WIDZIALNI.PL

Poznań

Opinie o WIDZIALNI.PL

KASIA

Choć z natury jestem osobą, która szerokim łukiem omija pranie brudów czy hejtowanie, to tym razem zrobię wyjątek… Nie do końca jestem w stanie zrozumieć wypowiedź „junie” – bowiem sama pracuje w Widzialnych od ponad roku i myślę sobie, że lepiej trafić nie mogłam. Firma o ciekawym profilu, mega pozytywna atmosfera, od pierwszego dnia zostałam przyjęta do „paczki przyjaciół”. Jednak na to zaufanie musiałam sobie zapracować - zaangażowanie, rzetelność, dobra organizacja, doświadczenie – czy to nie są cechy dobrego pracownika? Na samym początku nie miałam doświadczenia w branży, ale przeprowadzone szkolenie, pomoc działu handlowego i przede wszystkim moja praca oraz chęć zdobycia wiedzy spowodowała, że jestem tu, gdzie jestem. A rekrutacja – jeszcze nie spotkałam tak miłej atmosfery – weszłam zestresowana i pełna obaw, czy dobrze wypadnę, a wyszłam z wrażeniem, jakbym była na spotkaniu przy kawie z koleżanką, a nie rozmowie kwalifikacyjnej. Natomiast mój brak doświadczenia nie był przeszkodą, aby stać się jedną z pracujących w Widzialnych. Kasia 

junie

Rekrutacja nie jest jakaś super profesjonalna, przynajmniej na stanowiskach sprzedażowych. Bardziej patrzą na to jakim jesteś człowiekiem i jak się z Tobą gada z założeniem, że po przeszkoleniu możesz już sprzedawać. To nie do końca tak jest - seo jest jednak trudne dla osoby, która nigdy nie miała z nim do czynienia i 8 godzin szkolenia w pierwszy dzień naprawdę nie wystarczy. Pierwsze miesiące to jeden wielki stres, żeby nie sprzedać czegoś czego nie da się wypozycjonować, bo nie masz jeszcze wyczucia. Wsparcie niby jest, ale jak zbyt często zadajesz banalne pytania to potem obróci się to przeciwko Tobie. Lepiej pomęczyć pozycjonerów - zwykle są bardziej pomocni i mniej chamscy od szefa sprzedaży. Atmosfera na poziomie zwykłych sprzedawców/programistów/ppc managerów i pozycjonerów jest całkiem spoko, można się czuć jak w rodzinie i wszyscy są pomocni, gorzej jest wyżej. Nierealne progi sprzedażowe i niska jakość usług sprawia, że premia trafia się rzadko, a klienci się pienią. Słabe psychicznie jednostki mogą sobie nie poradzić z pretensjami klientów i ciągłym tłumaczeniem, że to wcale nie od nas zależy. Odchodzący klienci mogą cię też pozbawić premii, nawet jeśli próg był wyrobiony. Kasa raczej mniejsza niż większa, w innych firmach jest znacznie bezpieczniej pod tym względem. Ogólnie dobra firma na start w tej branży, dużo się można nauczyć choć w stresie bo większość nauki przyswaja się samemu metodą prób i błędów.

ddd

Bardzo NIE polecam...

kk

dramat, zero odpowiedzi na idealne cv i wiecznie nowe oferty pracy, zle oceny na facebooku = zlikwidowana opcja oceniania, śmiech na sali

Zostaw opinię o WIDZIALNI.PL - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIDZIALNI.PL