TRUMPF Huettinger

Opinie o TRUMPF Huettinger

Hej! Na co można liczyć aplikując na stanowisko planisty produkcji w TRUMPF? Jak wyglądają zarobki, atmosfera itp

zzzzz
@Kandydat

Polecam, atmosfera super. Ludzie są naprawdę ok. Co do zarobków to jak wszędzie - indywidualna sprawa.

@Kandydat

atmosfera - na prawdę super! wszyscy są fajnymi ludźmi :)

Marzena
@pracownik

Czy coś oprócz atmosfery jesteś w stanie powiedzieć , docenić :) ? Czy są jakieś inne kwestie, które są w stanie zachęcić do pracy w tej firmie?

Hunta

Czy u państwa do przyjęcia do pracy jest potrzebne świadectwo o niekaralności ?

@Hunta

na biurowe stanowisko nie trzeba było

kandydat_XYZ

Cześć, jak wygląda praca w dziale logistyki? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?

@kandydat_XYZ

pracuje w innym dziale ale już od kilku osób słyszałem, że jeśli chodzi o atmosferę w logistyce to najgorszy dział i że lepiej tam nie trafiać

W wyniku nowelizacji rozporządzenia od 1 września pracodawca może dofinansowywać wyżywienie dla pracowników w kwocie do 450zł miesięcznie, bez ponoszenia kosztów ubezpieczeń ZUS. Czy firma planuje w związku z tym jakieś działania?

Dzień dobry, W sprawach i zapytaniach pracowniczych prosimy o kontakt z adresu służbowego na skrzynkę tple_zgloszeniahr@trumpf.com. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

pracownik 2

miejmy nadzieję, że tak! właściwie dofinansowania czy lunch karty to standard w innych firmach tej wielkości a u nas nadal nic...

Część rozmowy była prowadzona przez panią z HR, druga część przez kierownika docelowego działu. Jeśli chodzi o panią to nie mam żadnych uwag, była bardzo miła. Kierownik działu zadawał pytania do momentu wyczerpania się mojej wiedzy (tak ustaliliśmy). Gdy moja wiedza na jakiś temat się wyczerpała, kierownik sprawiał wrażenie podirytowanego - wzdychał, robił głupie miny, odchylał głowę do tyłu (chyba w wyrazie zażenowania). Rozumiem, że moja wiedza mogła być niewystarczająca, ale takie zachowanie nie wygląda najlepiej i nawet gdyby moja kandydatura została zaakceptowana, to poważnie bym się zastanowił nad podjęciem tutaj pracy.

Trochę pytań z ogólnej elektroniki i mnóstwo dogłębnych pytań z wyspecjalizowanej elektroniki (projektowanie przetwornic). Przez panią z HR zostały zadane standardowe pytania (dlaczego zmieniam pracę, jakie zarobki mnie interesują itd.)

lipton

Nie polecam wgl podchodzić do rekrutacji. Marnowanie czasu rekruter przestaje się odzywać bez powodu. Straciłem tylko godzinę życia na do niczego nie prowadzące rozmowy. Pozdrawiam

@lipton

Dzień dobry, Po każdej rozmowie rekrutacyjnej przekazujemy informację zwrotną do kandydatów. Prosimy o kontakt z rekruterem lub mailowo na adres kadry@trumpf.com ze wskazaniem stanowiska na jakie Pan/Pani aplikował/a aby wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

@lipton

Potwierdzam, u mnie było tak samo. Brak szacunku do kandydata, który poświęca swój czas w kilku etapach rekrutacji a na końcu nie otrzymuje nawet informacji zwrotnej.

@Ewa

Pani Ewo Dziś zweryfikowaliśmy ww. skrzynkę i nie znaleźliśmy żadnej wiadomości dotyczącej tej ani żadnej podobnej sprawy z brakiem feedbacku po rozmowie rekrutacyjnej.. Nie chcemy zostawić tego na tym etapie, dlatego prosimy jeszcze raz nadesłać maila na adres kadry@trumpf.com. Dołożymy starań, aby taka sytuacja, jeśli się rzeczywiście wydarzyła nie powtórzyła się w przyszłości. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

@TRUMPF Huettinger

Po kontakcie z kadrami ja swoją odpowiedz otrzymałam, dziękuję.

Do tej pory słyszałam same pozytywne opinie na temat firmy @Pracodawca. Niestety sama poczułam rozczarowanie, bo po odbyciu 2-óch etapów rekrutacji, kontakt z firmą całkowicie się urwał. Szkoda, bo będąc tak profesjonalną firmą, oczekiwałoby się krótkiego feedbacku do kandydata o statusie jego kandydatury na dane stanowisko. Bez odpowiedzi pozostał również mój mail, w którym zapytałam jaki jest status rekrutacji. Jak dla mnie to nieprofesjonalne ze strony @Pracodawca.

@Ewa

Dzień dobry, Po każdej rozmowie rekrutacyjnej przekazujemy informację zwrotną do kandydatów. Prosimy o kontakt z rekruterem lub mailowo na adres kadry@trumpf.com ze wskazaniem stanowiska na jakie Pani aplikowała aby wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

@TRUMPF Huettinger

I jest to informacja zwrotna niezależnie od tego czy dany kandydat został przyjęty czy nie? Wysyłałam takie pytanie na wskazanego maila już dawno temu, jakiś tydzień po odbytej rozmowie rekrutacyjnej. Jednak mail pozostał bez odpowiedzi. Nie widzę sensu żeby go powtarzać, bo już się domyślam jaki był rezultat mojej rozmowy???? Ale może moja uwaga pomoże w otrzymaniu informacji zwrotnej innym kandydatom.

@TRUMPF Huettinger

Skontaktowałam się z Państwa kadrami i otrzymałam informację zwrotną. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Firma to porażka. Po miesiącu pracy dali mi wypowiedzenie bo według nich słabo poszło mi szkolenie. Gdy wspomniałem o tym ze po szkoleniu jest już lepiej dostałem odpowiedz ze ich to nie obchodzi. Podejście do pracownika żałosne. Gdy poprosiłem o rozmowę przełożonego aby wytłumaczył mi dokładnie powody dlaczego dostałem wypowiedzenie jedyne co usłyszałem, ze sprawa zamknięta i nie chce ze mną na ten temat rozmawiać. Odradzam każdemu ta prace.

@pracownik

Można prosić o lokalizację gdzie pracowałeś?

targówek

@pracownik

Dzięki. Szanowne Kadry,może trzeba przeprowadzić szkolenie z podstawowych zasad kultury osobistej i zachowania wobec drugiej osoby.Niektórzy zarządzający, różnych szczebli mają poważne braki w tej kwestii i to nie tylko na lokalizacji Targówek... Pracuję już parę lat i obserwuję różne rzeczy.

japa
@Dove

W każdej lokalizacji masz skrzynkę z napisem HR. Zgłosiłeś swoje wnioski ?

@japa

Była rozmowa z brygadzistą....

@pracownik

Dzień dobry, Taka sytuacja nie miała miejsca. Na rozmowie z przełożonym oraz opiekunem obszaru HR w dniu 16.08 bardzo dokładnie zostały przedstawione powody wypowiedzenia umowy. Jeśli nie zostały przedstawione w wystarczająco jasny sposób, zgodnie z prośbą otrzyma Pan pisemne wyjaśnienie do końca tygodnia. Zespół TRUMPF Huettinger

@Dove

Dzień dobry, Prosimy o zgłaszanie i sygnał przy każdej takiej sytuacji - albo poprzez skrzynki kontaktowe HR albo wiadomość email wysłaną z dowolnego adresu na kadry@trumpf.com Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

TimPit

Jestem po rekrutacji…i…wrazenia jak najbardziej pozytywne. Najpierw przeprowadzono ze mną rozmowę rekrutacyjna dot. tematow miękkich (klasyka) i oczekiwań finansowych. Następnie były pytania merytoryczne. Atmosfera w trakcie bardzo mila. Warto przed spotkaniem przygotować sie do rozmowy i poczytać o profilu firmy. Jest ciekawy. Managerowie wymagający ale stawki konkurencyjne. Stawiają na wiedzę i rozwoj. Chęć rozwoju. Z zainteresowaniem słuchali. Byli elastyczni podczas rozmowy- to rzadkość. Następnie czekałem kilka dni na info, ze widza mnie w kolejnym etapie. Teraz już czekam na ostateczny feedback…zobaczymy. Wrażenie z rekrutacji bardzo pozytywne. Pani pomogła się wdzwonić (bo miałem problem). Ogólnie spoko.

@TimPit

Bardzo Ci dziękujemy za tę opinię. Prowadząc rekrutacje w TRUMPF, kładziemy duży nacisk na profesjonalizm, dobrą komunikację z kandydatami. Pilnujemy również, by wszelkie informacje docierały do nich jak najszybciej, a przede wszystkim - w ustalonym terminie.

Hunta
@TRUMPF Huettinger

Czy wymagane jest świadectwo o niekaralności do przyjęcia do pracy do firmy?

Michaśka

Widziałam, że firma ma też sporo ofert pracy dla studentów, jak jest w tym przypadku z zarobkami, stawka jest znacznie mniejsza, czy podobna do tych dla osób z doświadczeniem?

Witam, czy w najbliższym czasie nie będzie szukać kogoś do działu handlowego/sprzedaży - back office?

@Kandydat

Dzień dobry, Dział kontaktu z klientem poszukuje teraz osób na dwa stanowiska: https://zajrzyjzciekawosci.pl/oferty/mlodszy-inzynier-energoelektronik-ds-rozwoju-produktu-k-m/ https://zajrzyjzciekawosci.pl/oferty/product-owner-k-m/ Proszę sprawdzić wszystkie aktualne ogłoszenia na stronie https://zajrzyjzciekawosci.pl/#oferty-pracy Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

Radek

Ile płacą?

tede
@Radek

Tyle, na ile zasłużysz swoją pracą, umiejętnościami, zaangażowaniem. Nie ma jednej, takiej samej płacy dla wszystkich.

@tede

To wiadomo. Czyli warto negocjować stawkę na rekrutacji. A jeśli chodzi o premie to dostaje się je zespołowo np cały dział czy każdy indywidualnie wypracowuje swoje targety?

Rec
@tede

Skąd wiesz?

Lokos

@Pracodawca po jakim czasie od rozmowy rekrutacyjnej HR daje odpowiedź?

@Lokos

Dzień dobry, Jest to zależne od procesu rekrutacyjnego, natomiast pierwszy kontakt po pozytywnej analizie CV powinien odbyć się w ciągu kilku dni po wysłaniu aplikacji. Proszę pamiętać, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

Przemek @pracodawca

Jakie są zarobki na stanowisku monter urządzeń energoelektronicznych ( widełki) . @pracodawca

@Przemek @pracodawca

Wszystkie szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia (takich jak: zakres, lokalizacja, wynagrodzenie, benefity, tryb pracy) na danym stanowisku można uzyskać podczas wstępnej rozmowy z rekruterem lub podczas procesu rekrutacyjnego.. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger

XXX

Źle się dzieje w Markach, przenieśli najlepszego BRYGADZISTĘ na Targówek. Teraz już nikomu nie można tu zaufać. Sami nowi na górze a reszta się boi.

Magazyn gurom
@XXX

No niestety, skończy nam się wspólne śmianie i gadanie o wszystkim godzinami przy biurku najlepszego brygadzisty który odszedł na Targówek. Ten wspólny czas zostanie głęboko w moich wspomnieniach ale trzeba w końcu powiedzieć czas do pracy,wypiąć pierś i ruszyć przed siebie! (usunięte przez administratora)

XXX
@Magazyn gurom

Jakby każdy tyle pracował co ten brygadzista to nie byłoby problemów. Wszystko załatwione na czas i poukładane. Nie tylko na magazynie ale i w innych brygadach. Nikt tam godzinami nie gadał i nie śmiał się jak to opisujesz i to może Ty się weź do roboty zamiast pisać głupoty.

YYY
@XXX

Ale to nie głupoty...juz widać poprawę efektywności i wydajności ale ten XXX to chyba sama zainteresowana

@XXX

Czego się boją? Że też ich przeniosą w nowe miejsce? W ogóle takie przenosiny są na wniosek pracownika czy pracodawca może tak przerzucać ludzi bez konsultacji?

jshsbdjdi
@Damian

na umowie masz 3 miejsca pracy, mogą cię przerzucać jak im się podoba. tutaj nie masz najmniejszej wartosci dla przełożonych

@jshsbdjdi

Dzień dobry, Przenosiny między zakładami pracy między lokalizacjami (Marki, Zielonka, Targówek, Białołęka) są w głównej mierze dla chętnych pracowników, są to delegacje tymczasowe na czas zwiększonego zapotrzebowania na innym obszarze. Zawsze zdanie ostateczne co do przenosin ma sam pracownik. Pozdrawiamy Zespół TRUMPF Huettinger.

Damian

Pojawiła się oferta pracy dla inżyniera procesu. Ktoś wie jak przebiega rekrutacja? Można się umówić na pierwszą rozmowę zdalnie? Ile w ogóle jest etapów zanim będzie podjęta decyzja co do przyjęcia? Zawsze dają feedback?

Przemek

Jak są widełki płac jeśli chodzi o monter urządzeń energoelektronicznych? W jakich godzinach się pracuję na tym też stanowisku?

Jolanta

Cześć, będę do nich aplikowała na Specjalistkę ds. Rekrutacji. Możecie powiedzieć ile orientacyjnie tak w ciągu miesiąca firma rekrutuje nowych osob? Czy jest szansa na premię od każdej sfinalizowanej rekrutacji? Oferują pracę hybrydową, ile razy w ciągu tygodnia trzeba być w biurze?

Kicek

Dobra robota dla tych co chcą mieć opłacony ZUS i w ciepłe przesiedzieć zimę a reszta wiadomo Polecam

Nero

Bardzo dobra praca żeby nie to że wybierani są brygadziści przypadkowo którzy nie umieją rozmawiać z grupą i stosują (usunięte przez administratora)

X

Dzień dobry, Mam pytanie do stanowiska Specjalista ds. Kadr. Dlaczego co kilka miesięcy widnieje to ogłoszenie na pracuj pl? Bardzo to źle świadczy. Jest to praca z danymi osobowymi i Rodo, nie chciała bym aby ta funkcja się tak często zmieniała. Proponuje na to stanowisko dać osobę młodą, a nie jakaś która zaraz zajdzie w ciąże ewentualnie ucieknie na emeryturę.

Darek
@X

Bardzo dobrze to świadczy, bo czym więcej pracowników w całej firmie to musi być więcej pracowników w dziale kadr. Więcej jest planistów, programistów i nawet specjalistów BHP. Jeszcze przed pandemial było na 500 pracowników a już jest 1500. Inni slabna bo idzie kryzys a my się go nie boimy !

@X

Dzień dobry Co kilka miesięcy wstawiane jest ogłoszenie bo w takim tempie rozwija się firma, a wraz z nią dział HR, który zajmuje się sprawami naszych pracowników. Uważamy, że to akurat dobrze świadczy o firmie oraz jej sytuacji na rynku pracy w tak trudnych i niestabilnych czasach. Zachęcamy do aplikowania! Miłego dnia Zespół TRUMPF Huettinger

Zostaw merytoryczną opinię o TRUMPF Huettinger - Zielonka

• Jak się pracuje w TRUMPF Huettinger?

Zobacz opinie na temat firmy TRUMPF Huettinger tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUMPF Huettinger?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 6 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRUMPF Huettinger?

Kandydaci do pracy w TRUMPF Huettinger napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRUMPF Huettinger