PROFITERM POLAND Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o PROFITERM POLAND Sp. z o.o.

nick

Chorobliwie chronia informacje ktore sa dostepne rowniez na internecie. Bez zgody prezasa oraz handlowca w Czechach nie mozna poslac zadnej oferty. Na zatwierdzenie oferty trzeba czekac tygodniami. Z jednej strony prezes goni ze trzeba jezdzic za klientami a z drugiejj strony goni za koszty ze niemozna tyle jezdzic za klientami. Przy ziskiwaniu zlecen, pokazuje jak czlowiek nie umie zyzkac zlecenia z ogromnymi zyskami, ktore trzeba miec jako handlowiec, ale jak prezes "zyskuje" zlecenia to zysk jest niemalze na 0.

Znasz PROFITERM POLAND Sp. z o.o. i wiesz jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoje opinie odnośnie warunków pracy, zarobków.

Zostaw opinię o PROFITERM POLAND Sp. z o.o. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFITERM POLAND Sp. z o.o.