Opinie o Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Teresa

Na stronie firmy znalazlam ogloszenie na copywritera. W ogłoszeniu jest mowa o zatrudnieniu na umowę o dzieło, pierwszy miesiąc jest miesiącem próbnym. Jak wygląda sytuacja po okresie próbnym? Na jaki okres jest podejmowana współpraca? I od czego zależy ten okres? Jak wyglądają zarobki? W ogłoszeniu nie ma o tym informacji

@paweł

No dobra, ale jest to mimo wszystko praca dodatkowa z tego co czytam, to można wykonywać zlecenia w godzinach, które nam pasują? Zdarzają się w tej firmie etaty copywritera na normalną umową i pełen wymiar czasu, może wiesz od czego to zależy?

sarcia

Jaką stawkę proponują na seo copywritera na pracę dodatkową?

@Joasia

Tak jak mówiłem wyżej tylko umowa o dzieło wchodzi w grę, a o premii czy podwyżce można co najwyżej pomarzyć.

Katy Nowy wpis

Niestety nie znalazłam żadnych ofert pracy, do których mogłabym się odnieść, dlatego zapytam tutaj. Interesuje mnie odbycie stażu, jest taka możliwość w ogóle? Jeśli tak, to poproszę o info kiedy ruszają staże i czy po ukończeniu zatrudniane są takie osoby.

A możesz trochę to rozwinąć. Przeprowadziłem się do Poznania i od razu zainteresowała mnie praca we firmie. Też chciałbym początkowo odbyć staż. Czy wie ktoś, jak to wygląda od strony praktycznej? Chodzi mi głównie o osobę, która zajmuje się tylko stażystami i ich nauką.

Była pracownica Nowy wpis

Niech nikt przy zdrowych zmysłach nie aplikuje do firmy widzialni.pl - po wykupieniu spółki przez WeNet, zwolnienia z dnia na dzień, najgorsza forma korporacji, z małej rodzinnej firmy nie zostało nic :( zarobki niewiele większe niż najniższą krajowa, bez szans na podwyżkę.

pracownik Nowy wpis
@Była pracownica

No jak to, przecież mówili, że są przewidziane dwa terminy podwyżek - akurat zbiegały się z obowiązkowymi datami podwyżek minimalnej hmmm :D

Nino

Jak obecnie wygląda kwestia pracy zdalnej? Czy wymagają częstego pojawiania się w biurze?

Andzia
@Nino

Cześć wam, dajcie znać co do pracy zdalnej, ok? Też jestem zainteresowana. Od siebie dodam pytanie, czy jak już można pracować zdalnie, to jest opcja na prace asynchroniczną? Czy są sztywne godziny, kiedy trzeba wykonywać prace w domu?

Możecie opowiedzieć, jak wygląda praca jako customer service specialist?? Liczę, że ktoś opowie, bo trwa rekrutacja i tak nie wiem, czy wgl warto aplikować. A no i właśnie, jest info o rekrutacji zdalnej. Czy trzeba do tej rekrutacji mieć jakiś konkretny program do rozmów online? Czy firma pozwoli na taki program, do którego dostęp ma kandydat?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Customer Service Manager
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia świeżo po szkole średniej po kierunku technik reklamy?

Aplikowaliście na stanowisko Doradca Klienta w Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Sylwia

Czemu szukają na New Business Specialist teraz kogoś? Znaczy, ja właśnie szukam pracy, ale chce wiedzieć czy jest jakaś taka duża rotacja w firmie czy po prostu chodzi o to, że np. poszerzają dział. I czy to stabilne zatrudnienie to fakt czy po prostu tak jest tylko w ogłoszeniu?

sarcia

Jaką stawkę proponują na seo copywritera na pracę dodatkową?

@sarcia

9 zł / 1000 zzs

Izabela
@ag

Możesz dać znać jak że zleceniami? Jest na tyle żeby dobrze zarobić? Z tego co tu pisali we wcześniejszych komentarzach to ciężko wyciągnąć wnioski bo zdania są podzielone. Pisze się na umowę o dzieło czy zlecenie?

@Izabela

Zleceń jest dosyć mało, czasami nawet tylko jedno na miesiąc, więc zarobki wychodzą około 100-200 zł miesięcznie. Oferują tylko umowę o dzieło, niestety nie można liczyć na umowę zlecenie, a szkoda, bo w przypadku studentów byłaby to super opcja.

Joasia
@ag

Ok, dzięki, a umowy na tym stanowisku? Macie w firmie system premiowania pracowników?

@Joasia

@Teresa

zarobki bardzo słabe, nie ma co liczyć na podwyżkę nawet po dłuższej współpracy

@paweł

No a napiszesz dokładnie, jaka stawka? Różne są oczekiwania, dla ciebie mogą być słabe, a dla mnie dobre. Co się składa w ogóle na wynagrodzenie, sama podstawa czy jakaś premia też jest?

płacą 9 zł za 1000 zzs, premii nigdy żadnej nie dostałem

@Teresa

Dodam jeszcze, że zleceń było dosyć mało, więc zarobki wynosiły tylko kilkaset zł miesięcznie

Izabela
@paweł

A gdyby ktoś zgłosił chęć pracy w pełnym wymiarze godzin to zapewniają więcej pracy? Czy to nie ma znaczenia ile czasu jest się dyspozycyjnym? Jeśli możesz to napisz też jaki rodzaj umowy się podpisuje

@Izabela

Niestety nie ma to żadnego znaczenia. Wielokrotnie zgłaszałem gotowość do podjęcia większej liczby zleceń, ale prawie zawsze mi odmawiano. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nigdy nie wiadomo ile zarobisz w ciągu danego miesiąca, a bywało tak, że moja wypłata wynosiła ledwo 100 zł. Jeżeli chodzi o umowę to oferują tylko umowę o dzieło, nie ma innych możliwości.

@paweł

Czyli bardziej, żeby dorobić? A w ogóle powiedz, czy cię ubezpieczali na takiej umowie. Normalnie składki odprowadzają czy nie?

@Teresa

Nie, nie ubezpieczali mnie.

@paweł

Pracowałem tam jakiś czas temu. Firma bardzo rodzina, fajna atmosfera. Ale totalne (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o technologie. Co jakiś czas trzeba było wprowadzić jakieś zmiany na stronach klientów. Kopie zapasowe stron robione ręcznie, żadnego systemu kontroli wersji. Tak nikt nie korzysta z gita, mało tego główny spec uważa że jest niebezpieczny. Wszelkie zmiany robione na żywo, bo serwera testowego też nikt tam nie używa. Ciągle powtarzany tekst o 15latach doświadczenia i tym że od zawsze tak robią najpierw bawi, lecz bardzo szybko zaczyna przerażać szczególnie przy zmianach wprowadzanych w dużych sklepach. W sumie przy takiej organizacji nie dziwi mnie to że osoby odpowiedzialne za technikalia cały czas się darły i przeklinały, co zmieniało rodziną sielanke w patologie.

Misia

Jak ja to lubię, gdy ktoś nie sprawdza się na swoim stanowisku i wylewa żale na portalach danej firmy. Średnio to wygląda. Trochę może samokrytyki ludzie :) Pozdrawiamy ciepło i powodzenia :)

osoba odp. za technikalia

Osoba wystawiająca ten komentarz zapomniała napisać czegoś o sobie. Jeżeli ktoś regularnie nie stosuje się do podstawowych zasad pracy, do których przestrzegania się zobowiązał. Regularnie zapomina wykonywać obowiązkowych czynności czym naraża na niebezpieczeństwo serwisy klientów i firmę. Jeśli przy tym jest całkowicie niesamodzielny, nie potrafi rozwiązać bez pomocy najprostszych problemów, korzystać z wyszukiwarki internetowej, czy dokumentacji w celu znalezienia rozwiązania, a jego wiedza i doświadczenie, którymi się wcześniej chwalił okazują się niemal zerowe to trudno aby ktoś był zadowolony z jego pracy.

Klient
@osoba odp. za technikalia

Czyli nie dość że nie korzystacie z systemu kontroli wersji to jeszcze zatrudniacie ludzi bez sprawdzania ich umiejętności?

Polecam, super ludzie. Fajne miejsce pracy.

Kandydatka

Niestety, poprzednicy mają rację. Pani, która zajmuje się weryfikacją zadań rekrutacyjnych to jakieś nieporozumienie. Od kandydata na stanowisko JUNIORA oczekuje gwiazdki z nieba, a sama wysyła maila z milionem błędów. Aplikowanie do tej firmy to strata czasu. Nie polecam.

@Kandydatka

a o jakich błędach w tym Twoim mailu jest mowa, bo teraz to ciekawa tego jestem. Napiszesz? i w sumie czego od Ciebie oczekiwano jako juniora, pytam bo zastanawiam się czy serio dużo czy to tylko jakieś subiektywne odczucia

bercik

Brałem udział w rekrutacji na etat. Tej rekrutacji nie przeszłam, dlatego że nie wyłapałem rzekomych błędów we własnym tekście. Później skonsultowałem te „błędy” ze znajomą polonistką i korektorami z innego miejsca pracy. Rekruterka wmawiała mi między innymi, że frazę „poza tym” zapisuje się jako „po za tym”. Dziwna wydaje mi się także korekta własnych tekstów — dobrej jakości tekst powinien być przejrzany przez inną osobę, bo wyłapanie wszystkich usterek w swoim tekście często jest bardzo trudne. Profesjonalna współpraca w tej branży to min. copywriter (1 osoba) + korektor (2 osoba). Choć nie dostałem się na etat, to została mi zaproponowana praca dorywcza, którą podjąłem. Tutaj zaczęły się schody: • Każdy tekst z innej branży i kategorii, często na tyle profesjonalnej, że generowało to wielogodzinny research, przy którym proponowana stawka (pozornie dość atrakcyjna jak na tę branżę) stawała się żałosna — paradoksalnie tutaj zarobienie sensownych pieniędzy było trudniejsze niż w firmach oferujących grosze za teksty; • Bardzo enigmatyczne wytyczne, często sprzeczne; • Bardzo krótkie terminy na teksty i na poprawki (te na dodatek często pojawiające się bez zapowiedzi z dnia na dzień). Być może sytuacja w pracy na etat jest lepsza, ale dorywczej współpracy nie polecam.

Maja
@bercik

Jaka umowa wchodziła w grę przy pracy dorywczej? I tak koniec końców to ile udało Ci się zarobić w tych tekstów jeśli oczywiście możesz podać jakąś kwotę tak poglądowo?

Czy nowo zatrudnione osoby w Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak ;)

Kandydatka

Jakie są widełki wynagrodzenia na stanowisku Junior Copywriter SEO?

kandydat

Pracownicy, a w szczególności weryfikatorzy zadań rekrutacyjnych na copywritera nie wiedzą co to partykuła i w ogóle ze znajomością zasad pisowni w języku polskim jest u nich bardzo kiepsko. Nie wiedzą jak pisać prawidłowo ortograficznie i właściwie napisany wyraz traktują jako błędnie ortograficznie. Totalne dno i niekompetencja w każdym calu. Szkoda na nich czasu!!!!

Zygmunt
@kandydat

Przecież tego nikt nie weryfikuje, teksty mają podobać się algorytmowi wyszukiwarki a praca ma być wykonywana szybko.

@Zygmunt

Naprawdę jest tu takie podejście? To jakikolwiek odbiorca później w ogóle to czyta?

Wanda

Jeszcze ponad rok temu ktoś tu wrzucił info, że firma podobno usunęła około sto negatywnych opinii o sobie z google, w których było wiele merytorycznej treści. Podobno uznali je za spam. Firma faktycznie miała się z czego wybielać czy o co z tym chodzi? Wie ktoś?

On
@Wanda

Stosowali body shaming w reklamach. Przykre ale prawdziwe.

@On

W jakich reklamach? Na google? I w jaki sposób go stosowali?

Robert

Firma działa stosunkowo krótko a już ma bardzo dobre opinie w internecie.

Misiek
@Robert

Jest tak, bo dzielnie walczą z negatywnymi opiniami.

Czy praktyki w firmie Widzialni są płatne ? I czy po nich jest możliwość dalszej współpracy ?

Czy pracownicy w Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. dogadują się między sobą?

Bilbo

W mojej opinii jak najbardziej. Atmosfera naprawdę jest super, podobnie jak współpracownicy. Ale to doceni ten, kto z niejednego pieca chleb jadł ;).

Zostaw merytoryczną opinię o Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Bolesława Limanowskiego 8
    60-743 Poznań

Widzialni.Pl Sp. z o.o. sp.k.