WizzDev Prosta Spółka Akcyjna

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WizzDev Prosta Spółka Akcyjna

R

Pracowałem jakiś czas temu w WizzDev. Sympatyczni ludzie, fajna atmosfera, ciekawe projekty. Projekty trwały od kilku do kilkunastu tygodni. Dawało to możliwość w przeciągu roku pracy z wieloma klientami, tematami i różnymi technologiami. Współpraca z klientami zagranicznymi daje możliwość doskonalenia języka. Firma daje możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia ciekawego doświadczenia. Polecam!

J

W Wizzdev pracowałem przez prawie rok, była to moja pierwsza prawdziwa praca po studiach. Stanowisko dewelopera embedded, w modelu B2B. Na początku pisanie testów i jakiś drobnych funkcjonalności, ale z czasem wdrożono mnie w projekty na poważanie. Zajmowałem się zarówno małymi szybkimi zleceniami jak i brałem udział w dużym projekcie którym firma zajmowała się od dłuższego czasu. W pracy nie tylko klepie się kod, ale także rozmawia z klientami (głównie zagranicznymi) i kontrahentami. Poza tym nauczyłem się agileowego podejścia do pisania kodu i podstaw zarządzania projektami. Szefowie są ugodowi i rozsądnie podchodzą do rozwiązywania problemów - jeśli coś nie gra to nie boją się tego powiedzieć, a jeśli wszystko dobrze się układa to wrzucają premię. Z pracy zrezygnowałem ze względu na rozpoczęcie własnego biznesu - gdyby nie to pewnie pracował bym do dziś.

Z jakich przyczyn ktoś sugerował jeszcze dziś żeby „runnować”? po ostatnich opiniach nie widzę by z warunkami było jakoś specjalnie źle? Cos się zmieniło? już kiedyś interesowało mnie zagadnienie związane z rozwojem, do dziś na jakie konkretnie szkolenia można byłoby liczyć?

K

Pracę w WizzDev zacząłem jako programista jeszcze w czasie trwania studiów i skończyłem po prawie roku. Osobiście bardzo polecam, zgrany zespół z naprawdę dużą wiedzą, każdy bez wahania jest chętny do pomocy. Projektów jest sporo i są dosyć różnorodne, wszystkie związane z systemami wbudowanymi, dużym plusem jest aktywna praca z PCB i schematami elektrycznymi. Regularnie odbywają się spotkania projektowe z klientem, dzięki czemu można mieć realny wpływ na projekt i proponowane rozwiązania. Godziny pracy są traktowane bardzo swobodnie, nie ma żadnego problemu pogodzić prace z zajęciami. Firma dużą wagę przykłada do rozwoju pracownika, dodatkowo wewnętrzne standardy tworzą solidną podstawę w tworzeniu oprogramowania na wysokim poziomie.

Alicja
@K

To, że jest możliwość wpływu na projekt wraz z klientem to super sprawa, bo fajnie jest móc wprowadzić jakąś innowację ale zastanawiam się czy pracownik ma również jakiś wpływ na z góry założone tutaj standardy? Odnosząc się do aspektu rozwoju to na co konkretnie można tu liczyć?

@Alicja

Cześć Alicja, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W WizzDev doceniamy proaktywność i zawsze zachęcamy do dialogu oraz inicjatyw mających na celu usprawnienie firmowych działań. Rozwój naszych pracowników traktujemy priorytetowo. Oferujemy wsparcie w uzyskaniu certyfikacji AWS, współfinansujemy zajęcia z native speakerem, regularnie finansujemy szkolenia zewnętrzne oraz zachęcamy pracowników do wymiany wiedzy i doskonalenia umiejętności w ramach cyklicznych dedykowanych spotkań wewnętrznych. Pozdrawiamy, WizzDevHR

Czy urlop w WizzDev Prosta Spółka Akcyjna jest płatny 100%?

HR

Tak, wszystkie urlopy na UoP na w pełni płatne według Polskiego prawa.

Przemysław
@HR

Super czyli wnioskuje że większość pracowników ma normalną umowę a nie zlecenie. Mam racje?

@Przemysław

Tak.

Alicja

To chyba mogą się czuć stabilnie, jeśli uop przysługuje? A teraz od nowego roku to na jakiej stawce? Były podpisywane jakieś aneksy?

@Alicja

Cześć Alicja, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Stawki pracowników są ustalane w sposób indywidualny w oparciu o zakres ich obowiązków, doświadczenie i umiejętności. Informacje dotyczące poszczególnych osób są jednak informacjami personalnymi, których jako firma nie ujawniamy na portalach zewnętrznych. Pozdrawiamy, WizzDevHR

PP

Ile osób zatrudnia Firma?

@PP

Firma liczy obecnie niespełna 30 osób, jednak stale się rozwijamy. Wszystkich zainteresowanych pracą w WizzDev, zapraszamy do odwiedzenia zakładki "Kariera" dostępnej na naszej stronie internetowej - wizzdev.pl, gdzie publikujemy aktualnie prowadzone rekrutacje. Pozdrawiamy, WizzDev HR

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie WizzDev Prosta Spółka Akcyjna? Czy kandydat na stanowisko IoT Embedded Software Engineer C, C++ powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
B

Pracowałem w WizzDev niecały rok. W tym czasie wiele się zmieniło i to na plus. Firma ciągle się rozrasta, dochodzą nowe ciekawe projekty, większe i mniejsze więc każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo ceniłem sobie wyrozumiałość pracodawcy jeżeli chodzi o sytuacje losowe oraz work and life balance. Zespół zgrany i pomocny, można się wiele nauczyć. Fajne inicjatywy integracyjne. Generalnie na plus.

Helena
@B

Jak wyglądał work-life balance w ich wykonaniu? Krótsze godziny pracy na co dzień, czy jakiś symboliczny piąteczek i wcześniej do domu? :)

R

J

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl!
Podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do dyskusji, którą prowadzicie na łamach tego forum. Postaramy się aktywnie w tej dyskusji uczestniczyć i odpowiadać na merytoryczne zapytania. Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość Naszej pracy i relacji.

Nie możemy jednak pozostać obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię Naszej Firmy, czy też jej poszczególnych pracowników, którzy w codzienności dokładają wszelkich starań do prawidłowości w funkcjonowaniu. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, oraz potocznie zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl., Po konsultacjach z radcą prawnym pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem naruszające dobra osobiste firmy WizzDev, naruszające dobra osobiste osób  i pracowników jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością stanowiące hejt będą zgłaszane do organów w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń w zakresie ochrony dóbr osobistych i wszelkich naruszeń.

W kwestiach wymagających wyjaśnienia, czy uzyskania odpowiedzi prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem : info@wizzdev.pl abyśmy mogli sprawnie i merytorycznie do nich się odnieść.

Pozdrawiamy,
Zespół WizzDev
Nietuzinkowo

(usunięte przez administratora) Ma swoje dziwne, wizjonerskie zajawki, które uważa za fajne, celowe i jakościowe, a wcale takie nie są. NIE POLECAM

@Nietuzinkowo

Dziękujemy za Twoją opinię. Uwaga: W miejscu (usunięte przez administratora) znajdował się tekst który odpowiada następującemu znaczeniu - Zarząd firmy jest trudny we współpracy i komunikacji. Został jednak usunięty gdyż może być niezgodny z regulaminem GoWork. Przykro nam, że jesteś rozczarowany komunikacją z zarządem. Z Twojego wpisu wnioskujemy, że jesteś jedną z kilku osób które bezpośrednio pracują/pracowały z zarządem WizzDev. Takie osoby mają duży wpływ na wizję firmy i są zapraszane do bezpośredniej współpracy nad jej celami. Postęp i wspomniane cele są komunikowane na bieżąco z całym zespołem na codziennych spotkaniach, Slacku, czy też mailowo i w intranecie. Największą okazją do dyskusji nad nimi są kwartalne spotkania firmowe. Wszyscy pracownicy są zachęcani do wyrażania opinii czy cele WizzDev są “fajne, celowe i jakościowe” i wszystkie opinie są brane pod uwagę. WizzDev bardzo sobie ceni opinię każdego z pracowników. W praktyce jednak nie wszystkie opinie mogą być zrealizowane jednocześnie. Osoby pracujące bezpośrednio z zarządem mają okazję wybrać i zaplanować zaopiniowane cele do realizacji będąc jednak następnie odpowiedzialne za ich wykonanie. Ze względu na różne okoliczności (np. w 2020: praca zdalna, zmiana biura, nowi pracownicy/klienci, COVID19) - realizacja planu może być źródłem satysfakcji ale czasem też frustracji. Podczas COVID19 WIzzDev wprowadziło dodatkowe sposoby komunikacji i przyjmowania feedback takie jak: regularne spotkania 1on1, Google Meet, prywatne kanały na Slacku, agile.coffee anonimowe opinie oraz spotkania firmowe przy kawie online podczas których pracownicy chętnie poruszają różne kwestie które mają wpływ na funkcjonowanie firmy. Jeśli chciałbyś/chciałabyś porozmawiać szerzej nt. swojego feedbacku - napisz do nas na info@wizzdev.pl. Przeanalizujemy dokładnie Twoją opinię, aby mieć pewność, że otrzymasz od nas komplet informacji. Pozdrawiamy, Zespół WizzDev

Wiecie może czy w WizzDev Sp. z o.o. sp.k. szukają chętnych na staż?

WizzDev HR

WizzDev poszukuje w tej chwili studentów stażystów/praktykantów kierunków Automatyka i Robotyka, Informatyka, Elektronika i Telekomunikacja lub pokrewnych na 4 lub 5 roku studiów. Osoba aplikująca powinna swobodnie posługiwać się językiem angielskim, ze względu na kontakt z klientem oraz być dostępna na minimum 16 godzin tygodniowo w roku akademickim oraz 40 tygodniowo przez większość lata. Wymagane umiejętności techniczne: C++ lub python, a najlepiej obydwa, w stopniu conajmniej podstawowym. Jeśli jesteś zainteresowany to proszę wyślij aplikację na info@wizzdev.pl. Serdecznie pozdrawiamy

A jak wyglada u was praca w weekendy?

WizzDev HR
@Michał

Generalnie nie pracujemy w weekendy i święta.

Asia

Gdzie można znaleźć jakiś kontakt do kadr? Mail lub telefon ? Z góry dziękuję za pomoc

WizzDev Director
@Asia

career@wizzdev.pl

Zostaw merytoryczną opinię o WizzDev Prosta Spółka Akcyjna - Poznań

• Jak się pracuje w WizzDev Prosta Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy WizzDev Prosta Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

WizzDev Prosta Spółka Akcyjna