opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Jelcz

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.3/5

Na podstawie 642 ocen
Opinie(2109)
Dodaj opinię

Opinie(2109)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Oferta
  • .
  • Sieć serwisowa
  • .
  • Certyfikaty
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Oferta

Sieć serwisowa

Certyfikaty

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Kalisz
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Ostrów Wielkopolski
  • Nysa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Jelcz-Laskowice
  • Miłoszyce
  • Ratowice
  • Siedlce
  • Stanków
  • Zakrzów
  • Chwałowice
  • Dziuplina
  • Stary Otok
  • Czernica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Jelcz-Laskowice
  4. /
  5. Opinie o Jelcz Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Jelcz Jelcz-Laskowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Jelcz Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    gość

    11.10.2021 16:27

    Pracownik

    Popieram postulat prywatyzacji firmy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.10.2021 19:51

    Pracownik

    Nachapali się choć Misiek krócej bo go Lis wygryzł.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    30.10.2021 07:28

    Pracownik

    Wyroków bym nie wydawał. Ale na pewno trzeba będzie to wszystko sprawdzić
    ReviewUserIcon
    Pracownik spółki

    22.09.2021 23:03

    Pracownik

    Leon był przyjacielem i wsparciem dla uczciwych pracowników, niejednokrotnie skromnych, ale poważnie traktujących swoją pracę, zatroskanych o dobro firmy i jej przyszłość. Brakuje tego człowieka w zakładzie, zwłaszcza w obecnych, niełatwych i niestabilnych czasach. On dosłownie żył tym Jelczem.
    ReviewUserIcon
    Lastrada

    07.10.2021 19:42

    Pracownik

    Leon był przyjacielem firm remontowych w zakładzie w latach 2016-2019.
    ReviewUserIcon
    hektor

    13.10.2021 15:48

    Pracownik

    Trzeba być ślepym żeby nie widzieć, że jednak wiele zostało zrobione i poprawione....i nie kosztowało to miliony. Ciekawe co teraz powiesz jak wyremontują dach za kilkanaście milionów złotych? To pewnie według twojej opinii będzie "przekręt"....
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    09.10.2021 12:42

    Pracownik

    Zaczyna się panikowanie, soboty, trzecie zmiany, nadgodziny itd. Zamiast równomiernie rozłożyć robotę w ciągu roku, to od drugiej połowy maja aż do końcówki sierpnia nie było konkretnej, dużej roboty, mało tego, potrafili w pierwszym tygodniu sierpnia (tuż po powrocie z dwutygodniowego, kalendarzowego urlopu) wysyłać ludzi na ponowny urlop (!!!), bo nie było co robić, a teraz strach im zagląda w oczy, bo tyle do zrobienia. Pomijam fakt, że zamiast większość roboty skierować na miesiące letnie (i tak prawie wszyscy szli na urlop w drugiej połowie lipca) gdzie jest mało zachorowań, to się okazuje że teraz, kiedy zaczyna się sezon infekcyjny, oni ruszają z dużą robotą. Ciekawe co zrobią jak spora część załogi trafi stopniowo na kwarantannę co jest bardzo prawdopodobne patrząc co się działo na jesieni w zeszłym roku. Ale to jest cyrk !!!
    ReviewUserIcon
    gosc

    28.09.2021 23:13

    Pracownik

    Co słychać u złodziejaszka tego od tysięcy lewych kalendarzy oczywiście fikcyjnych faktur ,oczywiście związkowec.A krówki już zjadłeś 150 kg , brzuch boli, przyjdzie czas ,że zaboli. A gilotyna odrdzewiona .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.09.2021 19:49

    Pracownik

    Brzytwy trzymają się lodziaże i lenie w prywatnych firmach tylko mogliby donosić pisząc paszkwile. Jak ten od zaopatrzenia kolekcjoner domów, jak ten od tysięcy kalendarzy , jak ten od zardzewiałej gilotyny.
    ReviewUserIcon
    Ola

    13.09.2021 00:17

    Inne

    Jelcz sie zwija. Na targach nie istniał. W prasie cisza.. Ludzie, rozwalają ten zakład!!!
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.09.2021 11:49

    Były pracownik

    Kogo zwolnili ???
    ReviewUserIcon
    Pytam

    16.09.2021 07:43

    Pracownik

    Gwiazda z Anglii nie lubi już v-c przewodniczącego solidarności?
    ReviewUserIcon
    Niko

    04.09.2021 14:52

    Pracownik

    Czy coś drgnęło w sprawie zwolnień lekarskich?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.09.2021 09:35

    Pracownik

    Obawiam się, że nie, niestety.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2021 20:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    123

    12.09.2021 11:26

    Pracownik

    Coś bliżej?
    ReviewUserIcon
    gość

    13.09.2021 19:54

    Pracownik

    a najlepsze że rekrutacje idą pełną parą zobaczymy tylko ile osób przyjdzie po protekcji bo pewnie już spokojnie czekają w domu kiedy z jelcza zadzwonią i zapewnią posadkę
    ReviewUserIcon
    JAK

    13.09.2021 07:16

    Pracownik

    Ta firma to jakiś Cyrk. Zamiast zwalniać, karać to awanse. Związki każdego pijaka wybronią. Takrgi - brak słów. Stoiska brak. Wywiadów brak. Nagrody za JAKA brak. Ekspozycje pochowane.
    ReviewUserIcon
    Jzs

    13.09.2021 13:45

    Pracownik

    Dokładniej czytaj neta!!! Na targach Nasz Jelcz dostał nagrodę defendera 2021 na 75 wystawców biorących udział w konkursie. Jesteście małej wiary !!!! Weź się do roboty aby dalej trzymać obecny poziom.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.09.2021 16:29

    Pracownik

    Racja... Awansują póki mogą ..lepsze papiery na pożegnanie dostaną obiboki.
    ReviewUserIcon
    Franek

    08.09.2021 10:29

    Pracownik

    Prywatyzacja to jedyny ratunek dla firmy. Nie wiem skąd taka niechęć u tylu osób i środowisk do prywatyzacji? Innej alternatywy nie ma.
    ReviewUserIcon
    Siwy..

    08.09.2021 18:34

    Pracownik

    Bo się utnie co niektórym... Lewe L4 kombinatorstwo..zatrudnianie rodziny itd.
    ReviewUserIcon
    Lolek

    13.09.2021 07:05

    Pracownik

    123, na szczęście lata 90 minęły bezpowrotnie. Historia nie musi się powtarzać.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.09.2021 19:17

    Pracownik

    Prywatyzacji boją się lesery, obiboki i wieczni działacze oraz kombinatorzy od L4. Doskonale wiedzą , że w prywatnej firmie trzeba pracować 8 godz. A nie 2 -3 godz. Ale to kiedyś się skonczy , przyjdzie czas np. spłaty kredytów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2021 09:55

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gość

    07.09.2021 10:52

    Pracownik

    Jestem na targach i od lat ten sam pojazd z Jelcza. Świat daleko z przodu nawet polskie prywatne firmy są daleko z przodu a tu dalej ta sama przestarzała konstrukcja młotem i szpachlą prostowana.Dziękować polskiej armii i po piętach całować że to kupują bo inni omijają z daleka.
    ReviewUserIcon
    Projektant kaftanów

    07.09.2021 11:19

    Pracownik

    A która to ciężarówka nie jest składakiem z części produkowanych po całym świecie ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik z produkcji

    06.09.2021 09:33

    Pracownik

    Zaczyna się dociskanie śruby uczciwym pracownikom, tym którzy nie przebywają na L4. W związku ze stopniowym wypuszczaniem zleceń na dość dużą ilość naszego podstawowego modelu, przełożeni patrzą wilkiem i z pretensjami nawet na chwilowe opuszczenie stanowiska pracy w związku z pójściem do toalety. Tymczasem L4owcy nadal niczym nieniepokojeni siedzą sobie beztrosko w swoich domach czy mieszkaniach.
    ReviewUserIcon
    Irek

    06.09.2021 15:59

    Pracownik

    Ten zakład już dawno powinien być sprywatyzowany.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    14.07.2021 19:14

    Pracownik

    14 lipca sąd ogłosił upadłość niegdyś legendarnego Ursusa. Bardzo znamienny jest fragment artykułu na ten temat, jaki pojawił się na portalu bankier.pl ,,Po drugie sam nowy Ursus ze starym ma niewiele wspólnego. To zupełnie inna firma, która po prostu wykorzystywała nabytą przez siebie znaną, choć upadłą markę w celach marketingowych. Ewentualny upadek Ursusa nie będzie zatem upadkiem legendy, a po prostu spółki, która budowała biznes na dotacjach i do pewnego momentu nawet nieźle się zapowiadała. Legendarny Ursus przegrał walkę z rynkiem już dawno temu." Oby NIGDY podobna decyzja nie zapadła odnośnie Jelcza, ale żeby tak się nie stało trzeba mieć świadomość zagrożeń i rozmaitych uwarunkowań zewnętrznych. Przeraża fakt, że bardzo wiele osób w firmie nie ma świadomości zagrożeń i żyje jakby obok. Socjalne eldorado nie będzie wiecznie trwać i (tutaj zwracam się do tych osób) może skończyć się szybciej niż myślicie.
    ReviewUserIcon
    gość

    28.07.2021 07:56

    Pracownik

    Można sobie wszytko wyobrazić tylko nie to że Jelcz będzie nowoczesną firmą motoryzacyjną .
    ReviewUserIcon
    Nikodem

    15.08.2021 22:33

    Pracownik

    Kolego, to że klimat ewidentnie się zmienia i ociepla, to widać naocznie gołym okiem i to nie ulega wątpliwości. Jednak pytanie jest czy i w jakim stopniu przyczynia się do tego człowiek oraz emisja CO2. Przypomnę, że około 1000 lat temu klimat na ziemiach polskich był zbliżony do śródziemnomorskiego, a za czasów Mieszka I oraz Bolesława Chrobrego uprawiano między innymi winorośla. Wspomina o tym w swoich kronikach średniowieczny kronikarz Gall Anonim. Potem nastąpiło ochłodzenie klimatu z kumulacją w XVII wieku, gdzie na Bałtyku skutym lodem funkcjonowały nawet karczmy. Jakie mam z tego wyciągnąć wnioski? Oczywiście, o środowisko trzeba dbać, nie betonować bezmyślnie powierzchni, nie prowadzić monokulturowego rolnictwa, nie prowadzić rabunkowej gospodarki leśnej. Tylko, że te działania muszą być prowadzone globalnie, a nie tak, że takie Chiny emitują trzykrotnie więcej dwutlenku węgla niż cała UE i jeszcze uruchamiają kolejne kopalnie i elektrownie węglowe. Lewica z UE, lansująca kolejne drakońskie ekoregulacje milczy na ten temat, bo w Chinach rządzą jej ideowi pobratymcy. Handel emisjami CO2 i opłaty za emisję to intratny biznes, ciekawe ile cwaniaków się na tym obłowi, zanim skończy się to wariactwo tak jak wiele wariactw przeminęło. Szkoda tylko tych biednych ludzi, dla których prąd stanie się dobrem luksusowym i będą biedować. Wiele działań UE jest przeciwskutecznych i pseudoekologicznych np. normy emisji spalin gdzie małe doładowane i wyżyłowane silniczki niejednokrotnie nie potrafią dobić do 100 tys. km bez awarii. Starsze jednostki wiele lat przejeżdżały bezawaryjnie, służyły latami. To jest ta ekologia? Dlaczego znowu kraje z tzw. nowej Unii mają ponosić największe koszty tych wszystkich transformacji? Kraje zachodniej Europy po II wojnie światowej swobodnie rozwijały się bez nagonki na węgiel, a my teraz kiedy od niedawna mamy szansę się rozwijać, mamy nałożyć na siebie szlaban i się ograniczać w rozwoju? A może o to w tym wszystkim chodzi? Żeby kraje takie jak Polska czy Słowacja już na zawsze pozostawały ubogimi krewnymi państw zachodniej Europy, nigdy nie dogoniły Zachodu i były zapleczem taniej siły roboczej w montowniach zachodnich koncernów za kilkaset euro miesięcznie (Słowacja produkuje najwięcej samochodów w przeliczeniu na mieszkańca, choć większość Słowaków nie stać na kupno produkowanego przez siebie auta). Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2021 18:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ???

    15.08.2021 12:08

    Pracownik

    "Konsolidacja w celu obniżenia kosztów" to znaczy że jest cienko a będzie jeszcze gorzej.
    ReviewUserIcon
    Gość

    12.08.2021 16:22

    Pracownik

    Dlaczego zarząd nie informuje pracowników o zamiarze przejścia pod PGZ?! przecież to dotyczy nas wszystkich!
    ReviewUserIcon
    Bolo

    13.08.2021 22:54

    Pracownik

    To musiało się stać. Ta fikcja prędzej czy później musi się przewrócić...
    ReviewUserIcon
    On

    13.08.2021 21:53

    Pracownik

    A teraz to przeczytajcie. Znow chcą centralizacji, nie możemy na to pozwolić! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    On

    13.08.2021 21:48

    Pracownik

    Czytajcie. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    13.08.2021 12:52

    Inne

    Dlaczego pracownicy Jelcz nic nie wiedzą o procesie konsolidacji czyt. likwidacji niektórych działów administracji, które mają przejść do PGZ. Czy w drugim kroku bedzie ograniczenie produkcji?
    ReviewUserIcon
    chory

    08.08.2021 11:35

    Pracownik

    Już jest dwóch tak po jelczańsku
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Jelcz?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Jelcz Sp. z o.o.

    ul. Inżynierska 3 55-221 Jelcz-Laskowice

    https://jelcz.com.pl/
    ReviewUserIcon
    Siwy

    07.08.2021 11:51

    Pracownik

    A co z panem śniadym .. dalej gra w ktokolwiek widział ktokolwiek wie?! Blokuje etat.. kombinator .
    ReviewUserIcon
    Siwy

    07.08.2021 11:49

    Pracownik

    A co z panem śniadym! ? Na jego miejscu już ktoś jest..dalej gra w ktokolwiek widział ktokolwiek wie..blokuje etat..kombinator
    ReviewUserIcon
    Felek

    20.07.2021 09:35

    Pracownik

    Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego z taką żelazną konsekwencją maistrowie na produkcji i kierownicy prą żeby była 2 zmiana skoro roboty jest coraz mniej , często nawet na 1 zmianie jej brakuje a i tak każą ludziom przychodzić na popołudnie i jeszcze potrafią ich wysyłać na 2 zmianie po innych stanowiskach , nie swoich . Czemu ma to do jasnej ciasnej służyć ??
    ReviewUserIcon
    tyran350

    26.07.2021 12:35

    Pracownik

    Dlatego nie jesteś mistrzem Druga zmiana jest bardzo potrzebna nie dla pracownika a dla firmy gdyż w wielu wypadkach pracownik jest potrzebny na drugiej zmianie bo wtedy są gotowe detale i trzeba by czekać do rana na wykonanie tych detali ..A po drugie każdy z nas podpisywał angaż na pracę zmianową nawet na trzy zmiany więc do roboty i życzę miłej drugiej zmiany.
    ReviewUserIcon
    123

    27.07.2021 18:40

    Pracownik

    .(usunięte przez administratora)Nic dziwnego, że jest, jak jest... Jaka firma, tacy mistrzowie, albo na odwrót. Nie potraficie zarządzać, tylko(usunięte przez administratora)cie głupoty...
    ReviewUserIcon
    gosc

    23.07.2021 16:40

    Pracownik

    Związkowe orły nie jesteście godni Panu Tadeuszowi buty wiązać.Wasz koniec już nadchodzi,wy wykonczycienajlepszą fabrykę.Oj będzie płacz jak trzeba będzie pracować w prywatnej fabryce.WIELKI SZACUNEK PANIE TADEUSZU.ŻYCZE PANU DUŻO ZDROWIA.
    ReviewUserIcon
    do gościa

    23.07.2021 23:54

    Pracownik

    Brawo w końcu zmądrzałeś ale niestety już nie jesteś prezesem tylko łopatą.
    ReviewUserIcon
    Patriota

    21.07.2021 07:26

    Pracownik

    Pan Tadeusz mistrz montażu kabin to gość z otwartą głową bardzo pracowity obowiązkowy.SZACUN TADEUSZ.
    ReviewUserIcon
    Gość

    23.07.2021 08:02

    Pracownik

    Pewnie jesteś związkowym nierobem albo zwykłym leniem. Majster kabin jest wzorem dla całego zakładu jak powinna wyglądać kultura i organizacja pracy. Racja nierobotni mają u niego źle dlatego takie wpisy aż dziwię się że jest tak mało doceniany przez zarząd może przez to że nie wazelinuje tylko mówi prawdę a to się za bardzo w Jelczu nie opłaca.Jakby w zakładzie było więcej takich ludzi to może firma była by na innym poziomie a tak to młotek pędzel drut brak pojazdu cywilnego i łaska wojska.
    ReviewUserIcon
    123

    23.07.2021 14:57

    Pracownik

    :)))
    ReviewUserIcon
    gosc

    20.07.2021 16:22

    Pracownik

    Felek,pewnie dlatego aby żarówki pracowały bo na pierwszej zmianie jest jasno.Znasz to : żądzi ten kto szybciej rano wstanie.A kto wcześnie rano wstaje?
    ReviewUserIcon
    Adamo

    18.07.2021 06:09

    Pracownik

    Czy Dyrektor Produkcji i Pani Prezes zdają sobie sprawę, że w wyniku nieuchronnego znaczącego spadku zamówień i tym samym produkcji pojazdów dla wojska, ratunkiem dla Jelcza i kluczowym warunkiem dla dalszego funkcjonowania jest pozyskiwanie jak największej ilości usług, ale do tego potrzeba podjęcia kilku odważnych i niepopularnych w pewnych kręgach decyzji? Żeby usługodawcy wybierali Jelcz, musi on stać się tańszy i tym samym konkurencyjny. Droga do tego wiedzie poprzez radykalne zmniejszenie liczby zwolnień lekarskich i diametralną zmianę stosunku i podejścia do nich oraz pokaźne zwiększenie wydajności czy poprawę organizacji pracy. Nie wspomnę już o liczbie pracowników i efektywnym ich wykorzystaniu. Żaden usługodawca nie będzie przecież płacił drożej Jelczowi niż innemu usługobiorcy tylko dlatego, że nasza firma nazywa się Jelcz.
    ReviewUserIcon
    Rysiu

    16.07.2021 17:01

    Pracownik

    Jesteśmy już po pierwszym półroczu, rozpoczynamy przerwę urlopową, po urlopie od sierpnia planowaniem zacznie rządzić nowy kierownik. To dobry czas na podsumowanie pierwszego półrocza i nakreślenie scenariusza na drugie. Cóż, patrząc całościowo na to co działo się w pierwszej połowie roku (zwłaszcza w drugim kwartale, a szczególnie gdzieś od połowy maja) sytuacja nie nastraja niestety optymizmem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.07.2021 09:36

    Pracownik

    Jaki nowy kierownik? Ktoś z zakładu czy zatrudnią kolejną osobę?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.07.2021 12:09

    Pracownik

    A co Cię obchodzi kierownik planowania?? Patrz na swojego i na to co dzieje się u Ciebie w gnieździe...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.07.2021 05:33

    Pracownik

    Decyzja o tym, że drugi rok z rzędu cała produkcja (biura właściwie też) idzie na urlop w jednym terminie pokazuje dobitnie, że produkcja pojazdów jest i będzie coraz mniejsza. OK, tak co roku jest zaznaczane w kalendarzu, ale jednak do 2019 roku włącznie istniała w praktyce możliwość wyboru terminu urlopu i produkcja (choć oczywiście przy mniejszej liczbie pracowników) szła także w drugiej połowie lipca. Jednym słowem: LEPIEJ TO JUŻ BYŁO.
    ReviewUserIcon
    do Tomcio

    10.07.2021 09:07

    Pracownik

    Kolego zobacz ile zarabia Wigry Tokarzyna jak kierownik albo i lepiej tak się nasycił na Dojnej Zmianie. Podwyżki które wywalczył to zwykłe rozdawnictwo które i tak zjadła inflacja a zakład jak był zacofany technologicznie tak dalej jest i nawet ta super inwestycja w hol nie pomoże skończy się drukowanie kasy na utrzymywanie socjalu to będzie źle z firmą.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.07.2021 08:46

    Pracownik

    Głupio piszesz...tyle w temacie....
    ReviewUserIcon
    związkowy leń

    11.07.2021 00:29

    Pracownik

    Ten od zardzewiałej gilotyny następca Wigry 3 topi zakład plus rudy likwidator JZS Jelcz.Tak dalej .
    ReviewUserIcon
    Dawid

    11.07.2021 08:00

    Pracownik

    W jaki sposób topi ?
    ReviewUserIcon
    Dolnoślązak

    09.07.2021 16:46

    Pracownik

    Nie wiem czy dawanie podwyżek i to jeszcze większych nawet niż w tłustych latach 2016-2019 i to każdemu po równo (wiwat socjalizm!) to w dobie potężnego kryzysu w przemyśle takie dobre posunięcie. Z jednej strony fajnie bo chociaż w części zrekompensują one inflację i wzrost kosztów życia ale z drugiej pamiętajmy co się dzieje w zakładach przemysłowych. Nawet za miedzą w Volvo we Wrocku związki wchodzą z zarządem w spór zbiorowy bo Volvo chce przenieść podwozia autobusów do Szwecji, w końcu Volvo to firma ze szwedzkim rodowodem. Grozi to dużymi zwolnieniami pracowników z fabryki we Wro tym bardziej że zamówienia na autobusy spadły aż o około 60 %. A u nas w Jelczu widzę hulaj dusza piekła nie ma. Gdyby jeszcze za tymi podwyżkami poszły wzrost wydajności albo zmniejszenie liczby L4. Ale na bank nic takiego nie nastąpi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.07.2021 08:31

    Pracownik

    A co nas obchodzi Volvo itp... UŚWIADOMIENIE Cię, że zamówienia są i będą, i praca też będzie. Otrzymaliśmy podwyżki jako jedni z nielicznych patrząc dookoła i biorąc pod uwagę, można powiedzieć,okres pandemii....i to całkiem zadowalające. Co do L4 to śmieszą już te wpisy....no tak nikt nie pracuje tylko siedzi na chorobowym ????.... żenada....nie che się tego czytać...jacy to wszyscy pokrzywdzeni...nik nikogo na siłę tu nie trzyma....???? Co do tzw. WIGRY...a to właśnie dzięki niemu i drugiemu Panu z związków zawodowych sa takie a nie inne podwyżki....i myślę, że nikt nie narzeka.... A na koniec....okres urlopowy troszkę mniej pracy...ale ona jest i będzie i zakład ma się dobrze.... pozdrawiam szczególnie wszystkich tych co źle mu życzą...
    ReviewUserIcon
    Gelati

    30.06.2021 18:11

    Pracownik

    W kwestii zwolnień lekarskich...zgadnijcie elektorat jakiej partii chodzi najczęściej na L4, w tym nagminne?
    ReviewUserIcon
    WELDER

    28.06.2021 19:20

    Kandydat

    JAKIE ZAROBKI DLA DOŚWIADCZONEGO SPAWACZA ?
    ReviewUserIcon
    Hubert

    26.06.2021 10:53

    Pracownik

    Do kierownika wydziału obróbki mechanicznej i tłocznej: czy zna Pan przysłowie ,,jak nie potrafisz, nie pchaj się na afisz"? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Jelczanin

    28.06.2021 14:12

    Pracownik

    Pozdrawiam całą nieudolną Dobrotliwą Zmianę która miała odbudować zakład z ruin i zrobić z niego nowoczesną firmę obyście pękli z przejedzenia.
    ReviewUserIcon
    Wkurzony rzetelny pracownik

    22.06.2021 18:09

    Były pracownik

    Pracowałem ponad 5 lat w tej firmie na jednym z działów,powiem krótko to co zaobserwowałem przez te 5 lat wola o pomstę do nieba,na niczym nie znający się kierownicy oderwani od pługa i do tego majstry i technolodzy którzy za nic nie znają się na robocie.Pracownicy mają wszystko w (usunięte przez administratora) na co przyzwala wyżej wymienione towarzystwo,walą za przeproszeniem w chuyyya chodzą nagminnie na L4 i są super pracownikami dla wyżej wymienionych których się klepie po plecach a Ci którzy pracują i nigdy nie byli na L4 dostają co raz więcej pracy a pieniędzy mniej niż te pasożyty,krótko podsumowując nie opłaca się pracować uczciwie w jelczu,tutaj honorowane jest obijanie się chodzenie na L4 i podpierniczanie wszystkich wtedy może ktoś Cię doceni.
    ReviewUserIcon
    Jelczanin

    24.06.2021 12:29

    Pracownik

    Nihil novi sub sole. To, że socjalna patologia, przesiadująca w domach na lewych, niczym nieuzasadnionych L4 jest traktowana lepiej od uczciwych pracowników to widać gołym okiem i to od dłuższego już czasu. Pytanie tylko ile lat firma z takim podejściem jeszcze pociągnie? Ja daję jej góra kilka lat, a tak realnie to z dwa, może trzy (choć wcale się z tego nie cieszę).
    ReviewUserIcon
    Sobol

    25.06.2021 12:56

    Pracownik

    W spółkach skarbu państwa stanowiska prezesów i dyrektorów są bardzo gorące. Walka trwa o ich utrzymanie jak najdłużej, a nie o dobro firmy. Przychodzą kolejni i robią to samo. Na samym końcu jest rzetelny i sumienny pracownik, z którego zdaniem się nikt nie liczy
    ReviewUserIcon
    Lakiernik

    24.05.2021 15:16

    Pracownik

    Jakie są zarobki na lakierni? W Ronalu podstawa 6 tys brutto + premie czy u Was jest lepiej?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.05.2021 12:44

    Pracownik

    Pług jest bardziej nowoczesny jak wiedza Kierownika.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.06.2021 13:33

    Pracownik

    Czy przy tym upale można pracować na lakierni ? Przecież to grozi pożarem nie mówiąc o zagrożeniu dla pracownika a ten młotek ma to w....
    ReviewUserIcon
    Ewa

    09.06.2021 23:44

    Pracownik

    Czy równia pochyła już jest czy dopiero przed nami ?
    ReviewUserIcon
    Siwy

    14.06.2021 05:15

    Pracownik

    Nowych jak i tych kombinujacych jest za dużo..
    ReviewUserIcon
    siwy

    14.06.2021 20:20

    Pracownik

    Nie nowych, nie kombinujących tylko tych związkowych , co to nie można do pionu postawić bo strach ...
    ReviewUserIcon
    gosc

    10.05.2021 22:31

    Były pracownik

    Pozdrawiam socjalną liczną grupę.
    ReviewUserIcon
    Daro

    06.06.2021 14:32

    Pracownik

    Co dokładnie znaczy ,,socjalną"?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.05.2021 22:04

    Pracownik

    Tak za ok. 2,5 roku skończy się nieróbstwo, gilotyna przestanie rdzewieć . Wyspowiadasz się za pisanie po murach i ogrodzeniach. Przyjdzie czas na rozliczenie się za puste faktury,farby kupowane za 120% drożej niż u producenta, wypałki z blachy pancernej kupowane w latach 2015,2016 drożej o 200-300% niż w 2019 roku. Przyjdzie czas na rozliczenie się z 5 do 7 domów przy zarobkach 6000 zł i żony poniżej 3000 zł na m-cy. Oj legitymację związkowe i partyjne nie pomogą .Skończy się kopanie kobiety tylko dlatego,że pracowała za obiboków a oni z niej latami szydzili JELCZAŃSCY DZENTELMENI. NADZORCA rozbiórki/rozkradania/ JZS wybudował dom czy mu wybudowano? w latach kiedy pracownicy nie pobierali pensji miesiącami
    ReviewUserIcon
    Zyczliwy

    04.06.2021 11:58

    Kandydat

    Taka wypowiedź nic nie wnosi do sprawy. Jeśli każdy z Państwa nie zacznie patrzeć z punktu widzenia Firmy, a nie tylko poprzez własną lub cudzą kieszeń, to rozwalicie te firmę. Każdy powinien wnieść pracę = wartość dodaną, powtarzam każdy - od najwyższego do najniższego stanowiska. Zastanówcie się czy tak jest i co każdy zatrudniony, powtarzam - każdy, robi, by firma była w dobrej kondycji i się rozwijała.
    ReviewUserIcon
    gość

    04.06.2021 14:56

    Pracownik

    Widać "pan" zazdrości tyle kanalizy wybudowanej kostki ułożonej a tylko 2 domy! Przydał by się jeszcze remont dachu w zakładzie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.05.2021 21:40

    Pracownik

    Porządek może zrobić Zarząd fachowców a nie dyletantów przywożonych w teczkach/dom kultury, turysta z Gdyni/ których głównym zajęciem było- jest zblatowanie się ze ZZ i kombinatorami/łysy 3090 wirtualnych kalendaży/ i dziesiątki lewych faktur,redaktor śledczy któremu gilotyna zardzewiała,tyran 350 magister główny specjalista od krzywych kabin ,marny kierownik i tych fałszywych światków którzy najpierw widzieli a póżniej oślepli na widok kopnięcia Pani W. Tak w skrócie wygląda codzienność jelczańska.
    ReviewUserIcon
    Jelczanin

    31.05.2021 15:19

    Pracownik

    Rdzy proszę poszukać nie na gilotynach do blach, ale na wykrawarkach. Są tuż obok gilotyn (łatwo będzie je znaleźć).
    ReviewUserIcon
    Dino

    01.06.2021 21:22

    Pracownik

    Po co wplątywać w to wykrawarki? Tym bardziej w sytuacji gdy pracuje na nich kilka różnych osób.

    Zostaw merytoryczną opinię o Jelcz Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.