Jelcz Sp. z o.o.

Opinie o Jelcz Sp. z o.o.

Siwy

Ponoć zakład się rozbudowuje. Będą nowe miejsca pracy. Ktoś ? Coś? Może związki zawodowe coś takiego wiedzą? Może w końcu będzie lepiej. Gorzej jak zatrudnią nieudaczników , karierowiczów i l 4 côw. Bo i tacy są i tacy byli..

@Siwy

Jeszcze kilku zaprzyjaźnionych fachowców w kompozytowej kuźni kadr pewnie się znajdzie

Realny
@Siwy

Weź pod uwagę, że dobra zmiana jeszcze niczego nie wybudowała, oprócz nikomu niepotrzebnego rowu dla kajaków i jachtów

@Realny

Będzie jak z CPK setki milionów za pilnowanie łąki i kreski na mapach dla swoich a potem że nic powstanie ma to wina (usunięte przez administratora). W Jelczu uważam że dojna zmiana zakończy karierę na nowej portierni kostce na parkingu i zdemontowanych tablicach reklamowych na wlocie do miasta.

Siwy
@Realny

Tak też się z tym zgadzam. Nadzieję można mieć. Po moich obserwacjach od kilku lat, niestety kadra kierownicza to żart. Dobrze ,że niektórych już nie ma. Bo to było kompletne nieporozumienie , nie wspomnę o ich promowaniu swoich pupilków. O tym ,że czuć było alko ...... Zakorzenieni są po czubki głów razem z pracownicami biurowymi. Kilka osób pracuje reszta no cóż przychodzi dla zabicia czasu.

Johny

Większość i tak pewno wie o kogo chodzi, gdyż znacie prawie 20 lat....to co się dzieje to katorga dla ludzi!!!(usunięte przez administratora)pomiatają emerytowanymi pracownikami.... ludzie z doświadczeniem nie są lepiej traktowani,a tym bardziej jak mają coś więcej do powiedzenia od tę...go przełożonego,którego z resztą sam szkoliles żeby wyrusł na dobrego pracownika,... nie dajcie się proszę POZDRAWIAM

Praca konstruktor

szukają konstruktora oprzyrządowania, jakie są widełki na tym stanowisku?

Jestem smutny ze nikt nie pyta co u nas na Montażu Glownym xD Bo u nas na montażu głównym same sukcesy :) Od pół roku możemy pracować nawet na dwie zmiany i najlepiej w soboty i święta bo jak nie ma części, to zaraz nie ma detali. Urlopy mamy wstrzymane od zeszłego roku i chyba ten rok też się załapie, bo dużo pracy i nikogo nie obchodzi że zglaszales go miesiąc wcześniej. Szkoda ze nikt nie pomyślał o uzupełnieniu załogi po odejściach ludzi na emeryturę/zmiane pracy. Co lepsza przyjęli więcej poganiaczy nic nie robiących niż specjalistów na danych stanowiskach. I tak próbujemy z kolegami w coraz mniejszym gronie zapchać dziury po nieradzących sobie ludziach, żeby było w miarę dobrze w firmie. Szkoda że nikt tego nie widzi ;)

Nie możliwe! Macie przecież wspaniałego mistrza ,który o was dba , troszczy się jak o swoje dzieci.

@Gość

Chyba ci się wydziały pomyliły

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Jelcz Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy są przyjęcia do kontroli ,bo słyszałem że to najlepsze stanowisko w Jelczu

Ferdek

Niestety saturator dać wam, a nie taką Spółkę. Od ilu miesięcy kluje się komisja etyczna? (usunięte przez administratora)? Komu w tej Spółce pracownik ma się pożalić? Czy w tej firmie rozwiązano jakiś problem? Czy obowiązują jakiekolwiek normy etyczne? Łaciny można się nauczyć.

Pracownik r70

Ale tu śmietnik piszą masakra. Ploty same. Beka

J-315
@Pracownik r70

Toś typowy Jelczański Beton!

Tyle

To jak pytać czy wolisz Raka płuc czy Raka trzustki ? Solidarnościowy styropian w Jelczu i innych zakładach jest współwinny sprzedaży zakładów za bezcen. Teraz się zbratali z rządem za synekury i mają w d los ludzi. Wracając do twojego pytania to Wigry 3 nie nadaje się do niczego szarańcza to przy nim pożyteczny owad.

@Tyle

A jakie było pytanie? Przybliż w dostępnej formie.

W 2018 i 2019 roku wyprodukowano po 450 samochodów ale było tylko trzech kompetentnych dyrektorów. Módlcie śię aby wrócił Marcin T. obecne kierownictwo nie ma kompetencjiaby prowadzić fabrykę.

@pracownik

Zartujesz chyba ! Jego kierowanie to darcie japy, ale do zorganizowania czegoś było mu daleko. Narcyz i tyle w temacie

ten od kalendazy to nadawał się do baletu albo do cyrku a nie do kierowania spółką produkcyjną.

związkowi patrioci ile wyprodukowaliśmy samochodów w 2022roku. O ile więcej niż w 2015 roku.

@pracownik

W 2017 r zrobiono ponad 400 pojazdów do tego ponad 200 skrzyniowych gdzie skrzynia była spawana i malowana w zakładzie załoga liczył wtedy ok 500 pracowników. To wynik rekordowy od 1998 r który już się nie powtórzy. To była zasługa pracowników kadry kierowniczej dyrektorskiej zarządu widać było motywację i chęć zmian po latach stagnacji. Niestety okazało się że zarząd zaczął się kłócić o swoje " dodatkowe frukty" Jeden zajął się budowlanką drugi uprawiał kampanię wyborczą na burmistrza zakład podzielono na "swoich i moich ". Taki rok jak 2017 już się nie powtórzy nie wykorzystano szans teraz widzimy zjazd produkcji i motywacji załogi ogólnie można zacytować " Miałeś ........ złoty róg" teraz żałuj do końca swoich dni .

@Gość

Może czterystu pojazdów rocznie Jelcz nie zrobi ,ale dla kilku dodatkowych dyrektorów, specjalistów , kierowników stanowiska da radę stworzyć.

Kolo

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku życzę, aby 2023 był ostatnim rokiem władzy ,,socjalnej rewolucji" tak w kraju jak i tym samym w zakładzie.

To kłamstwo! Prawda zawsze sama się obroni. Ludzie wiedzą ,że Łukasz to Narodowiec. Wiele instytucji państwowych z nim współpracuje. Łukasz to całkiem inna mentalność niż z całym szacunkiem Pan Bogusław. Z resztą wystarczy zobaczyć czym zajmuje się Łukasz w Stowarzyszeniu,które współtworzy.

To są ludzie tego typu że jakby miał prowadzić własny kiosk z warzywami to by interes padł po 2 miesiącach zresztą jak większość dobrej zmiany. Na chleb mogą tylko zarobić w państwowej socjalnej firmie lub zatrudnieni po układach.

Tak znamy " Bóg honor ojczyzna" + kameleon kalendarze sklejka ławki bilety na żużel itp.

A co myślicie o "KOMPOZYTOWYM" desancie ?

@Gość

Masakra jakaś...a to jeszcze nie koniec.

@Gość

Desant z prywatnej firmy do państwowej oznacza kryzys. Budowlanka pada motoryzacja pada usługi padają itp. Za miesiąc dwa zaczną się masowe zwolnienia ale znając szefostwo Kompozytów to wiem że dobrego pracownika nie puszczą tylko paproszka także gratulacje z nowych pracowników i jak zwykle Jelcz firmą socjalną dla nie robotnych za pieniądze podatnika.

Tyle

Ma się dobrze 10 domów przynosi zysk a ty jak się masz po 70 wiosnach wrzody dale dokuczają ale o remoncie dachu na hali dalej marzysz?

Cola

...szykuje się na nowego przewodniczącego "S"...

Emerytowany pracownik
@Cola

Śmiesznie strasznie tu jest. Łukaszowi to się chyba mocno czkawka odbija pomawianie go i obrażanie. Jedno jest, pewne trzeba go poinformować o tym co się tu pisze. I przekonać do tego, aby został przewodniczącym „S” ! Jeżeli ktoś wypisuje tu takie gnioty i nie potrafi powiedzieć mu tego w twarz to oznacza tylko jedna rzecz. Jest odpowiednia osoba do tego, aby zostać przewodniczącym. Ktoś się tu boi młodego i ambitnego =) Łukasz trzymaj się życzę Ci powodzenia w wyborach.

@Emerytowany pracownik

Twój Łukasz dobrze wie co się dzieje w zakładzie ma tu swoich życzliwych co uprzejmie go informują. Gulka dalej mu skacze że łopata go pozamiatał mimo że koledzy dobrą fuchę we Wrocławiu załatwili. Próby powrotu do zakładu trwają jak nie przez układy to może przez związki się uda lecz zegar tyka nieubłagalnie za rok wybory i może się przyjdą lata posuchy lecz miś dobrze będzie suty.

Ignacy

Na tłoczni panuje coraz gorsza atmosfera .

Astra
@Ignacy

Co masz na myśli? (usunięte przez administratora) Złe się pracuje ludziom, którzy nie pracują i leserom. Najlepszy jest ten opieracz maszyny.

Weronika
@Ignacy

Coraz gorsza atmosfera między pracownikami czy między szefostwem, a pracownikami? Co w takim razie z zarobkami? Czy chociaż one są lepsze?

Listek
@Weronika

Czy mistrz tłoczni zna przysłowie zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był ?? WESOŁYCH ŚWIĄT o ile w takiej sytuacji mogą być wesołe ...

Teresa
@Listek

W jakiej sytuacji? Trudno mi zrozumieć o co w tym chodzi wszystkim :P Możesz napisac konkretnie, o co chodzi z ta atmosferą? Po Nowym Roku chciałabym tu aplikowac do pracy, chcę wiedziec na co mam się nastawić?

gość

DYLETANTA nci zawsze ulegają nierobom

Mikołaj
@gość

Mozesz jaśniej ?

Niko

Są w tym zakładzie komórki/majsternie/wydziały (jak zwał tak zwał) gdzie niekiedy nawet jedna trzecia (czasem nawet ponad) pracowników jest aktualnie na L4. I teraz powstaje pytanie: czy ,,socjalna rewolucja" ma zamiar coś zrobić z tym realnym i nienowym problemem? Czy nadal będzie się temu biernie przyglądać, jednocześnie dociskając śrubę rzetelnym pracownikom?

Najsłabsze ogniwo wydziału obróbki mechanicznej i tłocznej to jego kierownik.

Cichy

Co to za cisza panowie co sądzicie o wyborze nowego członka

KKK
@Cichy

Dobry członek nie jest zły. Ważne że się chop zna na robieniu zamieszania to sobie poradzi

Pixi i Dixi
@Cichy

O członkach się nie dyskutuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Jelcz Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Jelcz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jelcz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 310.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jelcz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 275, z czego 16 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 208 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jelcz Sp. z o.o.