TRUMPF Huettinger

Opinie o TRUMPF Huettinger

Słoik

Ile można zarobić na produkcji?

Zygmunt

Witam, Na "pracuj.pl" jest oferta dla specjalisty ds. kontroli jakości. Jakie są warunki pracy na tym stanowisku? Na jaką stawkę można tak orientacyjnie liczyć? W ogłoszeniu jest też wymaganie dot. języka niemieckiego. Jak jest z tym w rzeczywistości? Czy podstawy i chęć nauki wystarczy czy jest potrzebny certyfikaty, albo płynne wysławianie się w tym języku? Określenie dobra znajomość za wiele nie mówi...

@Zygmunt

w kontekście stanowiska Specjalista ds. Jakości zależy nam na zatrudnieniu osoby, która jest w stanie wykorzystywać język niemiecki w bieżącej komunikacji ustnej i pisemnej. Bardziej niż na certyfikacie zależy nam na faktycznych umiejętnościach. Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

asdfg
@Zespół TRUMPF Huettinger

Witam, a jeśli już te umiejętności językowe są dobre a nawet bardzo dobre (nabyte po części w Niemczech, jak i certyfikaty) to na jaki pułap zarobków można liczyć na takowym stanowisku? Praca w jakim systemie godzinowym? Godziny biurowe, zmianowe, nocki? Delegacje, szkolenia itp. w Niemczech bywają? Może ktoś wie? Ewentualnie, jeśli ma być anonimowo bardziej, proszę na e-mail: mksmaj@hotmail.com Pozdrawiam

Borsuk Miodożer

Jaki jest poziom zarobków na stanowisku programista embedded?

Fama fm

Dziwi i zastanawia mnie jedna sprawa ,Państwa firma ciagle ale to ciagle poszukuje pracowników.Od bilbordów,reklam w radio i ulotkach na każdym słupie i drzewie aż niebiesko.Rozumiem są nowe budynki i trzeba je Zagospodarować Ale przez ten okres Reklamy to można zatrudnić ze 2000 tys ludzi.To jest aż śmieszne takie coś.Rozwijamy się i rozwijamy:) Nie ma cudów coś jest nie tak .

Vichy
@Fama fm

Produkcja jest niedoceniana i stąd ludzie odchodzą.

Piggy
@Vichy

Na produkcji jest dobra atmosfera. Ludzie są ok. Ale nie masz żadnych szans na awans czy zmianę działu. Wiele osób odeszło, bo nie ma szans rozwoju i na produkcji są słabe zarobki. Po 3ch miesiącach nie ma podwyżki. Umowa na czas nieokreślony dopiero po 3ch latach pracy. Skracają też normy czasu na produkcji bardzo ( czasy na wykonanie jakiegoś zadania są coraz krótsze), na niektórych produktach nie ma kiedy wyjść do kibla. Kilka lat temu praca na produkcji była spokojna, teraz się wiele zmieniło.

Część rozmowy była prowadzona przez panią z HR, druga część przez kierownika docelowego działu. Jeśli chodzi o panią to nie mam żadnych uwag, była bardzo miła. Kierownik działu zadawał pytania do momentu wyczerpania się mojej wiedzy (tak ustaliliśmy). Gdy moja wiedza na jakiś temat się wyczerpała, kierownik sprawiał wrażenie podirytowanego - wzdychał, robił głupie miny, odchylał głowę do tyłu (chyba w wyrazie zażenowania). Rozumiem, że moja wiedza mogła być niewystarczająca, ale takie zachowanie nie wygląda najlepiej i nawet gdyby moja kandydatura została zaakceptowana, to poważnie bym się zastanowił nad podjęciem tutaj pracy.

Trochę pytań z ogólnej elektroniki i mnóstwo dogłębnych pytań z wyspecjalizowanej elektroniki (projektowanie przetwornic). Przez panią z HR zostały zadane standardowe pytania (dlaczego zmieniam pracę, jakie zarobki mnie interesują itd.)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w TRUMPF Huettinger?

Zespół TRUMPF Huettinger

Wszystko zależy jakiej pracy poszukujesz. Zupełnie inne wymagania są stawiane przed pracownikami produkcji a np. administracji. Zachęcam do przesłania bardziej szczegółowego pytania na adres kadry@trumpf.com Pozdrawiamy, Zespół Trumpf Huettinger

He_he

Wstydzicie się, że kasujecie? Oto jak firma sobie radzi, przykład dla innych. Metoda Latte. https://gojtowska.com/2019/01/21/metoda-latte/

@He_he

Cieszymy się, że jesteś żywo zainteresowany/-a w pogłębianiu wiedzy z zakresu komunikacji ;) Jako firma nie mamy nic do ukrycia, dlatego jesteśmy otwarci na dialog zarówno na forum jak i w kontakcie bezpośrednim. Jeżeli masz konkretne pytania, zachęcamy aby napisać do Nas na adres: kadry@trumpf.com Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

penis

po co wieszacie plakaty jak wy placicie 3000 brutto?ja na magazynie pracuje i mam 2600 netto kiepska kaske dajecie oj kiepska sami sobie robcie za te marne pieniadze

Pan Kalkulator
@penis

3000 brutto => 2136 netto 2600 netto => 3651 brutto

stulejarz
@Pan Kalkulator

po co ty mi piszesz kalkulator firma ma placic,ja chce kase ,a nie jakis kalkulator znowu szukaja na pracuj.pl hahahah moge do was przyjsc ,ale na start 3600 netto oczekuje

Bzyku

Lubie Cie Maja. Prawda jest taka ze bez Ciebie ta firma by miala na minusie Gwiazdki. Robota wykonana super. Czas na premie roczna Zapytaj szefowej Kadr czy sie nalezy:) Pozdrawiam Bzyku

Antoni
@Bzyku

Występują premie roczne za pracę w firmie TRUMPF Huettinger? Jeżeli tak to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak one wyglądają? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć jakimi kryteriami kieruje się pracodawca przy ich przyznawaniu. Mógłbyś to napisać?

He_he

He he pomogło!(usunięte przez administratora)

IrenB

Z punktu widzenia osoby, która spotkała się w biurze na rozmowie kwalifikacyjnej mogę napisać: wyimaginowane zadania, które mają się nijak do rzeczywistości, niekompetentna osoba z kadr, która nie ma doświadczenia w rekrutacji osób na stanowiska specjalistyczne (biurowe). Spotkanie z szefem działu, który boi się zatrudniać dobrych specjalistów. Dużo czasu ktoś spędza, by odpowiadać na zarzuty, np. na portalu Gowork, tak, że brakuje go na odpowiedź po spotkaniu rekrutacyjnym, pomimo obietnicy w ustalonym terminie.

@IrenB

@IrenB, Bardzo martwi nasTwoja negatywna opinia. Jeżeli nie otrzymałeś/-łaś odpowiedzi w umówionym terminie, to bardzo przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań, aby uniknąć takich sytuacji. Jednak rekruter też człowiek, a jak wiadomo nie ma ludzi idealnych ;) W przypadku braku odpowiedzi ze strony Rekrutera w wyznaczonym czasie, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. W zaproszeniach zawsze podawane są nr telefonów i adresy email. Również niepokojąca jest informacja, że w Twoim odczuciu osoba prowadząca rozmowę była niekompetentna. Zapewniamy, że rekruter y posiadają odpowiednie kompetencje. Niemniej jeżeli po Twojej stronie pojawiły się uwagi lub sugestie, które pomogą poprawić proces rekrutacji zachęcamy do przesłania ich na adres: kadry@trumpf.com Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

IrenB-answer
@IrenB

Po co szefowi działu dobrzy specjaliści? - to niepotrzebne ryzyko konkurencji.

Fraiburg

Jak swiat swiatem nigdy Niemiec nie byl dla Polaka Bratem. Famili Day 2019 Pozdrawiam

szeregowy
@Fraiburg

Właśnie: powtarzane wszędzie "jesteśmy firmą rodzinną" jest kompletnie nieczytelne z polskiej perspektywy, szczególnie upaństwowionych wszelkich zakładów prywatnych w poprzednim ustroju. Za Odrą mieli nieco więcej szczęścia, że od blisko stu lat można było właśnie prowadzić biznes rodzinny... Zatrudniając się w TRUMPF nie stajemy się przecież członkami tej rodziny. Oznacza to jedynie, że kapitał właściciela firmy jest tylko w rękach kolejnego już właśnie pokolenia rodziny właścicieli. Póki co z perspektywy szeregowego pracownika nie przekłada się to w zasadzie na nic. Może Pani Nicola Leibinger, dwa lata po objęciu stanowiska dyrektora ds. kadr, zadba o różne szczegóły także w polskim oddziale... Potencjał jest, ale trzeba go bez udawania wprowadzić i wykorzystać.

Czy u Panstwa jest Coach?

@Kandydat

He, he, he .... a kto to jest i po co? Jest wiele osób do opowiadania dyrdymałów!

@he_he

HE HE HE,widac ze do prawdziwej korporacji jeszcze daleko. Po co miec ambicje, jak mozna tyrac na reszte na produkcji,he he he O to to taka Dyrdymalka he he he

Janusz_WAW
@Kandydat

@kandydat Coach dla stanowisk biurowych ?

@Janusz_WAW

Pytanie bylo do Pracodawcy

Produkcja
@Kandydat

Za coacha robi ta wszystkowiedzaca blondyna z podwarszawskiej wiochy. Zna się na wszystkim a zwłaszcza na robocie, której nie wykonuje. Wpierdala się gdzie jej nie potrzeba. Kierownik pomógł odejść doświadczonym pracownikom i teraz trzęsie portkami na zebraniach. Dobre zmiany, trzeba tu więcej osób ze świeżym spojrzeniem! Po co fachowcy!

Maszyna
@Produkcja

Produkcja. Koleżanka blondynka - cóż, może się wyrobi. Jest wiele osób, które myślą, że wiedzą najlepiej, bo on/ona niedawno skończył studia. Zero doświadczenia, nie zna się, ale się wypowiada.... Takie osoby się ośmieszają. Osoby te nigdy w życiu nie montowały, nie znają się na elektronice, ale uczą, jak ktoś z 10 letnim stażem ma wkrętaka używać... Bo oni instrukcje robią, i nie wiedzą jak to powinno być:D To jest Żałosne. Jest parę osób, które znają się na produkcji, ale jednak przeważa ilość osób z brakiem kompetencji. Powszechny chaos i brak informacji.

@Kandydat

Dziękujemy za pytanie. W naszej firmie nie ma ustrukturyzowanej roli Coacha, niemniej każdy z pracowników ma zapewnione odpowiednie przeszkolenie. Pozdrawiamy, Zespół TRUMPF Huettinger

Firma nie odpisuje,chyba na wiosce nie ma zasiegu ... :)

he_he

Do działu HR co zachęca do rozwiązywania problemów wewnątrz - szkoda, że nie poinformowaliście swoich kierowników o tym!! Problemy w tej firmie zamiata się pod dywan, a ludzi zwalnia (też tuż przed emeryturą! ) Nie smarujcie tutaj miodem, bo to się nijak ma do tego co w środku. Oczywiście nie przeczę, że znajdziecie naiwnych - po stażu, którym zaimponuje kawka i jabłuszka.

Jakie zarobki na magazynie w Markach?

kolo_mag
@Gość

Nikt Ci tu na forum nie odpowie. Na rozmowie obiecają Ci złote góry, a jak się zatrudnisz to okaże się, że nie jest tak pięknie. Wiele osób ma skwaszoną minę i mówi wprost między sobą o rozczarowaniu, delikatnie ujmując. Atmosfera OK, kierownik Ci w oczy nie powie prawdy (jak wszędzie - tylko się uśmiecha), praca ciężka, wynagrodzenie marne. - jak jesteś z okolicy możesz spróbować, choć szkoda trochę życia i czasu.

Wolny
@kolo_mag

Jak nik nie odpowie. Ja pracowalem tam bardzo dlugo ,czyli ponad 8 lat.nie masz szans na awasns,nie masz szans na jakas normalna podwyzke tylko ochlapy.Dadza Ci kawke jabluszko. Ukrainca klepia po plecach a polaczek ma spuszczona glowe. Szkoda mi chlopakow co pracuja tam po 15 lat i wierza ze nic lepszego w zyciu nich nie spotka. Strach Wam nie pozwala na zmiany. Jestes wyliczony z co minuty taki system,tabelki wykresy,schematy itp pierdoly Ludzie oczy macie zamkniete. W nowej pracy macie na start tyle co tu po 15 latach:)i po co i po co to.W cv nowe doswiadczenie. Robia z was brygadzistow wysylaja na szkolenia z obslugi srubokreta po czym Lojalka a po to aby was zatrzymac i zeby mial kto szkolic nowego za stawke o 100 zl nizsza jak Wy po tylu latach. Szanujcie sie bo oni was maja wiadomo gdzie.

Interesant

Witam.Mam pytanie odnośnie nowych miejsc pracy,firma sie rozrasta czy staży pracownicy poodchodzili ? Sa bilbordy w okolicznych wioskach ze praca w Zielonce. Prosze kierownika personalnego o odpowiedz :)

Odpowiadający
@Interesant

Ogłoszenia są z powodu rozwoju. Stan osobowy wzrósł kilkukrotnie.

@Interesant

@Odpowiadający, dziękujemy za komentarz. Faktycznie firma dynamicznie się rozwija. Informacje o aktualnie trwających rekrutacjach zawsze są dostępne na naszej stronie oraz na portalach z ofertami pracy. Zachęcamy do ich śledzenia :)

@Interesant

Jedni poodchodzili, innych pozwalniali. Szukają nowych naiwnych. W środku dużo pustego miejsca. Firma ma jeszcze zakład w Markach, tam się nieźle ostatnio kotłuje. Klienci zagraniczni przyjeżdżają i patrzą na ten bałagan. Pozdrowienia dla kierownictwa i zarządu :)

Łukasz

Czy u Panstwa jest Coach?

jrdyn
@Łukasz

A po co on tam? Jak nie podoba sie to do widzenia!

Dzien dobry.Mam pytanie odnośnie stanowiska monterskiego.Na jakie wynagrodzenie moze liczyć monter z 14 letnim doświadczeniem w produkcji?Znajomosc SAP,Synchro,5S,5Why,Lutowanie,Esd,Szkolenie i doświadczenie z automatów do układów elektronicznych Certyfikat. Pozdrawiam

@Zainteresowany

@Zainteresowany, poziom kompetencji jest bardzo indywidualną kwestią, czasem osoba pracująca rok może mieć lepiej rozwinięte kompetencje niż pracująca 5 lat. I odwrotnie. Dlatego na podstawie ilości przepracowanych lat nie da się zdefiniować poziomu wynagrodzenia. Zainteresowanemu pracownikowi rekomendujemy kontakt z działem personalnym i bezpośrednie omówienie tematu. Będzie to najlepsze rozwiązanie, aby uzyskać odpowiedź na nurtujące Ciebie pytanie.

@Zespół TRUMPF Huettinger

Chciałbym wiedzieć czy doświadczony pracownik jest w stanie bez nadgodzin zarobić 4 tys na rękę. Czy jest u Panstwa Coach?

Turek
@Zainteresowany

Mozesz liczyć na 3500 ale brutto. Do prostego lutowania spokojnie zatrudnią osoby bez doświadczenia.

@Turek

A jakies dziewczyny chociaż fajne pracują ?W kadrach miłe Panie?

Turek
@Zainteresowany

Prawie same boginie. Brzydkich nie zatrudniają.

@Turek

Sama boginie ze Sciany Wschodniej. Zycze duzo sukcesow za 3500 brutto;)

Marecki

Potwierdzam!

Docelowo

Pracowałem kiedys w tej firmie i moge śmiało napisać "Sprzedawcy Uśmiechu"dosłownie.Chcesz byc liczba,kropka na wykresie Wyślij Cv. Pozdrawiam były pracownik

@Docelowo

Dzięki za Twój komentarz. Każdy pracownik ma wpływ na wyniki firmy. Jednak liczby nie są możliwe bez zaangażowania ludzi, dlatego pracownicy są dla Nas na pierwszym miejscu. Jeżeli j poczułeś się dotknięty, proszę napisz do nas na adres kadry@trumpf.com

Qwerty

Witam, jakie są przewidywania co do ilości pracy na najbliższe miesiące? Z tego co wiem ostatnio trochę wychamowala produkcja.. Pozdrawiam :)

Marekk
@Qwerty

Czy to oznacza że bedą zwolnienia a następnie nowe rekrutacje?

Marecki
@Marekk

Zmienia się obciazenie, zobacz, Marki się mocno rozwijają. Ile tam już osób się przeniosło.

@Marecki

@Qwerty, @Marekk, @Marecki - Wszelkie kwestie dotyczące organizacji pracy omawiane są bezpośrednio wewnątrz zespołu. Dyskutujemy o nich na spotkaniach z przełożonymi czy podczas ogólnofirmowych wydarzeń. Bez wątpienia na 2019 rok patrzymy z optymizmem :) Z pozdrowieniami Zespół TRUMPF Huettinger

Zostaw merytoryczną opinię o TRUMPF Huettinger - Zielonka

• Jak się pracuje w TRUMPF Huettinger?

Zobacz opinie na temat firmy TRUMPF Huettinger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUMPF Huettinger?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRUMPF Huettinger?

Kandydaci do pracy w TRUMPF Huettinger napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRUMPF Huettinger