CARBOAUTOMATYKA SA

Opinie o CARBOAUTOMATYKA SA

ExCarbo

Wypłata zawsze na czas? Wywiązywanie się pracodawcy z kodeksu pracy to zaleta, czy normalność?

Aneta

@Al @- Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Grupa Carboautomatyka. Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Piszecie, że nie ma wielu plusów. A co warto by w firmie poprawić tak, by pracowało się lepiej? Jak wygląda praca w Waszych działach?

wypłata zawsze na czas

Aneta

A jakie są plusy pracy w firmie Grupa Carboautomatyka? Chętnie usłyszymy Wasze opinie.

Asystent Projektanta Konstrukcji

punktualnie rozpoczęta, długość trwania około 30 min, wysokie kompetencje i wiedza rekrutera

doświadczenie zawodowe , wiedza wymagana na aplikowanym stanowisku

SANDOKANN.

Carbo automatyka-ZEG- nie razem chluba miasta tychy-tak opluwacie chleb-wstydzcie się panowie-no co racja to racja -paru niby kierowników przydało by śię wywieźć na taczce -Panie prezes -coto za Włodarczyk-a pogon gośia-jeszcze paru z P2-tylu młodych czeka z goronca glową na prace -pomysły -wymienić trochę kadre --nie upyczać w kontach za pensje 3.000-4500 tysi ęcy --a poszli w cholerę .dziekuje ---mag inż. Jerzy Piotriwicz ---HOŻUF.

cvgtyikm

@ Były pracownik - no niestety tego typu zarzadzanie zazwycxaj nei konczy się dobrze. Ale zazwyczaj, żeby nie powiedzieć że zawsze nie da sdię zmienic.

Jarosław Kot

Firma jest bardzo fajna, i dla tych co chcieli by pracować w Carboautomatyce pewna informacja, wypłaty są zawsze na czas , jak pracujesz i wykonujesz to co do ciebie należy , to można powiedzieć , że złapałeś ............ za nogi , ale jest tylko jedno ale , szkoda zachodu bo firma jest w agonii, wpadła w taki czas na rynku (kryzys górnictwa) że trzeba się umieć dostosować do otoczenia i nowych warunków, zmienić pole widzenia. A tu niestety nie bo jeden jedyny właściwy wódz nadal działa jak na rynku górniczym, nie da się z produkcji i realizacji za pomocą kilofa i młotka przejść do wymagającego sektora nadal za pomocą kilofa i młotka, sposób działania taki, że to elektryk czy budowlaniec ma odpowiadać za wielomilionowe realizacje, to się w głowie nie mieści, nie ma szacunku dla ludzi świadomie lub nieświadomie cały czas się ich poniża oskarża i rozlicza za wszystko nawet jak nie mają nic wspólnego z tym o co się ich obwinia. Nie słucha się opinii i propozycji ludzi którzy widza to innymi oczami , zawsze racja jest po stronie władzy - wodza, jak się rządzący nie nauczą słuchać i umiejętnie wyciągać wnioski to jak na wstępie szkoda szukać tu pracy bo nawet jak dzisiaj jest to jutro jej już nie będzie. Bo albo rynek zweryfikuje obecne działania władzy firmy albo ludzie już nie będą czekać i sami odejdą co obecnie ma miejsce już od dłuższego czasu.

niejestemrobotem
@Jarosław Kot

Co tam wypłata na czas, jeżeli człowiek dobrze wykonuje swą pracę i obowiązki to mu się należy i nie tylko wypłata a poszanowanie. Już niejedna osoba na praktyce doświadczyła tego co mogłoby ją spotkać jakby zaczęła pracę w tej firmie. Wypłata? Młodzież sama powiedziała, że nie to jest najważniejsze, lecz ktoś tutaj myśli inaczej. Bet regards :)

Adikon

A jak z zatrudnieniami, firma planuje kogoś zatrudnić pod koniec wiosny/początek lata? Byłem u was na praktykach w zeszłym roku, przesiedziałem prawie cały miesiąc na 3-cim piętrze bo nie chcieli mnie oddać na warsztat (głównie przez mą motywacje i tempo) potrafiłem wykonać wszystkie zadania do lutowania płytek, obróbki kabli w jeden dzień i jeszcze wicinałem gumowe uszczelki w chwilach wolnych, przez ostatni tydzień nawet ciasto i herbatkę codziennie dostawałem abym tak nie pędził. Wiadomo, młodzi gniewni, a energia przed wakacjami po tylu latach szkoły rozpiera. Ale atmosfera super chciałbym u was pracować bo macie fajne zarobki, jestem chętny do pracy zarówno w terenie jak i w biurze, wszędzie się odnajde. W maju pisze mature i będę szukał pracy, będę miał SEP-a i papierek technik elektronik. Mam też prawo jazdy kat.B i własny samochód. Tata od kolegi pracuje u was w terenie ale niezbyt się interesuje nowymi, dlatego wole sie tutaj spytać ;)

@Adikon

Zapraszam do złożenia CV

Carbo to firma która jest trampoliną dla ludzi ambitnych, umiejących znaleźć się w zmiennym otoczeniu rynkowym. Większość opinii podejrzewam piszą ludzie "słabi" techniczne i organizacyjnie. Firma ceni i preferuje ludzi samodzielnych i z inicjatywą, którzy potrafią łączyć cechy dobrego organizatora z twardym charakterem. W firmie są trzy Zakłady: 1. Zakład zajmujący się produkcją i serwisem urządzeń typowo górniczych. Pracuje tu wielu młodych inżynierów 2 Zakład reaizujący kontrakty. Tutaj dla eszystkich ambitnych jest świtny poligon związany z realizacją dużych budów, możliwość uzyskania uprwnień wszelkiej maści (SEP, budowlane itp) 3. Zakład serwisu oraz biuro projektowe, w kiludziesięcioma projektantami z uprawieniami Atmosfera sprzyja zdobywaniu wiedzy, realizowaniu się w pracy, szczególnie na budowach oraz możliwości poznania otoczenia rynkowego. Zarobki (za wyjątkiem pracowników fizycznych) są uzależnione od wyników firmy na które wpływ ma każdy pracownik. Ja osobiście polecam i proponuję wszystkim innym pracownikom, którzy są ambitni i zadowoleni z pracy w Carbo o wypowiedź w tym temacie, gdyż zgodnie ze starym powiedzeniem WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA - A W CARBO JEST NAPRAWDĘ NIE ŹLE.

smierdzielek

@Mon czytając Twoj link a w szczególności ostatnie słowa "dobrze że ktoś to wywalił" oraz wpis @gwiazdy że "ma pewne obawy co do tej firmy" można wysnuć wniosek, że jesteś ewidentnie tego typu cżłowiekiem, który przyjmuje stanowisko tylko i wyłącznie jednej strony, natomiast druga strona ma być wyciszona i to za pomocą wszelkich dostępnych metod.

gwiazda

jest albo ni ejest te carbo, czytając opinie w tym linku mam pewne obawy

menderk

zamiat typowo głupich i lansujących mózgownicę artykułów sponsorowanych proponuję wszystkim odwiedzającym śledzenie artykułu odnośnie złożonej przez CARBO oferty na odpopielanie dla Tauronu Wytwarzanie, który ukazał się dnia wczorajszego na portalu wnp.pl a w szczególności zamieszczonych komentarzy - link do artykułu poniżej: (usunięte przez administratora)

Eli Barbur

Norbert nic nowego, szukają pracownika na stanowisko specjalisty do spraw kadr i płac bo już jedna osoba nie daje rady z wypisywaniem wypowiedzeń. Ostatnio zwolnili gościa z 20 letnim stażem!!!

zosia_rozkosia

Rób nadgodziny jak głupi, dowiedz się że możesz je sobie wybrać.] delegacje płacone sa jak sie komuś uzna ta firma nie będzie istnieć na rynku za kolejne 5 lat.

JO

Bardzo fajny prezes zawsze powie cześć jak cie widzi,no i jest też PKZP.

ROTFL

Znajomość logiki porywająca :-) Z jednej strony piszesz o domniemanym wzroście wydajności z drugiej o rzeczywistym spadku morale, od którego zależy wydajność i jakość pracy... Tym niemniej spróbuj dokończyć zdanie: W czasach gdy rynek pracy gotów jest wchłonąć około 50 elektryków tygodniowo a zagraniczni pracodawcy (gotowi przyjąć kolejne 20szt) za znalezienie elektryka płacą 500PLN pozbywanie się wdrożonych i doświadczonych pracowników jest... Teraz tego jeszcze tak bardzo nie widać z dyrektorskiego stołka, ale poczekajmy parę latek :-)

auf wiedersehen

Obecnie firma jest na etapie zwolnień grupowych więc aplikowanie chwilowo nie ma sensu, gdyż obecnej dyrekcji wydaje się, że wyniki robi się nie przez sprzedaż produktów i usług ale poprzez redukcję kosztów (czytaj piłowanie gałęzi na której Carboautomatyka siedzi). Jeśli firma odbije się od dna nie będzie mogła sobie pozwolić na grymaszenie, dając możliwość zdobycia zawodu, który w połączeniu ze znajomością języka obcego daje możliwość znalezienia "od ręki" niezłej pracy w Niemczech, Austrii czy Holandii czy takiej sobie w Polsce. ZA: Dzięki częstej zmianie zadań osoby otwarte na naukę mogą zdobyć wiedzę i doświadczenie z szerokiego zakresu prac elektrycznych oraz jak należy a jak nie należy organizować sobie i innym pracę. Wypłata jest zawsze na czas i mniej więcej takiej wysokości jakiej być powinna. PRZECIW: Firma uczy niestety też złych rzeczy i nawyków: nie wychylać się i nie angażować bo jedyne co się osiągnie to przysłowiowego kopa w tyłek a już po paru dniach w nowej pracy dowiedziałem się, że niektóre rzeczy można robić szybciej i lepiej ale tak już jest jak firma nie buduje trzonu doświadczonych pracowników. Organizacja (nie tylko pracy) i atmosfera w firmie wołają o pomstę do nieba, przyczyniając się do znacznego obniżenia konkurencyjności Carbo i zadowolenia z pracy. Oczywiście poza Carbo też nie ma miodu ale już na dzień dobry widać, że niektóre rzeczy są dużo lepiej przemyślane.

konczacy wspolprace

zarobki , jakie zarobki .....?!

Inside

sebastian osmieszasz sie robiac zdjecia i kablujac do starego badz kogos innego . wstydz sie . Sosnowiec cie do tego zmusza ??

Kroll

Powiem tak biorąc pod uwagę zarobki itd nie jest źle z tad moja ocena tylko i wyłącznie pracowałem w gorszych firmach. Ale takie osoby jak większość z was wymieniała nie powinny się znaleść na tych stanowiskach nie maja pojęcia co robią a uczą innych Praca jak praca no wszędzie trzeba pracować:P

Zostaw merytoryczną opinię o CARBOAUTOMATYKA SA - Tychy

• Jak się pracuje w CARBOAUTOMATYKA SA?

Zobacz opinie na temat firmy CARBOAUTOMATYKA SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CARBOAUTOMATYKA SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CARBOAUTOMATYKA SA?

Kandydaci do pracy w CARBOAUTOMATYKA SA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CARBOAUTOMATYKA SA