EL MŁYN Sp. z o.o.

Elbląg

Opinie o EL MŁYN Sp. z o.o.

oszukany

nie polecam tam pracy, szef nie płaci na czas, miga się, po m-cu niewypłacalności ci wypłaci ale z kolei na nastepny m-c możesz sobie pomarzyć. wynagrodzenie dostają regularnie ci co zaczynają pracę w tej firmie, po 2 m-cach są już normalnymi pracownikami zatem muszą na wypłate poczekać. szef nie płaci zus. nie wdawajcie sie w żadne pzu grupowe bo też nie płąci. na pozór firma extra - stoi - pracy ful, ale to tylko z zewnątrz. pracownicy nie otrzymują niczego extra na święta, nawet powinni się modlić żeby na czas przed świętami otrzymać kase za pracę. nie polecam szczerze, ja już tam nie pracuję i dobrze.

Zostaw opinię o EL MŁYN Sp. z o.o. - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL MŁYN Sp. z o.o.