opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jelcz

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 642 ocen
Opinie(2109)
Dodaj opinię

Opinie(2109)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Oferta
  • .
  • Sieć serwisowa
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Oferta

Sieć serwisowa

Certyfikaty

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Kalisz
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Ostrów Wielkopolski
  • Nysa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jelcz-Laskowice
  • Miłoszyce
  • Ratowice
  • Siedlce
  • Stanków
  • Zakrzów
  • Chwałowice
  • Dziuplina
  • Stary Otok
  • Czernica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jelcz-Laskowice
  4. /
  5. Opinie o Jelcz Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Jelcz Jelcz-Laskowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • 20
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jelcz Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    J-315

    31.10.2019 23:00

    Inne

    Leon Stary Lisie a może "Włoski Tygrysie "po wpisach wnioskuję że zbliża się twój koniec w Jelczu .Nieroby,związkowcy,złodzieje chcą Cię wysłać do poznańskiego ZOO ale to chyba lepsze jak ponownie udławić się łysym śledziem.Ale walcz jak Lew może jeszcze jakiegoś nieroba na bramie złapiesz albo na paleniu kiepów w nowym WC może nawet pomnik Ci postawią na tej parkingowej przepłaconej kostce.Ciekawe czy Klakiery po tobie będą płakać czy od razu pokochają nowego Gargamela?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.10.2019 20:13

    Inne

    Zastanawiam się kiedy prezes Leon faktycznie pokaże żyłkę prawdziwego menagera w sytuacji w której znajduje się firma? Czy obecne zachowanie, decyzje prezesa i jego świty pomogą uratować jego plan produkcji? Czy to wszystko co się dzieję pozwoli nam na dalszą pracę w tym zakładzie? Czy dalsze zatrudnianie kolejnych sekretarek i wielce pań do biura obsługi zarządu pomogą osiągnąć wyniki ekonomiczne? Czy kolejne sztuczne stanowiska za grube pieniądze, o których my zwykli robole mogą zapomnieć, zapewnią nam obecne wypłaty i przyszłe podwyżki płac? Czy członek zarządu D. G. wreszcie zacznie pracować i przestanie przymykać oko na zachowanie swojego "taty"? Czy wreszcie firma pokaże środkowy palec prezesowi, zastępcy jego, dyrektorom i kierownikom? Ludzie opamietajcie się wszyscy. Pozwalając na to co się dzieje w tej firmie nawet mówiąc, że chcesz spokojnie pracować to zaraz nie będziemy mieli gdzie pracować. Plan się wali, zamówień nie ma. Wyrzućmy razem nieumiejacego rządzić prezesa i jego świtę. Niech wreszcie przyjdzie prezes, który będzie bezstronny i bezpartyjny, który będzie miał wiedzę i będzie potrafił ją wykorzystać.
    ReviewUserIcon
    Komentator

    31.10.2019 20:30

    Inne

    Bardzo spostrzegawcza opinia.
    ReviewUserIcon
    Pa-trick

    31.10.2019 20:24

    Inne

    Jak się skończą zamówienia państwowe to koniec Jelcza. Nikt nie kupi takiego auta,które jest każde inne. W kabinie wygląda jak Star z 70-lat. Wojsko to bierze bo nie ma innego dostawcy, ale to już chyba koniec zamówień. Informacje o bałaganie, braku planowania o dyrektorach na smyczy co petów pod maszynami szukają - to wszystko prawda. Tak jest o d ponad 20 lat jak ja pracuje. Jelcz zawsze przegrywa w sądzie, kilka lat temu jak zwolnili radnego z Jelcza też przegrali. Teraz pan B. wygrał w sądzie za niesłuszne zwolnienie. Za chwilę prezes Sz.przegra z kierownikiem marketingu za dyscyplinarne zwolnienie i znów wstyd dla prezesa, ale on nie zna wstydu, bo zapłaci z kieszeni pracowników, bo z pieniędzy zakładu Jelcz. Kto tu nie pracuje nie zrozumie tego bagna, ot co......
    ReviewUserIcon
    Komentator

    31.10.2019 20:21

    Inne

    Do Przykrego Faktycznie jest przykro jak czyta się te twoje oj przepraszam, nie twoje zdanie. Jest to zdanie, które głosi sam Prezes. Chodzi po zakładzie, nawa po nawie i głosi te wszystkie super informacje. Pokazuje faktury, obraża ludzi. Przypomnijmy, że obaj PANOWIE D, jak i SZ do zakładu przyszli razem w jednym czasie! Tylko Pan SZ twierdzi, że jest odnowicielem zastał zakład zrujnowany, ludzie to obiboki. Tylko On pracuje i jak twierdzi rozwijamy się... Megalomania. Niech powie nam Pan, prezes jak od PO, po teraz jak, jest, Prezesem co zrobił? Wyczyścił ludzi Pana, D, ale nie tylko najczęściej związki zawodowe, przeszkadzają prezesowi, bo jest prywaciarzem! Wprowadził autorytarne rządy, prywatny folwark. Komisja z PGZ była, w szoku jak usłyszała, od pracowników jak to dla prezes odnosił się do ludzi. Przecież Teraz twierdzi, że on jest, po to na stanowiskach pracy, żeby rozwiązywać problemy załogi... Kabaret. Powiedzcie ile konkretnych osób odeszło, ze spółki? Jak zastraszeni są, Majsterkowie i Dyrektorzy! Jaka panuje, komuna w zakładzie jak topornie i w cywilizowany sposób można cokolwiek załatwić dla dobra pracownika, bądź procesu, pracy! Skoro taka gwiazda, jest MJ. To, co robi w spółce? Jednak PIP podsumował, was w pewnych decyzjach co do niektórych osób co panowie? Ptaki ćwierkają, że teraz także przypadkiem MJ zostaje w spółce i przypadkowo prezesi wraz z jego przełożonym kładą nacisk na chłopaku. Związki zawodowe, jak i drużyna, zakładowa, postąpiły zgodnie z honorem tych organizacji broniąc kolegi z pracy, związki, bo taka jest jego rola, a także jako pracownika i kolegę. Potraficie czytać ze zrozumieniem ten krytyczny raport PIP?już jedną, sprawa sądowa wyszła, wam, bokiem. Można, nazwać to niegospodarnością. Zastępca szefa zakupów umowa rozwiązana za porozumieniem stron, odszkodowanie plus kasa za zwłokę do sprawy. Prezes osobiście szkalował te osobę i co teraz? Powinien zapłacić z własnej, kieszeni nie z pieniędzy spółki. Co do zastępcy zw. Zawodowych i kierownika zakupów to sprawa, sądowa cywilna i sprawa z powództwa PIP wszystko wyjaśni. Ptaki ćwierkają, że będzie, wygrana w dwóch rozprawach z palcem(usunięte przez administratora)... Natomiast MK nie przypadł do gustu Prezesowi np. ucząc go w toalecie jak ma używać papieru toaletowego. Chłopak był zbyt ambitny więc odszedł z zakładu. Państwowa komisja także wskazała czynny mobbing na tym pracowniku. Jeżeli, chodzi o planowanie i kolokwialnie nazwane emerytkami osoby tam pracujące to chyba jakaś, pomyłka. Bo pracują tam osoby związane z spółka, po 40 lat stażu, pracy, lecz do emerytury to zostało im jeszcze kilka lat pracy. Także nietrafiona opinia. Pytanie do nowo powstałego związku nie było okazji pić z prezesem? Jak były imprezy organizowane przez D to jakoś wszyscy wraz, z obecnym prezesem jak to on mówi Chlali wódkę i było dobrze. Krótka ma pamięć prezes i jego związki. Przewodniczący związków nie popisali się podwyżka oraz tym etatem społecznego inspektora słabo. Jeżeli, chodzi o związki zawodowe przypomnę ich rola jest dbanie o bezpieczeństwo i dobro pracownika. Każdy ma demokratyczne prawo wyboru związku. Więc oskarżenie o knucie i zapisywanie jest głupota. Co do historii o zakładach samochodowych zapraszam, do lektury min Wojtka Połomskiego. Bo mamy braki z historii losów, spółki, ale nie dziwne, bo błędy są w izbie więc nie dziwi mnie ten brak, wiedzy. Widzę także jakieś dziwne i po raz, kolejny odwołanie do JZS byłej przewodniczącej i porównywania tamtego okresu z aktualną sytuacją. Zapytam co ma piernik do wiatraka? Jeżeli chodzi o informację na temat obecnego zarządu i w ogóle informacje o spółce. Związki spełniają swoją funkcję oraz, ludzie i, załoga. Załoga także jest i formowana, jak i instytucje. Dokumentację posiadam od pracowników, raport PIP także. Posiadam także zabawne pisma panów U i L. Kabaret. Tak nawiasem dodam, że obawiałbym się zapisywania, czy jak ma, to miejsce przerzucania, do jak to mówi, załoga, związków Komunistów. Nie, powierzyłbym decyzji osobie, która pełni tam, funkcje przewodniczącego. Ponieważ tam gdzie, ten Pan, był prezesem, kierownikiem bądź, przewodnikiem i czego się, nie dotkną to po prostu albo były długi, albo się rozpadło i były same nieprawidłowości. Lecz to dobre rokowanie dla konkurentów, bo po prostu ten związek sam doprowadzi się do rozpadu.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    29.10.2019 14:59

    Inne

    Ten zakład nie jest zdolny do konkurencji na wolnym rynku. Brak alternatywnych klientów. Koniec zamówień państwowych równa się końcowi działalności. Amen
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    31.10.2019 16:49

    Inne

    Symptomy zbliżającego się kryzysu pozwoli już widać. Rząd obciążony programami socjalnymi już niedługo przestanie finansować samochody wojskowe. Skończą się na to pieniądze. I co wtedy?
    ReviewUserIcon
    Przykra prawda

    29.10.2019 23:48

    Inne

    @J-315, @Głos prawdy, @dobrze poinformowany, @ Mój kolega, Przykra prawda: - poprzedni prezes - z Domu Kultury i jego przyboczni po AWF-ie, politologii, panienki z butików i pływalni miejskiej, - marketing - bastion lewizny i nieróbstwa; astronomiczne niby zakupy nikomu niepotrzebne, ciągłe wyjazdy, żarcie i chlanie za pieniądze Spółki, przebywanie na urlopach bez ich wypisywania; gwiazda M. J. przeklinający jak szewc, zwany w Spółce trzecim Prezesem - nic nierobiący, przychodził do pracy jak się wyspał, specjalista od nagrywania i podpisywania lewych faktur; jego bezpośredni przełożony - podobnych zasług. Teraz związki zawodowe bronią go jak niepodległości. Wedle zasady obibok zawsze broni obiboka (lub swój broni swojego), - logistyka – zastępca przewodniczącego związków zawodowych; zakupy w 2015 roku farb, blach, narzędzi, papieru, itd. za ceny wyższe od 50% do 150%, w porównaniu do cen z 2019 r.; wszyscy pracownicy logistyki zapisani do związków zawodowych, pytam po co? Aby mieć ochronkę? Ciągłe wyjazdy – były Prezes, kierownicy logistyki, marketingu i Główny specjalista ds. marketingu – stanowiska fikcyjne, aby mógł otrzymywać 30% premii zamiast 10% i oczywiście pensja dyrektorska. - planowanie – słynny M. K. – główne zajęcie 7,5 godziny w Internecie plus emerytki związkowe, więc kto ma pracować… - działacze związkowi – z poprzednim prezesem ciągłe balangi suto zakrapiane, wożeni służbowymi samochodami, wynagrodzenie za społecznego inspektora pracy, czyli za nic - 2000 zł miesięcznie. Ciągłe knucie i donoszenie na Spółkę i Zarząd, zapisywanie każdego nowozatrudnionego do związków, aby mieć za każdą osobę 1 godz. nieróbstwa, straszenie Prezesem, który stara się spiąć ten zakład w jedną całość. W 2017 r. podwyżki po 1200-1500 zł, a reszta załogi po 300 zł brutto. Wy związkowcy i Wasza „Biała Dama” powinniście mieć pomnik za współudział w rozwaleniu JZS, a obecnie zbieracie kolejne „punkty” za manipulowanie załogą i szerzenie nieprawdziwych informacji o działaniach Zarządu… A może by tak zacząć pracować, a nie markować pracę? Jak się człowiek zmęczy, to odechciewa mu się robić głupot…. Praca uszlachetnia. Na koniec pytanie, Panie Związkowiec, Z. D. - jaki ma związek magazyn wysokiego składowania w Hali E z Pana domem w Oławie? C.d.n.
    ReviewUserIcon
    Kij ci w oko

    30.10.2019 22:42

    Inne

    Jakim prawem używasz inicjałów i przypsiujesz do konkretnych działów ludzi? Skoro piszesz, że praca uszlachetnia bo odechciewa się głupot to najwyraźniej sam jestem pieprzonym nierobem skoro masz czas na pisanie takich informacji. Dodatkowo widzę, że jesteś bardzo "poinformowany" skoro wiesz co się dzieje w każdym dziale. Szkoda, że zapomniałeś dodać, że wielce szlachetny prezes ma sprawy karne w sądzie. Ludzie wymiękają psychicznie bo jakiś stary (usunięte przez administratora) się na nich uwziął. M. Z marketingu, klnie jak szewc? Pokaż palcem osobę, która ani razu nie użyła wukgarnego języka w pracy. Może szanowny prezes również nie klnie? Tak samo jak wielce dyrektor z planowania i jego kierownik? Pan z logistyki farby kupował drogie w 2015 roku? To ma być argument? Dostawał zgodę to kupował, proste. Marketing jeździ i chleje? Chyba sam również musiałeś brać w tym udział skoro wiesz o wszystkim bo nikt w firmie nie jest tak poinformowany. Co do planowania. Gdyby nie te "emerytki" ta firma dawno by upadła bo nie byłoby co produkować. Kierownik zero wiedzy na temat planowania, a o dyrektorze nie wspomnę. (usunięte przez administratora) A co do niby sławnego M. z planowania to w sumie nie aktualne bo zrezygnował z pracy w Jelczu i dobrze zrobił. Bo to, że popełnił błąd za który poniósł karę i pokornie przyjął to dalej szlachetny prezes usilnie "umilał" mu życie. Od początku prezesik Sz wchodził i kładł kłody pod nogi młodemu chłopakowi. Lepiej było go gnoić i szukać haków, a niżeli pozwolić mu pracować w spokoju. Ileż ludzi jest w tej firmie, którzy są szykanowani każdego dnia? Ile jeszcze będziemy znosić starego dziada prezesa i Pana U. I Pana L.?
    ReviewUserIcon
    Obiektywy

    31.10.2019 16:34

    Inne

    Święta racja. Czas skończyć z tym postkomunistycznym dziedzictwem
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2019 16:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    znam Cię..

    30.10.2019 10:35

    Inne

    Sprzedawał szminki i perfumy? Chwała mu za to. Szkoda, że Ty sprzedałeś swoją żonę, a jutro sprzedasz swoją starą - żeby kupić nową marynarkę. Słaby jesteś, to i syfem obrzucasz ludzi. Nie zejdę do twojego poziomu. Brak ci argumentów. Brak ci słownictwa. Brak ci MÓZGU. Idź i nie wracaj, bo tylko potrafisz (usunięte przez administratora) w swój nocnik jak typowy klasyczny polaczek.
    ReviewUserIcon
    znam Cię..

    30.10.2019 10:43

    Inne

    ..naprawdę nie widzisz, ze mnóstwo osób zaczęło hejtować ciebie za twoje bezpodstawne, fałszywe, śmieciowe (jak ty) opinie o ludziach (którzy coś zwyczajnie osiągnęli w przeciwieństwie do ciebie)? ..naprawdę nie dostrzegasz swojego prostactwa? ..naprawdę masz jeszcze ochotę robić z siebie pośmiewisko? cienko przędziesz sobie, a teraz w dodatku jesteś pośmiewiskiem :-) bo już każdy tutaj obecny, kto pracuje w Jelczu, wie kto się kryje pod twoim " @Jestem gość " :-) pozdrowienia.
    ReviewUserIcon
    INFO

    29.10.2019 19:17

    Inne

    Fajne fakty dla właściciela Jelcza dajcie mu info o stronie nie zaszkodziło by też jakąś TV zaprosić zrobią reportaż.Widać że prawdę mówi się o patologiach w spółkach skarbu.
    ReviewUserIcon
    Rambo

    29.10.2019 21:39

    Inne

    Tu już tyle komisji było i żadna nic nie zrobiła
    ReviewUserIcon
    Głos prawdy

    27.10.2019 09:24

    Inne

    Dlaczego mamy zaiwaniać skoro dyrektorzy obstawili się kolesiami, niczego nie organizują, a jedynie pety po hali zbierają i ludzi wyzywają. jelcz ma ponad 90auy w plecy do ko0ńca roku. To właśnie przez prezesa i jego niezorganizowanych dyrektorków i kierowników, którzy wszystko planują do (usunięte przez administratora) . wypuscili wszystko na raz i spokojni o swoje premie. Aby być dyrektorem i kierownikiem trzeba sie znać, a tutaj planowanie leży. Konstruktorzy cos tam narysują i potem sie martw, technolodzy nic nie wiedzą i nie pomogaja, bo to konstruktorzy winni, a konstruktorzy nawet zejsc nie chca. Powiedzcie mi wiec dlaczego mam żyły wypruwać za kierowniczków i dyrektorów planowania i organizacji pracy?
    ReviewUserIcon
    Głos rozsadku

    25.10.2019 11:15

    Inne

    Przedstawiciele związków zawodowych mówiący o honorze to jak(usunięte przez administratora) Każdy pracujący w zakładzie zna conajmniej jeden przypadek gdy związki broniły osoby które były (usunięte przez administratora) przed odpowiedzialnością. W całej tej partyjnej wojence obie strony zapomniały że zakład produkcyjny powinien przynosić zysk i produkować samochody. Zapomniały również że zakład utrzymywany jest z publicznych pieniędzy o które powinno się dbać bardziej niż o swoje. Na waszych wojenkach zyskać cokolwiek możecie jedynie wy, partyjniacy, tracą zaś na nich cała reszta, pracownicy i podatnicy których pieniądze pozwalają opłacać wasze cieple posadki. Chcecie pomóc zakładowi ? Weźcie się do roboty.
    ReviewUserIcon
    mój kolega, tam pracował

    16.10.2019 10:30

    Inne

    Przykro się czyta te wszystkie opinie, komentarze do opinii, jak i plotki. Firma z taką wybudowana marka, jak i tradycja w tym momencie po upadku z winy Pana Zasady ponownie sięga dna. Odniosę się po części z tych komentarzy, bo akurat wiedzę w tym zakresie mam. Mianowicie w firmie panuje czysty komunizm. Zapytajcie dlaczego? Odpowiedź jest prosta zakład, zamiast rozwijać, się sięgać po młode osoby z wizja i rozwojem ściąga ludzi tamtego okresu byłych pracowników bądź zostawia emerytów. Ci ludzie zatrzymali się w tamtym okresie. Prawda jest, iż emerytów na wysokich stanowiskach jest od groma. Tworzy to patologie w sensie braku rozwoju dla pracowników, możliwości awansu. Zdziwicie się, iż w kraju rządzi PiS a w spółkach rządzi komuna? Nic mylnego nawet były prezes Pan D. nie doprowadził do DEKOMUNIZACJI ani do porządku kadrowego. I tu trzeba zacząć od nowego rządzącego Prezesa, prywaciarza, byłego działacza socjalistycznego Pana L. Ten prezes, wyczyścił ludzi byłego prezesa. Lecz wcześniej razem ściągnęli na dorobek byłego partyjnego działacza, byłego prezesa starego Jelcza, Pana Jana D. Teraz Pan L toczy wojnę ze Związkami zawodowymi, pracownikami spółki, którzy mają inne zdanie niż prezes i ponoszą, konsekwencje. Doszło, do zwolnienia zastępcy zw. Solidarność, jak i mobbingu, prześladowania pracowników, związkowców. Pan Prezes stworzył swój związek na czele z Panem U. O Panu, U poniżej. Sytuację są na tyle poważne, że była PIP, która wydała druzgoczący raport o patologi w zakładzie. PIP założyła sprawy sądowe o niesłuszne zwolnienia pracowników. Pracownicy zwalniają się ze względu na atmosferę pracy bądź mobbing. Prezesowi towarzyszą emeryci, kolesie. Prawda jest także o Paniach z zarządu spółki i bracie jednego z nich z stawka ośmiu tys. zł. Przewodniczącym związków zawodowym należy się krytyka za podwyżkę po 1500zł od byłego prezesa D. Prawda jest, rozdawnictwo stanowisk, pensji. Prawda jest patologiczna sytuacja panów zielonych. Jest ich od groma są wśród nich bardzo kompetentne osoby, ale jak może być dobrze skoro ich przełożonymi jest były Dyrektor produkcji emeryt Pan K. jak i założyciel nowego związku zawodowego, emeryt były działacz PZPR wszystkim dobrze znany Pan U. Montażem rządzi była socjalistyczna działaczka z podstawówka Pani E. Kierownikami wydziałów są emeryci! Którzy blokują rozwój pracowników, jak i produkcyjny. Prawda jest powrót Hiszpana. Który wcześniej pełnił funkcję dyrektora produkcji. Wrócił z dorobku po rocznym urlopie. Był w Sanoku, ale nie sprawdził się tam tak samo, jak w spółce Jelcz. Kolega Prezesa L, donosiciel. Pracownik w spółce nigdy nie dostałby rocznego urlopu bezpłatnego z miejsca zostałby zwolniony. Szkoda tylko pracowników, którzy mają małe stawki, są pracowici, oddani dla zakładu. Są to ludzie, którzy pracują tam po 40 lat. Szkoda, bo opuścili zakład z powodu całej sytuacji, jaka tam panuje.
    ReviewUserIcon
    Kieł

    24.10.2019 20:50

    Inne

    Krótko i jasno.
    ReviewUserIcon
    Mój kolega

    24.10.2019 22:12

    Inne

    Do Monter Widać język, polski sprawia, Ci trudność albo po prostu jesteś, burakiem. Bo używanie kolowializow to u ciebie norma. Masz w dodatku dziwne skłonności związane z na rządem do siedzenia. Lecz zmartwię Cię jestem hetero nie interesuje mnie twój tęczowy świat. Prawda jest taka, że ZMP powstało do indoktrynacji młodzieży w 1945. Lecz jak, czerwona zaraza się rozbujała to dodali już jedną literkę więcej, czyli ZSMP 1975. Prawda jest także, że do tego o to związku należało grono ludzi obejmujące ważne funkcje w spółce Jelcz. Wstyd, lecz nie dla każdego, ponieważ, Pan U jest, dumny z bycia twórca proletariatu. Mianowicie chodziło mi o prywatyzację wtrąciła mi się literówka. Prywatyzacja miała miejsce, a, związki, zawodowe uratowały cześć stanowisk pracy, część dostała odprawy. Inni w ramach współpracy wyjechali do Czech. Winni tej złodziejskiej na skalę kraju prywatyzacji są rządy Liberałów z KLD a dziś PO wraz z agentami WSI UB, SB. Z kąt opinia o przewodniczących? Jesteś psychiatrą? Masz na to dowód, bo gadanie w taki sposób to stara radziecka metoda. Robienie z kogoś wariata, odwracanie roli bądź faktów. Przypomnę, że przewodniczących dwóch związków wybrała załoga w demokratycznych wyborach. Już jest takich dwóch, z czego jeden, założył, związek podlegały prezesowi. Którzy w pismach podważali rolę przewodniczących, nawoływali do buntu. Mało, tego podważali decyzję i kompetencje zarządów związków. Mało brakowało, a kładki by się na ziemię i głosili by brak Demokracji. Prawda, jest bezlitosna. Bez odbioru.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.10.2019 14:42

    Inne

    Pracuje w firmie już jakiś czas, co się dzieje w tej firmie to śmiech na sali. Nikt nic nie ogarnia, kierownik nie wie co się dzieje na zakładzie, gdy się o coś zapyta to zaczyna się jąkać i mówi żeby majstra pytać, przejdzie się raz dziennie po stanowiskach i siedzi u siebie w budzie albo w biurach na plotkach, tak wyglada cała jego robota. Druga osoba złotowłosy gada ciszej niż ksiądz w niedziele kazanie. Przynajmniej trochę się orientuje co dzieje się na zakładzie, ale tez bez fajerwerków, ciągle chodzi i zagłada byle komuś premie zabrać(firma przecież musi oszczędzać). Jedynie dyrektor w tej firmie coś potrafi i ma kompetencje do tego stanowiska, reszta ma stanowiska po rodzinie i po znajomościach, przykładem może być wózkowy który został majster. Nikt nie ma w tej firmy szkoły. Nikt nie chce uczyć młodych (uczniów itd) bo nikt nie potrafi więcej niż w gimnazjum nauczyli. Firma ma potencjał, lecz jak się dalej nic nie zmieni i będzie nadal panowało kolesiostwo, to ciężko to widzę, oj ciężko....
    ReviewUserIcon
    Ann

    23.10.2019 18:11

    Inne

    Złotowłosy....hehe dobre zgadza się
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.10.2019 22:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Monter

    22.10.2019 12:35

    Inne

    Jak to mówiło się w tamtych czasach - lud (nie napiszę jaki) wszystko kupi
    ReviewUserIcon
    Byly zwiazkowiec

    16.10.2019 18:16

    Inne

    Jestem pracownikiem Jelcza i bylym zwiazkowcem.Zgadzam sie z poprzednikami ktorzy mowia ze dobrze pracuje sie w Jelczu bo to prawda.Pracowalem za poprzednich zarzadow wiec mam porownianie.Ciesze sie ze firma rozwija sie,ze prezesi dbaja o pracowitych ludzi,ze w jelczu tworzy sie nowe komorki ,zatrudnia sie mlodych ludzi,bo oni beda przyszloscia firmy i maja inne spojrzenie na firme.Moj syn tez tu pracuje i jest zadowolony.Zwiazkowcem juz nie jestem bo to sa klamcy i desperaci.Ludzie bez godnosci.Wszystkich namawiam zeby wypisali sie z tej chorej instytucji ktora walczy z prezesem zamiast dogadac sie.Jelcz to firma z przyszloscia i jezeli rozpadnie sie to przez parszywe dzialanie tych chodzących w parze wypierdkow mamuta - moich bylych kolegow zwiazkowcow.Pozdrawiam was działacze - szkodnicy
    ReviewUserIcon
    Obiektywy

    19.10.2019 22:38

    Inne

    Świetną wystawiłeś sobie opinię. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Brawo
    ReviewUserIcon
    Neutralny

    22.10.2019 12:09

    Inne

    O ile wiem to dotychczas nikt w naszej firmie nie zakładał likwidacji jakichkolwiek związków zawodowych, chociaż pomysł nie jest taki całkiem niedorzeczny i do poważnego rozważenia. (usunięte przez administratora) Z założenia związki służyć mają ochronie interesów pracowniczych, ale w granicach rozsądku i nie na szkodę interesów firmy w której działają. Żaden normalnie rozgarnięty i uczciwy człowiek nie zgodzi się, aby ignorowano Jego zdanie i wykorzystywano tylko jako płatnika składek oraz mięso armatnie w prywatnych rozgrywkach przewodniczących w walce o nienależne wpływy i władzę. Właśnie wtedy poczucie przyzwoitości i honoru skłonić Go może do opuszczenia szeregów takiego związku, którego przewodniczący (zarząd) działa na szkodę firmy i załogi a członkowie nie mają siły ani determinacji, żeby takich (usunięte przez administratora) odsunąć od władzy. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Neutralny

    21.10.2019 13:53

    Inne

    O ile wiem to dotychczas nikt w naszej firmie nie zakładał likwidacji jakichkolwiek związków zawodowych, chociaż pomysł nie jest taki całkiem niedorzeczny i do poważnego rozważenia. Jeżeli członkowie przykładowego związku nie mają nic do gadania bo przewodniczący jest na wojence (nie wiadomo w jakiej sprawie) z zarządem firmy, to komu i do czego potrzebny jest taki związek? Z założenia związki służyć mają ochronie interesów pracowniczych, ale w granicach rozsądku i nie na szkodę interesów firmy w której działają. Żaden normalnie rozgarnięty i uczciwy człowiek nie zgodzi się, aby ignorowano Jego zdanie i wykorzystywano tylko jako płatnika składek oraz mięso armatnie w prywatnych rozgrywkach przewodniczących w walce o nienależne wpływy i władzę. Właśnie wtedy poczucie przyzwoitości i honoru skłonić Go może do opuszczenia szeregów takiego związku, którego przewodniczący (zarząd) działa na szkodę firmy i załogi a członkowie nie mają siły ani determinacji, żeby takich szkodników odsunąć od władzy. O jakim honorze może mówić przewodniczący czy inny członek, (usunięte przez administratora) kłamie w żywe oczy, szkaluje innych za odmienne zdanie czy wreszcie wykorzystuje swoją pozycję w związku do załatwiania prywatnych ambicyjek lub interesów. Donosiciel, kłamca i oszczerca nie ma zgodnie z Kodeksem Honorowym żadnej zdolności honorowej i nie może rościć sobie praw do tego, aby traktować go jako człowieka honorowego! Co więcej ludzie, którzy z takim osobnikiem obcują lub się z nim utożsamiają również tracą zdolność honorową, jeżeli oczywiście wcześniej ją posiadali - patrz "Kodeks Honorowy Boziewicza" (w Internecie). (usunięte przez administratora) .
    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.10.2019 18:47

    Inne

    Wcale nie rozumiem po co się tu wyżalacie i obrażacie innych, jeśli komuś coś nie pasuje to droga wolna, jak można "sr.. we własne gniazdo". Piszecie na osoby, dzięki którym macie pracę i zarabiacie pieniądze. Nie macie pojęcia jak źle jest w innych firmach, a szkoda bo niektórym przydałoby się takie doświadczenie, wtedy docenilibyście jak macie dobrze. Piszecie bzdury i tyle. Zwolnienia, podwyżki - skąd niby macie takie informacje..??/....Czy ktoś z Was chociaż to sprawdził, czy tylko powtarzacie czyjeś głupie plotki? Ci ze zz chodzą i gadają zamiast zająć się robotą a sami kupę kasy wzięli i wtedy cicho siedzieli, o pracownikach nie pamiętali!!!! Teraz czepiają sz ….bo pewnie juz więcej nie dostali Ja pracuję i jestem zadowolony. Podwyżki są i nikogo kto pracuje się nie czepiają, problemy mają Ci co robić im się nie chce. Panie asystentki czy jakoś tak to nie wiem ale w kadrach panie bardzo grzeczne wszystko tłumacza a tamte to tylko pretensje miały jak zaświadczenie trzebabyło wystawić czy coś załatwić jedna to tylko krzyczeć potrafiła i łaska że odpowiedziala jak człowiek o coś pytal a ta nowa teraz kierownik zrobiła porządki bo poprzednim osobom się pracować nie chciało, tylko kawki tam były zamiast pracy ... wiem bo byłem nieraz i widziałem. Bardzo dobrze że są zmiany skoro było źle. Wstyd że tylko stać was na to żeby tu pisać takie brednie. Jak jesteście tacy cwani to idźcie powiedzieć to w oczy prezesowi albo tym paniom i nie zrażajcie innych do pracy bo skoro sami tu dalej pracujecie tzn że kłamiecie bo każdy kto ma źle idzie tam gdzie bedzie lepiej.
    ReviewUserIcon
    Zielony

    17.10.2019 20:36

    Inne

    Zgadzam sie.Ludzie dajcie sobie spokoj i pracujcie.W zakladzie pracuje sie bardzo dobrze,jest pensja,praca do 15 i nawet dodatkowo dorobic sobie mozna w sobote.Majster jest ok,prezes zawsze rano podejdzie,przywita sie,widac ze interesuje sie zakladem.Panie z tej obslugi na gorze bardzo pomocne.Jak komus nie podoba sie w zakladzie to niech sie zwolni a nie zatruwa innym zycie glupimi i nieprawdziwymi komentarzami.Praca w Jelczu jest ok.
    ReviewUserIcon
    Czarny

    17.10.2019 22:27

    Inne

    Potwierdzam. Co jak co ale prezes zawsze rano przechodzi po hali, pyta ludzi na wydzialach czy są problemy. Mi osobiście nic złego nie zrobił. Nie kumam tej nagonki na niego. Wypłata każdego 10 jest, wczasy pod gruszą. Robota też jest. Jak komuś się nie podoba, to niech idzie do prywaciarza robić.
    ReviewUserIcon
    Gość

    17.10.2019 12:42

    Inne

    Zamiast hejtować weżcie się za robotę. Najlepiej gadać i narzekac , jest duzo pracy w okolicy . Zawsze można poszukać innej .
    ReviewUserIcon
    Monter

    17.10.2019 13:58

    Inne

    Monter To żaden hejt, a szczera prawda. Wiadomo nikt nikogo na siłę nie trzyma.
    ReviewUserIcon
    gośc

    17.10.2019 14:37

    Inne

    Więc najlepiej poszukać pracy gdzie indziej i po problemie. . droga wolna
    ReviewUserIcon
    Janek90

    16.10.2019 19:06

    Inne

    Pracuję w Jelczu ponad 3 lata. Jak czytam niektóre opinie, to śmiać mi się chce. Pracuję na spawalni. Prawdą jest, że niektórzy mistrzowie to emeryci. I co z tego? Jak znają się na robocie, to niech robią. U mnie na wydziale nowe spawarki i przyrządy się pojawiły. Nowe maszyny się pojawiają, na lakierni też jakieś kabiny stawiają do malowania, wyęc zakład idzie do przodu. Za Łukasza to jak była ulewa, to wszędzie była woda na hali.

    Kontakt - Jelcz Sp. z o.o.

    ul. Inżynierska 3 55-221 Jelcz-Laskowice

    https://jelcz.com.pl/
    ReviewUserIcon
    Pracownik50+

    16.10.2019 17:33

    Inne

    Pracuje w Jelczu od 10 lat i juz brak słow na komentarze negatywne,ktore na róznych forach piszą te same ,biedne,skrzywdzone osoby czyli nieroby -związkowcy z Jelcza albo byli pracownicy,ktorzy nie moga pogodzic sie ze firma bez ich politologa dziala i doskonale funkcjonuje.Ludzie ogarnijcie sie,dajcie spokoj emerytom ktorzy tam ciezko pracuja, paniom z biur, Zarzadowi.Nie gadajcie glupot,bo wiekszosc osob o ktore sie czepiacie na tym forum pracowala juz za czasow poprzedniego Zarzadu,wiec darujcie sobie komentarze ze prezes otacza sie swoimi. Pawda jest taka ze prezes otacza sie pracowitymi i chwala mu za to.Prezesie nieroby i zwiazkowcy do zwolnienia!!!!!
    ReviewUserIcon
    juzek22

    16.10.2019 12:49

    Inne

    Witam Państwa, czytając te wszystkie brednie aż mnie mdli, jestem pracownikiem od 4 lat przyszedłem do Jelcza od prywaciarza i proponuję wszystkim którzy piszą takie bajki (starzy pracownicy z 20-30 letnim stażem) którzy w żadnej innej firmie nie pracowali polecam zmienić pracodawcę i pracować pod dyktando innego szefa a gwarantuję wam że nie wytrzymacie nawet 2mc. Wiecie co się o was mówi na zakładzie, że jesteście leniwi i niereformowalni, jak nie było pracy było OK a jak przyszły zamówienia i trzeba zacząć pracować a nie udawać że się pracuje to wam źle (jak dzieci w przedszkolu) każdy nowy który przychodzi i chce pracować jest stopowany przez starszych, powtarzacie w kółko „to jest Jelcz tu się niewolno się przepracowywać” do 8:00 kawka, papieros coś tam porobić i do domku. A do związków nigdy nie należałem w żadnym zakładzie a tutaj co chwilę namawiają a jak nie chcesz przystąpisz to jesteś szykanowany przez związkowców. A co oni robią dla ludzi? NIC. Jak za D. dostali ponad 2000zł podwyżki to nie stawiali się za ludźmi że tak nie można że ludziom też się należy, dlatego siedzieli cicho, a teraz jak miały być podwyżki dla ludzi to związkowcy się nie zgadzali a na hali rozpowiadali, kłamali! że to prezes nie chce dać, ale my wszystko wiemy i do dzisiaj jak powiedzieliśmy żebyście pokazali że podwyżek nie dostaliście (bo się wypieraliście że to nieprawda) to żaden z was nie pokazał odcinków !!! I pytam, dlaczego żaden z was jak wam tak źle nie zwolni się i nie poszuka innej lepszej pracy??? NIGDZIE NIE BĘDZI WAM LEPIEJ, pracowałem w nie jednej firmie i mam porównanie a wy od 20-30 lat tylko w tym Jelczu i nie macie żadnego porównania tylko potraficie narzekać, ja i tak będę robił ponad normę aby pokazać że 1 może zrobić 3 razy więcej jak Wy „stare wygi”. Polecam pracę w Jelczu nigdzie nie dostałem tylu podwyżek co tutaj zawsze to były grosze. I mam wielu znajomych co chętnie by przyszło więc proszę was zróbcie miejsce dla nowych i skończcie te swoje męczarnie i poszukajcie innej pracy.
    ReviewUserIcon
    Jan68

    16.10.2019 13:21

    Inne

    Popieram rozmówcę, również jestem tego zdania mimo że należę do tej grupy wiekowej ale jestem chyba nielicznym wyjątkiem.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jelcz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    JELCZOK

    15.10.2019 19:06

    Inne

    Witam wszystkich zainteresowanych. Począwszy od zarabiających 2800 do tych z 8000,00 w górę do powiedzenia mam tylko tyle. Do póki nie wyginie ziomalstwo ,układy rodzinne itp. nigdy zwykły człowiek w Jelczu nie zarobi ani z niczym nie wygra. Sporo osób nie pilnuje swojego stanowiska pracy (obowiązków) ,lecz zajmuje się kolegą obok np. ZIELONE FRTUCHY. A jak w ciągu 8h zielony fartuch wypocznie, a w weekendy lata z wycieczkami po kraju to wtedy jest OK. Jeżeli komuś dzieje się krzywda to ZF cieszy się z tego fałszywie i udaje przyjaciela. Zbliża się koniec roku, mamy dużo pracy zajmijmy się pracą, bo święta idą i paczek nie będze. Zwracając się do MOSĆI PANÓW MOŚCI PANOWIE PROSZĘ PAMIĘTAĆ O ZAŁODZE GDYŻ BEZ NIEJ TO I WY NIE BĘDZIECIE POTRZEBNI BUŹKA PA !!! PS. NIE WSZYSTKIE ZIELONE FARTUCHY SĄ ZŁE
    ReviewUserIcon
    Gościanka

    14.10.2019 16:29

    Inne

    Bardzo dużo ludzi odchodzi z Jelcza i to naprawdę pracowitych ludzi. To co piszecie o lizusach, kapowaniu, donoszeniu i lizaniu to wszystko prawda. Zostają tylko ci co wyjścia nie mają, bo mają małe dzieci lub są emerytami co im wszystko jedno. Nikt trzeźwo myślący nie przyjdzie do Jelcza bo tylko czas i nerwy straci. Jak przychodzisz do Jelcza to naucz się, że ty masz pracować za 4-ech bo inni są leserami i nieudacznikami i oni nie potrafią, więc ty musisz zrobić wszystko za nich. Naucz się być frajerem, bo na układy nie ma rady szczególnie w biurach !!! Szczerze odradzam, nie liczcie, że się wam uda...
    ReviewUserIcon
    Rambo

    14.10.2019 20:42

    Inne

    Byłem, widziałem. Stanowczo odradzam. Wszystko co ludzie tu piszą, to prawda.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2019 17:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były

    28.09.2019 21:20

    Inne

    Nie da się tam normalnie pracować. Strasznie dziwna firma. Gang emerytów
    ReviewUserIcon
    Gisz123

    10.07.2019 17:31

    Inne

    Lepiej się dzieje. majstrowie i kierownicy dostali zadanie że mają werbować do pracy swoich znajomych w zamian za premię tak mało już jest chętnych do roboty w jelczu. źle jest z tą firmą. wszedzie jest żle nawet w biurach (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gosc

    17.06.2019 21:35

    Inne

    No nie jest za dobrze, bo jest coraz gorzej. No racja że podwyżek brak, ale gorsze jest to że jest straszna nerwówka, atmosfera jest okropna. Dobre jest to ze jeszcze wyplata jest na czas ale zwolnienia sa nieuniknione lub zmniejszanie pensji jak to zawsze w jelczu bywa. zalety: "śmiech" wady: emeryci co rzadza tym zakładem i go doją
    ReviewUserIcon
    picolo

    14.06.2019 15:41

    Inne

    Tylko ktoś niespełna rozumu idzie do Jelcza pracować. firma traci kontrakty, a ludzi jest 650 więc będą zwalniać za jakiś czas i tyle. Wszędzie bałagan i nerwowa atmosfera i pełno lizusów, a uczciwie pracujący człowiek jest bez znajomosci nikim. Nawet jak masz znajomości to teraz je masz, a po chwili cię wywalają bo jesteś przyjęty za innego prezesa. Teraz odchodzi (usunięte przez administratora)więc za zakiś czas będą zwalniać jego przydupasów, a potem następnych. Uczciwie pracujący człowiek nie ma szans bo mu tyle nakładą do roboty że sam się zwolni. ludzi chętnych do pracy nie ma bo ludzie nie są głupi więc omijaja nas szerokim łukiem i idą do konkurencji gdzie pracuje się spokojniej o wiele. Jeszcze nikt niczego nie uczy tylko mordę drą że powinieneś wszystko wiedzieć od razu. ja wlasnie po roku się zwalniam i nigdy wiecej.
    ReviewUserIcon
    odpowiadający

    10.06.2019 22:30

    Inne

    Dajcie se siana z tą firmą. To jakiś żart, najpierw coś obiecują a potem udają że to obiecał inny dyrektor czy prezes i się wycofują. Duże (usunięte przez administratora) a spawaczom mało płacą, a innym też. dużo gadają że firma się rozwija, a wszystko sie psuje i podupada. Nie ma ludzi bo załoga to sami emeryci i młodzi musza za nich robić. Wszyscy walczą ze soba, a podwyżki jak zwykle wstrzymane.
    ReviewUserIcon
    gosc1

    06.06.2019 22:07

    Inne

    Zdecydowanie odradzam, tej firmy już nic nie uratuje. Mało kto chce tutaj pracować, bo wszędzie cwaniactwo, całe rodziny poprzyjmowali i pełno znajomków lizusów, kapusiów. Każdy prezes jest polityczny i wymienia ekipę na znajomków. Niczego nie można być pewnym, firma wkrótce zacznie zwalniać bo zlecenia coraz mniejsze. Wszędzie widać emerytów, co dorabiają ale nic nie robią bo maja w (usunięte przez administratora) bo są emerytami i nikt im nic nie mówi a nowi musza za nich robić. wszędzie brud i stare maszyny, łuszcząca się posadzka, cieknący dach i smród. Porażka jak komuna socjalisyuczna To na pewno nie jest dobra firma na stałe, jest bez przyszłości.
    ReviewUserIcon
    gosc

    28.04.2019 10:28

    Inne

    porazka
    ReviewUserIcon
    gosc

    28.04.2019 10:26

    Inne

    odradzam, odradzam, odradzam. teraz pracuje tam moj brat. wszedzie uklady i znajomosci, lizusostwo i kapowanie na siebie wzajemnie aby sie przypodobac wladzy. za kilka dni przyjdzie nowy prezes i zacznie zwalniac tych co teraz s8ie podlizuja. brat pracowal w firmie obok i chce tam wrocic bo w komponentach na uklady nie ma rady. wszyscy sa obrazani i wyzywani od nierobow, ale znajomi moga nic nie robic. porazka
    ReviewUserIcon
    Prostołek

    17.04.2019 22:52

    Inne

    Ta firma od dawna spadała na psy. Co chwilę zmienia się zarząd i władza, która usuwa pracowników przyjętych przez poprzednią ekipę. Generalnie zakład dla cwaniaków i ludzi z układami - jak przytakujesz nie musisz robić nic. Panuje totalny chaos od wprowadzenia jakiegoś nowego systemu zarządzania, bo nic się w dokumentacji nie zgadza i nikt nie wie dlaczego. Co chwile prezes ma jakieś wizje i chodzi po zakładzie i gada o sobie jak go ludzie nie lubiom. Popatrzysz się krzywo-masz przepieprzone. zakład dołuje bo traci zamówienia i pewnie niedługo będą zwalniać jak to w Jelczu bywa. Zdecydowanie odradzam tu przychodzić bo spawacze odchodzą stale, w biurach (usunięte przez administratora) i bałagan, na montowalni szkoda gadać. Lepiej iść do autolivu czy stelweldu tak jejst lepiej. Pozytywy są takie, żę jeszcze płacą do 10 dnia miesiąca ale jak nie wywalczysz dużęj stawki na starcie to nie licz że ci potem dadzą.
    ReviewUserIcon
    dawny pracownik

    09.04.2019 22:49

    Inne

    Pracowałem tam na montażu z 4 kolegami. Atmosfera porazka bo jedni sie obijają i spychają robote na innych. Stawki marne, obiecuja zlote gory ale potem nic z tego nie wychodzi. Zawsze brakowalo częsci a jeszcze prezes łaził i wylapywał ludzi i obrazał. Ci co robia przy maszynach tez mieli przerypane bo ich tez obrazali bo np. gwizdali na ludzi. Wszędzie brudno, duzo ludzi kapuje i lize tylki. Teraz pracuje w autolivie i jest duzo lepiej. W biurach wcale nie maja lepiej bo tam jest jeszcze bardziej nerwowo, bo jak przychodzil ktoś od nich to mowił ze uciekl od awantury z biura. Wszedzie tam panuje uklad partyjny i z dnia na dzien mozna wyleciec dostajac dyscyplinarke i nikt cie nie obroni
    ReviewUserIcon
    Stiwi Wonder

    21.11.2018 16:46

    Inne

    Moje sugestie dla JELCZ-KOMPONENTY Sp. z o.o.: Po odejściu prezesa Ł.D w firmie dzieja sie różne dziwne rzeczy.np syrena ktora wyje 30 sekund na rozpoczęcie pracy i zakonczenie 7-15 .strasznie to upkarza pracownikow czuja sie jak w więzniowie.nie można odebrać wlasnej przepustki upowazniajacej do wejscia i wyjscia z zakladu(znajduja się u mistrza w kantorku zamkniete na klucz zostawia sie przed rozpoczęciem pracy odbiera po zakończeniu)( czyli karta wejscia w normalnych zakladach)prędzej jak 5minut po zakonczeniu pracy czyli o 15.05 i dopiero można kierować się do szatni.czas pracy to 7-15 a te 5 minut?sprzątanie stanowska pracy zgodnie z Kodeksem odbywa sie w godzinach pracy czyli 7-15 .a te 5 minut ktore wprowadzil obecny Prezes to ?wiadomo każdy boi sie Prezesa bo wylapuje ludzi i zwalnia lub przenosi na inne stanowisko pracy(nizsze gorsze).jakie zasady by nie wprowadzal to jest swiete wszyscy się boja bo polowa zalogi jest w wieku okolo emerytalnego wiec nie ma co sie wychylac.Proszę o wypowiedź innych bo ludzie myślą że to normalny zaklad ale od jakiego czasu tak nie jest tylko milcza.
    ReviewUserIcon
    Czyjawiem

    21.11.2018 09:15

    Inne

    Jelcz Sp. z o.o "każdy kto tam pracuje jest nierobem i (usunięte przez administratora) a już zwłaszcza emeryci którzy tam dalej pracują. Za takie nieróbstwo NKWD w łeb strzelało" w taki sposób mówi się do pracowników w tej firmie. Bo przecież trzeba Jelcz ratować. Można pisać do PIP nie ma obawy JELCZ każdy mandat zapłaci.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    15.07.2018 09:04

    Inne

    Witam czy ktoś z pracujących w firmie komponenty mógłby mi powiedzieć jaka jest tam praca, atmosfera, stawki dla spawaczy bo byłbym zainteresowany pracą a opinii brak pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    admin

    01.08.2015 13:25

    Inne

    Czy uważasz że w firmie JELCZ-KOMPONENTY Sp. z o.o. można zrobić karierę? Napisz o tym, czekamy na twój komentarz.

    Zostaw merytoryczną opinię o Jelcz Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.