Zakład Wielobranżowy PHU DAN STAL Daniel Tomaszewski

Elbląg

Opinie o Zakład Wielobranżowy PHU DAN STAL Daniel Tomaszewski

budowlaniec 13.04.2017 20:25

Firma wypłaca pensje pracownikom z opóźnieniem lub w 2 ratach. Stan techniczny i bhp - fatalny. Narzędzia zużyte lub ich brak. Właściciele co innego mówią, co innego robią, co innego myślą. Pracownicy produkcyjni raz pracują, raz nie ( pod zamówienie, na licho wie jakich umowach, po 10-12 godz., w soboty też. Co dzieje się na budowach to już tajemnica .

wiem 1

Firma jest zadłużona i jej środki trwałe są przejęte. Młody prezes nieudolnie zarządzał firmą i doprowadził do upadku. Nieuczciwi ludzie, nie polecam.

KONIG

To nieuczciwi ludzie. Nie płacą dostawcom. Ich długi są na wszystkich giełdach wierzytelności. OSTRZEGAM PRZED TYMI OSZUSTAMI!!!

byly pracownik

firma ta ludzi traktuje jak niewolnikow ty musisz nie czy chcesz caly czas wkryzysie tylko skad te bogactwo a teraz ludzie po sadach sa wzywani bo pan filip chcial zaoszczedzic

Klient

Nie polecam, oszukują, niewyplacalni. Szukajcie innego partnera tu nie warto, są po prostu nieuczciwi. OSTRZEGAM!!!!!!!!

Klient

Mam niedobre doświadczenie z Firmą DAN-STAL. Nie dotrzymują terminów, jakość usług daje dużo do życzenia. Firma nie bardzo wie pod okiem Pana Filipa dokąd zmierza.

Wykonawca
@Klient 07.06.2015 19:02

Ja również mam niedobre doświadczenia z tą firmą, od prawie roku czekam na ostateczne rozliczenie. Natomiast współpraca z tą firmą była cały czas pod górkę. Mam spore kłopoty przez tę firmę, a współpraca z nadętym młodym człowiekiem to droga przez mękę. Nie wiadomo, kto rządzi w tej firmie czy Pan Daniel czy Pan Filip.

Tech

Bardzo słabo niezorganizowana firma. Mocno niedoświadczony młody Pan Prezes. Nie polecam współpracy.

Zostaw opinię o Zakład Wielobranżowy PHU DAN STAL Daniel Tomaszewski - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wielobranżowy PHU DAN STAL Daniel Tomaszewski