opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jelcz

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 643 ocen
Opinie(2110)
Dodaj opinię

Opinie(2110)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Oferta
  • .
  • Sieć serwisowa
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Oferta

Sieć serwisowa

Certyfikaty

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Kalisz
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Ostrów Wielkopolski
  • Nysa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jelcz-Laskowice
  • Miłoszyce
  • Ratowice
  • Siedlce
  • Stanków
  • Zakrzów
  • Chwałowice
  • Dziuplina
  • Stary Otok
  • Czernica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jelcz-Laskowice
  4. /
  5. Opinie o Jelcz Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Jelcz Jelcz-Laskowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • 20
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jelcz Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Adam

    09.12.2019 00:55

    Inne

    Panie Prezesie dziękuję za to, że zrobił Pan porządki. Pokazał Pan Radzie Nadzorczej i właścicielom w która stronę mamy iść. Dobrze, że już nie ma Tego Łukasza i żal Pana. Proszę Jeszce pozbyć się tego Dominika. Ta nowa Pani Prezes to jakaś pomyłka. Dochodzą szepty, że chce ciąć pensje i zwalniać biurowych. Dobrze bo po co tyle w biurze i te nowe osoby. Zatrudnić ma normalnego dyrektora na produkcję i nowych do działu planowania. Posiada zgodę z góry bo to właściciel ja wybral. Będą cięcia pensji i etatów aby Jelcz przetrwał. W 2020 roku będzie to 15 % załogi w pierwszym kwartale roku.
    ReviewUserIcon
    Gość

    09.12.2019 16:39

    Inne

    Zwalniać - zgoda, ale zacząć należy od tych co zawinili i bałagan wprowadzili. Zwolnić dyrektorów produkcji, jego kolesi kierowniczków śmiesznych, co tylko kombinują jak tu dzień przebimbać. potem majstrów co emerytami sa i już im sie nic nie chce i na zwolnienia chodzą. Po takich zwolnieniach zakład odżyje, bo my pracujemy uczciwie. bałagan robią dyrektory.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.12.2019 14:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    09.12.2019 14:15

    Inne

    Oj tu jeż się zagalopowaleś. Możesz miec klopoty
    ReviewUserIcon
    Jan

    07.12.2019 20:36

    Inne

    Dajcie już spokój. Duży zakład z tradycjami żeby takie (usunięte przez administratora) robić i to jeszcze kto? pracownicy? Związki? Pamiętam jak był u nas Macierewicz w maju 2017 i gdy się spóźnił pojechała delegacja do Wojskowych Zakładów Łączności 2 do Czernicy. Grzela nasz przewodniczący opowiadał pokazujac zdjęcia jako to był obraz nędzy i rozpaczy. Czernica była do zamknięcia. Pracownicy się schowali, puste hale i wyłącznie maszyny. Posprzątane jak na przyjście inwestora i głucha cisza. U nas pracy w brud a tam bieda z nędza. Byłem ostatnio w Czernicy a tam nowe ogrodzenie i lampy a przy portierni zdjęcie całej zgranej załogi. Czernica daje radę podniosła się z kolan, bo trzymają się razem. U nas (usunięte przez administratora) Zgoda zawsze buduje. Teraz pracownicy dostali po 1000 zł bonów na święta a u nas ?
    ReviewUserIcon
    Robert

    09.12.2019 00:44

    Inne

    Zaklady Łączności w Czernicy idą do przodu. Inwestują w nowa lakiernie i chcą posiadać europejskie centrum serwisowe radiostacji amerykańskiej Harris. Szacunek dla dyrektorów z Czernicy pełen profesjonalizm. Tam przynajmniej jest stabilizacja i te same osoby pracują od lat. Pomimo zmian w zarządzie nie nastąpiły zmiany w zatrudnieniu. Gdyby i u nas zarząd nie wszczynal polityki osadzania swoimi to było by w Jelczu jak w Czernicy.
    ReviewUserIcon
    ...

    08.12.2019 17:51

    Inne

    Witam,jestem zainteresowany pracą w firmie na produkcji na jakie mogę liczyć zarabki na początku?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    08.12.2019 11:19

    Inne

    Przewodniczący Rady Nadzorczej Grzela mówił o zamknięciu Wojskowych Zakładów Łączności w Czernicy w maju 2017 gdy był tam i zobaczyl zakład pusty i bez pracy załogę. W 2019 w tych samych zakładach w Czernicy zasiadł w Radzie Nadzorczej i opowiadał jak zakład funkcjonuje i ile mają zamówień. Ludzie zmieniają zdania i z zakładu w Czernicy do zamknięcia zrobił przykład w która stronę powinien iść Jelcz.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    07.12.2019 10:26

    Inne

    Spójrzcie na inne zakłady. Działają rozwijają się. Nie słychać o nich niczego złego. U nas w Jelczu jak to wygląda. Piszemy donosy i sramy do własnego gniazda. Skończą się zamówienia i będzie po Jelczu. Zrozumieć musimy, że Prezes jest przedstawicielem pracowników. Jednego mieliśmy z tym prokurentem karierowiczow. Następny czyli obecny chce dobrze ale brakuje mu dyplomacji. Czekamy na kolejnego. Chcielibyśmy aby nie był żadnym radnym ale wiedział jak poruszać się po MON i PGZ. Chcielibyśmy, aby związku współpracowały a nie dyktowaly warunki. Wy wszystkie związki Solidarność i Meta jesteście winni tego stanu rzeczy. Jedynie trzeci związek przy MON walczy pozytywnie.
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.12.2019 15:17

    Inne

    Wstyd panie prezesie, wstyd pisać pochwały o sobie, jesteś żenujący. Przypomnę, że to związki chciały kontrolować rozdawnictwo stanowisk dla kolesi i koleżanek prezesa i ujawniają wszystkie takie szemrane działania. Na pensje swoich przydu p a s ó w to prezes wydaje i marnotrawi pieniądze, a nie związki. Kto zatrudnił nieudacznych kierowników i dyrektorów jak nie prezes, a teraz skomlą, bo się kończy branie pieniędzy za nic. Co nie jest tak? prezes odejdź i nie wracaj
    ReviewUserIcon
    Jelczanin

    07.12.2019 23:12

    Inne

    Skąd niby wiesz, że to wpis prezesa?
    ReviewUserIcon
    Marek

    07.12.2019 10:18

    Inne

    Działania związków doprowadza do zamknięcia Jelcza. Były Prezes (usunięte przez administratora)wydał na marketing ponad 1 milion złotych! (usunięte przez administratora) Cieszmy się, że nie mieliśmy kolejnego radnego czy zawodowego polityka. Brakuje tutaj normalnego Prezesa, który będzie rozmawiał z ludźmi. Będzie kierować nami. Stawiać zadania i rozliczać. Przedewszystkim każdy ma wiedzieć co do niego należy. Związki zawodowe to najgorsze zło. Związki uzurpuja sobie prawo do rządzenia zakładem. Mamy propozycję to ci wszyscy mądrzy niech składają na prezesa i zamiast rozliczać niech zaczną podejmować decyzje.
    ReviewUserIcon
    Nick

    07.12.2019 15:21

    Inne

    Dwa identyczne wpisy o tej samej porze ... (Andrzej i marek) (usunięte przez administratora) Nie ośmieszaj się więcej, chcemy już o tobie zapomnieć Każdy będzie lepszy niż ty
    ReviewUserIcon
    Cobra

    05.12.2019 00:19

    Inne

    Witam pytanie mam do planowania wezmiecie się w końcu do roboty
    ReviewUserIcon
    Pracownik 58+

    03.12.2019 15:08

    Inne

    Mam pytanie.Czy pan Prezes pokryje koszty za niesłuszne zwolnienie pracowników czyli pensje,odsetki,kary,adwokatów,koszta sądowe czy za jego błędy zapłaci zakład?Są to bardzo duże kwoty i w przypadku szefa logistyki wyniosą ponad 50 tys.
    ReviewUserIcon
    Racja?

    29.11.2019 07:45

    Inne

    Takie czasy jak w latach 2016-2018 w Jelczu już nigdy się nie powtórzą .Jeśli komuś się wydaje że przyjdzie" znajomy prezes" i będzie sielanka to są w błędzie nawet Oni już zmądrzeli ale myślę że w "nagrodę" dostaniecie od Zająca z Stalowej Woli Chirurga Ekonomistę który szybko sprecyzuje choroby i precyzyjnie skalpelem wytnie zgniłe tkanki po obu stronach barykady cicho i zgodnie z prawem nie jak poprzednik.Także oblizujcie się po tych tłustych latach bo się nie powtórzą a kto był na Stadionie na bankiecie to niech zdjęcie w złotą ramkę włoży bo już nigdy na takim nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Gość

    30.11.2019 13:15

    Inne

    Kolejne pomówienia. Tacy odważni wszyscy jesteście w Internecie A na żywo w pas się prezesowi kłaniacie. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Obibok

    03.12.2019 00:11

    Inne

    Kmicic do Kuklinowskiego a ja do ciebie powtórzę: "Jesteś łotr, łajdak i śmierdzące (usunięte przez administratora) i taki już prawdopodobnie umrzesz!
    ReviewUserIcon
    Dla ciebie Pan

    30.11.2019 20:08

    Inne

    Leonie boli, bardzo boli ? I bardzo dobrze ma boleć i do końca dni będzie boleć że to już drugi raz z Jelcza cię wyje i pomników nie postawili.Może uda się pałac na Wiśniowej sprzedać i wyprowadzić np;do ukochanej Polanicy lub Kołobrzegu może ból będzie mniejszy.
    ReviewUserIcon
    Obibok

    02.12.2019 23:18

    Inne

    Kiedyś się zastanawiałem nad powodem takiej nienawiści. Teraz już nie mam wątpliwości. Tą nienawiść szerzą ludzie, którzy posiadają bardzo niskie poczucie swojej wartości, którym w życiu za wiele się nie udało, ale poczują się lepiej, gdy kogoś obrażą! Kłamcie, plujcie, szczekajcie, ale nie zmieni to ani faktów, ani rzeczywistości. Wy nie ale załoga jeszcze zatęskni za (usunięte przez administratora) i wam napluje w oczy i pyski! Co daj Boże jak najrychlej!
    ReviewUserIcon
    Będzie Gleba

    02.12.2019 08:23

    Inne

    No tak strony okopały się na swoich opiniach i rzucają błotem.Ale prezes odchodzi a przychodzi KRYZYS.Jeżeli przy 400 pojazdach zysk wynosił ok 15 milionów czyli marne 4% co przy obrocie ok 400 milionów to mizerny wynik to jak będzie tylko 300 pojazdów to firma zanotuje straty a ponadto koszty rosną zus,płace minimalne,prąd,media itp.Jelcz przespał GÓRKĘ zamówień i poza remontami nie zainwestował w choćby pojazd dla STRAŻY podobno się nie opłacało bo konkurencja za mocna.Z takim myśleniem,wewnętrznymi wojenkami i idącym kryzysem to ja życzę zakładowi powodzenia jak ktoś napisał potrzebny będzie CHIRURG żeby zrobił porządek raczej stawiałbym na DRWALA bo do tego ugoru to trzeba ciężkiego sprzętu.Na koniec czy SZUTURMA był dobry czy złym prezesem powiem tak nie zawyżył poziomu po poprzednikach ani go nie zaniżył na pewno nie zasłużył na miano jelczańskiego Kazika Wielkiego.Pozdrawiam i życzę wesołych świąt i żeby kolejny rok nie przyniósł kryzysu jak stało się w URSUSIE też państwowo-związkowej firmie.
    ReviewUserIcon
    fizyczny

    30.11.2019 23:29

    Inne

    Z natury jestem skromnym człowiekiem. Jednak w tym miejscu muszę napisać, że uważam siebie za dobrego, zaangażowanego pracownika. Dość napisać, że od początku swojej pracy w spółce (teraz jestem już na umowie na czas nieokreślony) nie byłem ani jednego dnia na zwolnieniu lekarskim, z zapasem wyrabiam 8 godzin (a na moim stanowisku czasy ustalone są prawie na styk), jestem dyspozycyjny. Pracuję na produkcji, praca zmianowa. Jeszcze nie tak dawno moja stawka wynagrodzenia była aż o 900 zł (!) niższa niż pracowników, pracujących tylko na jedną zmianę czy na nieporównanie prostszych maszynach (żeby nie napisać dosadnie prymitywniejszych). I mam na myśli pracowników podobnych wiekiem i stażem, na tym samym etapie i rodzaju umowy. Bazując tylko na podwyżkach zakładowych (tylko raz 300 zł, bo pierwsza transza mi nie przysługiwała - te reguły też były chore) nadal odstawałbym o 900 zł, mimo umowy na stałe. Zaznaczam, podwyżka 300 zł brutto, a nie ponad 1000 zł jakie otrzymało podobno grono wybrańców. Jakoś tak się złożyło, iż kiedy nastał ten niedobry Leon, nazywany tutaj niesłusznie potworem, dzięki jego decyzjom dokooptowałem stopniowo ze stawką do średniej dla swoich warunków (wiek, doświadczenie, maszyna, zmiany itp.) i zredukowałem wspomnianą różnicę 900 zł niemal do zera. Właśnie to doceniam w Leonie, że gość naprawdę się interesował tym co się działo na hali i potrafił docenić pracowitych ludzi, dostrzec niczym nieusprawiedliwione nierówności. A to, że krytykował częste i długie L4 to bardzo dobrze, bo w Jelczu jest za dużo takich, którzy gdzie indziej już dawno wylecieliby z pracy a tutaj potrafią nieprzyzwoicie długo ciągnąć L4. Mający monopol na patriotyzm (w swoim mniemaniu) oczywiście zapewne uważają, że powinienem za poprzedniej władzy nadal robić za 900 zł mniej i podobnie jak oni ją wychwalać, a pluć na Leona. Niedoczekanie wasze! Możecie mnie wyzywać od zdradzieckich mord komunistycznych, komunistów itd. Jak to mówią, w każdej plotce jest trochę prawdy. Zapewne i we wpisie autora Przykra Prawda. Jeśli prawdą są te wspólne balangi, to spoufalanie się z poprzednikiem, te służbowe auta, to gdzie wasza ideowość, którą wymagacie od innych, droga grupo monopolistów na patriotyzm? Człowiek ma robić za niemal 1000 zł mniej niż ŚREDNIA i jeszcze w 100% podzielać wasze poglądy? I nie ma prawa powiedzieć nic a nic pozytywnego o prezesie, nawet tam gdzie obiektywnie się powinno, jak np. zakup nowych maszyn. Nie ma prawa się do niego nawet zbliżyć?
    ReviewUserIcon
    Dobrze poinformowany

    01.12.2019 12:54

    Inne

    Ciekawy wpis czyli przyznasz, że jeżeli u D było po, równo 300 a teraz od L dostałeś, 1000 albo ok tego go L jest klawym prezesem? Czy masz, pojęcie że w tym czasie ludzie dostali psi grosz przy negocjacjach podwyżek a Ty pochłonełes pensje dla ok 3 pracowników! Nitk nie robi monopolu na patriotyzm, część załogi bała się wystąpić za rola pracowników którzy zostali poszkodowani. Po prostu byli bierni na sytuację która była. Później głośno komentowali między, sobą i w szatni że kiedy, to się skończy jak tam można itd. Tylko że związki bez załogi nie znaczą nic! Ty jesteś w gronie tych którzy za tantiemy zamknęli się. Teraz wytłumacz załodze co z pieniędzmi na święta jaka pula na siwta? Jaki stan spółki itd skoro były prezes odmawia rozmowy z Związkami bo ciągle narzucał autorutarny sposób współpracy. Troszkę więcej inicjatywy od siebie niż do siebie!
    ReviewUserIcon
    fizyczny

    01.12.2019 13:38

    Inne

    Czy naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i myśleć logicznie? Tak, inni dostali mniejsze podwyżki, zgoda. Tylko, że nie musieli dociągać do średniej, bo już się w niej znajdowali! Ja tymczasem odstawałem o 900 zł, mało tego, moja stawka należała do najniższych na zakładzie w ogóle! Już rozumiesz czy nie? I jak to jest z tymi podwyżkami około/ponad 1000 zł, które podobno dostało w 2018 roku grono wybrańców? Prawda to czy nie? Jeśli prawda, to założę się, że i przed tą ekstra podwyżką nie mieli złych stawek. A mnie każesz robić za prawie tysiąc mniej od kolegów z porównywalnymi kryteriami? Nie wszystkie działania prezesa mi się podobały, nie jestem bezkrytyczny, ale nie można negować całkowicie wszystkiego co robił. Nowe maszyny, modernizacja zakładu zasługują na pochwałę.
    ReviewUserIcon
    obserwator

    30.11.2019 13:35

    Inne

    Można pisać różne rzeczy o obecnym prezesie, ale prawda jest taka, że liczby mówią same za siebie...zysk firmy kilkakrotnie większy niż przy rządach chociażby poprzednika. Była to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Przede wszystkim inżynier, który z dużym sukcesem wykorzystywał swoje doświadczenie zawodowe. Był stałym bywalcem na produkcji, interesował się tym co tam się dzieje, nie raz byłem świadkiem jak pytał się "zwykłych" pracowników produkcji czy wszystko w porządku. Po okresie stabilizacji czeka nas wszystkich niepewny los, oby nowemu prezesowi zależało chociaż w połowie na dobru firmy tak jak obecnemu.... a co do przewodniczących związków w tej firmie, już dawno powinien się ktoś za nich wziąć, bo to "Państwo w Państwie" wspierają tylko tego prezesa od którego ciągnął profity, nie interesują ich pozostali pracownicy, byle stan na ich koncie się zgadzał...to pewnie był błąd obecnego prezesa, że myślał o wszystkich pracownikach a nie tylko o tych, którzy chcieli być szczególnie "wyróżnieni".... chcieli zniszczyć człowieka, dobrze się stało, że zrezygnował, chociaż odżyje psychicznie, bo tego znieważania przez przetoczonych wcześniej związkowców nikt by nie wytrzymał....
    ReviewUserIcon
    Gość

    30.11.2019 20:49

    Inne

    Co za bzdury wypisujesz człowieku! PIP nigdy nie przyznał racji związkom! I nigdy firma nie została ukarana pieniężne za nic! Znów pomówienia!!!! Ogarnijcie się i nie powielajcie durnych plotek!
    ReviewUserIcon
    Jamnik

    30.11.2019 22:41

    Inne

    Jakie pomówienia? Czyli to, że sprawa w sądzie o niesłuszne zwolnienie członka zarządu, który z resztą wygrał sprawę, a o którą postarał się PIP to też niby lipa? To, że pip nie raz przyznawał i przyznał ostatnio rację pracownikom, że byli mobbingowani. Dodatkowo pip nie kara firmy tylko np już były prezes i jego firmowy syn byli z imienia i nazwiska wezwani do sądu karnego w sprawie złamania prawa i zwolnienie członka zarządu. Ale, tak... Będziecie teraz "wybielać" swojego mentora przez którego nie utrzymacie się komuchy w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    gość

    30.11.2019 18:23

    Inne

    Czy wymaganie od pracowników rzetelnego wykonywania swoich obowiązków jest czymś patologicznym i złym? Aby "coś" stworzyć nie wystarczy jednej osoby, potrzebne jest zaangażowanie wszystkich pracowników. Ale jak widać niektórzy nie myślą o dobru firmy tylko o własnym. Nie myślą o pracy- tylko o tym w jaki sposób oczernić p. Prezesa snując twierdzenia, które w żaden sposób nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wielka szkoda, bo firma straciła wspaniałego fachowca- inżyniera, który miał odpowiednią wiedzę do kierowania firmą produkcyjną- oby jego następcy chociaż w połowie zależało na tej firmie i ludziach jak jemu. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Olo

    30.11.2019 18:30

    Inne

    Leon przestań pisać na tym forum. Wszyscy dobrze wiedzą, że to Ty piszesz na siebie pochlebstwa.
    ReviewUserIcon
    ???

    28.11.2019 22:05

    Inne

    Tokarz,Kontroler,Mechanik związkowe szychciory pokonały Włoskiego Tygrysa ?Tygrys trafi do ciepłego azylu bo kasy ma sporo a oni będą czekać na nowego Misia który kości rzuci żeby nie musieli szczekać.Ale mogą się zdziwić jak Nowy zamiast kości rzuci granat z napisem zwalniamy Wy typować.
    ReviewUserIcon
    On

    28.11.2019 14:41

    Inne

    Do związków:B i Z Nie zdajecie sobie sprawy (usunięte przez administratora) bez szkoły co teraz się z wami stanie. Póki prezes brał wszystko na siebie, byliście "bezpieczni". Teraz prezesa nie będzie i Ci co są nad nim zrobią wam z (usunięte przez administratora) jesień średniowiecza! A ja będę patrzeć z boku i bić brawo. Prezesie dużo sił na te dni, miesiące. Takie (usunięte przez administratora) zapłacą z nawiązką za prezesa krzywdy.
    ReviewUserIcon
    Racja?

    28.11.2019 15:37

    Inne

    A ja mu się nie dziwię że odchodzi.W przyszłym roku max 250-300 pojazdów a zatrudnionych ponad 600 ,roszczeniowe związki,podwyżki u dostawców,prądu,zus,na remonty kukają donosiciele,HSW naciska także lody w zakładzie się skończyły więc lepiej wrócić na stare śmieci.
    ReviewUserIcon
    Gość

    28.11.2019 21:16

    Inne

    Odchodzi bo ma dość tych (usunięte przez administratora) związkowców. On też jest tylko człowiekiem, według mnie i tak zbyt długo wytrzymał w takich warunkach. Ale związki myślą że są na wygranej pozycji.. oj zdziwią się zakały zdziwią .. koniec ich jest bliski. Szkoda tylko normalnych zwykłych ludzi, którzy chcą w Jelczu uczciwie zarobić na "chleb". Teraz niewiadomo kto przyjdzie jako nowy prezes i czy będzie choć w połowie tak jak prezes L. myśleć przede wszystkim o tych ludziach. Bo ci co tak dużo narzekają nie mają bladego pojęcia co się właśnie zaczyna dziać. Już nikt wam takich podwyżek i dodatków nie da jak jeszcze obecny prezes L. Nigdzie nie jest tak jak w Jelczu, ale wiedzą to ci, którzy choć raz w życiu pracowali u prywaciarza. Skończy się Wszystko i wtedy możecie podziękować "panom" związkowcom.
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK JELCZA

    28.11.2019 20:15

    Inne

    #Racja Ważne jest także doświadczenie w pracy w branży związanej z działalność Spółki. A co nie jaki Szuturma miał wspólnego z działalnością spółki chyba tylko tyle co układanie kostki na parkingach Niech idzie kostkę układać po przekrętach w Radwanicach bo tutaj już go każdy przejrzał . A to że JELCZ miał 14 mln zysków i 10 oddał do Stalowej Woli a resztę na przekręty i wypłaty dla swoich psów to tego już nikt nie wspomni co ???? OBECNIE W JELCZU JEST JEDNA WIELKA KOMUNA I GERIATRIA. POZDRAWIAM CHORĄGIEWKI !!!!!!!!!!!!!!1
    ReviewUserIcon
    Gość

    28.11.2019 21:01

    Inne

    No i po co baranie siejesz ferment? Tacy jak ty powinni odejść z Jelcza bo są zakałą dla tej firmy. Same szkody przez takich durni. A związki zawodowe niech się teraz wykażą bo w końcu mają szansę. No i co panowie cwaniaczki czujecie się na wygranej pozycji?! Nie powinniście.. już niebawem przyjdzie czas na was.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.11.2019 10:27

    Inne

    Ale tu śmieci (usunięte przez administratora) pracy jest dużo nowe projekty itp. W dobie kryzysu Jelcz dał radę to da i teraz.Prezes się poddał bo zwolnił niesłusznie pracownika ten poszedł do sądu pracy i wygrał,z tego co się orientuję czeka go kolejna rozprawa którą napewno przegra.Wiec PGZ dała mu wybór albo sam odchodzi w ciszy i spokoju ,albo z wielkim impetem
    ReviewUserIcon
    J-315

    27.11.2019 11:52

    Inne

    Związku z agonią Lisa pozdrawiam jego donosicieli tzw Kierowników Klakierów z Lakierni,Magazynu,Kontroli,Planowania,Zmianowych oraz wielu innych panów,panienek,emerytów nowy zarząd powinien was szybciutko rozliczyć .
    ReviewUserIcon
    ???

    27.11.2019 20:37

    Inne

    Prawie 40 lat temu pewien"Mądry" trafnie ocenił inż budowlanego i wywalił go z JZS po 40 latach los do inż się uśmiechnął i został prezesem ale zamiast ciężko pracować na sukces firmy to wprowadził "łopatologię "czyli kto nie z nim to go zakrzyczeć,zastraszyć,zwolnić,upodlić a przy okazji parę inwestycji budowlanych przeprowadzić w ramach odszkodowania za wcześniejsze zwolnienie.Ale los jest okrutny znowu inż chcą wyrzucić chłop musi się podać ale jak mówi ma gdzie wracać lecz pomników w Jelczu nie zbudują.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jelcz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jelcz Sp. z o.o.

    ul. Inżynierska 3 55-221 Jelcz-Laskowice

    https://jelcz.com.pl/
    ReviewUserIcon
    Tytan pracy

    27.11.2019 04:22

    Inne

    I co teraz komuniści zrobicie? gdzie się podziać? może kostkę brukową będziecie układać?
    ReviewUserIcon
    Alina

    24.11.2019 09:39

    Inne

    A jak praca w kadrach? Opłaca się rozważyć złożenie CV? Jest miła atmosfera i dobrze zarobie? O Jelczu słyszę same źle rzeczy, Pracownicy Kadr też wg Was się panoszą?
    ReviewUserIcon
    Alina

    24.11.2019 18:37

    Inne

    Tylko zapytałam. Skąd takie wrogie nastawienie?
    ReviewUserIcon
    Były

    26.11.2019 17:39

    Inne

    Chcąc pracować w Jelczu musisz niestety przyzwyczaić się do takiego zachowania ludzi. W tej firmie to norma. Nie można liczyć na ludzką życzliwość
    ReviewUserIcon
    obserwator

    20.11.2019 12:48

    Inne

    Jelcz już stracił płynność. Nie płaci dostawcom.Spóźnienia już powyżej 30 dni. Kolej na Wasze zusy ? pensje ? Brawo dla prezesa i jego zastępcy. Ciekawe czy za płyty zapłacone ?
    ReviewUserIcon
    ???

    24.11.2019 19:59

    Inne

    niech się boi ten co ma najwięcej krzyczy
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.11.2019 07:59

    Inne

    Co straszysz.Kogo chcesz postraszyć?Sam się pewnie boisz o robote.Przyjdzie prezes z prawdziwego zdarzenia i wymiecie połowę składu. Stawki (szczególnie w administracji) obniży do połowy.Reszt postojowe
    ReviewUserIcon
    olsen

    24.11.2019 14:04

    Inne

    Kiedy przestaniecie wpisywać takie głupoty, te forum już dawno straciło sens, jak można się rozpisywać o firmie jeśli się nie jest pracownikiem, co mnie interesuje co, z kim, jak, dlaczego, mam pracę, pensja na koncie, jeśli mi się coś nie podoba to się zwalniam, a nie narzekam, jest teraz tyle roboty że można wybierać i przebierać, nikt mnie na siłę nie trzyma, więc skończcie (usunięte przez administratora) bo się żyjąc chce,.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:11

    Inne

    Czy jest możliwość w JELCZ-KOMPONENTY Sp. z o.o. pracy na część etatu?
    ReviewUserIcon
    Gość

    13.10.2019 06:06

    Inne

    Czepiacie się Tarzana...Hiszpana..... itp... ?????to faktycznie żenujące... czepcie się tam...wyżej... biurowych... zarządu...trochę wiem.... i dużo mogę tu napisać...tylko nie wiem czy mogę... pozdrawiam wszystkich co sądzą to samo...????
    ReviewUserIcon
    ass

    20.11.2019 17:16

    Inne

    nie ma takiej firmy
    ReviewUserIcon
    Superman

    20.11.2019 14:50

    Inne

    A ja tam jestem zadowolony. Być może dlatego, że mnie jeszcze nic złego przez te parę lat nie dotknęło. Zawsze jeśli była podwyżka to ją dostawałem ale to dlatego , że ciężko i sumiennie pracowałem fizycznie jak i intelektualnie. Pan prezes faktycznie trochę przegina z niektórymi zachowaniami i moim zdaniem kompletnie nie nadaje się na przywódce, ponieważ najważniejsza osoba w firmie powinna mieć szacunek wśród załogi, a z tego co słyszę od ludzi to jednak jest jego brak ( nie mówię oczywiście o (usunięte przez administratora)) . Z tego co pamiętam to schody zaczęły się kiedy obecni władcy Polski doszli do władzy i zaczęli wstawiać swoich ludzi na najwyższe stołki w firmie. Emerytów pracujących należy zwolnić aby dać szansę młodym ( nie mówię tu o pracownikach fizycznych bo oni są klasą samą w sobie i ich wiedza jest niezbędna aby utrzymać ta firmę na nogach) ale o pracownikach biur którzy już są zmęczeni i nie są wystarczająco wydatni. Podsumowując to niech się każdy uderzy w piersi i powie że wykorzystuje swój czas w pracy właściwie... Jak czytam, niektóre wypowiedzi i co najlepsze wiem kto to napisał to śmiać mi się chce bo wiem, że jest jeszcze większym leserem niż ten, którego krytykuje. Ludzie weźmy się do pracy!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.11.2019 11:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik 58+

    18.11.2019 07:46

    Inne

    Tych panów i jeszcze z 20 udających że pracują + prezesa +przewodniczących związków spakować i wysłać do pracy np do MAN to może zrozumieją na czym polega praca w firmie samochodowej.Ale pewnie niczego się nie nauczą to po prostu rowy kopać.
    ReviewUserIcon
    Obibok

    20.11.2019 00:23

    Inne

    A co mnie tak na dobrą sprawę obchodzi Marcin czy Łukasz - co to za starategiczne postacie dla przyszłości Jelcz. Że kolesie kombinatorzy bronią swoich interesików i własnej sitwy? Jak sobie ścielą, tak się wyśpią!
    ReviewUserIcon
    Komentator

    15.11.2019 22:56

    Inne

    Ciekawie w spółce. Z informacji, jakie przekazuję załoga spółka straciła obrót finansowy. Brak kasy. Biuro zamówień ma zablokowane konta z powodu braku płatności. Dokąd to zmierza? Do upadłości? Brak finansów to znak, że plan i sprzedaż aut jest znikoma. Mówi się o poważnych kwotach w setkach tysięcy złotych, a nawet padają mln kwoty. Dalsza wojna na link związki, zarząd. MJ jest, mobingowany przez zarząd. Przykra jest bardzo bierna postawa przełożonego Jarosława. L, który nie może, podjąć decyzji o swoim pracowniku, gdyż czeka na decyzję zarządu... To tylko potwierdza strach kadry. Nie tylko MJ jest, na, celowniku prezesa. Chodzą, słuchy o planowanym zwolnieniu drugiego z członków, zarządu Pana ŁD. Informacja pochodzi z biura zarządu. Prezes ponownie chodzi, po hali zaczepia, pracowników oczernia związki zawodowe. Bardzo słaba postawa prezesa spółki. Pytanie, jest jedno, jeżeli zwolni członków zarządu to strzeli sobie prawnie w kolano. Tak, mówi prawo i przepisy. Także panowie sprawy sądowe będziecie mieli wygrane a, prezes zapłaci z kasy spółki. Szkoda, że nie ze swoich prywatnych. Trzecim pracownikiem, który także, jest, poddawany presji jest osoba z zaopatrzenia mowa o Andrzeju. Czy będzie to taka sama droga jak zastępca zw zawodowych? Ciekawe co na to nowa Pani Prezes? O ekonomi może, powiedzieć dużo, bo się zna na temacie. Ciekawe, jakie zdobi oczy jak zobaczy sytuacje spółki. Przewodniczącym związków zebrało się od Prezesa za obronę MJ. Ze spotkania nie wynikło nic. Prezes wpadł w szał i mówił od rzeczy krzycząc. Prawdopodobnie piszą listy do PGZ HSW i polityków opisujące sytuację w spółce. Nowe związki siedzą cicho po ujawnieniu prawdy na temat osób. Komuniści, Kodowcy, ZSMPowcy prawda boli? Więcej w następnym komentarzu a w, nim, o dziwnych powiązaniach z spółka. O firmach, remontach kto komu co i jak.
    ReviewUserIcon
    Były

    16.11.2019 14:42

    Inne

    Kolego w punkt. Jak nie będzie na 500 +, renty i emerytury itp. nikt nie będzie myślał o zamawianiu przestarzałych samochodów dla armii. Oczywiście, że była szansa mądrze zainwestować zarobione pieniądze, a tak niedługo załoga będzie się chować w nowych kiblach bo nie będzie co robić
    ReviewUserIcon
    ???

    19.11.2019 07:23

    Inne

    Pytania podstawowe.Czy jak JELCZ upadnie to wojsko będzie po nim płakać? lub nie będzie miało gdzie kupić i to nawet taniej nowych pojazdów?Czy nie znajdzie się chętny na halę?,czy większość znajdzie pracę ?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.11.2019 14:45

    Inne

    W tym zakładzie to sama komun rządzi . A dowodzi lizanie tyłków kierownikom i mistrza i mapowanie na siebie zwłaszcza na lakierniach jeden wielki rodzinno koleżeński (usunięte przez administratora) brakuje różowych żarówek ????????????????????????????????????????
    ReviewUserIcon
    Pracownik 58+

    18.11.2019 14:27

    Inne

    Kierownikom w wieku emerytalnym już się nie chce pracują tylko bo w domu stara wrzeszczy a młodzi sieka w głowi i słoma z butów jak na lakierni.
    ReviewUserIcon
    Obecny

    18.11.2019 16:27

    Inne

    Tylko jedna uwaga od większości ludzi z lakierni to wara,nie masz pojęcia jak i w jakich warunkach pracują.ile przeszkód mają w swojej ciężkiej pracy.ps.ty sam u prywaciarza to byś długo nie porobił.a słomą to się możesz się pocierać.
    ReviewUserIcon
    Zebra

    28.05.2019 19:32

    Inne

    Czy jakaś kobieta pracuje w firmie Komponenty.,proszę o jakąś informację?
    ReviewUserIcon
    odpowiadający

    10.06.2019 22:22

    Inne

    Tak kobiet jest całkiem sporo. Myślę że na 600 osób w fabryce jest 150 kobiet. Rotacja jest jednak duża, bo bałagan i wszędzie brud smród jak w czasach PRL
    ReviewUserIcon
    Ciekawska

    17.11.2019 00:36

    Inne

    Witam Pana serdecznie. Ciekawe jest stwierdzenie ,,kobiet jest sporo" owszem kobiet jest sporo ale na stanowiskach biurowych. Na produkcji kobiet prawie nie ma. Pracuję w tej firmie od kilku lat i dopiero teraz zauważyłam większe przyjęcia kobiet na lakiernie i produkcję. Jak przyszłam do firmy jeden z mistrzów mi powiedział że u niego na dziale kobieta nie jest potrzebna. Kobiety jak są przyjmowana to na dzień dobry mają o kilka set niższą stawkę jak mężczyzna przyjmujący się do tej samej pracy.
    ReviewUserIcon
    AliB

    12.11.2019 10:35

    Inne

    Grubymi nićmi szyte to wszystko w Jelczu. Ciekawe co jest powodem że tak z dnia na dzień się wysypało? Prezesura dała Ciała?
    ReviewUserIcon
    Olo

    13.11.2019 19:49

    Inne

    Coś TY zrobił dla realizacji planu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik 58+

    15.11.2019 20:01

    Inne

    Dlaczego ilość pojazdów spada a zatrudnienie wzrasta?Czy to nie jest czasami działanie na szkodę spółki?
    ReviewUserIcon
    J-315

    04.11.2019 19:13

    Inne

    W 2017 r zakład osiągnął szczyt możliwości w zamówieniach i produkcji ok 500 pojazdów dzięki wysiłkowi pracującej załogi. Od tego momentu jest zjazd;w zamówieniach,w rozwoju,w zarządzaniu,w morale załogi.Za dwa lata będzie .....................i kamieni kupa.
    ReviewUserIcon
    J-315

    12.11.2019 13:48

    Inne

    Od Konstruktorów to wara!Ciekawe stwierdzenie drogi panie uważacie że jesteście tacy zapracowani że pewnie nie idzie kawki wypić lub papieroska zapalić.Ale tak naprawdę to wałkujecie to samo podwozie i kabinę dodajecie belkę zmieniacie wspornik ,kabin zwykła lub pancerna itp.To są zmiany w obrębie pojazdów wojskowych i na pewno nie odnosi się to skonstruowania pojazdu dla odbiorcy cywilnego.Takiego nie jesteście stworzyć gdyż zwyczajnie firma nie ma na to pieniędzy.Taki prototyp,wdrożenie do produkcji,promocja,sprzedaż,serwis to są setki milionów złotych.Firma skazana jest tylko na MON który popiera polski przemysł.Dlatego tak ważne jest żeby szanować jedynego odbiorcę i nie robić mu zwyczajnie bubli jak to Jelcz potrafi.Bo gdy pojazd ma dziesiątki poprawek konstrukcyjnych,mechanicznych,lakierniczych to po prostu wstyd .Czy coś już może wywnioskowałeś z reklamacji PIT RADWAR?Kolego trzeba mieć czas na kawę,papierosa,drapanie się po i solidną pracę.
    ReviewUserIcon
    Kolejny gość

    12.11.2019 16:18

    Inne

    "Mieli by?" Niektórzy mają problem ze słownikiem ale wypominają innym problemy z projektowaniem przyczepy. Ale ułańska fantazja... !... No chyba, że o inne "mielenie" chodzi, ale z kontekstu trudno wywnioskować...
    ReviewUserIcon
    obserwator

    12.11.2019 10:43

    Inne

    Jelcz traci płynność.Zaległości płatnicze dla dostawców. Macie (do pracowników) jeszcze płacone ZUS i US ? Pamiętacie czasy kiedy dostawaliście 500 zł zamiasta całej wyplaty ? Takie czasy się zbliżaja.
    ReviewUserIcon
    O cholera

    09.11.2019 21:52

    Inne

    Jak się to wszystko czyta aż głowa boli. Ludzie przecież to jest skandal, że to jest utrzymywane z pieniędzy publicznych, czyli naszych podatków !!!
    ReviewUserIcon
    Pajęczyna na jajach prezesa

    09.11.2019 22:27

    Inne

    Dokładnie, mało tego nikt nie raczy się zainteresować tym co się w tym (usunięte przez administratora) wyrabia. Na szczeblu państwowym nawet mają klapki na oczach. Może czas aby wreszcie cała Polska o tym usłyszała?
    ReviewUserIcon
    upadku PROROK

    06.11.2019 12:37

    Inne

    (usunięte przez administratora) Kto nie znajdzie pracy szybko, to zostanie na bezrobociu. Także odwagi mości panowie... bowiem Piękne miasta i sama stolica na was czekają... !! Ja już się stąd zawinąłem do samej stolicy i żałuję,ze wczensiej to sie nie wydarzyło - czyli, że tak dlugo tchorzylem, tkwilem w miesjcu, kuszony obietnicami - jakie to mozliwosci, jakie to podwyzki...myslalem, ze nigdzie mi tak dobrze jak tu nie bedzie i sie srogo mylilem! Moglem odejsc wczesniej... Wiedzcie tylko, iż Jelcz to nie koniec świata. Chcecie coś osiągnąć - to pokazcie ze macie jaja i znajdzcie lepsza prace bo wraz z waszym stazem tutaj MALEJA WASZA WARTOSC NA RYNKU :))))) a co to dopiero bedzie, jak jelcz upadnie, a w cv waszego odejscia data sie pokryje z data upadku firmy... ? Otworzcie oczy, sprawdzcie czy macie jescze jaja, czy jelcz je Wam wyciął... i nie traccie tu zycia.
    ReviewUserIcon
    Gość

    07.11.2019 06:21

    Inne

    Bardzo mądre słowa. Jednak o przypadku że ktoś odszedł z Jelcza Sp zoo do pracy w stolicy to nie słyszałem. Taka informacja była by głośna w zakładzie a tymczasem pytałem ludzi i nikt nic nie słyszał. Napisz chociaż z jakiego byłeś działu, wydziału lub komórki. A może dostałeś pracę po wyborach w sejmie ...
    ReviewUserIcon
    a dlaczego?

    08.11.2019 16:08

    Inne

    eeee - nie kazdy mowi co ma w planach robic dalej ;) nawet jeśli panie w HR-ach wypytuują. poza tym, mozna powiedziec co innego, niz sie planuje! zreszta, niby dlaczego mialoby to byc głośną sprawą? jest jakaś komórka jelczowa sprawdzająca dalsze poczynania pracowników?
    ReviewUserIcon
    Obecny.

    02.11.2019 12:00

    Inne

    Powiem jedno na temat zatrudnienia i zarobków, pracuję, swoją pracę wykonuję bez zastrzeżeń ale za jaką śmieszną stawkę....człowieka boli to za jaką przychodzą nowi, obsługa zarządu (usunięte przez administratora)co one takiego wykonują...obsługa... robienie kawy i stawianie ciastek..? Obsługa narad..?? Za prezesa Czubaka była jedna sekretarka i dała radę, jedna z najlepszych, doświadczona... a teraz 5 (usunięte przez administratora) dziewuch...śmieszne i żenujące...
    ReviewUserIcon
    Volvo

    06.11.2019 08:03

    Inne

    Jak Ci tak zle to chodz do nas do Volvo,tu zobaczysz jak sie (usunięte przez administratora) trzeba bylo sie uczyc to tez pracowalbys w biurze
    ReviewUserIcon
    Jelczanin

    06.11.2019 08:45

    Inne

    Nie mierz innych swoją miarą . To nie jest tak że na produkcji robią tylko (usunięte przez administratora) . U nas na dole w Jelczu wiem na przykład że na produkcji na obróbce plastycznej pracuje dwóch młodych gości z inżynierem . A takich przypadków na hali pewnie znajdzie się więcej. Jak to się mówi , żadna praca nie hańbi .
    ReviewUserIcon
    Komentator

    04.11.2019 22:10

    Inne

    Info od załogi : W spółce zmiana po kilku konkretnych opiniach jeden ze zbuntowanych ludzi prezesa postanowił wziąć się do pracy. Nosi niebieski fartuch, informujący wszytskich, że Ja tu jestem Kierownikiem. Mowa o L. Być może jest to strach przed utratą stanowiska? Ponieważ na jego plecach jest jego nowy zastępca wymieniony niżej już Hiszpan. Z ostatniej chwili pytanie do zarządu spółki i informacja do załogi. W poprzednim tygodniu do Zarządu spółki została powołana nowa osoba. Pełni funkcję finansowo ekonomiczna. Teraz pytania. Kiedy zarząd miał zamiar poinformować z. Zawodowe o tej zmianie? Raczej wcale bądź za dwa trzy, tygodnie bo jak stwierdził zarząd wystarczy jedno spotkanie w miesiącu z przedstawicielami związków. Kolejne, pytanie to dlaczego pracownicy, którzy zostali zatrudnieni w ostatnim okresie 3 miesięcy dostają umowy tylko na okres półroczny? Czy wiąże się to z redukcja etatu w spółce? Brakiem zamówień? Czy potwierdza to opinie poniżej o stanowiskach i nadwyżce kadrowej? Co powiedzą nowe związki na stanowiska Pana z Warszawy z Mennicy jako szefa zakupów? Co robi w zakładzie w dziale zakupów Pan z Centrozłomu z Wrocławia? Ile osób jest zatrudnionych w dziale infrastruktury? I czym ci ludzie się zajmują? Czy nowe związki potwierdza w ostatnim czasie ponowne wezwanie PIP i rozmowy z zarządem? Czy to prawda, że zarząd chce zwolnić kolejnego członka zarządu solidarności będącego pracownikiem marketingu? Dziś pierwszy dzien posiłków regeneracyjnych, pracownicy słabo zadowoleni z stołówki i serwowanej zupy. CDN
    ReviewUserIcon
    tajemnicza nieznajoma

    04.11.2019 22:23

    Inne

    Widzę, że Pan też nie może zasnąć
    ReviewUserIcon
    J-315

    05.11.2019 20:18

    Inne

    Okręt wpadł na mieliznę (małe zamówienia) załoga się buntuje (głównie związki) mimo wszystko Kapitan na pokład przyjmuje nowych wygłodniałych z dobrej i swojej zmiany i twardo trzyma ster lecz zapomniał o tym że to nie Lodołamacz (wielu klientów) tylko stara ,mała Barka bez szalup ratunkowych (brak opcji poza MON). Ale kapitan jest nieomylny i szalony i jak trzeba będzie to okręt ku chwale (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tajemnicza nieznajoma

    04.11.2019 22:14

    Inne

    hmm, fantastycznie musi się tu pracować. Uważam , że mógłby być z tego świetny materiał. Jak będą kręcić film to chętnie w nim wystąpię. Uwaga tvn..
    ReviewUserIcon
    Z zewnątrz

    04.11.2019 23:34

    Inne

    Prędzej czy później media to podchwycą.
    ReviewUserIcon
    Piksi

    01.11.2019 17:59

    Inne

    W zakładzie rządzili przez lata różni prezesi. Były nieudaczniki, betony z PO, skąpcy, którzy nie inwestowali w ludzi i zakład, więc nie było postępu. Była jednak przez chwile szansa na rozwój Jelcz robił 550 aut i wszystkim wiodło się lepiej. Było mnóstwo pracy ale ludzie nie narzekali bo prezesi dotrzymywali słowa i za wyrobienie planu były premie. Wszystko się rozwijało, rządziła ekonomia. Dzisiaj rządzi prezes L panuje układ, kolesiostwo, są odczyty propagandowe, lizusów nieudaczników coraz więcej, donosiciele rządzą jak za PRL. Co się dziwić jak główne role w zakładzie pełnią dawni działacze, przewodniczący PZPR, którzy kreują się na reformatorów zakładu. Propaganda ogarnęła zakład, aż do granic absurdu, zakład ogarnęła wewnętrzna walka. Wojnę rozpętał prezes chodząc po zakładzie pokazując kto ile zarabia, obgadując kto kogo kopał, obgadując kto i gdzie i z kim pił wódkę. Poziom sięgnął dna. Lizusy , które tu piszecie pamiętajcie, że to przez takich jak wy zakład padnie, za brak organizacji, za brak planowania wszyscy powinniście wylądować na bruku. Główną jednak winę ponosi prezes, który was zatrudnił i do tego doprowadził. Po co ci to było prezesie, niedługo odejdziesz w niesławie, we wstydzie i zawsze będą cię kojarzyć jako tego co doprowadził do upadku. Całe miasto się z ciebie śmieje, cała okolica. Wstyd, że pis pozwala ci doprowadzić do upadku...
    ReviewUserIcon
    Racja?

    02.11.2019 15:45

    Inne

    Info co ty wymagasz od solidarności strajku?Przecież to trzeba mieć ajca a nie wydmuchy.Pan przewodniczący granatem od pługa oderwany tylko gada i donosi do PGZ ale oni widzą z kim mają do czynienia.Jakby związki miały przewodniczących na poziomie to zarząd za takie wyczyny został by odwołany.
    ReviewUserIcon
    Niewiarygodne

    03.11.2019 18:42

    Inne

    No to mamy polityczną zagadkę. Jak to możliwe, że byli funkcjonariusze PZPR odgrywają kluczową rolę w spółce, kontrolowanej przez rząd, który buduje swoją tożsamość i poparcie społeczne na zupełnej negacji tego systemu?
    ReviewUserIcon
    qiver

    03.11.2019 15:16

    Inne

    Witam we wtorek idę na rozmowę jako ślusarz spawacz, na jaką stawkę mogę liczyć??
    ReviewUserIcon
    Ślusarz spawacz

    03.11.2019 15:31

    Inne

    2700 brutto na wejście to początek rozmów.
    ReviewUserIcon
    qiver

    03.11.2019 15:38

    Inne

    Za 2700 brutto to mi się nie opłaca samochodu z Bierutowa palić

    Zostaw merytoryczną opinię o Jelcz Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.