opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jelcz

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 641 ocen
Opinie(2108)
Dodaj opinię

Opinie(2108)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Oferta
  • .
  • Sieć serwisowa
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Oferta

Sieć serwisowa

Certyfikaty

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Kalisz
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Ostrów Wielkopolski
  • Kłodzko
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jelcz-Laskowice
  • Miłoszyce
  • Ratowice
  • Siedlce
  • Stanków
  • Zakrzów
  • Chwałowice
  • Dziuplina
  • Stary Otok
  • Czernica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jelcz-Laskowice
  4. /
  5. Opinie o Jelcz Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Jelcz Jelcz-Laskowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jelcz Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    gość

    25.06.2024 17:20

    Pracownik

    BRYTAIA-DO kompletu powinien zatrudnić przew.solidarnosci na kierownika zakupów a po roku rudego do nadzoru rozbiórki i rozkradania firmy.
    ReviewUserIcon
    Mogli

    02.07.2024 21:40

    Pracownik

    Przecież on jest kierownikiem zakupów tylko jak to się mówi na to teraz to etat dla samego etatu a pracy nikt nie widzi. Ale jak się lud tam zapisuje i jeszcze poklask za nic nie robienie daje i kasę na związek płaci to brawo WY. Chodzą dwa sobie i chodzą ale nie martwcie się dla Was nic nie wychodzą
    ReviewUserIcon
    Niko

    27.06.2024 14:47

    Pracownik

    Co tam, że ludzie przychodzą i nie mają roboty albo tyle co kot napłakał i szwendają się bez celu. Liczy się tylko kuriozalny, najniższy w Europie wiek emerytalny dla kobiet i (usunięte przez administratora)pomostówki.
    ReviewUserIcon
    Krawędziarz

    25.06.2024 17:33

    Pracownik

    Czas wprowadzić drugą zmianę dla kontrolerów tłocznych.
    ReviewUserIcon
    Mit

    05.04.2024 23:57

    Kandydat

    Jaką stawkę można dostać jako elektromonter z doświadczeniem ? Obiła mi się o uszy dodatkowa premia 15% miesięcznie od stawki na umowie.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    16.05.2024 13:56

    Pracownik

    Bardzo niską 2-3 stówki powyżej najniższej krajowej
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    22.06.2024 17:04

    Kandydat

    Elektromonter z doświadczeniem,zaproponowali mi 4500 brutto podstawy,podziękowałem niech dalej szukają fra..w ,koledze na montaż 4400brutto podstawy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.06.2024 18:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zorro

    17.06.2024 19:32

    Pracownik

    Niektórzy czekają na Ciebie.Za Twoich czasów przynajmniej dział się rozwijał.Bły nowe spawarki , stoły itp. A teraz nic tylko roboty więcej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2024 19:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    12.06.2024 08:57

    Inne

    I to oczywiście do kontroli przecież kontrolerów nigdy za wielu.
    ReviewUserIcon
    Taka jest prawda

    11.06.2024 17:35

    Pracownik

    Brygadziści, mistrzowie i kierownicy majsterni i wydziałów produkcyjnych, kierownictwo technologii i działu konstrukcyjnego, planowania, pozostali kierownicy, dyrektorzy produkcji, do spraw rozwoju, operacyjnych, pozostali dyrektorzy i ich zastępcy, wszyscy, dosłownie wszyscy, łącznie z zarządem, mają pełne poparcie wszystkich związków zawodowych, więc jak ma się coś zmienić na lepsze? A o tym jakie kwalifikacje i kompetencje mają co poniektórzy z wyżej wymienionych to oceńcie Państwo sami.
    ReviewUserIcon
    Pracowniczy

    05.06.2024 11:57

    Pracownik

    Ponawiam pytanie o Społecznych Inspektorów Pracy, kim oni są, i jakie mają obowiązki? Kiedy odbędą się wybory bo kadencja 4 lata już dawno się skończyła? ludzie zainteresujcie się tym bo za to się przecież płaci. Kiedy skończyła się kontrola pipu bo związki nic nie mówią ludziom jak łamane są prawa pracowników że pip był tu tyle miesięcy?
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.06.2024 15:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.06.2024 19:10

    Pracownik

    Liczą się tylko plecy a nie wiedza ,doświadczenie , kwalifikacje .Takich przypadków jest więcej i liczę ,że przyjdzie nowa władza i rozliczy tych wszystkich szkodników a w szczególności kłamczuszków z montażu wafelka, wasyla
    ReviewUserIcon
    Maverick

    04.06.2024 13:31

    Kandydat

    Witam, chciałbym się dowiedzieć ile można zarobić netto na obróbce mechanicznej. Mówcie wprost, konkretnie.
    ReviewUserIcon
    Michał

    31.05.2024 21:49

    Pracownik

    Czytam na stronie internetowej firmy, że Rada Nadzorcza podjęła decyzję o zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego na prezesa zarządu bez wyłonienia kandydata.
    ReviewUserIcon
    Darek

    02.06.2024 08:50

    Pracownik

    Jak to rozumieć i interpretować?
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.05.2024 14:31

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gość

    29.05.2024 09:38

    Pracownik

    Przypominam że to też (usunięte przez administratora)nominat przyszedł do Jelcza wraz z Misiem Kameleonem i od razu lewe interesy jeden kostka remonty dla kolegów drugi kalendarze sklejka od przyjaciół. Trzeba to rozliczać jak też pozostałe mądre inwestycje typu "cudowny hol" a te zatrudnianie i podwyżki dla swoich to jawne działania na szkodę spółki.
    ReviewUserIcon
    Mc01

    28.05.2024 08:03

    Pracownik

    Na głównym magazynie z wszystkimi dodatkami wychodzi mi lekko ponad 6800 netto. Nie jest źle, podobno mają niektórzy mniej.
    ReviewUserIcon
    Gość.

    27.05.2024 14:48

    Kandydat

    Witam w internecie jest ogłoszenie że szukają pracownika na transport wewnętrzny. Moje pytanie jest jakie są zmiany i jaka stawka o ile to nie tajemnica. Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Nieznający

    25.05.2024 23:19

    Inne

    Z czystej ciekawości nie chcąc nikogo urazić ile zarabia się na stanowisku magazyniera na rękę?
    ReviewUserIcon
    Mareczek

    21.05.2024 18:38

    Kandydat

    Byłem na rozmowie, obiecali, że nieważne, jaka będzie decyzja, to zostanę poinformowany o niej w ciągu dwóch tygodni. Po trzech tygodniach wciąż nie dostałem odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Sebek

    18.05.2024 08:24

    Kandydat

    Witam wszystkich,złożyłem aplikację do pracy,byłem na rozmowie,oddzwonili i chcą mnie zatrudnić do pracy, na montaż.Powiedzcie proszę skoro,jest tak mały wolumen aut,to dlaczego ciągle zatrudniają nowych pracowników? O co chodzi?Pozdrawiam wszystkich pracowników Jelcza.
    ReviewUserIcon
    Małgorzata

    15.05.2024 07:15

    Kandydat

    Dzień dobry Chcę złożyć aplikacje do kontroli wewnętrznei i audytu- na co można liczyć- zwłaszcza jeśli chodzi o wynagrodzenie
    ReviewUserIcon
    Romek

    14.05.2024 17:15

    Pracownik

    Od ubiegłego piątku mamy oficjalnie podany na stronie internetowej konkurs na prezesa. W kuluarach pojawia się szczególnie jedno nazwisko, czasem pada też drugie. Jednak oba nazwiska powodują dziwne do zrozumienia podniecenie u związkowców, wręcz aplauz. Czyli wniosek taki, że jak związkowcy nie mają nic przeciwko nim, a wręcz przeciwnie, to raczej nic znacząco się w Jelczu nie zmieni. Niestety.
    ReviewUserIcon
    Ochotnik

    09.05.2024 19:55

    Kandydat

    Witajcie, jestem zainteresowany aplikowaniem na stanowisko inżynier produkcji. Na co można liczyć na tym stanowisku? Jak wygląda tam praca?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jelcz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jelcz Sp. z o.o.

    ul. Inżynierska 3 55-221 Jelcz-Laskowice

    https://jelcz.com.pl/
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.05.2024 08:40

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    08.05.2024 15:59

    Inne

    Czy na pewno takie informacje powinny być podawane publicznie. W końcu to zakład produkcji zbrojeniowej. Daj sobie lepiej na wstrzymanie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.05.2024 19:09

    Pracownik

    To ile dziś nowych ludzi zostało przyjętych? Oczywiście bardzo potrzebnych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Rudy

    05.05.2024 17:57

    Pracownik

    Podwyżki były i najwięcej dostali Ci co dobrze z majstrami żyją , a całe 8 godzin ściemniają. Ręce opadają .
    ReviewUserIcon
    Aneta

    22.04.2024 16:45

    Inne

    Hejka piszą o dodatku motywacyjnym na swojej stronie. O co dokładnie chodzi? Myśle nad aplikacją na kontrolera jakości połączeń spawanych.
    ReviewUserIcon
    Blondyn

    24.04.2024 10:55

    Pracownik

    @Rudy co ty za głupoty gadasz Jelcz jest jak dom spokojnej starości, jak wakacje nad morzem nikt nad niczym tu nie panuje ważne żeby tylko być w pracy a czy coś zrobisz na zmianie to inna bajka, ogólnie praca jest bardzo rozwojowa i kształtuje mózg (czytanie rysunków) mamy wspaniałą kadrę konstruktorów którzy przy każdym rysunku zostawią nad pole do wykorzystywania matematyki i obliczeń brakujących długości na rysunku ...
    ReviewUserIcon
    Fizyczny

    24.04.2024 18:17

    Pracownik

    Jak lubisz przez większość zmiany ukrywać się w ciemnym kantorku to będzie praca wymarzona .Tylko zadbaj o duży pakiet internetu bo bez tego będziesz się strasznie nudzić.A po za tym zero odpowiedzialności i nadzoru . Więc dodatek motywacyjny nie jest potrzebny.
    ReviewUserIcon
    abc

    22.04.2024 10:22

    Inne

    Na jakie wynagrodzenie można liczyć w dziale planowania ?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowqny

    21.04.2024 17:51

    Pracownik

    Możecie cos piwiedziec na temt pracy na stanowisku Oczyszczacz chemiczny.... Jak wyglada ta praca?
    ReviewUserIcon
    Zibi

    15.04.2024 17:30

    Pracownik

    Czy u was też jest taki problem z urlopami tak jak na dziale spawalni 3537. Wydaje mi się, że karty urlopowe powinny być dostępne w majstrówkach . Jak to jest na innych działach . Pytam, ponieważ jestem nowy
    ReviewUserIcon
    Wally

    15.04.2024 20:58

    Pracownik

    Na kabinach nie ma żadnego problemu z urlopami
    ReviewUserIcon
    Pinki

    13.04.2024 07:16

    Pracownik

    Tak można pracować tylko w sobotę u Krzysia, kawa, pogaduchy i może trochę pracy. Jeszcze ekstra płacą, dlatego nie dziwne że są takie tłumy w pracy. Polecam pracę w sobotę , rozwija przyjaźnie koleżeńskie i można zarobić.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.04.2024 21:08

    Pracownik

    A ludziom, którzy tak wydajnie pracują, że się spokojnie wyrabiają i w ogóle od wielu lat nie chodzą w soboty do pracy, uniemożliwiają nawet wykąpanie się po pracy. Przez masowe soboty mnóstwo pieniędzy przelewa się przez palce, a oni mają problem, że ktoś ze stuprocentową frekwencją chce wziąć prysznic. Nawiasem mówiąc, zapewnianie zaledwie dwóch kabin prysznicowych na ponad 70 pracowników w szatni to kpina. Rozporządzenie sprzed ćwierćwiecza mówi, że ma być minimum jeden natrysk na ośmiu pracowników najliczniejszej zmiany.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    14.04.2024 10:45

    Pracownik

    W szatniach są prysznice więc można się wykąpać więc nie jest źle. Na nowej hali będziesz miał swój prywatny prysznic w każdej szatni. A co do soboty to po to się przychodzi do roboty aby się nie narobić a coś dorobić. Nikt nad tym nie panuje na montażu jeszcze tylko zastępcy kierownika od pracy w sobotę brakuje. Takie rzeczy tylko w Jelczu.
    ReviewUserIcon
    Rico

    09.04.2024 11:12

    Pracownik

    Mam pytanie do przewodniczących związków zawodowych, działających w spółce oraz ich zarządów: czy podejmujecie Państwo działania zmierzające w kierunku rozwiązania lub chociaż ograniczenia ogromnego problemu z parkowaniem samochodów przez pracowników, zwłaszcza dla drugiej zmiany? Proszę o odpowiedź, zwłaszcza największego związku czyli Solidarności. Może Pan Dyciu by odpowiedział, którego swoją drogą pozdrawiam i jednocześnie przyznaję i przepraszam, że nie mam odwagi zadać tego pytania pod imieniem i nazwiskiem.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    10.04.2024 06:44

    Pracownik

    Szanowny pan Dyciu nie ma problemów z parkowaniem. On przyjeżdża swoim dwu kołowym pojazdem ( rower) i ma prywatne miejsce parkingowe. Zresztą taka fachura ma tylko jedną zmiane
    ReviewUserIcon
    Jarek

    10.04.2024 21:10

    Pracownik

    Wyczuwam zazdrość, że ktoś ma zaszczyt wozić go do pracy w końcu to nie byle kto tylko wiceprezes związku. A i na rowerze u mnie jeździć bo widziałem jak przyjeżdża do Jelcza. Takich ludzi nam w tym zakladzie potrzeba. Dba o interesy pracowników nie zajmuje parkingu dla samochodów i o ekologie ( jazda rowerem i z kolegami). Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    08.04.2024 22:21

    Kandydat

    Zwracam się do Was z pytaniem. Jaką stawkę na początku dostają spawacze/monterzy MAG z 5 letnim doświadczeniem w spawaniu stali czarnej?
    ReviewUserIcon
    Lukad

    10.04.2024 01:58

    Pracownik

    Ile bierzesz na rękę?.6700 nikt niema na rękę , starzy mają teraz po podwyżce około 6300 na rękę maksymalnie 6400.
    ReviewUserIcon
    Lukad

    10.04.2024 02:00

    Pracownik

    Chodzi mi o przelew na konto za miesiąc pracy bez nadgodzin
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2024 12:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomasz hulajnoga

    08.04.2024 17:22

    Pracownik

    Niech wraca i rozgoni te towarzystwo. Kierownik pierwszy do wylotu za brak podstawowej wiedzy odnośnie warunków pracy na spawalni, następnie brygadziści . Pracując obok na piłach widzę co tam się dzieje.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    05.04.2024 11:48

    Pracownik

    Mam pytanie. Po co jest przyjętych nowych 30 czy 40pracowników ?Czyżby doszło do tego, że każdy ma swojego asystenta? Ja nie rozumiem już polityki tego zakładu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.04.2024 10:40

    Pracownik

    Odpowiedź jest prosta. Aby ludzie przyjeżdżali do pracy o 6 żeby jeszcze mieli gdzie zaparkować. Ja dojeżdżam z za Oławy i żeby mieć miejsce parkingowe to najpóźniej o 6.15 muszę być na miejscu. Wtedy jeszcze są jakieś wolne miejsca parkingowe. Nie wspominając już o 2 zmianie.
    ReviewUserIcon
    Jarek

    07.04.2024 19:36

    Pracownik

    No fakt nie ma gdzie parkować ale dziesięć lat temu było 450 osób i ponad 300 samochodów. A teraz jest ponad 800 osób i też zrobimy może z 350 samochodów. To gdzie tu matematyka czy w to nie wchodzi już polityka. Tylko żeby ktoś kiedyś nie stwierdził, że to już nie rentowna produkcja.
    ReviewUserIcon
    Mati

    06.04.2024 00:07

    Kandydat

    Ile można zarobić na rękę jako elektromonter ? Jakieś premie, dodatki ?
    ReviewUserIcon
    Chłoptas

    05.04.2024 16:44

    Pracownik

    I się zaczyna przed podwyżkami wiadomo że kolesiostwo zrobi robotę i będzie 700 a ten co nie ma układu z przełożonym dostanie 500. Ciekawe czy ktoś będzie nadzorował podwyżki i będzie patrzone na całokształt pracy a nie za ostatnie 3 tygodnie
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.04.2024 11:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomek

    02.04.2024 19:18

    Pracownik

    To się nazywa kumoterstwo. W tym zakładzie nigdy nie będzie dobrze jak ludzie bez kompetencji pracują.Majstry cukiernicy żądza działem związanym z cięciem i tokarkami. A kontrolerzy to są dopiero pracownicy roku . Wiecznie jak są potrzebni to ich nie ma, a jak są to nie mają żadnej odpowiedzialności.Na montażu ludzi zatrudniają, ale aut więcej nie schodzi.Prezesi i dyrektorzy się zmieniają, ale w zakładzie nic się nie zmienia.
    ReviewUserIcon
    Maverick

    30.03.2024 18:48

    Kandydat

    Na jakie wynagrodzenie netto (na rękę) może liczyć operator CNC ? Tokarki, frezarki, wiertarki. Poproszę o rzetelne odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    @Operator

    27.03.2024 23:08

    Inne

    Witam chciałbym aplikować na operatora tokarek CNC może ktoś podpowiedzieć o jaką stawkę można wywalczyć z doświadczeniem 8 letnim wiedzą i z podobnej firmy zajmującej się podzespołami wojskowymi .
    ReviewUserIcon
    Były

    28.03.2024 10:56

    Były pracownik

    Maks 5000 na łapę
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.03.2024 11:19

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Artur

    27.03.2024 07:19

    Były pracownik

    Co innego widziałem jak pracowałem. Zresztą dlaczego pracujesz na dziale ojca. To się nazywa kumoterstwo.Zajrzyj w słownik młody bo nie znasz tego terminu.
    ReviewUserIcon
    Max

    27.03.2024 08:43

    Były pracownik

    Tak samo jak z drugiej spawalni. Są bardzo przeszkoleni i mają podejście do ludzi. Cały zakład się śmieje z tych działów specjalnej troski
    ReviewUserIcon
    LUZIK

    26.03.2024 13:36

    Pracownik

    Ludzie czy ktoś zareaguje na te schadzki do wypożyczani? Gdzie są przełożeni tych wszystkich osób? to się w głowie nie mieści, my musimy ciężko pracować na produkcji a towarzystwo się tam bawi w najlepsze. To już chyba kącik rodzinny nawet jest My tez poprosimy o klucze do wypożyczalni chętnie będziemy z niej korzystać i przebierać się i siedzieć i pić kawę i może coś jeszcze. Myślicie że was tam nie widać, wszystko widać. Zawiadomimy kogo trzeba co się tam dzieje Panie kierowniku zajmij się pan załogą bo za to panu płacą. W jelczu chyba nikt nie mam etatu który polega na integrowaniu się przez kilka godzin w ciągu zmiany, już nie wspomnę o porankach i ile trwają tam przerwy. DO ROBOTY I KIEROWNIKA ROZLICZYĆ
    ReviewUserIcon
    Gosć

    21.03.2024 17:09

    Kandydat

    Witam, chciałabym aplikować do firmy do administracji ale nie doczytałam czy można pracować zdalnie. Czy tutaj dowiem się jak może wyglądać taka praca?
    ReviewUserIcon
    Gosc

    24.03.2024 16:13

    Pracownik

    W każdym ogłoszeniu jest że to praca stacjonarna

    Zostaw merytoryczną opinię o Jelcz Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.