Opinie o Avita (Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. w Kraków

:LOLA

W sieci nie jesteś anonimowy.Trzeba uwazac co się pisze i mówi.bo można słono nza to zapłcić.Uwaga na oszczerstwa.Forum nie jest anonimowe .Policja ma dostep jeśli chodzi o takie sprawy.Szanowny użytkowniku zważ uwagę co piszesz.

WANDA

TAM sie nie do kupowac bo jedna basia co tam pracowala to ona kradla

justyna

..dzięki za odpowiedż. Rozumiemy sie bez słów

justyna

.....hej modelki z kobierzyńskiej -gdzie was rzucili........?

Kasjer

A gdzie była rekrutacja? W Krakowie? Bo ja byłam niedawno i rekrutacja była w porządku. Normalna rozmowa... Nic wydziwianego. Denerwowałam się strasznie przed spotkaniem ale trafiłam na osobę, która starała się rozluźnić sytuację. Gdyby rozmowa przebiegała tak jak w ostatnim miejscu gdzie starałam się o pracę to na pewno bym się nie dostała bo byłam tak zdenerwowana dodatkowo tą naburmuszoną osobą, że bym słowa nie wydusiła. Z Avity wyszłam zadowolona :) no i dostałam pracę. Jeżeli ktoś idzie na rozmowę to nie ma się czym stresować :)

Opowiadałam o obowiązkach w poprzednich pracach, o pracy pod presją czasu i dyspozycyjności.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Młoda

Zabcia to nie na dietla sie tak dzialo ale szkoda pracowac w avicie,po prostu wykorzystuja na maxa,Avita to najgorsza firma jaka moze byc.

ktoś

Lalusia - 2010-09-26 00:37:14Nadal pracująca w avicie - 2010-07-08 22:57:53Avita to najgorsze co może być w handlu. Nie zastanawia cię przypadkiem dlaczego tylko w avicie jest taka rotacja pracowników? Dlaczego najwięcej złych opinii ma właśnie avita? Dlaczego byli pracownicy kefirków, lewiatanów, lidlów czy biedronek nie wyrażają się aż tak źle o swoich byłych pracodawcach? Zanim podejmiesz pracę w avicie przemyśl to dokładnie jaak podpiszesz już umowę szkoleniową czeka cie tyranie 3 miesiące za 990zł. bo jeżeli wytrzymasz krócej to zapłacisz sznownej avicie 550zł za 3 dniowe szkolenie. Przygotuj sie jeszcze że jak przyjedzie ktoś z kontroli i jak zwykle wszystko będzie źle to kierownicza i/lub zmianowa i tak zwali winę na ciebie bo jesteś [usunięte przez moderatora] takie głupoty! Zapierwszy miesiąc pracy wziełam (usunięte przez administratora) ochana.Widocznie (usunięte przez administratora) Lalusia! Taką pensję mogłaś dostać tylko w 2 przypadkach: 1/ masz plecy w biurze, 2/ pracujesz na umowę - zlecenie i avita nie może strącić ci premii na pokrycie strat sklepu. Ale nie łudź się. Jak dostaniesz normalną umowę o pracę twoja pensja poszybuje w dół jak(usunięte przez administratora) w sedes. Tu apel do wszystkich chcących pracować w tej chorej firmie: pracujcie tylko na umowę - zlecenie. Dostaniecie lepszą kasę niż ludzie od lat pracujący w avicie. I mam nadzieję, że tym walnie przyczynicie się do upadku tej firmy!

Ktoś

Sklep na Kobierzyńskiej został zlikwidowany.

aldona

...Dajcie spokój tej perfidnej firmie, nie róbcie tam i juz..........

rychu

Witam wszystkich! Pisze ponieważ miałem nieprzyjemnosc pracowac w Avita,dla mnie to syf i kiła z różyczką razem wzięte!Pani która pracuje w dziale rekrutacji tak pięknie opowiada o firmie że kariere można zrobic itd.Dla mnie pierdoły ten prezez razem z tymi nierobami z biura powinien się zdrowo puknąc w czoło może zaskoczy mu procesor.Miałem szkolenie na Dietla uważam że spoko placówka póżniej dostałem się na Miłkowskiego syf,malaria,ospa w jednym.Pracowałem tam jakiś czas,rotacje non stop,co przyszła jakas fajna laska to za chwile odchodziła.Nie czarujmy się za 1000 pln kto w tym syfie posiedzi dłużej chyba jacys desperanci!Kierowniczka wyżej [usunięte przez moderatora] niż ma!Praca na magazynie to jakis sybir,na regałach domestos obok ryżu,to komuś bułka spadnie to podniesie i na sklep da klient wszystko kupi!Najlepsze są kontrole przychodzi młoda laska szczerzy zęby jak barbie i kosi co się da,a póżniej sklepy mają manka i pracownicy z własnej kieszeni płacą.Najlepsze jest to że codziennie rano trzeba oddawac do sejfu telefon i portfel co jest bezprawne jakis kretyn to wymyślij pewnie prezez i tak trzeba robic?Powiem szczerze LEPIEJ ULOTKI ROZNOSIC NA CZARNO NIŻ PRACOWAC W AVITA!!!Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] z działu rekrutacji SCHUDNIJ WREŚCIE!

lalala

os. słoneczne praca przez 8.5 godziny. w tym pol godz. za darmo. nie ma mozliwosci przerwy. (jedzenie pod lada z cichacza) masakra [usunięte przez moderatora] wogole nie mile osoby.

A.

Młoda czyżby na Dietla się to dzialo?:D Tam jest taki [usunięte przez moderatora] na mięsie który brał większe pensje od wszystkich.Prawie jak główna kierowniczka

Żabcia

na którym sklepie to się działo?????

Mloda

Witam.Ja pracowalam w avicie ponad 2 lata,czasami bylo do zniesienia a czasami mialam serdecznie dosc.dziewczyny nie ktore byly fajne,do pogadania a nie ktore takie wredne.A kierowniczki hmm glowna kierowniczka sklepu bylo nie do zniesienia.Mialam serdecznie dosc tej avity,i zaluje ze tyle czasu spedzilam w niej.Najbardziej mnie wkurzala jedna z miesa co wchodzila glownej kierowniczce [usunięte przez moderatora] i dlatego dostawala czasami wieksza pensje od zmianowej.

byłam tam

ja tam pracowałam od 2008

Lalusia

Nadal pracująca w avicie - 2010-07-08 22:57:53 Avita to najgorsze co może być w handlu. Nie zastanawia cię przypadkiem dlaczego tylko w avicie jest taka rotacja pracowników? Dlaczego najwięcej złych opinii ma właśnie avita? Dlaczego byli pracownicy kefirków, lewiatanów, lidlów czy biedronek nie wyrażają się aż tak źle o swoich byłych pracodawcach? Zanim podejmiesz pracę w avicie przemyśl to dokładnie jaak podpiszesz już umowę szkoleniową czeka cie tyranie 3 miesiące za 990zł. bo jeżeli wytrzymasz krócej to zapłacisz sznownej avicie 550zł za 3 dniowe szkolenie. Przygotuj sie jeszcze że jak przyjedzie ktoś z kontroli i jak zwykle wszystko będzie źle to kierownicza i/lub zmianowa i tak zwali winę na ciebie bo jesteś [usunięte przez moderatora] głupoty! Zapierwszy miesiąc pracy wziełam 1250zł kochana.Widocznie [usunięte przez moderatora] umiałaś;)

Szyszka;)

:))) - 2010-09-21 09:56:03 Dziekujemy za mile slowa pod naszym adresem.Czarnowiejska Naprawdę Dziękujemy;) u nas jest najlepiej;)

była królewska

tak witaj....ja byłam na królewskiej... ja ja.. odezwałam się. był czad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a kogo szukasz?

byłam tam

eliza.......2 - 2010-09-20 08:44:35 DZIEN DOBRY WIECIE BYŁAM NA RÓŻNYCH SKLEPACH AVITA ALE TYLKO W JEDNYM MOGŁABYM PRACOWAĆ.UCZYŁAM SIE NA CZARNOWIEJSKIEJ, TAM DZIEWCZYNY CZASAMI NAKLNĄ SIE ALE OGÓLNIE JEST FAJNA ATMOSWERA POŚMIEJA SIE , POŻARTUJĄ,A NIE STOI NAD NIMI KIEROWNICZKA I PILNUJE ŻEBY SIĘ NIE ODZYWAŁY DO SIEBIE TYLKO ROBOTA ROBOTA.WIADOMO CZASAMI JEST ATMOSFERA CIĘŻKA ALE JAKOŚ SOBIE Z TYM RADZĄ . DALI MNIE NA INNY SKLEP O BBBOŻE CO ZA SYF PRZENIOSŁAM SIE ALE TO NIC NIE DAŁO.ZNALAZŁAM SOBIE NOWA PRACE . DZIEWCZYNY JEŻELIJESTESCIE SZYBKIE I OBROTNE TO POLECAM W AVICIE TYLKO KLEPARZ , CZARNOWIEJSKĄ, Oni tylko tak przy uczących się żeby ich nie odstraszyć na "dzień dobry". Te sklepy nie różnią się niczym.... P. [usunięte przez moderatora] nie podobają się bliższe znajomości pomiędzy pracownikami a szczególnie pomiędzy zmianowymi a kasjerkami. Sama tego doświadczyłam.... Pozdrawiam byłą królewską. Dziewczyny jeśli tu jesteście odezwijcie się

anonimowo

....a jak jest na kobierzynskiej?Są jakies fajne laski,czy nie.Może ktos wie ?

:)))

Dziekujemy za mile slowa pod naszym adresem.Czarnowiejska

Zostaw merytoryczną opinię o Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nasze Sklepy Avita Sp. z o.o.