TRUMPF Huettinger

Opinie o TRUMPF Huettinger

Odradzam te firme kazdemu kto mnie pyta o opinie. Tu nie ma żadnej możliwości rozwoju. Chwalili sie np. na rekrutacji, ze np dopłacają do kursów jezyków obcych, ale mnie dwukrotnie odmówiono. Pracowalem w dziale projektowym jako projektant elektroniki. Zatrudnienie oczywiście na umowe śmieciową, bo innych nie daja. Obiecali, ze pozniej bedzie na stale, ale jak sie potem okazalo to bylo tylko kłamstwo by mnie szantażować. Jako pracownik nie bylem dopuszczany do projektów. Na rekrutacji tego mi nie mówili. Kierownik nie pozwalal mi uczestniczyc w spotkaniach dotyczacych projektow, nie mialem dostepu tez do zadnej dokumentacji. Kiedy znalazlem sobie inna prace to chcialem wziac urlop do konca mojej umowy o prace w Trumpfie, ale sie na to nie zgodzili tylko musialem pracowac do ostatniego dnia. A kiedy ostatniego dnia odbieralem swiadectwo pracy to na swiadectwie pracy wpisali mi, ze ja ten urlop wybralem, i nie zaplacili mi za niego. Tak sie traktuje inzynierow projektantow w tej firmie. Kiedy probowalem sie na to skarzyc do szefowej kadr to mnie szyderczo wysmiala. Takze nie bierzcie na powaznie tych tych slow, ze kadry "sa zaniepokojone sytuacja". Oni wiedza co robia. Glownie mlodzi ludzie powinni na te firme uwazac bo nie maja tak szerokich kontaktow by zdobyc wiedze o tej firmie. Ale ludzie z branzy juz szeroko ostrzegaja by tu nie przychodzic. Ja przed przyjsciem bylem ostrzegany przed takimi rzeczami przez moich znajomych z branzy i bylem przygotowany na to, ze cos moze pojsc nie tak. Ale ja mam juz doswiadczenia zawodowe i sobie poradze, ale jak ktos jest na poczatku kariery, to moze wdepnac w g... po same uszy. Godziny pracy sa sztywne, codziennie musi byc 8h i ani minuty mniej. Nie ma elastycznych godzin pracy tak jak sie chwala w ogloszeniach. Zeby wyjsc z pracy na 15 minut dluzej na obiad to trzeba brac papier od kierownika i zobowiazac sie do odrobienia. Nie mozna jednego dnia popracowac 5 minut krocej a odrobic drugiego. Ma byc codziennie 8h i kropka. Zadnej elastycznosci. Nie ma nadgodzin, ale jak jest duzo pracy to naciskaja by dluzej pracowac. Dochodzi do sytuacji, ze ludzie ida do wyjscia, odbijaja karte, ze niby skonczyli prace, a potem wracaja na pietro pracowac po godzinach juz poza systemem. Chora firma.

@Piotr

Dzień dobry, Od czego by tu zacząć :) Przede wszystkim nie zatrudniamy na umowy śmieciowe, tylko umowy o pracę, można to bardzo łatwo sprawdzić. Obecnie 100% oferowanych stanowisk na https://zajrzyjzciekawosci.pl/ to stanowiska w oparciu na UoP. W zakresie rozwoju zawodowego pracowników też mamy się czym pochwalić - w zakończonym 2022 roku przeprowadziliśmy łącznie ponad 15 500 h szkoleń, co jest liczbą o ponad 2500h większą niż za rok 2021 i nie zdarzyła się jeszcze sytuacja, żeby odmówić komukolwiek dopłaty do kursu językowego. Pracownik od początku pracy w dziale ma dostęp do wszystkich informacji o projektach. Na świadectwie pracy dni urlopowe są zaciągane z systemu kadrowego, więc nie ma tam miejsca na żadne manipulacje a za niewykorzystany urlop wypłacamy ekwiwalent. Pracę we wspomnianym dziale można rozpocząć o dowolnej godzinie w okienku między 7:00 a 10:00, jeśli jest potrzeba wyjść wcześniej jest taka możliwość i zgodnie z UoP można to odrobić innego dnia lub odebrać za nadgodziny. Sytuacje opisane na końcu komentarza to już prawdziwe sci-fi, jak z resztą większość komentarza, wskazują na to że komentujący nigdy u nas nie pracował i nie wie jak wygląda praca w TRUMPF Huettinger. A szkoda, zachęcamy do spróbowania swoich sił i sprawdzenia jak to wygląda w rzeczywistości :) https://zajrzyjzciekawosci.pl/#oferty-pracy Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

Kamila
@Piotr

Ale wyczerpujący wpis, ale mi brakuje info o benefitach. Sa jakieś dodatki pozafinansowe dla pracowników? Może pakiet medyczny? Pytam do trafiłam w necie na ogłoszenie na stanowisko Category Manager (K/M). Tata szuka pracy

@Kamila

Pani Kamilo Tak, oferujemy pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, kartę sportową. Więcej informacji: https://zajrzyjzciekawosci.pl/#benefity Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

Ludzie
@TRUMPF Huettinger

Ludzie rozmawiacie sami ze sobą:) Propaganda do kwadratu

Money
@Kamila

Tak są dodatki 4 wejścia na basen i jabko nie więcej jak jedno

Do działu HR
@TRUMPF Huettinger

Czy te godziny szkoleń to godziny szkoleń dodatkowych czy obowiązkowych zgodnie z prawem pracy

@Do działu HR

Dzień dobry, To łączny czas szkoleń: część obowiązkowych i część dodatkowych. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :) Zespół TRUMPF Huettinger

Do działu kadr
@TRUMPF Huettinger

Czy mogę dostać konkretną odpowiedź na moje pytanie? Ja jestem byłym pracownikiem (na szczęście) i moje szkolenie w Waszej firmie polegało na czytaniu różnych instrukcji (obsługa mikrofali czy czajnika), które w żaden sposób nie przygotowały mnie do pracy i straciłem na to ok. 12h. Stąd moje pytanie.

Rafal

Czy 7 zarobię na produkcji ?Na rękę

abc
@Rafal

Jak zrobisz z 200h w miesiącu, jest taka szansa ;)

Rafal
@abc

A to nie …Dziekuje

Maja

Czy warto aplikować na stanowisko Specjalisty da. Kadr ? Co jakiś czas widzę, że wystawiają ogłoszenie. Jaka jest atmosfera?

Karol
@Maja

Panie z HR są bardzo pomocne jeśli coś trzeba załatwić i miłe. Wydaje się, że są zmotywowane więc pewnie warto.

Nikodem

kiedy firma wyreguluje temat home-office? w tej chwili jest wolna amerykanka. nie wiadomo kto kiedy i na jakich zasadach idzie na home office. i czy ten HO to się nalezy z urzedu czy jak? mowi sie, że osoby na HO dostaną zwrot za prąd/wodę/kawę/herbatę. czy ci co uczeszczają okragly rok do firmy dostaną w zamian bony paliwowe?

Kajko i kokosz
@Nikodem

Ta firma szczyci się jakimiś zasadami praworządności i wogule jakieś wymysły z zachodu ale płaca już wschodnia. A co do HO to jest podział na lepszych i gorszych. Ktoś wydaje na paliwo a ktoś leży w domku z laptopem

Covid
@Kajko i kokosz

A przed pandemią rozumiem, że firma zwracała Ci pieniądze za dojazdy? Ludzie, zastanówcie się co piszecie na forum, bo ośmieszacie siebie a firmę, że zatrudnia matołów!

@Kajko i kokosz

Dzień dobry, Obecnie trwają prace nad regulaminem pracy zdalnej w oparciu o nowe regulacje prawne kodeksu pracy. Do czasu wprowadzenia ustawy w życie niezmiennie obowiązuje wewnętrzne zarządzenie firmy, dostępne w zasobach sieci pracowniczej. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

kierownik zmiany
@Covid

prace wykonuje się w miejscu pracy a w domu to się dzieci bawi i odpoczywa , żaden pracodawca nie będzie wam domu utrzymywał prąd internet co jeszcze, może opał ma kupić...?

Część rozmowy była prowadzona przez panią z HR, druga część przez kierownika docelowego działu. Jeśli chodzi o panią to nie mam żadnych uwag, była bardzo miła. Kierownik działu zadawał pytania do momentu wyczerpania się mojej wiedzy (tak ustaliliśmy). Gdy moja wiedza na jakiś temat się wyczerpała, kierownik sprawiał wrażenie podirytowanego - wzdychał, robił głupie miny, odchylał głowę do tyłu (chyba w wyrazie zażenowania). Rozumiem, że moja wiedza mogła być niewystarczająca, ale takie zachowanie nie wygląda najlepiej i nawet gdyby moja kandydatura została zaakceptowana, to poważnie bym się zastanowił nad podjęciem tutaj pracy.

Trochę pytań z ogólnej elektroniki i mnóstwo dogłębnych pytań z wyspecjalizowanej elektroniki (projektowanie przetwornic). Przez panią z HR zostały zadane standardowe pytania (dlaczego zmieniam pracę, jakie zarobki mnie interesują itd.)

Magazynier

Ile brutto k na magazynie można dostać ?

Miko
@Magazynier

25kg można dźwignąć

Miglans
@Magazynier

Chłopie tutaj nikt ci nie napisze … Im samym jest głupio za ile dali sie zwerbować

Dariusz
@Miglans

To co tak marnie płacą, czy jak to rozumieć? Bo tak widzę, że dokładne zarobki to chyba wielka tajemnica. Rok pracowałem na magazynie i szukam nowej pracy. Pomyślałem, że może warto uderzyć. Ale z 4kę na rękę idzie pewnie wyciągnąć?

xyz
@Dariusz

Na start z podstawy tyle nie dostaniesz ale doliczając dodatek od II zmiany powinno tyle wyjść ;)

Czy z dodatku nadal jest oferowane 4 wejścia na basen miesięcznie i jabko ?

trixi
@Kandydat

Pochwal sie nieudaczniku jakie dodatki są tam gdzie ty pracujesz.

@Kandydat

Dzień dobry Z oferowanymi benefitami można zapoznać się pod tym linkiem https://zajrzyjzciekawosci.pl/#benefity oraz od rekrutera podczas rozmowy o pracę. Miłego dnia :) Zespół TRUMPF Huettinger

@trixi

Spokojnie bez nerwów Szukam jako pierwszej pracy i poprostu zapytalem

Maja

Pracuję tu trochę. Atmosfera może być. Rozni ludzie pracują. Są też pomocni . Ale na działach czas ucinają żeby szybciej robić. Koszmar.

Ex Trumpf

Nie polecam pracy na stanowisku Energoeletrkonik, brak możliwości rozwoju, żałosne wyngrodzenie.

Miłosław

Witam, Na jakie zarobki może liczyć koordynator R&D? Pozdrawiam

Zdecydowanie odradzam prace w zespołach R&D, niskie zarobki, duża presja, brak możliwości rozwoju.

Iwona

Niskie zarobki czyli jakie? Bo dla kazdego moze to znaczyć coś innego. No i jak to jest z tym brakiem możliwości rozwoju? Nikt tutaj nie awansuje? Nie ma szkoleń?

pracownik roku
@Iwona

W SILICON VALLEY SĄ AWANSE!!!!! W RAMACH PODWYŻKI DOSTAJESZ WIĘCEJ OBOWIĄZKÓW. MENEGMENT MYŚŁI, ŻE LUDZIE ZE SOBĄ NIE ROZMAWIAJĄ!!!!!

Pytanie do kadr Czy ta firma przyjmuje wszystkich jak leci, czy jest jakaś weryfikacja?

@69

Dzień dobry, Na każde stanowisko prowadzona jest rekrutacja. W zależności od stopnia zaawansowania obowiązków na danym stanowisku, weryfikacja może być dwu, lub trzyetapowa wraz z rozmową z kierownikiem danego działu. W razie dodatkowych pytań dotyczących rekrutacji zapraszamy do kontaktu pod adresem kadry@trumpf.com Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

@TRUMPF Huettinger

Ile będzie etapów przy ubieganiu się o posadę specjalisty ds. wsparcia biznesowego i jakie pieniądze są do zarobienia?

@Mikołaj

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących rekrutacji zapraszamy do kontaktu pod adresem kadry@trumpf.com lub z rekruterką prowadzącą daną rekrutację. Kontakt można znaleźć w ogłoszeniach na naszej stronie https://zajrzyjzciekawosci.pl/#oferty-pracy Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

Witam ,dowiedziałem się przypadkiem od koleżanki o waszej firmie ale po komentarzach widzę, że albo pracują tam sfrustrowani ludzie albo jest jakis poważny problem w firmie ,skoro spora część ludzi pisze,że nie jest najlepiej .Premia roczna o ,której pisze ie jest faktycznie zenujaco niska w obecnej firmie mam prawie 3 razy więcej. Jestem ciekaw jakie są zarobki na produkcji,pochwali się ktos? Czy tylko będziecie marudzić? ????

Byly

Kolego to jest prawda co większość pisze Premia to pośmiewisko … Ale zaraz Ci napiszą ze się rozwijają Wiesz;) Daj sobie spokoj i pisze to ze spokojem

@Byly

A ile inwestują w pensje? Jaka pensja bez nadgodzin? Wiem jedynie, że premia roczna wynosi 990 zł. Ale nawet nie podano, czy na rękę.

japaman

Tak to już jest, że na wszelkiego rodzaju forach najbardziej aktywni sa frustraci i nieudacznicy. W firmie zatrudnionych jest 1200 osób. Jaki procent stanowią jęki i zawodzenia tych niezadowolonych ? Wnioski wysnuj sam. Nie rozumiem skąd u Ciebie to ciśnienie aby wbrew ogólnie funkcjonującym zasadom, że na forach nie podaje się informacji z umów o pracę (w tym wysokości zarobków), osiagnąć ten cel. Nikt Ci nie powie jakie są zarobki na produkcji chyba, że jakiś sfrustrowany były pracownik rzuci jakąś zaniżoną kwotą z przed kilku lat. Nie chce Ci się poświęcić czasu na rozmowę w Kadrach firmy, albo nie jesteś zainteresowany pracą w firmie i pytasz wyłącznie z ciekawości, to po prostu odpuść sobie.

Riki
@japaman

Nikt sie nie po chwali zarobkami bo niby czym ma sie chwalić ? No czym?

Anita

Na prudukcji placa (usunięte przez administratora)zl. Praca slaba, chociaz zazwyczaj nie jest ciezka, ale nudna. Polityka firmy jest taka, zeby raczej nie dawac podwyzek. Pracownik popracuje tyle ile wytrzyma, a potem sie go zastepuje nowym. Rotacja ogromna.

@Riki

Frustracje leczy sie u specjalistów, nie na forach.

@Anita

"Praca słaba" - to ogólne nic nie mówiące określenie. Ja pracuję na produkcji niespełna 4 lata. W tym czasie otrzymałem kilkakrotnie podwyżkę. Nie każdemu będzie odpowiadać praca na produkcji. Wtedy będzie wydawać się nudną. Dla mnie, gdy montuję jedno urządzenie niemal dwa dni, wykonuję setki różnych czynności, takie zajęcie nie jest nudne. Oczywiście sa różne rodzaje czynności na określonych stanowiskach monterskich, również takie które powtarzają się dość często, ale twierdzenie, że praca na produkcji jest nudna i monotonna jest nadużyciem. Nie jest prawdą, że rotacja pracowników jest duża, jest dokładnie odwrotnie. Firma należy do dużych, ale nie ma zapędów korporacyjnych (pracowałem w wielkiej korporacji) Nikt tu nikomu "nie dokręca śruby", po prostu należy na czas przybyć na stanowisko pracy i pracować.

Czlowiecze
@japaman

Po co dyskutować z osoba która podstawia się za kadry

Airon
@japaman

Czyli jak ktoś wyrazi swoją opinie to jest frustrata? To czemu odpisujesz?

Arek
@japaman

Pracował w wielkiej korporacji… Skończył w krzakach na utracie:)

kasia

Często widuję ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. planowania produkcji. Skąd taka rotacja na tym stanowisku? Jakie są warunki finansowe? Co z managerami, czy są pomocni, czy raczej starają się zgnębić pracownika? Jak wygląda kwestia godzin pracy, czy są elastyczne, czy każde 10 minut jest skrupulatnie rozliczane?

@kasia

Bo nikt nie chce za takie pieniądze robić…

@japaman

Tchórz, nieudacznik podszywa się pod mój nick. Tylko na tyle go stać. Żenujące...

Grażyna

Ktoś wcześniej napisał, że można łapać nadgodziny, czy są one dodatkowo płatne czy można je odbierać w formie dni wolnych? A ta praca w soboty obowiązkowa? Jest za to płatne coś extra?

@Grażyna

Praca w nadgodzinach jest dobrowolnym wyborem pracownika i jest płatna zgodnie z kodeksem pracy. Praca w soboty jest oczywiście dobrowolna. Wynagrodzenie za pracę w soboty zgodne z kodeksem pracy. Za nadgodziny można także odbierać godziny / dni wolne. Tak to działa nie tylko u nas ale w każdym cywilizowanym zakładzie pracy.

Ojej jaki ty oczytany;)

Do Grażyny
@Grażyna

Nadgodziny płatne ale możesz odebrać jak potrzebujesz , soboty płatne dodatkowo 100%

Renata
@Do Grażyny

Ile max można sobie ich tak naprawdę odebrać? One po miesiącu wygasają?

Mariola
@Do Grażyny

A za niedziele jak płaca?

jesus
@Mariola

W niedziele to się księdzu płaci! A nie się zarabia bezbożna ludziu!

Jakub

Szukaja do pracy na magazyn,czy 4 tysiące złotych na rękę da się wycisnąć

Zbyszek

Na stronach internetowych Informator Gminy Białołęka podano informacje o budowie nowej siedziby na terenie Białołęki. W jakiej części dzielnicy planowana jest budowa nowej hali?

Trumpf Marki... delikatny koszmar. Organizacja pracy stopniowo brnie w dobrą stronę jednakże do odpowiedniego stopnia jeszcze daleko. Problemy alkoholowe pracowników to nic przy pracownikach którzy są pod wpływem narkotyków i przynoszą je do miejsca pracy a do tego jeszcze zajmują się "organizacją pracy" która polega na straszeniu jedynie pracownika. Nikt z przełożonych nie widzi lub nie chce tego widzieć że taka osobą ledwo potrafi wypowiedzieć słowo a zajmuje sie ustawianiem pracowników. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Dżony

Marki, atmosfera sprzyjała dopóki kilka osób nie dostało pozwolenia na robienie co im się żywnie podoba, kierownictwo nie widzi albo nie chce widzieć, liczą się tylko wyniki i nic po za tym, gnojenie pracownika przez kilka osób które mają na to pozwolenie i siedzą obok brygadzisty to codzienność. Zastraszanie zwolnieniami, pytania czy "ukrucić Ci to" to już chyba standard ...

Widok

Pomocna

Dzień dobry Niepokoi nas to, o czym piszesz, takie zachowania są niezgodne z wartościami, którymi kierujemy się w TRUMPF Huettinger. Aby móc zainterweniować bardzo chcielibyśmy poznać więcej szczegółów - jeśli chciałbyś szerzej opisać kontekst tej sytuacji zapraszamy do zrobienia tego (można również anonimowo) i wrzucenia opisu do skrzynki HR przy recepcji lub do kontaktu z dowolnego adresu mailowego na adres kadry@trumpf.com lub zgłoszenie się do HR Business Partnera odpowiedzialnego za obszar Marek. Przyjrzymy się tej sytuacji indywidualnie. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

XXX
@Dżony

Zgadzam się z opinią ostatnie tygodnie to dramat. Wydaje mi się ze mowa o osobie która jest tematem tabu w TPLE 344. Dokładnie się zgadza zakręcił się obok brygadzisty i haltuje pracowników tego samego szczebla + budzi wrażenie bycia pod wpływem środków odurzających.

@XXX

Zdaje się, że HR zauważył widoczne tu, jak na dłoni sygnały o niewłaściwym podejściu do pracowników i pracy.. Może się coś zmieni? no a czy zarobki są satysfakcjonujące, jak na dzisiejsze czasy?

Wiesław Kreskowicz
@Dżony

Czytając, ta wypowiedź zapachniało (usunięte przez administratora) w firmie. Ciekawe, czy przełożeni będą reagować tak jak powinni czy dalej będą przymykać oko.

Zzzzz
@Dżony

Takie zachowanie jest nie dopuszczalne, nie wyobrażam sobie żeby któryś z naszych kolegów/koleżanek był pod wpływem alkoholu a o środkach psychoaktywnych nawet nie chcę myśleć! Jeśli widzicie takie zachowanie dajcie sygnał przełożonemu lub do managera hali. Pamiętajcie że to niebezpieczeństwo nie tylko dla osoby "pod wpływem" ale również dla każdego przypadkowego pracownika.

Zastanawiający

Czy jest tutaj ktoś z działu zakupów? Jak się pracuje? Zastanawiam się nad aplikowaniem. Jak wygląda ścieżka awansu i kontakty z firmą Matką w Niemczech? Czy polski oddział jest decyzyjny? O atmosferę nie pytam, bo słyszałem, że znakomita :)

Aleksander

Ja chciałem zapytać jak wasze morale po podwyżkach ? ????

Aleksandra
@Aleksander

O jakich podwyżkach mowa? W 2022 już coś było? Proszę podaj chociaż ogólnie dział.

Nicka
@Aleksandra

Jak się pracuje na hali w Trumpfie w Markach? Płacą atmosfera i w ogóle. Czytam te różne opinie. Godziny pracy i nadgodziny. Czy ktoś wie i może powiedzieć czy warto cv składać?

Damian
@Nicka

Moim zdaniem zawsze warto choćby po to żeby przekonać się czy ta robota będzie ci pasować. Masz jakieś doświadczenie w pracy na produkcji?

Kalina
@Nicka

Ja jestem pracownikiem w Markach i tak jak najbardziej składać cv i przychodzic do pracy. Praca w Markach nie jest jakimś koszmarem jak ludzie opisują. Owszem jest duzo pracy i ostatnio sporo nadgodzin i praca w soboty dla chętnych ale spowodowane jest to tym ,że firma prężnie sie rozwija ,rozrasta jest dużo zamówień i każda para rąk chętnych do pracy i rozwoju jest mile widziana. Nikt nikogo nie zmusza do zostawania po godzinach i przychodzenia w soboty to jest dobrowolne i mile widziane i doceniane przez pracodawcę. Atmosfera jest rodzinna, nikt nikomu nie rzuca kłód pod nogi tylko sobie wzajemnie pomagamy i razem współpracujemy,szkolimy się,cały socjal zapewniony, catering,możliwośc rozwoju, praca dwuzianowa od 6.00 do 14,00 i od 14.00 do 22.00,ale nie na kazdym dziale itd. Te wszystkie negatywne komentarze to poprostu byli albo jeszcze obecni pracownicy,którzy nie odnależli się lub poprostu nie chcą pracować a oczekują dużo, narzekaja a do siebie nie wymagają nic. Zachęcam do wsółpracy i nie tylko w Markach ale i w Zielonce i na Targówku

Money
@Kalina

Porobisz trochę jak ja to spokorniejesz :)

Yapa
@Aleksander

To zależy czy bedzie tarcza czy nie bedzie tarczy.

Były
@Damian

Z tego co wiem to nie trzeba doświadczenia.

Nik
@Nicka

Odkąd kierownik z Marek przeszedł na Targówek atmosfera się bardzo polepszyła. Dużo zmian.

Kazio

Premia roczna : Kolejny rok obfitujący w rekordowe zyski dla firmy która zarabia krocie lekką ręką wydaje krocie na nie potrzebne inwestycje a dla osób które (usunięte przez administratora) nadgodziny do 18-19 każdą sobotę wypłacają 990 zł rocznej premi ???? chciałbym zobaczyć śmiech naszych "kolegow" z bliźniaczej spółki od której zysków uzależniona jest też nasza premia gdy dowiadują się że TPLE otrzymało 210 € premi rocznej czyli jakieś 17,5 € na miesiąc. Pomijam już fakt że taka sama kwota jest dla tych którzy nie robią nadgodzin ale przy tej kwocie nie ma nawet co dyskutować.

@Kazio

Tak, wysokość premii jest żenująca. Jednak równie żenujące jest sugerowanie jakoby ci którzy pracują w nadgodzinach mieli być inaczej premiowani. Praca w nadgodzinach jest dobrowolnym wyborem pracownika i jest stosownie do regulaminu pracy wynagradzana. Premia roczna nie ma i NIE MOŻE MIEĆ nic wspólnego z pracą w nadgodzinach - byłoby to niezgodne z regulaminem pracy, byłoby dyskryminowaniem tych pracowników którzy nie chcą / nie mogą pracować w nadgodzinach. Jak zauwazyłeś firma ma rekordowe zyski. To nie bierze się z nikąd. Jest to kwestia zarzadzania i inwestowania. Skąd wniosek i gdzie są argumenty, że firma poczyniła niepotrzebne inwestycje ? Czy w ogóle masz pojęcie, czy interesowałeś się jakie plany rozwojowe ma firma ? Czy tylko widzisz swój czubek nosa ? W ostatnich kilkunastu miesiącach zatrudnienie w firmie wzrosło o ponad połowę. Jak wyobraższ sobie taki przyrost bez poczynionych inwestycji ? Aby uciąć ewentualne spekulacje. Nie jestem pracownikiem Kadr ani kadry kierowniczej, nie jestem pracownikiem biurowym. Jestem pracownikiem produkcji - montaż finalny. Staż pracy ok. 4 lata.

@japaman

Człowieku po ciężko przepracowanym roku i włożonym olbrzymim wkładzie jedzie wynik jest … Ja tez chce Zainwestować Ja tak Ja … Bo mi się po tym ciężkim roku należy Rozumiesz Ty widzisz tylko ze firma i firma! Gdzie jest pracownik ? Pytam się? Montaż finalny staż ponad 9 lat

@Miki

Za dużo tych "trzykropek" w Twoim tekście. Niewiele z niego można wyczytać. Każdemu, także Tobie należy się godziwa zapłata za pracę, ale nie można przy tym łamać przepisów kodeksu pracy. Za nadgodziny już otrzymałeś zapłatę i nikt drugi raz Ci za to nie zapłaci. Koniec, basta Jeżeli, jak wspomniałeś, chcesz zainwestować to zainwestuj w siebie. Jako pracownik z 9-cio letnim stażem możesz zgłosić akces na stanowisko brygadzisty. Zgadzam się, że roczna premia to "śmiech na sali". Zamiast mobilizującego, ma działanie deprymujące.

@japaman

Po co mi akces i nadgodziny? Chce zainwestować w Rodzine Jeśli wogole wiesz co to jest…

Investor
@japaman

Ja inwestuje w Rodzine Ty za bardzo nie wiesz co to jest ,co? Bez nadgodzin i śmiesznego stanowiska brygadzisty Wiem dla ciebie to marzenie

@Miki

I co w związku z tym ? Chciałbyś być z tego powodu traktowany wyjątkowo ? Za Twoją rodzinę odpowiedzialny jesteś TY a nie pracodawca. Żałosne jest to, że próbujesz obarczyć tym obowiązkiem pracodawcę. Zanim zaczniesz wymagać od innych, zacznij najpierw od siebie. Jesteś szeregowym pracownikiem. Chcesz zarabiać więcej, rozwijaj się.

@japaman

Widze ze jesteś adwokatem firmy:) Skoro firma nie odpowiada za pracowników rodziny to po co organizuje takie „festyny” rodzinne latem? Nie lepiej takie pieniądze przeznaczyć na rozwój firmy?

@Miki

Jestem po prostu obiektywny. Family Day jest ukłonem firmy w stronę pracowników. Nie jest obowiazkiem ani prawnym ani nawet w aspekcie moralnym dla pracodawcy organizowanie tej imprezy. Temat uwazam za wyczerpany.

@japaman

Ukłon to ci dała firma premia Teraz lepiej weź się za robote bo za rok nie dostaniesz 200Euro premi Temat wyczerpany

@Miki

O premii pisałem na wstępie, więc po co ten bełkot. Ostatnie zdanie jak widać musi należeć do ciebie, nawet gdy nie masz nic sensownego do powiedzenia. Podnieś poziom, ot co.

No i
@japaman

Cyt. "ale nie można przy tym łamać przepisów kodeksu pracy. Za nadgodziny już otrzymałeś zapłatę i nikt drugi raz Ci za to nie zapłaci. Koniec, basta" Są pracownicy z nienormowanym czasem pracy, więc nikt im nie płaci za nadgodziny. Na szczęście mają to wynagrodzone w premii rocznej. A nie, czekaj...

@No i

Rozczuliła mnie Twoja troska o pracowników z nienormowanym czasem pracy. Wiele lat byłem takim pracownikiem w największej polskiej korporacji. 16 lat temu zarabiałem więcej niż dzisiaj zarabiam jako szeregowy pracownik produkcji. Czy zrozumiałeś co Ci próbuję przekazać ? Niezależnie od powyższego - pracownik z nienormowanym czasem pracy, zgadza się na takie warunki pracy i płacy. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TRUMPF Huettinger - Zielonka

• Jak się pracuje w TRUMPF Huettinger?

Zobacz opinie na temat firmy TRUMPF Huettinger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUMPF Huettinger?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRUMPF Huettinger?

Kandydaci do pracy w TRUMPF Huettinger napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRUMPF Huettinger