Opinie o Media Star Sp. z o.o. S.K. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Media Star Sp. z o.o. S.K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Media Star Sp. z o.o. S.K. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Star Sp. z o.o. S.K. w Szczecin

Jakub

A Dlaczego nikt nie pisze o wekslach ,że trzeba podpisać przed przyjęciem tej posady???

Diablo

Moje sugestie dla Media Star Sp. z o.o. S.K.: Jak można swoim pracownika zabrać z wypłaty 1000zl i nie powiedzieć za co? Pan K.jest wulgarny i porywczy A uważa się za kierownika. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Być uprzejmy dla swoich pracowników i płacić im ich ciężko zarobione pieniądze.

Ajent
@Diablo

Diablo. Jak to możliwe, że pracownicy ciężko pracujący w Salonie nie wiedza za co zabrano im, aż 1000 zł ??? Inwentaryzacja, czyli spis towaru znajdującego się w Salonie w stosunku do posiadanych stanów magazynowych ! Nie rozumiem czego mogli pracownicy nie wiedzieć ? Że maja braki w towarze ( czyli nie sprawdzają stanów na bieżąco ). Poza tym każda inwentaryzacja jest podpisywana po jej zakończeniu przez osoby odpowiedzialne materialnie - wyróżnione są tam obciążenia- audytor zawsze weryfikuje powstałe różnice ! Następnie jest widoczna w systemie. Można wejść i sprawdzić.

Jaka jest kultura pracy w Media Star Sp. z o.o. S.K.? Obowiązuje typowy dress code?

Ajent

Witam, Oczywiście, że jest ???? wszystko jest szczegółowo przedstawione w systemie na którym pracujemy w zakładce - Standard obsługi klienta. Zasady współpracy z centralą firmy, również są klarownie przedstawione

Studentka

Też kiedyś pracowałam w Centrali Media Star. Zwolnili mnie pięć minut przed końcem pracy. Nawet nie wyjaśniono dlaczego. Atmosfera w tej firmie jest bardzo nieprzyjemna.

tik-tak
@Studentka

Oni lubią zwalniać ludzi tak na partyzanta.

Diablo
@Studentka

Miałam to samo jeszcze wypłatę wstrzymało bez podania przyczyny.

Sprzedawca

Z dnia na dzień dostałem telefon, poszedłem na spotkanie i ono wypadło według mojej oceny negatywnie. Szefowa interesu opryskliwa, więc nie wiedziałem czy chce mi dać tę prace czy zniechęcić do niej, ale koniec końców dostałem tam pracę, ale nie przyjęłam.

Pytanie padały mniej więcej takie: 1. czy jest pan dyspozycyjny od już ? 2, czy posiada Pan rodzinę bądź jakieś zobowiązania ? 3, uczy się pan? 4. czy może Pan zgłosić się jutro o godz. 6.30?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Sebaizdrapka14102

Media Star w grudziadzu na ulicy Legionów 40 który mieści się w Netto to wspaniałe miejsce na zakup bieżącej prasy. Możemy w nim zakupic nie tylko wybrane rodzaje czasopism czy też wyrobów tytoniowych, ale też skorzystać z punktu totalizator sportowego (LOTTO). Jesli chodzi o obsługę kasjerką jest zetelna a przede wszystkim na poziomie. Mogę dodać że mało jest takich uprzejmych osób w zawodzie sprzedawcy jak pani Justyna oraz jej koleżanka zastępczej zmiany. Przy okazji wyrażania opinii pragnę serdecznie pozdrowić cała ekipę wspaniałych dziewczyn z netto gdyby nie determinacja tego wspaniałego grona Netto z pewnością było by już zamknięte. Jedyne co mogę dodać na koniec to to że jestem dumny ze to właśnie w moim mieście jest tak wspaniała ekipa dziewczyn. Pozdrawiam Seba od zdrapek.

Patrycja P

Pracowałam w media star w Tczewie :) ajentem był pan Łukasz Sz. Wszystko było by w porządku gdyby nie fakt ze umowy dla pracowników to umowa zlecenie na zastępstwo najgorsza umowa na umowie jest ze zarabiamy 130 zł ???? a tak naprawdę jesteśmy w pracy od poniedziałku do soboty czasami nawet do niedzieli dzień w dzień nie polecam pracować w Tczewie naprawdę jest taki rynek pracy ze szkoda niszczyć nerwów na takie coś odradzam kiedy pan Łukasz Sz. Dowiedział się ze jestem w ciąży co zrobił zwolnił mnie kiedy najbardzaj potrzebowałam pieniążków żałosne Moje sugestie dla Media Star Sp. z o.o. S.K.: Zmienić ajenta i szanować naprawdę pracowników zdrowie jest najważniejsze i jeszcze raz przemyśleć co do Pana Łukasza teraz jego mamy ale i tak Pan Łukasz wszystko prowadzi ja nie chciałam zgłaszać tego dalej bałam się ze wypłaty nie dostanę a jak napisałam Panu Łukaszowi oczywiście mam te SMS-y ze zgłoszę to wyżej ze nie dostałam pieniążków to do mnie zadzwonił i powiedział ze dostanę do ręki i ze mam przyjść następnego dnia i pani Ewka o wszystkim wie i ze nie może się nikt dowiedzieć pracowałam naprawdę w wielu firmach ale póki będzie tak pan Łukasz naprawdę będę odradzała wszystkim Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przypatrzeć się kogo zatrudniają

Magda

zigzak - Gdyby tak było, zapewne Moderator nie pozwoliłby na zamieszczenie Twojego komentarza.;)

zigzak
@Magda

To gdzie się podziało moje zdanie na temat przyznania tytułu najszybciej rozwijającej się firmy w Polsce. Sam zniknął? Teksty , które się tu publikuje to tylko ta lekka waga. Nikt nie ma odwagi pokazać tej ciężkiej publikacji. Czy to jest obrażanie kogoś jeśli napisze się iż firma dostała nagrodę dzięki swoim wspaniałym pracownikom, którzy to zap.... na umowach śmieciowych. Ja nie czuła bym się obrażona gdyby ktoś mi tak powiedział bo to przecież prawda jest. Pozdrawiam

@zigzak

To jest prawda niewygodne komentarze dla Media Star są usuwane

Agnieszka
@Gość

Nie ma czegoś takiego jak niewygodna opinia. Każda jest istotna dla pracodawcy jak i dla osób chcących podjąć pracę bądź współpracę z firmą.

Natalia

@Mika76, jak długo pracujesz już w Media Star? Przedstawiłabyś krótko informacje dotyczące warunków zatrudnienia w oparciu, o które współpracujesz z tą firmą? Jaka atmosfera występuje na co dzień w tym miejscu pracy? Twoja wypowiedź będzie przydatna dla przyszłych pracowników Media Star.

Natalia

@Zniesmaczona, Twoje miesięczne wynagrodzenie nie było zbyt duże. Czy w takim razie byłaś zatrudniona w oparciu o umowę zlecenie? A może forma Twojego zatrudnienia przedstawiała się jeszcze inaczej? Proszę Cię o uzupełnienie swojego wpisu, o te informacje.

Natalia

@zigzak, oczywiście Twoja opinia o Media Star Sp. z o.o. S.K. może być zarówno pozytywna jak i negatywna. Najważniejsze, żeby była w jak największym stopniu merytoryczna. Jeżeli Twój wpis został usunięty, to dlatego, że prawdopodobnie nie zachowałeś kultury wypowiedzi. Komentarze umieszczane przez użytkowników nie mogą być obraźliwe, zawierać wulgaryzmów itd. Zachęcam Cię również do zapoznania się z regulaminem tego miejsca https://www.gowork.pl/regulamin

Jola

Najlepsza firma w jakiej pracowalam .Dobre zarobki atmosfera miła

Jola

Najlepsza firma w jakiej pracowalam .Dobre zarobki atmosfera miła

POZNANIANKA

Pracowałam w Media Starze i nie mogłam narzekać na warunki zatrudnienia. Atmosfera przyjemna, kasa też przyzwoita.

Aktualność

Z przyjemnością informujemy, że Firma Media Star Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa - właściciel sieci salonów prasowych Media Star - otrzymała tytuł Geparda Biznesu 2016.

W bieżącym roku, Instytut Europejskiego Biznesu, działający od 12.12.2005r. przeprowadził badania wyników finansowych 70 tysięcy polskich przedsiębiorców.  Na ich podstawie powstał ranking 785 najszybciej rozwijających się firm w Polsce, nagrodzonych ww. tytułem.

Z dumą informujemy, że Media Star Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa zajęła 44 miejsce.

Natalia

Możliwosć podwyżki jednak istnieje -a po jakim czasie? Ile trzeba przepracować? Ba każdym stanowisku pracy istnieje inne wynagrodzenie? Spezedawca w salonie prasowym na jaką umowę wstepnie może liczyć? Obecnie prowadzona jest rekrutacja na to stanowisko.

Aktualność

Salonik Prasowy nr 89 juz otwarty. A w planach kolejne otwarcia!!!

Aktualność

NASZ SALONIK PO MODERNIZACJI !!!

Halina

Ostatnio wprowadzają jakoś dziwnie dużo nowych procedur. Chodzą słuchy, że przygotowują się do wejścia na giełdę. Ciekawe jak to wpłynie na sytuację pracowników.

Tik-tak

Co taka cisza? Zatkało Was z Nowym rokiem? Czy nowe rozporządzenia Wam się nie podobają?

Tik-tak

Kochani, od 01,01,2017 mamy podwyżkę 13zł/brutto na godzinę :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Media Star Sp. z o.o. S.K. - Szczecin

• Jak się pracuje w Media Star Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Star Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Star Sp. z o.o. S.K.?

Kandydaci do pracy w Media Star Sp. z o.o. S.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Star Sp. z o.o. S.K.