Opinie o Avita (Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. w Kraków

DRAMAT NIE WIEM CZY TAK JEST DALEJ ALE ZABIERANIE PORTFELI TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH PAPIEROSÓW JAK MOŻNA ZABRAC PRACOWNIKOM PORTFEL I INNE RZECZY OSOBISTE TO JEST NIE ZGODNE Z PRAWEM PRACOWAŁAM TAM ALE KRÓTKO BO NIE WYTRZYMAŁAM (usunięte przez administratora)TAK JAK W BIEDRONCE ))))

Beznadziejna firma. (usunięte przez administratora)Trzymajcie się z daleka od tej sieci/

ktos

a ja lubiłam czarnowiejska

pracownik biuro

Krótko, głęboka komuna, klienci to (usunięte przez administratora) (numerki na mięso, inne ceny na kasie jak na półce), pracownik to wrzód któremu nic się nie należy (chyba że (usunięte przez administratora)), wszystkie sieci otwierają nowe sklepy a avita zamyka, chyba nie za bardzo ta polityka. Pozdrawiam

Kasjer

A gdzie była rekrutacja? W Krakowie? Bo ja byłam niedawno i rekrutacja była w porządku. Normalna rozmowa... Nic wydziwianego. Denerwowałam się strasznie przed spotkaniem ale trafiłam na osobę, która starała się rozluźnić sytuację. Gdyby rozmowa przebiegała tak jak w ostatnim miejscu gdzie starałam się o pracę to na pewno bym się nie dostała bo byłam tak zdenerwowana dodatkowo tą naburmuszoną osobą, że bym słowa nie wydusiła. Z Avity wyszłam zadowolona :) no i dostałam pracę. Jeżeli ktoś idzie na rozmowę to nie ma się czym stresować :)

Opowiadałam o obowiązkach w poprzednich pracach, o pracy pod presją czasu i dyspozycyjności.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
lidia

po co piszesz kłamstwa i brednie,Nikt ci pracy nie przywróci w avicie,Miałas to mogłaś szanowac i pracować a nie (usunięte przez administratora) na ludzi drzeć!!!!!!

mik

Też tam robię zakupy potwierdzam sklep typowo komunistyczny, po wizycie w Lidlu czuję się jakbym się cofnął w czasie.... traktowanie klienta jest wręcz oburzające

blink

A ja dziękuję Avicie.Za co? Zostaliśmy \"sprzedani\" Biedronce i moje dzieci zobaczą w końcu paczki na święta. Wszędzie w handlu trzeba ciężko pracować ale w Avicie należy jeszcze oddawać premię z uśmiechem i żyć z gołej podstawy, gdyby prawo pozwalało zabraliby też to minimum. W biurze może jest inaczej bo (usunięte przez administratora) to ma problemy by zmieścić się w drzwiach, na sklepach tyłki nie są w stanie ta urosnąć i to też jest plusem.

czarnula

Też tam pracowałam. Orałam na to by (usunięte przez administratora) za naszą pracę "pupcię" wygrzewała w Egipcie. Cóż dla nich jesteśmy tylko robaczkami, pamiętajcie ryba psuje się od głowy, pocieszające później śmierdzi nieodwracalnie jak cała ta firma....

lans

Pozdrowienia i gratulacje dla kierowniczek z II Pułku i Czarnowiejskiej za fantastyczne wpisy na swój temat. Tak trzymajcie dziewczyny- "nikt nas nie chwali to same się chwalmy"!

ja sie pochwale nadal tam pracuje :-))) i jest jak piszecie ok. a (usunięte przez administratora) to jakaś czarodziejka AVITOWSKA!!!!!!

skrzat

na pułku jest nadal (usunięte przez administratora).Masz racje tam można pracowac a kier,jest spoko sprawiedliwa i zna się na pracy.Tez tam pracowałam. pozdrowienia dla PUŁKU!!!!!

haha

(usunięte przez administratora) Pewne jest ,że nigdy nie zrobię tam zakupów.Rozżalona klientka " (usunięte przez administratora)

niemiła22

witam na forum opini o avicie zgadzam sie w 100%z tym co napisalas o avicie tylko na przetrwanie . panie z biura traktuja pracownikow jak najgorzej i nie tylko panie .bo kierowniczki na sklepach sa rozne moge pozdrowic avite na pilotow . a kierowniczka ktora byla na (usunięte przez administratora) to zal . dziewczyny trzymajcie sie z dala od tej kierowniczki .bo jest bardzo złośliwa

klientka

A ja robie wszystkie zakupy w Avicie na Grzegórzeckiej i jestem bardzo zadowolona. Panie są bardzo miłe w sklepie jest czysto nie ma dużo ludzi Pozdrawiam sympatyczną obsługę sklepu

avitaniewarto

witam, praca w avicie ma tylko jeden plus - umowa o prace. to, ze daja umowe to nie jest absolutnie ich dobra wola ani nic z tych rzeczy :) daja umowe i niby-premie po to, zeby moc sciagnac pozniej \"odpowiedzialnosc materialna\". a wysrubowali to tak, ze placisz co trzy miesiace wiec na premie nie ma co liczyc:) max 1150zl. to straszne (usunięte przez administratora) mam nadzieje, ze ktos sie w koncu tym zainteresuje. panie z biura, ktore przyjezdzaja na sklepy traktuja pracownikow jak najgorsze (usunięte przez administratora). a najlepsze cyrki sa z grafikiem kto pracowal ten wie, grafik zmieniany 100x w miesiacu, przychodzisz z popoludniowki na rano, nieraz 7 dni w ciagu, darmowe nadgodziny.. pracowalam w wielu sieciowkach ale avita przebija wszystkie. wywindowane ceny, (usunięte przez administratora) jesli avita to tylko na przetrwanie, kilka miesiecy i uciekac przed remamentem, albo jak planujecie zaciazyc (umowe daja po 3 miesiacach)

hhh

No to się góra upisała. Najlepsze "z radością" - czyli z radością nam po pensji polecą....

Lili

Mam pytanie kto jest teraz kierownikiem na II Pułku ? Warto tam wracać do pracy ?

dzagi

Milka - 2012-02-01 22:17:15 Ile zarabia się na kasie w avicie?nie ma pracy \\\\\\\'na kasie\\\\\\\' w avicie robi sie wszystko,w sumie z 5 w 1 xD a wyplata marna za \\\\\\\'sprzedawce\\\\\\\' no chyba ze jest sie doslownie \\\\\\\'sprzedawca\\\\\\\' to rzuca wiekszy ochlap ;D

dzagi

ahahahahahahahahahahahahahaha xD tak sie tam pracuje !!

Kas

Jak pracuje się na Rynku Kleparskim, jaka jest atmosfera, wiem, że marne zarobki ciężko wszędzie ale czy chociaż fajny zespół i kierownik?

Zostaw merytoryczną opinię o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.