Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

best

WINDYKACJA GAME OVER - UL. PAPIERNICZA - NIBY FIRMA ZEWNĘTRZNA - ALE SCIEMA. KOLEJNA FIRMA PO IBS - MASZYNKA DO WYCIĄGANIA KASY OD NIESWIADOMYCH KLIENTÓW ZENADA MOZE KTOS W KONCU WEZMIE SIĘ ZA TO...

Iza

Byłam jednorzaową klientką tej firmy i MI tez przyszlu odsetki z 2012 roku za pare dni zwloki masakra , niech ta firma najpierw wywiazuje sie ze swoich należności a potem innych obciąza odsetkami "4,95" i wysyla listy z windykacji. "Cytuje : hehe - 2014-07-28 09:32:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Zaległości u dostawców popłacone, co ty nie powiesz. Tak się składa że jestem jednym z dostawców i żadne wpłaty nie wpłynęły, podobnie jak do niektórych dostawców z Chin, z którymi mam kontakt." prosze uważać na tę firmę . i jej pochodne min "metalzbyt Premium Technik"

BEZ KOMENTARZA

UWAGA !!!!! UWAGA !!!!!! UWAGA !!!!!! BYŁEM KLIENTEM TEJ FIRMY !!! FIRMA NA DZIEŃ DZISIEJSZY OBCIĄŻĄ SWOICH KLIENTÓW KARAMI ZA RZEKOME KOSZTY WINDYKACYJNE. MI ZA NIECEŁE 50 GROSZY NALICZONO KOSZTY WINDYKACJI PRZEKRACZAJĄCE 500ZŁ !! TO JAKAŚ PARANOJA!!!!! USŁYSZAŁEM OD ZNAJOMEGO KTÓRY KUPOWAŁ U NICH ŚRUBY ŻE PISMA POSZŁY Z COMPLEX, PREMIUM I HERC. WIEM ZE SZYKUJE SIE POZEW ZBIOROWY - CZY KTOŚ WIE COŚ O TYM WIĘCEJ?

Janosik
@BEZ KOMENTARZA

Trzeba było płacić za towar w terminie to byś teraz nie płakał. Complex tak robi i kar się nie boi.

Taki Jeden
@Janosik

Wystawiają noty odsetkowe jak leci. Pamiętam, jak przed wejściem na giełdę trzeba było poprawić wyniki finansowe i pokazać kasę, której nie ma, to wystawili takie noty WSZYSTKIM klientom za okres 3 lat wstecz... Nawet tym, co spóźnili się z wpłatą kilkuset złotych o dwa - trzy dni. Albo pomyłkowo niedopłacili pary złotych.. A sumarycznie "wyszło", że Complex ma u klientów jeszcze jakąś niemałą kasę. Ilu wtedy klientów się odwróciło od firmy, to nie wspomnę. No ale takie naciąganie wyników finansowych daje efekt. Kredyt pogania kredyt. Cena akcji "szybuje" odwrotnie proporcjonalnie do ambicji El Prezesso,który mentalnie zawsze pozostanie drobnym handlarzem...

Taki Jeden
@Taki Jeden

Nie wspomnę też o sytuacjach, że towar do klienta docierał po upłynięciu terminu płatności za ten towar... Towaru nie było to klient nie płacił. No i dostał notę odsetkową.

dostawca
@Janosik

Naprawdę jakie kłamstwa !!!! Complex jest winny wielu dostawcom zobaczcie na Beringnet, tam dopiero jest też kawałek prawdy o Complex. Dostawcy nie mogą się doprosic zapłaty.

happy

Chciałem napisać coś w obronie TG. Co za głupoty piszecie, że przyczynił się do jakiejś wpadki. To jeden z niewielu ok ludzi. I jest tam od początku. A Komputronik to popis ludzi z wyższej pułki. Dali ciała z organizacją aż się Prezes Wojtek po głowie drapał - pracowałem jeszcze wtedy na magazynie. Przyjeżdżało dwóch kolesi na motorach i też się drapali po głowach. Taki był bałagan, że jeszcze nie widziałem. Nikt nic nie wiedział. Zresztą wesoło było. Nawet Big Boss już nie mógł nic naprawić chociaż zakasał rękawy - szacun.

obserwator
@happy

Czy ty czasem nie pracujesz w HR?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
z_boku

A tu jak zawsze nic się nie zmieniło. Zwolnieni jak zawsze g... wiedzą ale sa to radzić potrafią że ho ho ale takie madrale sa w każdej firmie :-D. Piszą ciągle te same osoby: zwolnione albo już na wylocie i ciągle nie mogące się odnaleźć w nowych realiach - nie zwalnia sie ludzi dobrych :-D. Skończył się socjalizm i wypłacanie sobie kilkutysiecznych premii za siedzenie za biurkem i nic nie robieniem. Jak są takie zmiany to może warto zainwestować. Może ktoś napisze z sensem a nie pi...i farmazony kogo to zwolnili i kogo powinni zwolnić. Płacą, zus odprowadzają na czas inne dodatowe gratyfikacje pracuje się po 8 czy 12h, urlopy dają?

telemaniak

Jakie to tv?moze warto kupic jakis?faktycznie dno totalne ten pozal sie COMPLEX.

Rozczarowany Complexem

Ciąg dalszy zwolnień. Ci którzy zostają popisują nędzne umowy zlecenia lub każą im zakładać działalność. Hitem jest wyprzedawanie telewizorów (aż taka bieda??? Ile na tym się zarobi?)Zamiast zwalniać pseudo prezesów co po 20k zarabiają to redukują ludzi z nędznym 2k na ręke...Takie zarządzanie szybko się zakończy :)

smolice

Na razie rudej cięcia kadrowe się udały,roboty jak na lekarstwo.Zobaczymy co zrobi jak te wrzesniowe dostawy przyjadą.Będzie strykow po 12 h zapieprzal żeby się obrobic.

Nie warto firma widmo, w kredycie po.uszy tonie.

nowy

Czyli nie warto sobie głowy zawracać tym cx iq ka.Widzę że atmosfera nie ciekawa..szukam dalej.Dzięki za ostrzeżenie

Rizzi

Potwierdzam.Ten drugi zajmuje się tylko tym.Z drugiej strony można go łatwo wykorzystywać do swoich celów bo ciemny jest jak 23 w listopadzie i nie myśli co przekazuje.Nikt nie chce już tu pracować.HR szuka i szuka ludzi na handlowcow.

Nie zapominajcie o dziale IT który z miesiąca na miesiąc się kurczy i wielkie przedsięwzięcie AX które zapewne nie wypali. Dziś następne zwolnienia, przesunięcia. Tak jak wszyscy mówią praca do pewnego momentu jest ok później już tylko gorzej i gorzej zostają tylko ci którzy albo dobrze dają albo dobrze liżą, normalną pracą niestety już się tam nic nie osiągnie. Także albo lubicie się podkładać lub donosić M.N lub A.M. to zapraszamy do CX znajdzie się miejsce i dla ciebie :)

nowy

Pytanie moje ile można wyciągnąć przez agencję.Jest oferta i zastanawiam się nad nią.Chodzi i strykow

qwerty

W poniedzialek wraca po zasluzonym wypoczynku ulubieniec tlumow wazelina czyli general.Umili mu sie zycie.Ludzie jezeli macie troche szacunku do siebie odpusccie sobir prace w CX IQ Strykow

Bez nick
@qwerty

Po twoim nick rozumiem ze skonczyles(as) na taryfie??co juz nigdzie cie nie chcieli?? hahah, malo wiesz wiec co za glupoty piszesz, ja tu nikogo nie bronie,ale osoba o ktorej piszesz byla tylko kozlem ofiarnym tego przedsiewziecia,podobnie jak tamta Pani, już nie pamiętam jak ona miała kazdy kto tam byl doskonale wie kto polozyl ten projekt, wiec przestan pieprzyc, rozżalona zwolniona osobo,przyczynila sie do tego tylko jedna główna osoba, no i oczywiscie przydupas, który chował się przed robotą gdzie popadnie, jedyny kończył prace po ośmiu godzinach, gdzie niektórzy zapieprzali po 20 albo i lepiej

Bez nick
@qwerty

powyższa opinia dotyczy odpowiedzi na "6300200"

TG to czlowiek ktory przyczynil sie do kilku porazek w tej firmie.Czy ktos pamieta Komputronik z 2010 roku?kto wprowadzil chaos i brak organizacji?po tej porazce zrobili z niego ciecia w ZHS.Rok temu powrocil i co? Znowu porazka.Kiedy MN zacznie sie kierowac rozumem przy zatrudnianiu ludzi na odpowiedzialne stanowiska?Na razie kieruje sie chyba sercem albo raczej litoscia.To samo tyczy sie trzymaniem na stolku. niezniszczalnego AM.To kolejna porazka holdingu.

rt wr kp wp

Co ma byc to bedzie.Zycze calemu zespolowowi Cx Iq Strykow wytrwalosci i duuuuuzo kontenerow zeby w koncu sprzedaz sie ruszyla.Wtedy rudzielec was nie pozwalnia.Bo ona gotowa wszystkich sie pozbyc aby wlasny tylek ratowac.Mam nadzieje ze dni tej pani w tej firmie sa policzone.

K

Człowieku przestań wreszcie snuc i pisać te fantasmagorie wyssane z twojego miernego rozumu. Wez sie do roboty to bedzie korzyść dla Ciebie i organizacji w której jesteś.

nick
@K

Ale to akurat fakt że GK complex jest dłużnikiem wielu firm więc to nie ściema.

CX
@K

Pani z HR nie bron, nie bron, tak tej firemki, ona upadnie a Ty razem z nią. Nigdzie nie dostaniesz już pracy , wszyscy Cię znają, chyba że M.N. zabierze Cię ze sobą gdzieś do następnej czarnej dziury.

oczekiwany

Oczekiwany koniec niebawem nadejdzie

ogrodnik

Ciekawe kto sfinalizuje obiecane wrzesniowe dostawy kontenerowe?

wierzyciele
@ogrodnik

kto sfinalizuje? po części będą to krajowi i zagraniczni wierzyciele którzy nie otrzymają zapłaty za dostarczony towar. Zmiana nazwy grupy na redłud nie nastapiła przypadkowo.

wr1

Ciekawe kiedy rozlicza sie z dwojka nietykalnych ze strykowa .Specjalista od transportu i adminem.Zwalnia sie pracownikow fizycznych a zostawia nierobow.Ciekawa strategia

sir.one
@wr1

Tym bardziej trzeba zająć się adminem(obibokiem).coś czuje,że niedługo będzie musiał znów założyć czapke.

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A