Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska o rekrutacji.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska w Elbląg

Czy Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Dawny pracownik

A Twoim zdaniem faktycznie w firmie od zawsze są słabe zarobki? Bo wyżej ktoś tak napisał, i mnie to zastanawia, czy to prawda? Jest szansa na podanie widełek? Wypłata to tylko podstawa czy coś dodatkowego mozna dostac? Np premie czy za nadgodziny?

frezer

nie polecam, firma słaba, wypłaty w kopertach, średniowiecze...

@Ryszard

Ryszard, nie znasz życia, są tacy, którzy nawet nie chcą podawać nr konta ( z obawą przed komornikiem ) - wielu. Wolą dobrą kasę - do ręki.

Kacha Nowy wpis

Hejka. Chciałabym Się dopytać czy na produkcje przyjmowane są również kobiety. Generalnie chodzi mi o to czy praca fizycznie nie jest zbyt ciężka. Jest informacja u nich na stronie internetowej że pozyskują pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniają również osoby do przyuczenia ?

Adam Nowy wpis

Wypłaty zawsze po terminie, brakuje sprzętu nie polecam

Skoro już wiemy jaka jest forma współpracy to powiesz jak z zarobkami? Bo tutaj zdania podzielone i że w kopercie dają. Już ta koperta mi nie przeszkadza, ale wolałbym wiedzieć ile dają miesięcznie w takim razie.

Szkoda gadać

Zarobki słabe tam zawsze były, szefo nakredowany we wszystkich okolicznych hurtowniach, nawet jak za kasę uderza to nie chcą z nim współpracy podejmować bo kanciarz i konfabulant. Nie wywiązuje się ze zobowiązań i nie płaci za FV. Tak to właśnie się prezentuje, wypłaty na raty no i jest zielone światło na chlanie w pracy. Także sam zdecyduj czy warto do takiej mordowni papiery wysyłać.

Kandydatka
@Szkoda gadać

O kurczę...a sporo jest pracowników, którzy przychodzą pod wpływem alkoholu? Nikt tego nie zgłosił do żadnej inspekcji? A z tymi wypłatami to na ile rat wypłaca pensje? Bo jeżeli jeszcze na dwa razy to do przeżycia, ale jeśli wypłacalność jednej wypłaty rozciąga się na kilka miesięcy, to już jest to dla mnie niestabilne miejsce pracy...:(

Szkoda gadać
@Kandydatka

Sporo to może nie, ale jeden bądź dwóch to naokragło grzeje.. Co prawda w biurze nie piją, a pewnie tam aplikować chcesz :) ale z kolei tam dezinformacja panuje, no a z wypłatami to przeróżnie jest ogólnie nie polecam tej firmy.

@Szkoda gadać

I dopuszczają pracowników do pracy w takim stanie czy każdy udaje że tego nie widzi? Kierownik się tym nie interesuje? Szef wyjaśnił czemu jest taka sytuacja z wypłatami? To przejściowe problemy finansowe czy ciągnie się tu już od dłuższego czasu?

Dawny pracownik
@Kandydatka

Ja dostałem wypłatę w całości nie na raty . I możliwe są zailiczi

@Dawny pracownik

Dawny pracownik

Nie narzekam na firmę . Bardzo blisko miałem raptem 5 minut z domu. Praca spokojna jak i ludzie w porządku. Jak i samo kierownictwo . Nie mogę nażekac . Z chęcią bym wrócił . Z pozdrowieniami Tomasz P

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
frezer

nie polecam, firma słaba, wypłaty w kopertach, średniowiecze...

Magdalena
@frezer

Napisz więcej dlaczego słaba? Co Ci się tam nie podoba oprócz tych kopert? OK. Rozumiem, powinna być na konto. Wiele osób też o tym tu pisze. A może pensja jest dla ludzi tak bardzo zadowalająca, że przymykają na resztę oczy?

@Magdalena

A może to są decyzje i prośby pracowników - w tym kraju wszyscy mają komorników. Pracuje w firmie 10 lat i nie widzę "uciekających" pracowników.

Ryszard

Nie przesadzaj, nie wszyscy. Zwykle ludzie chcą wypłaty na konto i odprowadznia od nich składek bo to liczy się do emerytury i do L4 jak się zachoruje. A umowa jaka jak kasa w kopercie? Zlecenie czy lepsza?

@Ryszard

Elblążanin

Niestety ,,boss,, typ za wysoko ma głowę do góry , pracownik jakby za darmo pracował było by najlepiej . Zadufany ,szkoda czasu na prace w tej firmie . Na rozmowę o prace tymbarskiej ! Nie polecam

Konstruktor głupoty

A ja pozdrawiam grubego knura ze stolarni, niech dalej żre konserwe i obgaduje wszystkich którzy w danej chwili go nie słyszą, niech swojemu szczerbatemu koledze zmierzy czas w jakim mu (usunięte przez administratora) skóre zamiast patrzeć tylko na innych hahah, a pozatym syndyk wkoncu i tak wpadnie do gnojewa i pozabiera ci wszystkie kury p@jacu. A tymczasem gorąco pozdrawiam resztę ekipy, fajnie się z wami pracowało, a sam Szef to równy gość co by o nim nie gadali ja szanuje typka????

Weronika
@Konstruktor głupoty

Skoro dobrze Ci się tutaj pracowało, dlaczego zrezygnowałeś? Po Twoim wpisie odnoszę wrażenie że chyba nie darzyłeś sympatią wszystkich pracowników.... taka atmosfera była w całym zakładzie?

@Weronika

Na zakładzie atmosfera jak najbardziej w porządku zgrana ekipa na innych działach, jedynie na stolarni wyścig szczurów który właśnie zapoczątkowała ta ciężka kiełbasa. Zamiast grać do jednej bramki, to czeka tylko na czyjeś potknięcie, a sam napier#dolił tyle baboli że głowa boli. Dziwny typ chyba ma syndrom opuszczonego gniazda, bo kto normalny tak się zachowuje.

Emilia

No serio trzeba kogoś nie lubić, żeby kiełbasą go nazwać.XD Czekaj ale na czym ten wyścig u nich polega, wynikami rywalizują? Aktualnie ten Pan wciąż tam pracuje? Wiadomo?

Gienek
@Emilia

Don mortadela jest toksycznym typem i tyle, gdy go ktoś zapyta o pomoc to powie ze nie wie, ale tylko gdy zbiorą się "najtęższe" umysły na stolarni to on wtedy najwięcej ma do powiedzenia. A rywalizują tym kto ma mniejszego pin#dola i komu najbardziej nie chce stawać już, co prawda zaczepi tam starą od wielkiego dzwona, ale woli drzeć łacha w kurniku.

@Gienek

Ok, teraz już skumałam chyba niestety i w sumie to nie chciałam tego wiedzieć. Co to z infantylne zachowania tak właściwie, to chyba miejsce pracy a nie przedszkole? Szefostwo to pochwala?

@Gienek

Gienek - wiadomo kim jesteś - były pracownik.. Wszyscy w firmie, Cię znają. Zanim zaczniesz pisać ten bełkot: 1. popracują nad j polskim, 2. wytrzeźwiej.

Gienek

Który chciał zrobić moją Panią pytam! Bo znowu się szlaja,A wedzonki jak coś mam to dzwońcie będzie promocja

Emilia

A o co mu może z tym wszystkim chodzić, czemu się mści?

@Gienek

Człowieku, zgłoś się do specjalisty - powinieneś się leczyć. Dyskusja poniżej "0" Pytanie do administratora. Czy takie wpisy, nie powinny być z automatu usuwane. Nie dotyczą one firmy.

Kis

Piękna lista nowych ogłoszeń na (usunięte przez administratora) czy to akcją odmłodzenia kadry, czy skończyło się pobłażanie pracowników na tą farsę z wypłatą pod stołem?

Kontrola

Może ma ktoś informację na temat pracy na stanowisku kontroli jakości? Czy cała kadra ma takie same problemy z umowami jak to było wspomniane w poprzednich wpisach? Chętnie poznałbym opinie kogoś, kto miał doczynienia z tą firmą, czy warto jest aplikować. Jak wygląda zakres obowiązków na kontroli jakości? Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Kandydat ????????????

Pan Boss powinien w tych ogloszeniach napisac; -zatrudnie na najnizsza reszta w kopercie (usunięte przez administratora) pracownikow -nie przestrzegam BHP -nie oddaje wolnych ustawowo dni no chyba ze bezplatne -matacze krece (usunięte przez administratora) by wycyckac z pracownika jak najwiecej (usunięte przez administratora)

Pan X
@Kandydat ????????????

jeden wielki (usunięte przez administratora) stara nad nim rękę trzyma co widać przy co miesięcznych wypłatach, biuro które prowadzi ich księgowość powinno się zastanawiać które więzienie wybrać za współudział w (usunięte przez administratora)państwa i podatników. Gość nie szanuje ludzi urwał się z dużej firmy i na układach otworzył mniejszą swoją i co... gdyby nie zlecenia z MAAG GEAR GE ELTECH DAMEN itp to by już dawno nie istniał. ustawił całą swoją rodzinę na (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)szkoda mi czasu na pisanie dalej ale na koniec powiem (usunięte przez administratora) ARKA I MAŁGOSIE!!!!!!!! karma Was dopadnie prędzej czy później HAHAHAHAHA

@Kandydat ????????????

Wszystko co napisane, w temacie firmy Promar jest prawdą. Brak stabilności w tej firmie.

Emilia

Serio to prawda wszystko? Ale wy wiecie, co z takim brakiem stabilności się robi, co nie? :(

Inżynier pola walki

Pozdrawiam serdecznie biuro :))

@Inżynier pola walki

A robisz to z sympatią czy przekąsem? ;) Widzę, że jesteś chyba byłym pracownikiem, czemu już tu nie robisz?

Inżynier pola walki
@Emilia

Z sympatią zdecydowanie. Tak wyszło niestety ale wspominam dobrze :)

@Inżynier pola walki

To dobrze, że to wyklarowaliśmy, bo niektórzy kandydaci mogliby to odebrać podobnie jak ja, że z przekąsem. A skoro tak miło wspominasz to może podzielisz się tymi wspomnieniami tutaj? Ktoś już pisał o biurze, ale może masz coś do dodania? Dla każdego kandydata najdrobniejszy szczegół to złoto, uwierz. ;p

Były Pracownik

Od strony biura bardzo pozytywne odczucia, sympatyczny pomocny zespół zgranych osób, atmosfera naprawdę fajna. Osoby odpowiadające za stronę wykonawczą również znają się na swojej pracy i fajnie współpracują. Praca na pewno dla osób, które chcą się wdrożyć w w daną branżę i zaangażować. Czasem praca pod presją czasu ale to chyba jest w każdej pracy ;) Wynagrodzenia też wydaje mi się że adekwatne do pracy i z możliwością negocjacji. Widzę że jest trochę negatywnych opinii ale jak każdy wie, piszą zwykle osoby niezadowolone. Pozdrawiam cały zespół :)

Justyna
@Były Pracownik

Chcę się tam zatrudnić, ale mam mętlik w głowie przez te komentarze. Powiesz coś więcej o tych zarzutach o kasie pod stołem? Faktycznie tak było?

@Justyna

To nie są zarzuty, tylko długotrwały proceder i standard płacowy w firmie PHU Promar. Umowa spisywana jest na najniższą krajową, a resztę, którą utargujesz z właścicielem, dostaniesz na początku miesiąca w skrupulatnie przygotowanej, przez żonę właściciela, kopercie. Pamiętaj, że nie obowiązują Cię wtedy składki wynikające z faktycznego wynagrodzenia.podatkowe, które na szczęście od początku tego roku w całym zakresie ciąży na pracodawcy. Pamiętajcie, że warto zgłaszać takie praktyki.

Były

@pracownik to czemu Ty tego nie zgłosisz skoro uważasz, że warto to zgłosić? Justyna, owszem płaca niestety taka ale też powiem szczerze, że ludzie i sama praca są świetni. Jak nie masz gdzie zacząć, to też dobre miejsce do zdobycia doświadczenia. Ja bym tylko się pozbył niektórych "wczorajszych" panów...

@Były

Czyli ogólnie byś polecił pracę tutaj? To wypłacanie pieniędzy w ten sposób aż tak Ci jednak nie przeszkadza z tego co widzę? Tylko zmartwiły mnie teraz te składki, o których on wspomniał

Tyracz

Hej, jak tam tegoroczne premie świąteczne? Były chociaż życzenia?

Wysłałem CV na stanowisko Konstruktor - Technolog, ale niepokoją mnie wcześniejsze komentarze. Czy rzeczywiście umowy są tylko na najniższą krajową, czy nie ma żadnych problemów ze strony Urzędu Skarbowego wobec takich umów oraz wypłat urlopu i chorobowego? Moze znalazłby się ktoś, kto pracuję tam na podobnym stanowisku i napisał choć trochę o wymaganiach w pracy? Jak w ogóle wygląda towarzystwo pracujące w firmie. Poprzednie ogłoszenia mówiły o wynagrodzeniu 6000 zł netto, czy taka kwota jest do osiągnięcia przez w miarę dobrze doświadczonego pracownika?

Iwona
@Marcin

Możesz uaktualnić sytuację? Bo minął miesiąc od Twojego komentarza i jestem bardzo ciekawa jak ta sprawa się potoczyła. Odezwali się do Ciebie w sprawie pracy? A może już pracujesz? :)

Technolog

Ok 6000 netto. Czyli najniższa krajowa a reszta w kopercie wpyłaci pani Fiona. Ot takie to OKOŁO 6000 tys. Nie polecam tej firmy.

Justyna

Ręce opadają maszyny nie przytwierdzone na stałe do posadzki, od szlifowania unosi się mgiełka chłodziwa i chłopaki to wdychają spawacze nawalają sobie po oczach a na domiar złego jest palone czym popadnie w piecu. Odradzam Umowy na najniższą krajową a reszta w kopercie, ale dotacje z państwa na miejsca pracy się bierze. Jedyny plus to ... hmmm...możliwość ucieczki przed komornikiem bo szef pazerny i na dzbanach zbija kase

Spawacz

Widziałem ogłoszenie na spawacza, jak wyglądają warunki na zakładzie? Sprzęty, wyciągi, PPE. Mam dość duże doświadczenie w spawaniu MIG i TIG i zastanawiam się czy nie podesłać papierów. Jaki rzeczy tam spawają i czy biuro ogarniete?

Zając
@Spawacz

Odradzam wyciągów niema żadnych wszystko kombinowane.

Stolarz

...ja dodajac od siebie to ze pandemia nie trwa od 10 lat... ciezkie czasy... tu zawsze byly :-)

To wszystko kupa klamstwa szef jak i szefowa to bardzo fajni i przyjazni ludzie staraja sie jak moga w tych obecnie ciezkich czasach a jak nie pasuje komus praca to zmień (usunięte przez administratora)

Opinia jest złośliwa. Wystawiona przez pracownika, który próbował wymusić wynagrodzenie 8000 netto. Szkoda tylko, ze autor opinii, ukrywa się pod nikiem: pracownik, a nie podaje swoich danych. Pewnie boi się o sankcje za rozpowszechnianie nieprawdy. Panie Szanowny. Proszę o dane.

Zając
@Pracodawca

Coś w tym prawdy napewno jest.

Klient
@Pracodawca

O tak, bardzo złośliwie człowiek pisze prawdę ....

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska - Elbląg

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Promar Małgorzata Drygulska
  • Władysława Orkana 19