Opinie o Zakład Wielobranżowy Produkcyjno Handlowo Usługowy Dan-Stal Daniel Tomaszewski w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Wielobranżowy Produkcyjno Handlowo Usługowy Dan-Stal Daniel Tomaszewski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Wielobranżowy Produkcyjno Handlowo Usługowy Dan-Stal Daniel Tomaszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wielobranżowy Produkcyjno Handlowo Usługowy Dan-Stal Daniel Tomaszewski w Elbląg

Patryk Nowy wpis

Czy firma udostępnia wifi dla pracowników ?

firma jednoosobowa Nowy wpis

Czy Ktoś z użytkowników posiada może informacje, czy są toczone i gdzie postępowania sądowe, pozwy zbiorowe na rzecz kontrahentów, którym firma danstal nie zapłaciła faktur? Trudno zdobyć takie informacje a niestety również jestem w gronie firm jednoosobowych, którym ta firma zalega za fakturę a nie jestem z Elbląga. Z góry dziękuję za informacje.

Sylwia Nowy wpis

Kiedy nastąpiła zmiana nazwy firmy? Niepokojące te informacje.

Hvucufuf Nowy wpis
@Sylwia

To zawsze były dwie odrębne firmy. Obie są w upadłości z tego co wiem. Temat zamknięty.

Max

UWAGA NA DANSTAL - BBS - Kupili od nas towar i od trzech lat nie ma zapłaty - NIE MUSZE MÓWIĆ JAK TO NAZWAĆ - Z DAEKA OD NICH

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Wielobranżowy Produkcyjno Handlowo Usługowy Dan-Stal Daniel Tomaszewski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
DANIEL TOMASZEWSKI

BBS Polska Sp.zoo nowe dzieło Filipka Tomaszewskiego do robienia ludzi w bambuko uwaga to (usunięte przez administratora)

BBS SP ZOO ELBLĄG

BBS Nowe dziecko DANIELA TOMASZEWSKIEGO do robienia ludzi w konia

Znajomy Filipa

Młody (usunięte przez administratora)tak doprowadził Firme ojca Dan-Stal ze musiała sprzedać Hale zachciało się Spółki Dan-Stal którą naciągna kasy i doprowadził do upadłości a teraz nowa spółka BBS UWAGA NA TYCH OSZUSTÓW

Złodzieje

(usunięte przez administratora) to wielki oszust i cała jego rodzina uwaga na tych ludzi z Elbląga

PRACOWNIK

Pan Filip Tomaszewski i jego Ojciec Daniel Tomaszewski to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) NIE POLECAMY UWAGA na nowo powsałą Firmę BBS Sp.z.o.o Jest prowadzona przez tego samego OSZUSTA ELBLĄSKIEGO FILIPA TOMASZEWSKIEGO UWAŻAJCIE NA TA ZŁODZIEJSKA FIRME

budowlaniec 13.04.2017 20:25

Firma wypłaca pensje pracownikom z opóźnieniem lub w 2 ratach. Stan techniczny i bhp - fatalny. Narzędzia zużyte lub ich brak. Właściciele co innego mówią, co innego robią, co innego myślą. Pracownicy produkcyjni raz pracują, raz nie ( pod zamówienie, na licho wie jakich umowach, po 10-12 godz., w soboty też. Co dzieje się na budowach to już tajemnica .

wiem 1

Firma jest zadłużona i jej środki trwałe są przejęte. Młody prezes nieudolnie zarządzał firmą i doprowadził do upadku. Nieuczciwi ludzie, nie polecam.

KONIG

To nieuczciwi ludzie. Nie płacą dostawcom. Ich długi są na wszystkich giełdach wierzytelności. OSTRZEGAM PRZED TYMI OSZUSTAMI!!!

byly pracownik

firma ta ludzi traktuje jak niewolnikow ty musisz nie czy chcesz caly czas wkryzysie tylko skad te bogactwo a teraz ludzie po sadach sa wzywani bo pan filip chcial zaoszczedzic

Klient

Nie polecam, oszukują, niewyplacalni. Szukajcie innego partnera tu nie warto, są po prostu nieuczciwi. OSTRZEGAM!!!!!!!!

Klient

Mam niedobre doświadczenie z Firmą DAN-STAL. Nie dotrzymują terminów, jakość usług daje dużo do życzenia. Firma nie bardzo wie pod okiem Pana Filipa dokąd zmierza.

Wykonawca
@Klient

Ja również mam niedobre doświadczenia z tą firmą, od prawie roku czekam na ostateczne rozliczenie. Natomiast współpraca z tą firmą była cały czas pod górkę. Mam spore kłopoty przez tę firmę, a współpraca z nadętym młodym człowiekiem to droga przez mękę. Nie wiadomo, kto rządzi w tej firmie czy Pan Daniel czy Pan Filip.

Tech

Bardzo słabo niezorganizowana firma. Mocno niedoświadczony młody Pan Prezes. Nie polecam współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wielobranżowy Produkcyjno Handlowo Usługowy Dan-Stal Daniel Tomaszewski - Elbląg

Zakład Wielobranżowy Produkcyjno Handlowo Usługowy Dan-Stal Daniel Tomaszewski
1.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Warszawska 78
    82-300 Elbląg