Biuro Handlowe RUDA

Katowice

Opinie o Biuro Handlowe RUDA

rutka

a czy atmosfera ma znaczenia jeśli firma to maszyny budowlane i górnicze? liczy się przede wszystkim moim zdaniem dokładność, szczególnie w przypadku poszukiwanych teraz serwisantów

jo

Widzę, że nie ma żadnej przydatnej opinii od pracowników. Oto moja po kilku latach pracy. Uważam, że jest dobry klimat do pracy, oczywiście może to zależeć od działu i kierownictwa, ale raczej wszystkim dobrze się pracuje. Jak ktoś ma okazję tam pracować z czystym sumieniem polecam. Trzeba sobie stawkę wynegocjować na początku, żeby potem nie psioczyć na wypłatę i tyle.

do w

Tak. ten klient jest z Radomia czy Radomska

w

Tak 1 serwisanta i 1 Handlowca -wykładowcę. Ramy w przesiewaczach i kruszarkach Metso popękały u klienta na południu i nie moga przyjąc tyle nadawy ile zakładali . A miało byc tak sielsko i pieknie

Z branży

Zaglądając na stronę BH Ruda Katowice doczytałem się nieprawdopodobnych bredni... a mianowicie, że BH Ruda przejmując produkty firmy Metso, pozyskała również pracowników serwisu Metso Minerals - jak się okazuje przejęła tylko jednego serwisanta i to w dodatku do oddziału dolnośląskiego....... (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Biuro Handlowe RUDA - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Handlowe RUDA