalne stawki oscyluja juz koło 7 do 10 zł ale tam lata 90 ale ile pijakom mozna dac 3.50 i niech dymaja

adel

praca za 3.50 zł na godzine parodia

Najgorsza firma jaka znam(usunięte przez administratora).Cala firma to porazka.

Zostaw opinię o Complex S.A - Brzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Complex S.A